Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) persil


persil
nagyúr

Fu de meglepodtunk. Ja, nem.

Anno a g2 peldaul, vagy a flex kifejezetten, erdekes, eloremutato keszulekek voltak. Azota mi van? Tisztes iparosmunka. Csak kozben elfelejtettek a jofele lg arazast es annyit kernek a portekaert, mint a tobbiek a csucskeszulekeikert. Akkor meg mar inkabb megveszik sokan azt, amiben eddig nem csalodtak.
Nem mondom, hogy orulok, de a mobilvilag rohadek egy dolog es ha valaki egyszer hulye, akkor a felhasznalok szemeben sokaig/orokre az marad. Nehez kimaszni a godorbol. Sony, nokia, htc csak peldakepp. Raadasul, ha feljebbkuszni kellene, ahhoz agresszivabb arazas lenne a legkomolyabb fegyverteny, ahhoz meg megsem akar nyulni egyik gyarto sem.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#2) pilóta válasza persil (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ráadásul totál elcseszik az egészet, mert induló árnak valami blőd magas árat szabnak, nem veszi a kutya sem, erre fél év után ráeszmélnek, és akkor már tök olcsón adják, csak akkor meg azért nem veszik, mert elavult. Eleve egy köztes, nem túl magas áron kellene adni, és abból valamennyit engedni fél év után, összességében sokkal többet eladnának sokkal nagyobb haszonnal...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) Soleco válasza persil (#1) üzenetére


Soleco
tag

Legnagyobbaknak is nehéz +ba kihozni a telefon szektort. Agresszív árazással csak mégnagyobb veszteséget csinálnának.

(#4) myckie2 válasza Soleco (#3) üzenetére


myckie2
őstag

Meg ilyen nevekkel. G8 ThinQ? Really?

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

"Ezzel rosszabb, mint a tavalyi, első negyedéves nyitómutató (131,8 milliárd won), viszont lényegesen jobb, mint a 2019 év végi (318,5 milliárd won veszteség)." :D
myckie2: Nekem se tetszik a név, de az legyen a legnagyobb baj! Nálunk például hivatalosan nem is fogják forgalmazni a G8 ThinQ-t, kezdjük mondjuk ezzel!

(#6) amadeus11 válasza Fred23 (#5) üzenetére


amadeus11
senior tag

Nekem még egyik LG telefon se tetszett igazán. Egyszerűen RONDÁK.

There is a star

(#7) K0vasz


K0vasz
aktív tag

én amúgy tök szívesen vennék LG mobilt, mert itthon elég sok minden ebből a márkából van és bírom, de a legutolsó LG telefon, ami szóba jöhetett volna, az a G4 volt (és végül az is kiesett a péklapát mérete miatt) :(
pedig szerintem az LG önmagában elég jó brand, úgyhogy már pusztán a márka is eltudná adni a telefonokat, de valamit nagyon csúnyán elbaltáznak

(#8) Fred23 válasza amadeus11 (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én régen voltam így velük, de már akkor is hozzá tudtam tenni magamban, hogy kedvesen rondák, sután rondák. Pont egy csinos csaj kezében láttam tiniként életem első LG mobilját, és az is megfordult a fejemben, ha ez a csajszi egy ilyen csúnya telefont szeret, lehet talán nekem is esélyem nála, mert olyasmi vagyok, mint az a mobil. :DD

Azóta eltelt vagy 16-17 év, és mostanra pont ellenkező álláspontra kerültem: az LG mobilok számomra már kissé túl szépek, túl kifinomultak, túl trendik (G és V széria). Ettől függetlenül szeretnék egyszer venni egy LG-t, de még mindig lemaradtam róluk. A G6 volt az első, amire azt mondtam, hogy ez egyszerűen gyönyörű, és az még nem is volt túl kifinomult, tudásban pedig hozta az elvárhatót, ráadásul még IP68 is lett.

