Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hajlított TV-t volt módom tapasztalni, inkább zavart mint hasznos lett volna.

Monitornál viszont erősen vacillálok az ívelt panelen, annak még egy 21:9, 34”+ ban lehet létjogosultsága, mert azt csak egy ember nézni szemből, de még attól is ódzkodom kissé..
kb. naponta meggondolom magam, és nem tudom eldönteni, hogy a sík vagy az ívelt panelt vegyem :DDD

(#2) PuMbA


PuMbA
titán

"A maradék három közül a Természetes sem az igazi, hiszen ezt is túl világos, és természetellenes tónusok jellemzik. "

Még mindig érthetetlen, hogy a Samsung-nál nem a Természetes mód adja a valósághoz legközelebbi képet, hanem a Film mód. Talán senki nem tudja a Samsung-nál, hogy mit jelent a természetes szó. Venni kéne nekik egy szótárat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) csaabz


csaabz
őstag

Nem halott. :D

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#4) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Azt kitapasztalták már a cégek, hogy mekkora hajlítási sugár illik a különböző nézési távolsághoz? Monitornál legalább nincs olyan probléma, hogy többen néznék egyszerre és mindenki középre akar ülni, illetve oda talán hasznosabb is a hajlítás, mert ott vannak különböző extrém ultra wide megoldások is. TV-nél talán ideálisabb ha nagyobb sugarú, enyhébb a hajlítás.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) snecy20 válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


snecy20
veterán

Ha 20-an körbe akarják ülni a TV-t, oda már negatív hajlítás kell, domborítás, hogy mindenki lássa! :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#6) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nem teszem off-ba, hogy nem "szürküljön el". :N

Mivel nincs külön 4k tartalom ajánló fórum, így ide beírok egy tippet, amit nem rég fedeztem fel. Úgy értem, hogy nem dúskálunk még 4k tartalmakban és bár sok TV-nél nagyon jó a felskálázás, de jobb ha minél több nagyobb felbontású tartalmat tudunk nézni.

"Sajnos" az angol - vagy kínai - nyelv ismerete ajánlott, de remélhetőleg ez egyre kevésbé akadály.

Amit találtam, az a Youtube-on a The Food Ranger nevű csatorna, amit egy Trevor James nevű fiatal srác visz. Kvázi egy kajás VLOG, de valami hihetetlenűl élvezetes nézni. Olyan mint a "Man v. Food", magyar nevén "Fald fel Amerikát" csak Ázsiai kiadásban, de kajaevő versenyek nélkül. Egyben ablak is a világ azon szegletére, ráadásul nagyon friss.

Profi dokucsatornákat megszégyenítő minőség minden tekintetben. Persze ajánlott nem csak 4k-s tévéhez, de kellemes opció az, hogy már 4k-ban dolgozik, még ha a youtube-os videok még "csak" 1440p-sek. (TV-n 4k-s nak írja a youtube kliens. Van weboldaluk is, ahol többek között megmutatják, hogy milyen felszereléssel hozzák össze ezeket, ha valaki hasonlóba akar fogni.

A srác nagyon szimpatikus, egyszerű, de hihetetlen lelkes...és abszolút nem tolja magát előtérbe. Ott minden a kajáról, arról a helyről, az emberekről, a főzésről szól.

Az epizódok nem rövidek, nem sajnálja az időt erre, ráadásul mivel ez neki egyben vállalkozás is, így folyamatosan jönnek az új részek, amikből már most is több önálló sorozat kitelne, annyi van.

Ha van másnak is hasonló tippje, az is megírhatná.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#7) Márton


Márton
nagyúr

HDR és maximális fényerő 438 cd/m² ?
Már a régi LG 3D tv-m is 500-at tudott.
Hol a trükk?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#8) PuMbA válasza Márton (#7) üzenetére


PuMbA
titán

Külföldi oldalakon is ennyi, a tavaly modellek többet tudtak. Gondolom a Q7, Q9 széria miatt nem akarnak belső konkurenciát állítani :)

[ Szerkesztve ]

(#9) #56573440 válasza DeathAdder (#1) üzenetére


#56573440
törölt tag

Szerintem ne. bár nem láttam mindegyiket, de nectol vendégeskedett nálam egy 34-es, rohadt jól néz ki, azon túl viszont oldalt a bevilagitas nekem zavarobb volt mintha egyenes lenne a panel. Ha meg tusz vele barátkozni hajrá, de nekem max ha a föld alatti bunker homoru falára akarok tenni egyet...

