Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát csak 40%-kal estek az eladások a tavalyi Q1-hez képest...

Azt hiszem az LG leszállóágban van, és felmerül a kérdés hol cseszték el... :(

Valaki említette pl a G2-est... Hát biztos jó cucc volt a maga idejében ,de a rendszer UI valami rettenet volt, próbálták majmolni a Samsung Táccsviz időszakát...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#52) SkyLine3000 válasza gretzky77 (#50) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Hát igen. Könyebb úgy fikázni valamit, ha az ember csak hírből ismeri. (akinek nem inge, ne vegye magára.) Lg tv-ink vannak évek óta. Anyáméknál szintén. Soha egyikkel sem volt semmi gond. Még megvannak az F6-ok, amik már vagy 5 évesek (2db) és a mai napig eredeti akksival üzemelnek hiba nélkül. Ja, bocs! Az egyikben már lett cserélve az akksi. De nem azért mert meghalt, hanem mert csökkent a kapacitása. És akkor itt a két G3, amik szintén évek óta hiba nélkül teszik a dolgukat. Remélem, még sokáig nem lesz baja, mert ezek közül a mai telók közül egyiket sem tudnám megvenni.
Rossz nézni, amit az elmúlt pár évben csinál az Lg. Egyben érthetetlen, hogy miért nem tudnak pl egy normális közepes telót lerakni az asztalra jóáron.

[ Szerkesztve ]

(#53) amadeus11 válasza gretzky77 (#50) üzenetére


amadeus11
senior tag

A G8 ThinQ és a V50 ThinQ is egy évet késett dizájn terén. Ezek a nagy notch-os mobilok már lecsengtek. Vagy apró csepp alakú bevágás a menő vagy teljes káva nélküli telefon. És előzőt már 70 körül is kapni lehet, ami hardveresen is bőven elég azoknak, akik nem használják hard core játékokra a telefont (>90%). Jah, és nekem is LG tévém van.

[ Szerkesztve ]

There is a star

(#54) Dovloran


Dovloran
senior tag

Emlékszem még az Optimus F6-os időkre...azóta sajnos rá se nézek az LG telefonokra. Drágák és érdektelenek lettek, pedig volt bennük potenciál!

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#55) kenwood3


kenwood3
őstag

Nalam peldaul a kinafonok az olyan keszulekek , amit soha nem vennek, koszonom de en tartozkodom toluk .
En miota beleptem a droid vilagaba, csal lg teloim voltak. Gt540, 2x, optimus g, nexus 4, g4, es most g7 van. En pl imadom a teloikat, szamomra nincs mas alternativa. Egyedul az lg ux felulete jon be droidbol , igy mindig lg-t veszek. A legnagyobb problema sztem az lg-ben , hogy nagyon kesve erkeznek a foverzio frissitesek, vagy meg se erkeznek lasd g4 esetet a nougattal. Kulsoleg is mindig az lg-k a nyeroek nekem. Ezzel a kek g7-el megint megvettek kilora , gyonyoru es egyszeruen imadom . Oriasi ugras volt g4-rol. Szoval en nem vedem oket , mert sok jogos dolog le lett itt irva, jok es rosszak is, de minden gyartoval vannak gondok , nem csak az lg-el. En pl mindig vevo leszek, 1 lg telefonra a jovoben is :K Inkabb ez mint 1 kinai .

Mi az az ekezet dragasag??

(#56) Atomgeszi válasza Mik76 (#49) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mi gyullad ki a repülőn, és melyik telefonnál van olyan, hogy bizonyos kéztartásnál van csak térerő?

(#57) #04430080 válasza Atomgeszi (#56) üzenetére


#04430080
törölt tag

Gondolom a Samsung Note 7 -re meg az iPhone 4 -re gondol. De az LG G3 -nak is volt túlmelegedős nyűgje, amitől megégett a kijelző, szóval nem tudom, minek mutogat :DDD

(#58) persil válasza #04430080 (#57) üzenetére


persil
nagyúr

Arrol nem beszelve, hogy a note 7-et eleg korrekten rendeztek le, a szifonos antenna gate-et meg konkretan szandekosan is kurva nehez volt eloidezni. Szoval eleg gyenge peldak.

