Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chaser


Chaser
titán

"Az energiatakarékos, „zöld” sorozatnak a Korporate Perfect Cube (KPC) nevet adták adták a cégnél, az első konfiguráció, a KPC K45 most jelen..." Kis gépelési hiba.
Érdekes gépszörny, bár nekem nem jön be.:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2) simonzé


simonzé
addikt

Hasonló konfigot raktam össze egy max. 45wattos felvevő x2-vel. Szerintem egy százas táp is elbírná, most egy 220-as OEM táp hajtja, és szeretik egymást.
Tetszik a Shuttle kezdeményezése, de ez az orosz frigó design nem fog tarolni. Egyszerű, mint az Apple-ök, de azok nem ilyen rondák.

I don't fit in. I fit out.

(#3) Alchemist


Alchemist
addikt

Jé ez pont úgy néz ki, mint a régi mikrosütőnk :D

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#4) shteer válasza Alchemist (#3) üzenetére


shteer
titán

inkább kenyérpirító, de nekem tetszik :K

..szerintem jónak tűnik

(#5) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Érdekes elképzelés..ha lenne benne egy rejtett ODDhely is, akár jó is lehetne..

(#6) gliskard


gliskard
senior tag

nem rossz, bár a "na ez kell nekem"-töl még távol van. Nem kimondottan rajongok az apple-ért, de ök a kompakt asztali gép kategóriában a MacMini-vel megmutatták az egyik jó utat. Ebben a kicsivel nagyobb méretben pedig anno a Cube-bal raktak le az asztalra nagyon jó megoldást (persze egy rakat gyermek betegséggel küzdött, de nagyon jól nézett ki). Jó lenne már egy pc ház vagy egy váz, ami megfizethetö áron valami hasonlót produkálna mint az apple. Öszintén szolva az aOpen mini másolata szánalmasra sikerült, föleg a lopás ténye és a hozzá társitott magas ár miatt, a shuttle barebone-ok müszakilag nem rosszak (söt, a 3 kezeben megfordultról csak jót tudok mondani) de a design, hát az nekem még mindig sántit egy kicsit...

(#7) MBazsee


MBazsee
tag

Hát nem olyan ronda, mint amilyen lehetne, de nekem annyira nem tetszik a fehér színe.

Viszont egy idézet eszembe jutott erről a gépről a "Die Hard 3" című filmből:
"Keveset fogyaszt, viszont nem megy!"

Irodába tökéletes választás! :)

(#8) Csepy


Csepy
senior tag

Celeron D 4xx sorozatú proci nem létezik.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#9) Chaser válasza Csepy (#8) üzenetére


Chaser
titán

Most hogy mondod jah, de sok árlistán is így szerepelnek CeleronD 420/430/440...én is átsiklottam felete.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#10) orbano


orbano
félisten

hát ez aztán szuperzöld... azt hittem valami extra lesz benne...

A vér nem válik VAZZE!™

(#11) .mf


.mf
veterán

lol FAIL.
945G, 1×PCI, 0×ODD? Ja és ez mitől zöld? És ha már alig van benne valami, akkor miért ilyen nagy?
Miért nem lett volna egyszerűbb egy D201GLY2-t használni, a maga jóval alacsonyabb fogyasztású Conroe-L magos ULV Celeron 220-asával, egy picoPSU-val és a hozzá tartozó külső 12V-os tápegységgel, megtoldva egy notivinyóval és egy slim vagy akár normál ODD-vel? Sokkal kisebb lenne (D201GLY2=miniITX, 17.1×17.1cm), jóval alacsonyabb fogyasztású (teljes terhelésen sem érné el a 30W-ot), és talán még olcsóbb is.
Sőt, ilyen nevek, hogy Korporate Kube, pardon, Cube (ezt csak véletlenül nem írták át?... :U ), meg myKover... Tudjátok mit, ha piacra dobnám az én verzióm, Kompanion Kube lenne a neve :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#12) kovy79 válasza .mf (#11) üzenetére


kovy79
őstag

Én is hasonlóan gondolkodtam, mint te.
Ha egy notiban elfér minden, akkor ebben a kockában miért nem??

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#13) Ste


Ste
addikt

a belsejére is kíváncsi lennék, mit hogyan oldaottak meg
mindig is bejöttek a Shutle termékei, csak az áruk szabott nekik részemről korlátot

(#14) lapa


lapa
veterán

csak én érzem visszásnak, hogy a "szuperzöld" gép paramétereiből csak az idle meg max fogyasztások maradtak ki? wtf?

szuperzöld még a plexilap / polikarbonátlap / mittoménmi cserélgetése is. fakin idijotz.

(#15) MBazsee


MBazsee
tag

Személy szerint is inkább noti. Egy szép Dell, vagy Asus.

(#16) marcee válasza kovy79 (#12) üzenetére


marcee
addikt

Olcsóbb asztali alkatrészekből áll. Notebook cuccokból felekkora se, kétszerennyibekerülő és szuperzöld lenne.

\m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.