[ Szerkesztve ]

(#10) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

"A médialejátszó egész jó, bár kisebb formátumtámogatási hibái azért még mindig akadnak."
Ez nem lett kissé elírva? Annyi problémát soroltál fel, hogy olvasni is fájt.

Mindemellett a távirányító vacak, a kép kalibrálva sem tökéletes, a hang is hagy kívánnivalókat.
Értem én, hogy akinek tetszik a hajlított annak jó lehet, mert fejlődött a korábbiakhoz képest (kép), de a Tizen még most sem jó, a többit meg olcsóbban is meg lehetne venni, ha sík TV-t nézünk.

Persze értem én, hogy olyan ajánlás nincs, hogy: Ha íveltet akarsz, akkor tetszett, de amúgy ennyiért kerülendő.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#11) Tigerclaw válasza Geri Bátyó (#10) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Sajnos továbbra sem veszik komolyan ezt a témát a TV gyártók. Annyi funkciót ismer és olyan szinten a TV, hogy rátehetik a "smart TV" logót a TV dobozára, de nem erőltetik meg magukat. Nem csak a Samsungnál vannak problémák a codec-ek támogatásával, vagy azzal hogy néha már egy weboldal betöltésével elfogy a memória és bezárja magát a böngésző.

A jövőben talán egyszerűbb lenne, ha nem tennének semmi smart funkciót a TV-be csak adnának hozzá egy kupont, amit néhány nevesebb TV okosító olcsóbb megvásárlására lehetne felhasználni. Pl. adnának egy 50-100 dolláros kupont Amazon Fire TV, Apple TV, Roku vagy hasonló megvásárlásához és nem fájna a fejük, hogy milyen hardvert tegyenek bele, meg hogy folyamatosan fejleszteni, javítani kell a firmware-t emiatt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) PuMbA válasza Geri Bátyó (#10) üzenetére


PuMbA
titán

Azért a médialejátszó szerintem is okés, bár nekem KU6000 van. Firmware frissítés is fontos, mert több lejátszási hibát javítanak benne. Nekem semmi gondom sem volt szabványosan kódolt 4K, HDR, 10bit-es videókkal, pedig ez egy frissített tavaly modell. A tesztcsomagban lévő 2db H264 10bit-es videó például egyáltalán nem szabványos, mert a 10bit csak H265/HEVC-től lett az.

[ Szerkesztve ]

(#13) Márton válasza PuMbA (#8) üzenetére


Márton
nagyúr

de akkor mitől lesz hdr? hogy a világos és részekben több átmenet látható?
az nem csak kontraszt/gamma kérdése a mostani tv-men is?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#14) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Pedig már lehetne az....

The Truth is out there...

(#15) PuMbA válasza Márton (#13) üzenetére


PuMbA
titán

HDR a nagyobb színtartománytól, a nagyobb fényerő különbségtől és átmenetektől lesz :) 500 cd/m egyébként nem kevés (az OLED-ek sem tudnak ennél sokkal többet, csak az LCD-k kiváltsága az ~1100cd/m), mert otthon 200cd/m-nél többel senki nem néz TV-t, kiégetné a szemét, viszont 500cd/m-et a kép egy kisebb részletén kibírsz :)

[ Szerkesztve ]

(#16) AxBattler válasza Lackooo84 (#14) üzenetére


AxBattler
félisten

+1
Nekem mondjuk az is volt... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#17) Geri Bátyó válasza PuMbA (#12) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

A 7 éves elavult PC-m mindent lejátszik, de egy vadi új 400 K-s tv nem? Ez finoman szólva is irreális.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#18) PuMbA válasza Geri Bátyó (#17) üzenetére


PuMbA
titán

Csak a szabványos dolgokra készítik fel, hiszen nem arra számolnak a gyártók, hogy videót töltesz le Kis Pistától, akinek fogalma sincs, hogy milyen paraméterekkel érdemes kódolni és még az ajánlásokat sem olvassa el :)

[ Szerkesztve ]