Plane, ha figyelembe vesszuk pl g3 kijelzojet, ami alatt felmelegedett, majd besargult a ragaszto. Meg egy fako, ertekelhetetlen szar volt, qhd ide meg oda.

Es mondom ezt ugy, hogy szerettem az lg telefonokat(elso hsz-ben is irtam, hogy sajnalom oket) csak ne allitsuk mar be ugy, hogy lg a kiraly, mindenki mas meg egy szar, mert ez a valosagtol borzaszto messze van.

Nem viccbol allnak ott most, ahol.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#59) Graphics válasza Mik76 (#49) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pár éves dolgokba kár kapaszkodni... és hülyeség is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#60) Depression válasza kenwood3 (#55) üzenetére


Depression
veterán

Elhiszem, amit írsz, de az emberek többségét nem érdekli a frissítés. Nagy számok legyenek rajta, és tudja mindenki, hogy neki bizony ilyenje van! Az emberek birkák akarnak lenni, követni a többit. Arra pedig a reklám a legmegfelelőbb.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#61) Zé.


Zé.
tag

Létezik az LG mobilos részének egy közvéleményt, javaslatokat gyűjtő magyar blogja?
Régebben innovatív újításokat alkalmazó volt a G5-ig, de azóta... Nem kíváncsiak a vásárlók véleményére? Közútálat a notch, de mi lenne, ha pl. íves lenne a fölső rész?
Egyenes, áttekinthető fölső kijelzővel, notch nélkül. Pl. a G8s fölső része (???)...
Szerintem sokkal jobban nézne ki , mint minden áron közelíteni a teljes kijelzőhöz... A más gyár ki-be mozgó szelfi kamera ötlettől mindenképp olcsóbb, időállóbb lehetne!

Csak egy felvetés, vajon kinek mi a véleménye? :)

Más a kognitív disszonancia elmélet --- és más a konzisztens gyakorlat!...

(#62) Fitzgerald válasza kbyte1024 (#37) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az USA-ban harmadik helyen állnak piaci részesedésük alapján, amin először mosolyogtam amikor ezt állította a Ken Hong az utolsó interjúban. De aztán utánaolvastam, és tényleg.
Azt meg valahol megértem, hogy az európai piacot leszarják. Itt már csak a Huawei miatt is durvább a verseny, mint az USA-ban (ahol ugye a Huawei nincs jelen hivatalosan).

(#63) simonzé


simonzé
addikt

Az angol 'Billion' a magyar 'Milliárd'-nak felel meg. Nem Billiónak.

I don't fit in. I fit out.

(#64) persil válasza simonzé (#63) üzenetére


persil
nagyúr

A billio az ezermilliard, es, ha jol megfigyeled, akkor mindketto szerepel a cikkben. Nem veletlen.
Bizony, "odaat" ilyen szamunkra felfoghatatlan szamok is vannak. Plane, ha barmit forintra forditasz, figyelembe veve a forint "erteket".(haha, nincs neki)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#65) kenwood3 válasza Depression (#60) üzenetére


kenwood3
őstag

Hat pl a G7 hiaba volt csucstelo tavaly az emberek 90%-a azt se tudja, hogy eszik-e vagy isszak. Mindenki azt kerdezte amikor megvettem, hogy ez milyen telo es amikor elmondtam , hogy az lg csucskeszuleke , rogton azt kerdeztek, hogy miert nem s9-et vettem, mert az eskilenc.? Az tuti, hogy marketingben elegtelent erdemelnek

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#66) unravel válasza kenwood3 (#65) üzenetére


unravel
őstag

Ez tény, hogy nem ismerik az emberek. Tőlem is sokszor megkerdezték hogy milyen telefon ez? Huavely?

