Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Egyáltalán mi volt az 1? :F

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) Narxis válasza Enton (#1) üzenetére


Narxis
nagyúr

Egy vicc.

Thanos was right.

(#3) HS 2142


HS 2142
őstag

Szerintem nem kell félteni az új Falloutot, működő koncepcióra eddig is (jól) tudtak építeni az Obsidiannal, ki akartak törni ezzel a saját művükkel, sajnos nem jött össze, a világ se dőlt (még) össze.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#4) #40835072


#40835072
törölt tag

belehalok hogy nem lesz :U

(#5) Gyula84


Gyula84
veterán

Most azt hiszem nem fogok sírva fakadni :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#6) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Nem csodálom, hogy nem lesz folytatás.

Ahhoz képest, hogy mennyi potenciál volt az elsőben, a megvalósítás elég szegényes lett.
Azért van benne egy két jó dolog, amiért érdemes kipróbálni.

Főleg miután leesik az ára Budget szintre.

[ Szerkesztve ]

Aki hülye, haljon meg!

(#7) bartucc


bartucc
addikt

Kicsit utánanézek, mert azt se tudom miről szól az első rész, valahogy nem kerültem vele kapcsolatba... :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8) ferencka


ferencka
tag

ez értelmes döntés volt.egy rakás ló....sz..r egy játék,ne csodálkozzon hogy nem fogyott az üzletekben.

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#9) Vico87


Vico87
tag

Sajnos az Alpha Protocol gyengére sikerült, pedig a koncepció nagyon is jó volt (pl. a Borderlands sikeresen alkalmazza). Várható volt, hogy a SEGA így dönt.

(#10) Sir Robin


Sir Robin
tag

Én sajnálom, mert nekem tetszett a játék, annak ellenére, hogy elég sok hibája van.

''És igen, itt jön a magyar zászló!!! A felső szín piros, a középső fehér, az alsót pedig nem látom.''

(#11) Rexdemon


Rexdemon
aktív tag

Nincsen mit csodálkozni, max annyit lehetett volna tenni,h másik csapatnak adni a 2-t, mert az ötlet, a sztori, stb teljesen rendben volt, de olyan idegesítő hibákkal volt tele, hogy az valami iszonyat. Nem vagyok egy grafikagay, de azért az APben eladott szint még nálam is kicsapta a biztosítékot, sztem sok évvel ezelőtti játékok (pl Mass Effect 1) is dimneziókkal jobban néznek ki, ráadásul ez "laggol", holott másik, sokkal-sokkal jobb grafikájú game higanyként folyik a gépemen. Példa: vásárlásnál tizenmásodperceket kell várni ha kategóriát váltasz... Játéktechnikailag is vicces dolgok vannak benne, pl helikopter lelövése pisztollyal, az AI-ban pedig annak hiánya feltűnő leginkább. Nagy kár, mert lehetett volna "blockbuster" game is...

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.