(#19) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A vállalat ezúttal a korábban már jól bevált és kényelmesen használható, a készülékhez egyetlen vékony kábellel csatlakozó One Connect fantázianevű külső dobozon helyezte el a ki- és bemeneteket. - hátha eljutunk odáig, hogy a TV agya is ilyen kis dobozba kerül és csak a panel kerül a talpra, falra. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#20) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

lassan 1 hónapja becart a régi 3D samum, nézelődök, de nincs más választásom, hiszen házon belül maradnék, így a 3D-ről lemondtam, ellenben a 4K UHD meg mifacom kissé aggaszt... használt tévét ha lelek, lehet beleugrom. az előző is 2 évig bírta :C
van két 4k alternatíva, ami tetszik, de... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#21) AxBattler válasza PuMbA (#18) üzenetére


AxBattler
félisten

A lényeg, hogy mkv+srt formátum menjen... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#22) Narasim válasza DeathAdder (#1) üzenetére


Narasim
aktív tag

nekem tv-nél tetszett meg először a hajlítás. persze tv nekem nem kell.
kb egy évig nézegettem a hajlított monitorokat, végül egy év után belefáradtam a "nem merek, nem tudok dönteni" dologba és berendeltem egy acer x38 monitort az oázisból. egyértelműen a legjobb dolog, ami történt velem az utóbbi 5 évben szórakozás terén!!! :K
pont szemben ülsz vele és brutál jó! hülyeség, hogy nincsenek egyenes vonalak így! úgy bele tudom élni magam filmekbe is, játékokba is, mint siheder koromban!

tehát egyértelműen hajlított kijelző és 21:9-es képarány! ha egyszer tv-t veszek, biztos, hogy az is hajlított lesz. ha csak samsungék árulnak majd olyat, akkor tőlük veszek, de tuti, hogy hajlított lesz!

[ Szerkesztve ]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#23) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Monitorban lehet létjogosultsága a hajlításnak főleg egy 21:9-es képaránynál. Mivel döntően egy ember ül a monitor előtt. Tévénel már jóval kevesebb de azért pár modellt érdemes meghagyni ameddig van rá kereslet (persze ha nincs rá kereslet akkor előbb utóbb kihal, mint ahogy képcsöves tévéket sem gyártanak már gondolom mert nincs rá kereslet)

(#24) idegen lény válasza - = Zk = - (#20) üzenetére


idegen lény
őstag

Miért? Más márkáknál még van 3D? Sokkal több értelme van, mint a smart-os okoskodásnak. Nekem nincs szükségem okostévére, 3D-re viszont lenne.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#25) Cs1csó válasza idegen lény (#24) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az a baj a 3D-vel hogy kopik ki a tartalom alóla, nemhogy növekedne, de szerintem ez is egy olyan dolog amit jó lenne életben tartani. Maga a technológia is többféle ahogy hallottam, aktív, passzív és még szemüveg is kell hozzá, de a legnagyobb baj a tartalom szűkülése.

A 3D legfrisebb újravirágzása (volt már az 50-es és a 80-as években is) a 2009-es Avatarral indult de már jó ideje újra lejtmenetben van.

(#26) kolopele válasza DeathAdder (#1) üzenetére


kolopele
nagyúr

Én semmi rosszat nem tudok mondani az ívelt tévékre, nekem is az van, igaz OLED meg 77", de a lényeg ugyanaz. Ha bármi nem tetszene rajta már lecseréltem volna.

(#27) Slack


Slack
tag

Tetszik a marketing: az ívelt TV eddig újdonság volt, most már ritkaság. :))

(#28) junkpod


junkpod
nagyúr

Olvasott vagyok a témában, de mindig felkapom a fejem, hogy végre Samsung is csinal OLED tv-t, majd 5mp és rájövök, hogy QLED...
Képzelem a mm vásárlók hogy lehetnek ezzel.

Box's don't touch!