Nekem fontos hogy szépen szóljon, ezért mindig elmosolyodom ha valaki azt mondja milyen jól szól az iPhoneja az érpoccal. [link]

¯\_(ツ)_/¯

(#67) Jeanne d'Arc válasza SkyLine3000 (#25) üzenetére

Talán az volt az utolsó jó telefont. V10, G4 hemzseg botloop hibáktól, azért nem vagy túl boldog amikor 1-2 év után a kukába dobod. És sajnos sokkal régebben is ez a hiba már fennállt, nővérem LG L70-es félóra is így halálozott el.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#68) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nekem volt, sőt van G4-es telefonom és nem lehet rá semmi panaszom. Már nem azt használom, de tökéletesen működik. Az G4 is kicsit túl sok és egyben kevés is volt, meg a jelenlegi telefonom is. Nagyon minimálisan használom ki ezeknek a telefonoknak a lehetőségeit. Pár funkció nagyon jó, de túlságosan univerzális számítógéppé vált, miközben a kommunikációs része alig fejlődött. Ezért is várom azokat a megoldásokat, amik túllépnek a hagyományos okostelefonon, legyen az óra formájú, vagy hajtogatós tablet, vagy bármi új. Az okostelefonoknál beakadt a tű pár éve és ugyanazt játsza évek óta. Fejlődik a hardver, de mégse jut előrébb.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#69) androgay


androgay
kezdő

Alapvetően ha áttekintjük a szolgáltatói kínálatokat hazánkban, azt látjuk, hogy 3 márka dominál, a többi nind eladásban, mind választékban marginális lett, vagy el is tűnt (htc). Ebben lesz változás lassan, de az sem az lg/sony térnyerésében fog megvalósulni, hanem a honor/redmi/xiaomi (most már ugye külön márka) kínálatba kerulésével, illetve annak bővülésével. Mert a szolgáltatói kínálat a lokális vásárlási trendek esszenciája, abban a tekintetben, hogy mely gyártók új típusait teszik elérhetővé azok megjelenésekor, melyeket nem vagy késve (új iphone, új galaxy s, új p/mate, de jó példa az új galaxy a széria is - lg senkit sem érdekel, és ez nem egy agresszív márkalobbi, hanem a fogyasztói igényekre, trendekre adott "válasz"). De én úgy látom, a sony/lg már nem is akar komoly szereplő lenni, inkább csak techdemo jelleggel tartják ezt az üzletágukat lélegeztetőn, hiszen akkumulátor/kijelző/kamera alkatrészek ből bőven kiveszik a többi gyártó szép eladásai után a részüket.

(#70) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Az utolsó komolyabb találkozásom egy LG-vel a G5 volt. Az olyan szinten le volt maradva az akkori konkurenciához képest, hogy eszembe se jutna azóta sem, hogy LG készüléket vegyek.
Pedig a V széria egész pofás.

(#71) leslien


leslien
nagyúr

van pár év köztük... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#72) SkyLine3000 válasza leslien (#71) üzenetére


SkyLine3000
addikt

És mennyivel szebb a G3. :D

(#73) Juhaszatti válasza SkyLine3000 (#72) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Én meg pont azt néztem milyen csúnya mellette szegény G3, főleg azt a fekete keretet, meg a hátlapot elnézve. :D
Nagy igazság, hogy ahány ember, annyiféle ízlés.

(#74) viharhozo


viharhozo
addikt

Jo, nyilvan nem a magyar piac nekik a lenyeg, de az megis mi, h a Telenornal, Vodafone-nal nincs semmilyen LG-keszulek (jo, Telenornal lesz majd K40), a Telekom meg szanalombol futtatja a G7-et. Es ennyi a felhozatal.

Kozben sufniban tok jo vetel a G7 fit.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#75) Zé. válasza Fitzgerald (#62) üzenetére


Zé.
tag

,, Az USA -ban harmadik helyen állnak piaci részesedésük alapján," - ez a magyarázat a drasztikus visszaesésre! Az 5G-s, V-50-re várnak az USA -ban. Simán kivárnak a meglévő készülékkel, most még elegendő a tudásuk. Ilyen egyszerű...

,, Mindenki a pénz hiányát okolja, de az ész hiányát soha senki."

(#76) Mik76 válasza Graphics (#59) üzenetére


Mik76
senior tag

Mint a bootloop, ugye?

Ezeket csak azert irtam be maert mindegyik gyartonak megvoltak a maguk baromsagai ugyhogy ugyanezek miatt fikazni az lg-t nem kevesbe hulyeseg.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#77) HarleyCustom válasza gretzky77 (#24) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Szerettem az LG-ket,volt egy pár. Az első két magos telefonjuk,amikor megjelent anno,az volt meg legtovább.Szét Root-oltam :D
A G4 mindegyike bootlop-os volt,szerintem majdnem mindenkinek :D
G5-G6-G7...ezekből a G7 legjobban sikerült szerintem,a G6 a formájával vett meg.V30 igazán király volt.
Aki meg sosem használta egyiket sem,az csak puffogtatja a semmit a levegőbe :D
Kit érdekel mit beszélnek... :)
Volt némelyikkel gond,de rossznak nem mondanám őket.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#78) Fred23 válasza leslien (#71) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nekem mindegyik tetszik, de a V40 jobban. Más tészta, hogy számomra az már túl nagy.