[ Szerkesztve ]

(#9) mjani1172


mjani1172
addikt

Minden félévben kitárgyaljuk,úgy mint a Sony-t, meg a HTC-t.

(#10) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Szerettem az LG G5 telefonomat, ha 2 év után jött volna időben a G7, akkor lehet azt vettem volna, és nem S9+ telefont (utólag belegondolva lehet jobban jártam, ki tudja).
Folyamatosan bootloop hibák vannak a telefonjaikkal (amit én szerencsére elkerültem), valamint folyamatosan késnek, így persze hogy nem veszi senki...

(#11) Depression válasza K0vasz (#7) üzenetére


Depression
veterán

Mobiloknál nem brand, csak szimplán futottak még kategória. A sony, na ők elbaltázták, de még piacon vannak. Viszont egyetlen LG telefont sem tudnék mondani így fejből, sőt, nem is ismerek olyat, akinek ilyenje lenne.
Megmondom, hogy, az egész iparágnak a reklám a lényege. Rengeteg nem megfelelő samsung, huaweiből meg rengeteg ipari hulladék telefon van, de ezek az ismertek, és ezek fogynak. Az apple külön kategória, a xiaomi meg agresszívan áraz, és ők is minőséget gyártanak. Na de az lg, pont az, amiről azt sem tudom, eszik-e, vagy isszák.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#12) Hank18 válasza persil (#1) üzenetére


Hank18
csendes tag

Pontosan! G2 es a flex volt az amin anno gondolkodtam. Mindketto erdekes telefon volt. Azota nem is gondolkodom LG-ben. Mondjuk a beepitett DAC nem rossz.

Hank18

(#13) aya


aya
addikt

Utolsó 5 telefonom LG volt szóval rajtam nem múlik, pedig a szoftver frissítésük, egy rakás szar. Nekem ez annyira nem fontos, de nagyon elhúzom a v30 lecserélését.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#14) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Semmi meglepő. Minden évben elhangzik, hogy majd az idei telefonszériájuk sikeres lesz, aztán sosem váltja be a hozzá fűzött reményeket.

Szerintem pont ott szúrta el az LG többek között, amikor kitalálta a G5 sikertelensége apropóján, hogy az egyediség helyett a tucatmobilok sorát gyarapítja a továbbiakban. Ráadásul az elbaltázott árazás és a késői piacra kerülés sem kedvez nekik, hogy a gyakori hardveres gondokról ne is tegyek említést.

[ Szerkesztve ]

(#15) ak76


ak76
senior tag

Szerettem az Lg-imet, a G1-G2-G3-ast, a négyest, a Flexet, V10-est.
De mindegyikkel volt valami baj, a G3 repedt szanaszét, lagtenger volt, a G4 bootloopos lett (mind a kettő amit megvettem, plusz a haveromé is) a két darab Flexem kijelző cserés lett, a V10 akkuja botrányosan gyenge volt...

Semelyik márkával nem volt ennyi bajom (egyedül az N szériás Nokiáim voltak ennél megbízhatatlanabbak, pedig imádtam az N8-ast) így nem csodálkozom különösebben hogy itt tartanak, az a furcsa hogy még nem dobták be a törölközőt.

Manapság már nem vonz a kaland, egy Meizu, vagy egy Xiaomi megbízhatóságban leveri az egész Lg-s telefon részleget, ráadásul fele annyi pénzért, így nem síratom őket.

(#16) Bwin87


Bwin87
tag

Akkor ez is lejtmenetben van mint a Sony.

Sony Xperia 1 V

(#17) janeszgol válasza Depression (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Azért a G2 rendesen odacsapott! Annak nem kellett reklám, reklámozták a vevők. 2013ban volt... :D
Optimus Black/2X/One P500/Net P690/4X HD. Ha nem is "legendásak", de a maguk idejében nagyon jó telók voltak.