(#29) Soybex


Soybex
őstag

Otthon egy 42'' lg hajlított tv-m van. Filmezésre-játékra szerintem tökéletes. Igaz az elején megkellett szokni hogy nem egyenes, de egy hét alatt megszoktam. Következő tv-nek is ha ezt cserélem tuti hogy hajlított lesz :))

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#30) atike


atike
nagyúr

Eleve a hajlított mivolta miatt máris ki van lőve.... De ez: "A Samsung továbbra is kitart a saját fejlesztésű, Tizen okostévérendszer mellett, amelyet a bekapcsolást követő harmadik percben sikerült is úgy lefagyasztani a hálózat beállítása során, hogy a készüléket csak teljes áramtalanítás után tudtuk feléleszteni" sem erősíti bennem azt, hogy kellene egy ilyen... :DDD

(#31) kolopele válasza atike (#30) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az idén még talán elkészülök az ívelt OLED tesztemmel, nem kell ezt fikázni folyton. Eleve nem Samsungot hanem LG - t kell venni, a legjobb paneleket ők gyártják a mai napig. Szerintem akik szidják ezerrel ezt a megoldást nem is láttak még 90% - ban ilyen tévét élőben, főleg nem otthoni körülmények között.
Soybex: Nincs is velük semmi baj.

[ Szerkesztve ]

(#32) atee válasza DeathAdder (#1) üzenetére


atee
őstag

Sosem lesz ebben egyetértés, de én is azok táborát erősítem akik féltek tőle, de nem bántam meg, hogy hajlított 21:9 et vettem. Kifejezetten kedvelem!
Persze meg lennék nélküle is, de nekem nagyobb élményt ad 34+ méreten mintha sima nem hajlított lenne.

D-day 2002-01-04 01:54

(#33) #52588800


#52588800
törölt tag

400k és középkategória :F

(#34) Szilofon válasza #52588800 (#33) üzenetére


Szilofon
tag

Valakinél igen :D

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#35) tng válasza macilaci78 (#19) üzenetére


tng
tag

Lg 65/77w7-nek hívják ;)

(#36) Redneck


Redneck
veterán

Ívelt, 400-ért kicsit erős, itt-ott véleményes lett, maradhat? Persze a boltban... :DD

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#37) Geri Bátyó válasza PuMbA (#18) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ezek szerint a PH! tesztcsomag Kis Pistitől letöltött videóknak felel meg?
Lehet hogy igen, mert nem értek hozzá. Ugyanakkor, ha ez az általános felhozatal, akkor szabvány ide, szabvány oda, ezt kellene támogatni. Ha viszont ez szabványos, akkor a tv-nek kellene támogatni.

(#19) macilaci78: "hátha eljutunk odáig, hogy a TV agya is ilyen kis dobozba kerül és csak a panel kerül a talpra, falra."
Szerinted ez jó ötlet? Szerintem mai áron kapnánk egy magában használhatatlan kijelzőt és még egyszer annyiért minden mást. Gyakorlatilag megdupláznák a tv-k árát, ha ez bekövetkezne.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#38) PuMbA válasza Geri Bátyó (#37) üzenetére


PuMbA
titán

Ami a PH tesztcsomagban szerepel videó és nem szabványos az a killa_sample, amelyet köztudottan direkt elrontott paraméterekkel kódoltak, hogy minél jobban lássák, hogy melyik lejátszó tud a végletekig elmenni, de ilyet 99,9998%, hogy sosem tudsz leszedni netről, mert alig létezik. Nem szabványos még a Suzumiya és a Sword Art 10bit H264 videók, mert ilyen főleg anime van...valaki kitalálta egyszer, hogy hű de milyen jó, de ez sem szabványos és máshol nem találkozol vele. Legutolsó nem szabványos pedig a 120fps-es 4K Beauty videó, ami jelenleg teszt üzemben van és még nem támogatott, mert boltban vagy stream szolgáltatónál nem tudsz ilyet hivatalosan, pénzért beszerezni még egy pár évig.

[ Szerkesztve ]

(#39) Geri Bátyó válasza PuMbA (#38) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

OK. Ezzel sok "hibát" kilőttünk és máris másként fest a dolog ( :K ), de ettől még a kérdés fennáll: miért tudja lejátszani a 7 éves elavult gépem és miért nem a 400K-s tv?

szerk: Ne mondd, hogy a szabványokat támogatják hardveresen, mert a gépem a szabványokat sem támogatja hardveresen.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#40) DonaldJames


DonaldJames
tag

Szép darab köszi a leírást.

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#41) PuMbA válasza Geri Bátyó (#39) üzenetére


PuMbA
titán

Mert a PC szoftverből megoldja, igaz kicsivel lassabban, mert ugye nem szabvány :) Ami egy TV-ben van, az kis fogyasztású célhardver, semmilyen extrát nem tud.