(#79) cal84


cal84
tag

Én is vettem volna a G4 után tőlük valami újat de olyan rossz tapasztalatokat szereztem, hogy inkább xiaomi lett belőle és nem bántam meg.

(#80) Zé. válasza HarleyCustom (#77) üzenetére


Zé.
tag

A világ első kétmagos mobiltelefonja! [link]
Jó lenne egy innovatív visszaemlékező összefoglaló az LG úttörő készülékeiről, - hasonlóan
mint ami nemrég olvashattunk a Samsung elmúlt 10 évéről. A mostani megtorpanás nem
azonos a HTC, SONY, esetével !!! Régebben a vezető élbolyban volt az LG. Megjegyzem:
Manapság ki tud hamarosan 5G -s mobilt kiadni? :) ( Khmm... és az Apple?...)

,,Más a kognitív disszonancia elmélet --- és más a konzisztens gyakorlat!...

(#81) Graphics válasza Zé. (#80) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát én kíváncsi leszek, eddig nem sok gyártónak sikerült ekkora torpanás után visszajönnie....

Ez lejtmenet, a tavalyi év azonos időszakához mérten -40%...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#82) Juhaszatti válasza Zé. (#80) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Manapság ki tud hamarosan 5G -s mobilt kiadni?"
A Samsung és az Oppo már ki is adta, mindkettő megvehető.

Persze örülök hogy az LG lépést tud tartani, nem lenne jó ha végleg eltűnnének a palettáról. Sosem jó egy tradicionális gyártó bukása.

(#83) Zeki


Zeki
nagyúr

Nem trendi. Ennyi elég is hogy ne vegyék. Aztán meg drága. Ha nem veszik, nem lesznek pozitív visszacsatolások a használóktól, hogy mások is vegyék. Ha nem olvasom a cikket, eszembe sem jut hogy van LG mobil. Szolgáltatókhoz bekerülni és ott olcsón árultatni. TALÁN lehetne kitörési pont a megismertetéshez.

(#84) Atomgeszi válasza Zé. (#80) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Xiaomi Mi Mix3 is 5G. Őt előzte meg az Oppo Reno nem sokkal.

Pár napja startolt Svájcban. Azért csak Svájcban, mert egyelőre ott indították az 5G-s hálózatot.

(#85) Depression válasza Atomgeszi (#84) üzenetére


Depression
veterán

Ki emlékszik az első 4G-s telefonra? Fejből, úgy, hogy mai napig büszke erre a gyártó? Kb. olyan, mint itt itt a fórumban, amikor beírják, hogy első.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#86) Fitzgerald válasza Zé. (#80) üzenetére


Fitzgerald
veterán

De azt is érdemes kiemelni, hogy az elsőség, az innováció árát hosszútávon mindig a user fizeti meg.

Az LG szeret első lenni, és sajnos erre épül az egész marketing stratégiájuk. Első kapacitív kijelző, első kétmagos SoC telefonban, első 3D kijelző, első QHD panel, stb.
És az a szomorú, hogy ez működik. Nem érdemes a hosszútávú támogatásra helyezniük a hangsúlyt, amíg lehetnek valamiben elsők.
És nem is teszik, hírhedten szar a supportjuk.

