Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) edward2


edward2
addikt

lehet tanultak a need for speed esetéből ;]

(#2) Dr. Romano válasza edward2 (#1) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ebben én is csak reménykedni tudok :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#3) _Lord_B_


_Lord_B_
tag

Nekem még mindig a SNESes Link to the past tetszett a legjobban
Hiányolom is a listábol :R

[ Szerkesztve ]

- I want to see where the sirens sing, Hear how the wolves howl, Sail the dead calm waters of the Pacific, Riding the dolphins Asking the mountains, Dreaming in Alaska... Wanderlust... Look into my eyes and see the wanderer

(#4) Prof01 válasza edward2 (#1) üzenetére


Prof01
veterán

Jah. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#5) xuldar válasza _Lord_B_ (#3) üzenetére


xuldar
őstag

Az első sorban benne van, hogy 1999 óta ez az első év, hogy nem jön új Zelda. A Link to the Past pedig még 1992-ben jelent meg. Mellesleg nekem is az egyik kedvenc része, közvetlenül az Ocarina után sorakozik. Igazából a bevezető is hibás, mert a Link to the Past és a Four Swords részek kétszer jelentek meg, tehát ezek sem tekinthetők újaknak.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#6) huoc válasza edward2 (#1) üzenetére


huoc
csendes tag

azért annyi különbség van a NFS sorozathoz képest, hogy ezek a játékok vagy egyre jobbak, vagy legalább tartják az über magas színvonalat

(#7) Sirandrish


Sirandrish
legenda

azért az EA-t nemkéne a Nintendohoz hasonlitani..

alapba 500szor több ember dolgozik egy játékon..
a Másik és egyben legfontosabb dolog hogy pl a WInd Waker Gamecube-ra jött ki..a Minish Cap az GBA-ra...a Twilight WII-re..mondjuk GC-re is de az előző 2003ban azaz 4év telt el...a Phantom meg Ds-re..szoval nem mondhatnám hogy évente jön..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.