(#18) TeeJay


TeeJay
félisten

bealudtak mint a Nokia. jöttek a kínaiak és taroltak, olcsón kell csúcshardver mindenkinek minden rizsa nélkül 2-3év támogatással. kínaiak tudják adni akkor senki se fog LG-t venni már... mondom úgy hogy LG G4-van nekem is páromnak is 3éve de a következő telefon Xiaomi lesz csak még várunk hogy mit hoznak ki év végéig

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#19) Zé.


Zé.
tag

Titkok, tabuk, tények:

Ha a szifon gyártotta volna le a V-30-at, min. 100-szor több fogyott volna!... Sajnos, voltak bakik, és aki pórul járt, az kiábrándul... de más gyártónál is voltak! Nincs marketing, így az előbbi készülék napos oldalát sem nagyon ismerik. A forgalomban lévő, régebbi készülékek egyéni preferencia kérdése! Több cikk foglalkozik a visszaesésekkel / kivárásokkal, túltelített a piac. Ugyanis ebben az évben drasztikusan csökkent az LG mobil eladásai: [link] :F

,,2018 első három hónapjához képest mínusz 40 százalékon zárta az eladásokat."

Sajnos nincs reklám, nekem az FM - sztereo rádió miatt fontos többek között, de mások nem így vélekednek... A V-40 - es készülék lenne most a hunyó? Azt lehet mondani,ez egy TITKOS készülék, TABU az AKKU, TALÁNYOS a portolt kamera szoftver, TÉNYEK az ár... Ez ár / értékben szuper készülék, gyenge pontja az akkumlátor? --- de ennyire?... Borús árnyak következhetnek?...

Egy 4500 mAh kapacitású akkuval se lett volna sokkal drágább, csak egy kicsit nehezebb. Ennyi kellet volna, de így mi várható? Elmaradó portolt kamera szoftver, sokat késő progik?


,,Fordítsd az arcodat a nap felé, -- és minden árnyék mögéd kerül."
"Keep your face to the sunshine and you will never see the shadow."

(#20) leslien válasza Zé. (#19) üzenetére


leslien
nagyúr

V50 lesz a megváltó ha ideér.. addig elvagyok a V40-el ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#21) judas13


judas13
addikt

Meglepett.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#22) SP!T


SP!T
addikt

LG Nexus 5... na ezt eltalálták. Ja hogy nem is ők? :D
De amúgy, tényleg G3, G4, Flex... azóta semmi érdekes... semmi szép. :( Iszonyat randa, túlárazott bohóc telefonoknak tűnnek nekem.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#23) SkyLine3000 válasza amadeus11 (#6) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Kb a G4-ig bezárólag nagyon jók voltak a telóik. És ezek a rondától is távol állnak. Sőt! G2-3-4, a legszebb telók közt vannak. Szerintem.
Jelenleg is G3-at használok, immár több, mint 3 éve. Hibátlanul! Még akksit sem kellett cserélnem.
Kifelejtettem a Flexet és a V10-et a szép telók felsorolásából. :)

[ Szerkesztve ]

(#24) gretzky77 válasza Depression (#11) üzenetére


gretzky77
veterán

Látod te magad mondod,hogy azt sem tudod eszik e vagy isszák, mégis kissé lenézően írsz róla! Nagyon szivesen a kezedbe adom a V30-am,hogy használd és utána mondj róla véleményt! Kivancsi lennék komolyan! Sajnos tény,hogy valamit nem csinálnak jól,nincs reklám de rengeteg készülék fordult már meg nálam és semmiben nem rosszabb mint a nagy Samu vagy Hüvely! Megbízható Stabil rendszer,lehet nem a legfrissebb hardver de azért lássuk be,hogy egy problémamentes átlag felhasználáshoz nem kell a legfrissebb legerősebb hardver mindig! Semmilyen téren nem vall szégyent az agyon reklámozott márkákhoz képest,de sajnos sok embert meg lehet vezetni! Zenei téren pedig etalon!

ak76: évek óta Lg telefonjaim vannak és soha egyiknek sem volt semmilyen hardveres problémája, semmivel sem megbízhatatlanabb mint bármelyik készülék sztem!