(#87) Graphics válasza Depression (#85) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jelen pillanatban ennek marketingértéke van, nem pedig a történelemkönyvek miatt lesz lényeges.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#88) Depression válasza Graphics (#87) üzenetére


Depression
veterán

Azt sem tudják az emberek, hogy mi az az 5G. Mégkevesebben, hogy mivel lehetne kihasználni. Pl. én sem. Úgy rémlett, hogy inkább gépek közötti kapcsolatra lenne igazán alkalmas, legalábbis az első hírek erről szóltak. Csak azok a gépek még nincsenek itt, és akkora igény sincs rá, mint amit előre vetítettek.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#89) Atomgeszi válasza Depression (#85) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mindegy, én csak a kérdésre válaszoltam :)

(#90) karmaresz válasza myckie2 (#36) üzenetére


karmaresz
senior tag

Aztán minden egyedi fícsőrt szépen kikoptattak belőle. Biztos nem mindenkinek tetszett a hátlapi bekapcsoló- és hangerő szabályozó gomb, de egyedi volt. Aki meg használta is minimum egy hétig, az 99%-ban megszerette, mert egyszerűen praktikus, kényelmes és stabil fogású volt.
Nálam G2, G4, V20 sor váltotta egymást az utóbbi 4,5 évben. Szeretnék márkahű maradni, mert engem eddig elkerült szinte az összes LG-s átok, de szinte minden kikopott, amit eddig igazán kedveltem bennük. Az új szolgáltatások rám kevésbé hatnak, az akksi pedig alig fejlődött a G2 óta, miközben minden erőforrás-igényesebb lett.
Na jó, a DAC azért még mindig elég menő.
BTW, mind a G2, mind a G4 a mai napig hibátlanul működik, családon belül.

[ Szerkesztve ]

Once, I thought I was wrong but I was mistaken

(#91) troviko


troviko
senior tag

Az LG évek óta csak nyűglődik, a nevük annyira összeforrt a sikertelen telefonokkal, hogy ez már szinte öngerjesztő folyamat. Még ha most csinálnának is egy kiemelkedően jó, és jól árazott telót, az sem lenne sikeres.

Szerintem most 1-2 évre le kéne állniuk a telefnokkal, és visszatérni egy jól összerakott, jó marketinggel megtámogatott palettával.

https://www.oldtech.hu/

(#92) Zé. válasza Fitzgerald (#86) üzenetére


Zé.
tag

"Aki nem ismeri múltját, nem értheti a jelent, amely a jövőnek hordozója."

,, A fejlesztések nem jönnek csak úgy maguktól, komoly pénzeket kell beleölni az innovációba, ha egy vállalat eredményeket akar elérni." Ez manapság egy ördögi kör, ha veszteséges a gyártás. ,,A Bloomberg legfrissebb kutatása szerint a Huawei 2014 és 2018 között 149%-kal növelte a fejlesztésekre költött összeget, ami a második legnagyobb növekedés az Amazon után (náluk 210%-os a változás). A Huawei így 2018-ban már a negyedik helyen szerepelt az innovációra legtöbbet költő vállalatok között. Sokan nem is gondolnák, de az Apple-nél is többet költ kutatás-fejlesztésre a kínai vállalat. Ezért lehet a Huawei innovatívabb, mint az Apple. Ha azt nézzük, hogy a bevételhez viszonyítva mennyit költenek az egyes vállalatok kutatás-fejlesztésre, akkor még érdekesebb adatok jönnek ki. Arányosan a legtöbbet az Alphabet és a Huawei költi (16% és 14%), a Samsung 8%-ot áldoz erre a célra, az Apple pedig csak 5%-ot. Jól látszik tehát, hogy a Huawei elég komolyan veszi az innovációt, és nem sajnálja rá a pénzt. Ennek fényében nem meglepő, hogy az utóbbi 1-2 évben óriásit növekedett a piaci részesedésük, és mára már stabilan tartják a második helyet a legnagyobb okostelefon - gyártók rangsorában." [link]

Óriási szerencséje az LG-nek, hogy az USA-ban harmadik helyen állnak piaci részesedésük alapján, - említve a (#62) - (ahol ugye a Huawei nincs jelen hivatalosan). Mindenesetre a V-50 -es nagyon jó készüléknek igérkezik! Ez nagyon reménykeltő lesz... :)

Az LG legújabb, mobilos innovációjára visszatérve a LG G8 ThinQ készülék TOF 3D kamera, ár/értékben mennyire lesz sikeres, ez igencsak kérdéses!.. Mindenesetre nálunk hivatalosan csak az olcsóbb, magyarán a lebutított, G8 S jön valamikor... :F

"Földiekkel játszó Égi tünemény, Istenségnek látszó Csalfa, vak Remény!..."
Csokonai Vitéz Mihály

(#93) mjani1172 válasza Zé. (#92) üzenetére


mjani1172
addikt

Ami azt jelenti, hogy előveszik ismét a csodafegyverüket:
Késve dobnak piacra, egy lebutított készüléket, túlárazva.
És tényleg nem értik mi történik körülöttük.

