Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) MaUser válasza DeathAdder (#1) üzenetére


MaUser
addikt

Én is idegenkedtem a hajlítástól, de egy minimális méretű (LG 910v) egyáltalán nem zavaró/két perc után fel sem tűnik. Ellenben az nagyon jó benne, hogy szemből nézve az a tér ahonnan összeszedi a tükröződést, 180°-ról nagyjából 20-30°-ra csökken. Ez simán selling point, ha olyan ritka extrákkal rendelkező szobában helyezi el az ember, mint pl. ablak.:D

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#52) Vesa


Vesa
veterán

Soha nem fogok venni ívelt paneles eszközt...Főleg monitornál tartom bűntettnek. Annak idején CRT korban egy komplett iparág dolgozott azon, hogy a panel (pontosabban képcső) torzulását valamilyen módon kiegyenesítsék, most meg tessék, megyünk vissza a középkorba.

Monitornak FLAT PANELT, az isten szerelmére!!!

A tudomány a valóság költészete!

(#53) idegen lény válasza kalmani (#49) üzenetére


idegen lény
őstag

3D-set már most sem találsz, sajnos. :O Inkább a smartot hagynák el. Tök felesleges. Viszont jönnek az összehajtható tévék.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#54) Narasim válasza Vesa (#52) üzenetére


Narasim
aktív tag

egyszer próbáld ki élőben is, az Isten szerelmére ;)

a crt-k domborúak voltak, ez meg itt előttem homorú és remélem nem hagyják abba a gyártását!

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#55) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

De, halott.

@Narasim - Kipróbáltam, elállási jog lett belőle. Munkához alkalmatlan volt, nekem.

[ Szerkesztve ]

(#56) idegen lény válasza MeszesKPT (#55) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem munkához való. Ennyi. Szórakozásra. Ezért jó tévének, ha elég nagy, illetve monitornak, de nem munkára.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#57) MeszesKPT válasza idegen lény (#56) üzenetére


MeszesKPT
őstag

TV-nek sem jó, nekem. Szeretem a snookert és a tenniszt.

(#58) idegen lény válasza MeszesKPT (#57) üzenetére


idegen lény
őstag

Kiváló teniszpályák vannak. :) Mondjuk Wii-vel nem tudom milyen lehet egy ilyenen teniszezni vagy biliárdozni.

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#59) D.Orion


D.Orion
veterán

Kipróbáltuk a Samsung középkategóriás < - > Fogyasztói ár kb. 400 000 forint

Tech. középkategória, nem pedig pénztárca. :(

(#60) TBMC


TBMC
addikt

azért igazán dobhattak volna usb 3.0 portokat a 20 helyett... :U

markbellus.hu 

(#61) DonaldJames válasza TBMC (#60) üzenetére


DonaldJames
tag

Hát ja,ennyi bele férhetett volna.

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#62) kolopele válasza Narasim (#54) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az emberek jelentős része szerintem nem látott még élőben ívelt panelt, ezért a nagy fikázás. Persze az önmagában hogy ívelt még valóban kevés, a minőség sem mindegy milyen, és ennek ára van, nem véletlen kerülnek milliókba. Remélem az enyém sokáig húzza, mert ha nem fogják gyártani szomorú lennék, és akkor vehetnék egy papírvékony LG - t a falra :D Mondjuk nem rossz az sem, és lesz belőle 77" - os is, de eléggé ragaszkodom az ível formához. Játszani konzolokon, filmnézésre teljesen rendben vannak ezek.

[ Szerkesztve ]

(#63) idegen lény válasza kolopele (#62) üzenetére


idegen lény
őstag

Igluba például csak ezek jók.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#64) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

a címre válaszolva: De, az! (és megint kattintás előtt egyből lejött ki írhat ilyet.... az optikai tárolóknak is van jövője :DD )

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#65) Lacok válasza Lackooo84 (#14) üzenetére


Lacok
őstag

Épp most agonizál.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#66) kokobe


kokobe
senior tag

Nem azért de 2017-ben ez siralmas főleg ennyi pénzért szánalmas feketeszint, a kontraszt átlagos.A w-s 8-as full hd-s sony-k szarrá verték ezt feketében kontrasztban de mozgásra is.A pana plazmákról meg inkább nem is írok mert azok meg oda vissza.Vicc , hogy az idő halad előre de csak szart gyártanak lásd főleg Samsung kicsit haladjunk már előrefele.Leginkább ami a képminőséget illeti... :W

<---AMD___ATi--->

(#67) kolopele válasza kokobe (#66) üzenetére


kolopele
nagyúr

Haladunk, csak azt úgy hívják OLED és sokkal drágább.

(#68) Vesa válasza Narasim (#54) üzenetére


Vesa
veterán

Alkalmatlan munkára... Torzítja a vonalakat.

A tudomány a valóság költészete!

(#69) #94529552 válasza kokobe (#66) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem azért, de itt azt írja, hogy A mozgásmegjelenítés viszont hibátlan, ezt hogy lehet megverni.

(#70) kokobe válasza kolopele (#67) üzenetére


kokobe
senior tag

Ez teljesen jogos de lcd/led téren pár éve jobb alternatívák voltak sajnos!De egyértelmű , hogy az oled a jövő csak még nagyon drága sajnos.

<---AMD___ATi--->

(#71) kolopele válasza kokobe (#70) üzenetére


kolopele
nagyúr

Ez tény, én is agyalgattam az elején hogy megér e ennyit egy tévé, de nagyon nem bántam meg, ahogy az ívelt mivoltát sem.

(#72) kokobe válasza kolopele (#71) üzenetére


kokobe
senior tag

Íveltben nem nagyon gondolkodom de mondjuk olednél annyira nem jönnek ki a hátrányai mint mondjuk egy lcd-n betkintési szög, bevilágítások..

<---AMD___ATi--->

(#73) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Szinkoz: nativ... fenyero 1? Es az a c ratio :/ Na ezt meg olvasni is kellemetlen volt :)
Minden tiszteletem a tietek, de a kalibralas nem a ti vilagotok :R

Jol kell beallitani a stimulus sweeps parost, mert az altalok mert/viszonyitott srgb vegpontjai fabatkat sem ernek a filmeknel :) ez nem monitor...

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#74) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Nekem is egy kozepfelso kat 55 Samum van igaz meg a H sorozat, de ott sikerult mindent kihoznom a cuccbol. BT.1886, DelteE 0,1-0,2 mindenhol, 4300CR es hasonloak. :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#75) Novver


Novver
senior tag

Próbáltam hajlított monitort is és tévét is. Egyedül egy Ultra Wide monitornál láttam értelmét. De azt sem tudtam megszokni. I'm too old for this shit...

Life is a game... The game is my life!

(#76) TA68 válasza Tigerclaw (#6) üzenetére


TA68
senior tag

Köszi a linket, tényleg nagyon jó! Az Indiai részeket nagyon élveztem. A Vietnami részben, amikor a nagy pondrót kajálják élve, az nagyon kemény. :Y Csak a vezetőfülkét harapják le róla. :DDD

(#77) PrinceHerceg


PrinceHerceg
őstag

SAMU-ék nem uralnak semmi se, max a dilettánsok pénztárcáját... :W

(#78) kokobe válasza PrinceHerceg (#77) üzenetére


kokobe
senior tag

:C :R

<---AMD___ATi--->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.