Nem áll szándékomban vitát indítani, elismerem,hogy nem tökéletes (de ugye az nincs) de divat lett szidni az LG-t és sokan úgy teszik -tisztelet a kivételnek- hogy közelről sem láttak Lg készüléket! Persze értem,hogy akinek volt és gondja volt vele az keserű szájízzel gondol rá,de azért lássuk már be,hogy minden gyártónál vannak hibák! Én nagyon drukkolok,hogy ne tűnjenek el,mert nálam bevált teljes mértékben!
Az meg,hogy valaki azt írja,hogy Rondák! Ez egy tök szubjektív dolog,de,hogy egy G6 vagy egy V30 ronda!? Hát nem tudom.....

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#25) SkyLine3000 válasza gretzky77 (#24) üzenetére


SkyLine3000
addikt

+1
A G3-at bármelyik mai teló mellé odateszem. Akármelyiktől szebb! Főleg ezektől a noccsos-lyukas szaroktól! Na, azok rondák! Konkrétan hányingerem van tőlük, ha egyre is ránézek...
Az Lg sem rosszabb semmivel, mint akármelyik másik gyártó telója, csak egyiknek ilyen hibái vannak, a másiknak meg olyan.
Mint írtram, én több, mint 3 éve használok G3-at és soha, semmilyen hibám nem volt. Asszonynak is ez van, lassan 2 éve és az övé is hibátlan. Pedig ő használja rendesen. Erről ennyit!

(#26) #04430080 válasza SP!T (#22) üzenetére


#04430080
törölt tag

Annak az árazása volt eltalálva.

(#27) gretzky77 válasza SP!T (#22) üzenetére


gretzky77
veterán

A G6,V30 iszonyat ronda??? Nekem pedig pont, hogy szép, ráadásul kimaradtak a mindenféle notch meg lyuk hülyeségből szerencsére!
Mit értesz az alatt,hogy bohóc telefon? Bár ahogy írod "tűnnek" vagyis nincs vele tapasztalatod!?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#28) beyruth82


beyruth82
veterán

LG tv-t most vettünk 1 hónapja kb.Az nagyon jó de telefont biztos nem vennék tőlük,

(#29) gretzky77 válasza Fred23 (#5) üzenetére


gretzky77
veterán

Hol olvastad,hogy nálunk nem lesz G8?

beyruth82 : megtudod mondani miért nem vennél tőlük telefont?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

(#30) gidalight válasza ak76 (#15) üzenetére


gidalight
tag

Egy 60K-s lg g7 fit simán versenyképes ár\értékben a kínai középkattal, sokkal jobb kijelzővel, type c-vel, vízállósággal.

@SkyLine3000: Én G6-ra váltottam idén G3-ról. A G3 igazán szerethető készülék, de a vas egyszerűen kevés. Ergonómialiag a G3 tökéletes, de a G6 sem rossz (kb. hasonló méret). Akkuban, erőben, kamerában (gcam-al nagyon meggyőző) kijelzőben (hiába azonos felbontás, sokkal jobb a g6 kijelzője) hatalmas előrelépés volt.

[ Szerkesztve ]

(#31) Fred23 válasza gretzky77 (#29) üzenetére


Fred23
nagyúr

2019-04-04, és 'Szenzor 3'.

Ettől függetlenül lesz G8, csak nem hivatalosan forgalmazva, hanem GSM boltosoktól. Alza például tuti behozza.

(#32) zoleeno1 válasza SkyLine3000 (#23) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1, Az LG V10 telóm volt a legszebb és legstrapabíróbb a mai napig (számomra). Ez valószínűleg már így is marad, látva a mostani trendet :)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#33) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

A haveromnak volt még anno 12-13 éve LG KG800 Chocolate-mobilja.
Na azt imádtam nézni ahogy babrál vele...mert egy gyönyörű telefon szerintem.
Én a nokia vonalon voltam/vagyok elköteleződve,így hát alapvetően semmi bajom nincs a "Life's Good"telefonokkal,mert nem ismerem őket.