[ Szerkesztve ]

(#94) Zé. válasza mjani1172 (#93) üzenetére


Zé.
tag

Ez az implicit pragmatizmus!

Sajnos a G8 - S a magyar fizetésekhez van pozícionálva, de GSM boltokban kapható lesz a
G8 is! Sőt mi több, itt a konzisztens csodafegyverük: V-40-es a piacon, felokosítva, :K
autentikus ár/érték arányban, raktáron, megrendelésre várva! Manapság kell ennél több?...

,,LEGENDA ÉS VARÁZSLAT AZ ÖN OTTHONÁBAN IS!"

(#95) Depression válasza Zé. (#94) üzenetére


Depression
veterán

Itthon, és a világ legnagyobb piacán is, a legfontosabb az előfizetéses, kedvezményes vásárlás. Abból, hogy szürke importtal kapható lesz, abból nem lesz piaci részesedésük. Tovább a lejtőn.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#96) janeszgol válasza Jeanne d'Arc (#67) üzenetére


janeszgol
félisten

Végre valaki, aki még ért a telefonokhoz. Akkoriban lila képernyőnek hívtuk. L65, L70, L90, F6.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#97) mjani1172 válasza Zé. (#94) üzenetére


mjani1172
addikt

Beleolvastam a V40 tesztbe és a fórumba. Finoman szólva nem győzött meg. 64gb és 3300 mah, hivatalos ár (nem érdekel a zug gsm, már megjártam így pont lg vel) Vicces.

[ Szerkesztve ]

(#98) leslien válasza mjani1172 (#97) üzenetére


leslien
nagyúr

ezt nézd... [link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#99) wwhy


wwhy
veterán

Ha igyekeznek, még utolérik a hTC-t :(

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#100) mjani1172 válasza leslien (#98) üzenetére


mjani1172
addikt

Igen, ezért írtam oda, hogy nem érdekel a zug,pl: b-tel és tsai.

(#101) janeszgol válasza Zé. (#94) üzenetére


janeszgol
félisten

Hiába nyomod itt az LG promót, ettől nem lesz kedveltebb márka. :)
De az infók hasznosak. Az 3Ds telót kihagytad: Optimus 3D.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#102) leslien válasza mjani1172 (#100) üzenetére


leslien
nagyúr

pedig van köztük normális .. mindegy nekem jó lesz onnan is..pláne majd a V50.. :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#103) gretzky77 válasza mjani1172 (#97) üzenetére


gretzky77
veterán

Csak tudod itt jön képbe,amit korábban írtam,hogy az LG márkaszerviz nagyon korrekten garanciában javítja a zug gsm-ben vásárolt készüléket ha az Európába szánt modell!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#104) Bossyy


Bossyy
tag

Már 100e körül van G7 ThinQ és 60e körül G7fit. Ennyiért a maga (ár) kategóriájában mindkettő best buy. Vacillálok is a kettő közt, hogy megér -e 40 ezres felárat az OIS, a plusz egy kamera, a Qi töltés és az újabb (SD845) proci? Minden másban ugyanaz a két készülék.
Szerintem az G7 nek még a kortárs S9-cel szemben is vannak előnyei, mint a komolyabb hangrendszer (Quad DAC), +1 (széles látószögű) kamera, vagy éppen az FM rádió.
Az viszont igaz, hogy 100 ból 95 emberben fel sem merül az LG neve ha mobilvételben gondolkozik. Ezért is (tehát a komoly áresés miatt ) jó vétel most pl. az említett két készülék.

[ Szerkesztve ]

(#105) mjani1172 válasza gretzky77 (#103) üzenetére


mjani1172
addikt

Meddig? Pontosan ezt mondom hogy nem kötelezi őket erre semmi.
Ha meggondolják magukat ( nekem volt rossz tapasztalatom velük) akkor elhajthatnak.
De mindegy, nem győzködök senkit, ez már ezerszer kibeszélt téma.