[ Szerkesztve ]

(#42) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

A kinézetén kívül - ami tényleg szép, legalábbis szerintem - semmi értéket nem tud felmutatni, hogy miért épp ezt vegyem.... ;] Ennyi.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#43) Geri Bátyó válasza PuMbA (#41) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Amennyire tudom, már a tv-ben is hasonló cucc van, mint a telefonokban. Nyilván nem a legfrissebb (miért is nem?) és nem is 8 mag (az tényleg fölösleges) csak 2-4, de a gpu is elméletileg olyan. Ezáltal megoldott hardveresen egy csomó dolog és alig kellene szoftver. A legtöbb tv még a DivX-et sem játssza le, miközben az Xvid-el semmi baja, pedig pont úgy Mpeg4 mindkettő (ráadásul a DivX régebbi).
Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy a támogatás csak a gyártón múlik és nem a hardveren.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#44) #56573440 válasza Geri Bátyó (#43) üzenetére


#56573440
törölt tag

Ezért kell a tv-nek tv-t venni, a média lejátszást meg rábízni arra ami arra van, jellemzően médialejátszóra. Lehet futni a köröket, és vehetsz akármilyen fsza tv-t akkor is ki vagy téve a gyártó frissítési kedvének (ami nem túl magas általában) szoftverkínálatának (ma még van skype holnap már nincs, true story), a lejátszó feliratkezelési, pozicionálási, betűtípus, etc hajlandóságának, a támogatott formátumoknak, és úgy mindennek.

A Samu csinált talán olyan szériát, amiben magát a vasat tudtad cserélni, évente toltak ki egy új dobozt, ha akartál vehettél erősebbet. Aztán csöndben azt is bezárták, mert alig fogyott. Mondjuk nem is volt épp olcsó, vagy kompatibilis mással...

A hálóba pl már nem is izgultam túl a smart rendszert, kapott egy rpi 2-őt a tv, rasplex a kártyára, aztán két éve kb hibátlanul nézek bármit plexen keresztül, van yt, meg ami kell. De már fillérekért van droidos box, amivel libreelec is bootoltatható, minden másra meg ott a droid mögötte, kap egy airmouse-t a gyári árának töredékéből aztán helló.

(#45) Slack válasza Geri Bátyó (#43) üzenetére


Slack
tag

Szerintem azért nem kell túldramatizálni a dolgokat. Ezt a TV -t nem ismerem, de én az ennél jóval olcsóbb TV -mmel még nem futottam bele olyanba, hogy ne játszott volna le valamit. A felirattal volt már, hogy meggyűlt a baja, de a kép és hang akkor is tökéletes volt.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nyilvánvalóan lehetne "keresni" olyan videót amit nem játszik le ez a TV, de szerintem, a normális tartalmakkal meg kell, hogy birkózzon. És szerintem valami ilyesmiről szól ez a smart dolog: a felhasználók többségének, az esetek döntő többségében megfelelő megoldást adni. Ha meg valakinek különleges igényei vannak, akkor arra meg ott vannak a különböző médialejátszók, TV-okosítók, PC, stb.

(#46) bteebi


bteebi
veterán

Hajlított, edge LED, Tizen. Kösz nem :N.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#47) PuMbA válasza Geri Bátyó (#43) üzenetére


PuMbA
titán

Azt biztosan tudom, hogy a legtöbb VGA videó feldolgozó célegysége eddig nem támogatja / támogatta a H264 10bitet, mert visszadobja, hogy ezt nem hajlandó gyorsítani, ugyanis valószínűleg 8bit-re készültek ezen egység megvalósításakor :) Processzorral természetesen vígan mennek ezek a videók, de az nem célhardver és többet fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

(#48) PrinceHerceg válasza bteebi (#46) üzenetére


PrinceHerceg
őstag

Ez a tizen tényleg egy rakás s**r...

(#49) kalmani


kalmani
tag

Még pár év fejlesztés, és beharangozzák a buta televíziót. Nincs smart, nincs tuner, nincs hajligatás. Zabálni fogják az emberek.

(#50) Tombi


Tombi
senior tag

kovezettek meg de en par eve direkt buta tvt kerestem, kikotottemegy samu 40eh6030 mellett.
100 hz panel, 3d, es annyira buta hogy eddig minden filmet lejatszott.
Manapsag meg mi megy ? visszafejlodik a technika, annyira smartot akar mindenki, hogy nem mukodik semmi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.