(#106) Narancskoma válasza Bossyy (#104) üzenetére


Narancskoma
tag

+1

(#107) forgonati


forgonati
őstag

Tééényleg nem fogynak?? Hogy mik vannak, beszarás...

Keelah Se'lai!

(#108) allus


allus
csendes tag

Biztosan számít a marketing is, de a sok elbaltázott telefon juttatta őket ideáig és ez a mai napig fenn áll. Flex 2 topikjában írták, hogy a többségnek 2 év után fixen bootloop volt. Ez nem lehet véletlen, mint ahogyan az sem, hogy a jelen telefonokat tesztelve V30, G7, G8 és V40 mindegyik esetében a külföldi oldalak is arra a következtetésre jutnak a tesztek során, hogy van valami gigszer. Vagy a kijelző nem kalibrálható megfelelő színre, vagy a kamera produkál érdekes jelenségeket. Ugye az a kamera, melyet a G5 óta mintha csak butítanának. Egyszerűen nem hozza az LG a Samsung és a Huawei szintjét. Ez nem azt jelenti, hogy ne lenne megbízható kütyü a mindennapokban, csak valami miatt mindig elhasal a teszteken. Ez sem véletlen. Viszont gyorsan esik az ára. Mindig rácsodálkozok, hogy a Samsung Galaxy S7 kb. egy árban van a V30-cal, pedig ez utóbbi később jelent meg. Korábbi csúcstelen mindig best buy és ez különösen igaz az LG-re.

(#109) eclipse19


eclipse19
senior tag

Pedig a G2-nek már 2013-ban szinte "full view" kijelzője volt.
Azt leszámítva kb 2017-re ért (pontosabban csökkent) a G2 szintjére a többi mobil káva mérete.
Azóta valahogy nem tudják igazán eltalálni a mobilos dolgokat az LG-nél.
Megpróbálhatnának kiadni egy frissített G2-t, hasonló méretben (na jó hosszított kijelzővel), mint az eredeti, de természetesen modern hardverrel és kamerával.
Én vevő lennék rá.
(És kérjük vissza az infrát is!)

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#110) Atomgeszi válasza allus (#108) üzenetére


Atomgeszi
veterán

"Ugye az a kamera, melyet a G5 óta mintha csak butítanának. "

Na, kb mint régen a Sony Ericsson, milyen jó volt fényképezésben.. most meg?!

Komolyan, olyan,mintha az akkori ott lévő fejlesztők elhúztak volna másik cégekhez.

Mert ez is vicc, hogy a Sony adja mindenkinek a kamerát, de ők egyedül nem tudnak hozzá szoftvert fejleszteni, mintha az egész egy nagy kartell lenne. :D Ti adjátok a kamerát, mi a kijelzőt, ti meg a házat, aztán mindenki osztozkodik. :D

Ja a Lumia sorozatról nem is beszélve, hogy kamerában milyen jó volt, most meg a HMD mit csinál? Pókszemet és a régi 1 szenzoros minőséget sem hozzák, nemhogy többet.

[ Szerkesztve ]

(#111) gzbotii válasza mjani1172 (#100) üzenetére


gzbotii
veterán

Turbadóval volt garanciális ügyintézésem tavaly ősszel, nagyon korrektül álltak hozzá. Az után még két telefont vettem tőlük. Annyira nem zugGSM..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#112) Fred23 válasza gzbotii (#111) üzenetére


Fred23
nagyúr

Illetve ez egy olyan dolog, hogy vannak, akik hajlandóak nagyobb kockázatot vállalni, ha megkaphatnak egy telót mondjuk 50-60k-val olcsóbban. Én is erre vetemedtem már, pedig nagyon sokáig a jó gari volt az egyik alapvető dolog, amit vásárlás előtt megnéztem. Most meg úgy vagyok, remélem, hogy nem fog elromlani, nem lesz vele semmi baj, ha meg mégis, talán megjavítom majd magam netről rendelt alkatrészekkel; a garimra nem nagyon számítok, noha elvileg van. Mikor a Nokia 8 Siroccót rendeltem egy talán "ZUG GSM"-ből, olcsóbb volt 50k-val, mint máshol; és egy bontatlan, új készüléket kaptam. Lehet, hogy nem tudnám gariztatni, de már úgy 2 hónapja megvan, és tökéletesen működik. Szerintem a vállalt kockázat arányos a lehetséges nyereséggel.

Mai helyzet hasonló, mint mikor én rendeltem:

Simán lehet, hogy egy-két év múlva egy "ZUG GSM"-es G8-ra fogok váltani a Siroccóról, ha ott nagyon jó áron lesz.

[ Szerkesztve ]

(#113) mjani1172 válasza Fred23 (#112) üzenetére


mjani1172
addikt

"Szerintem a vállalt kockázat arányos a lehetséges nyereséggel."

Ez talán igaz, van aki megérti és tudomásul veszi,hogy valamit valamiért.
Én meg inkább fizetek többet mert sok peches dolgom volt.

[ Szerkesztve ]

(#114) leslien válasza mjani1172 (#113) üzenetére


leslien
nagyúr

smartshop.hu hu nincs gond abszolút és most 149k lett az ára LG v40 [link] ennyiért abszolút megéri..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#115) Zé. válasza leslien (#114) üzenetére


Zé.
tag

Bocsika, ez igaz, csak a bolt pont rosszul írta ki az árat, a mellékelt linken...
Nekem szükségem van az FM-sztereo rádióra, akinek meg nem, - teljesen fölösleges a téma.
A lényeg, hogy végre átlépte a lélektani határt a V-40! :)

(#116) viharhozo válasza mjani1172 (#105) üzenetére


viharhozo
addikt

Ha beregisztralod a keszuleket, onnantol megkapod a garit.

Nem ez lehet vele a gond, hanem az, h bizonyos esetekben azt mondjak, nem javitanak (mert mondjuk vmelyik itthon nem forgalmazott keszulekhez nincs alkatresz), hanem adnak egy papirt, h csereltesd ki a telefont ott, ahol vetted.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#117) sbence4


sbence4
csendes tag

Van helye a piacon az LG-nek.
A Huawei drágább lett mint a Samsung .
Nem ér annyit.

(#118) sbence4 válasza Bossyy (#104) üzenetére


sbence4
csendes tag

Az egy simes g7 kerül 100-ba a dual 130 körül van.
A fitböl a két kártyás 62k.

(#119) Aryon87 válasza kenwood3 (#55) üzenetére


Aryon87
félisten

Ja, csak a kínai megeszi reggelire az LG-t.. Itt a jó példa. G5-nél elvágták a fonalat, és átadták az utat a Kínaiaknak, akik 2. ill 4. helyen vannak. Lg meg valahol a sor végén kézenfogva sétál Sony-val és HTC-vel..
V40 és V50 szimpatikus, de nem mernék belevágni. Úgy zuhan az áruk, hogy nem kevés bukta van rajta egy váltást követően...
Írom ezt korábbi G4-5-6 tulajként + egy G3 féltulajként..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#120) gzbotii válasza Aryon87 (#119) üzenetére


gzbotii
veterán

Arról nem is beszélve, hogy a Nexus 5X, Flex 2 kimondottan problémás készülék, alaplap problémával küzdöttek. Rengeteg meghibásodás volt...
5X-et eladtam időben, G Flex 2-t meg nem vettem, mert jobb a békesség..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#121) adalbert1


adalbert1
veterán

Kicsit sajnálom az LG-t, az első androidos okostelefonom az L9 volt tőlük, utána pedig egy G2 mini - a 2 készüléket összesen kb. 3 évig használtam, de az utóbbi időben nagyon elmaradtak a konkurencia (Samsung, Huawei) mögött, kb. mint a Sony is.

(#122) zoleeno1 válasza sbence4 (#117) üzenetére


zoleeno1
addikt

Hol lett drágább?:D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#123) sbence4 válasza zoleeno1 (#122) üzenetére


sbence4
csendes tag

P30 lite drágább mint az A50.

(#124) zoleeno1 válasza sbence4 (#123) üzenetére


zoleeno1
addikt

Na, meddig kerested ezt az egyet? :DDD Egyebkent itt inkább a felső kategoriarol beszélünk:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#125) Norbi338 válasza Fred23 (#8) üzenetére


Norbi338
újonc

Nekem most LG K40 telefonom van nem vártam tőle sokat pont ezért meglepet szerintem elég jó telefon nem is beszélve hogy vodafon vagy egyébb ilyen üzletekben csak 35000ft

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.