(#34) Depression válasza gretzky77 (#24) üzenetére


Depression
veterán

Hol írtam én bármit lenézően? Pont azt írtam, hogy fogalmam sincs róluk, mert nem reklámoznak semmit, a névválasztások meg egyenes katasztrófák, senkinek nem mondanak semmit. Pont emiatt én is simán átgörgetem az árlistában ezeket, mert nem fogok utánanézni minden telefonnak. És ez nem az én hibám, hanem a lg-é. Még a xiominak is tudom rögtön a nevéből, hogy kb. mi várható tőle.
Most direkt megnéztem, a telenornál (más nem izgat) kapható K11 és a K40, párom előfizujával az egyik ingyenes, a másik nincs 2k Ft. Az árukból feltételezem, hogy low end mind a kettő. És ennyi, nincs több választás.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#35) janeszgol válasza gretzky77 (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

Én se vennék tőlük. Most egy személyben szeretnéd megvédeni a céget? Leírom, miért nem jó ötlet:

1, a vezér mint valami bohóc, jópofizik, aztán tojik az egészbe bele. Amit megígér, abból semmi nem lesz. (Olvastad akár fent is, hogy milyen tré a szoftver támogatás? Pedig mi volt a nagy ígéret. "Azt akarjuk, hogy ne csak 2 évig, hanem tovább is használják termékeinket.")
2, késve jönnek a telefonok, a MA jószerivel tesztpéldányt sem kap vagy csak nagyon késve (ennyire tojnak bele).
3, Szoftver támogatás
4, Telefonok minősége (Bár a kijelző a G6 óta nevezhető felsőkategóriásnak.)
5, 1 év garancia, mindegy hol veszed.
6, kiherélt telefonok a különböző piacra. Mert ők aztán felmérték.

Bizony, a tuti siker receptje. Ja nem. Felőlem az LG akár el is tűnhet a mobilpiacról. Nem fogjuk megérezni a hiányát. Egy semmitérő tré cég.

[ Szerkesztve ]

(#36) myckie2 válasza janeszgol (#17) üzenetére


myckie2
őstag

G2 volt az álom telefon számomra anno. G2-nek volt szerintem a legjobb reklámja ever. Azóta sem láttam jobbat. :D

(#37) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Ez a Ken Hong megmondta nem?? "Kicsik vagyunk de jó ez így" aha a részvényesek meg biztos véresre tapsolják a kezüket a folyamatos veszteségektől :C hát gratula az LG-nek.Pedig van rá példa hpgy kell bukni egy nagy nevet,lásd BB,HTC,Sony stb. nem hiszem el hogy nem látják mit bénáznak el évek óta,,,,

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#38) Polarstar válasza kbyte1024 (#37) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Teljesen jogos! Bénáznak ők is, de a mennyek kapujából a tervezők és marketingesek sem merészkednek le a talajra... A negatív nyereség helyett a pozitív veszteség nem lenne jobb kifejezés esetleg? :D :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#39) Aprósólyom válasza kbyte1024 (#37) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Nem úgy néz ki, hogy aggasztja őket. Ha jól látom az LG-nek egy részvénye van. Annyira nem szervezték külön a mobil üzletágat. Ha összességében jól megy a szekér, nincs gond. A probléma az, hogy a mai ellaposodott innovációval nem fognak piacot növelni átlagosan, csak sok telefonnal normál áron és tömény marketinggel vagy valami egyedit kell domborítani. Én ezt nem látom. A teljes piac nagyjából egy kaptafa.

Jevons paradox

(#40) kbyte1024 válasza Polarstar (#38) üzenetére


kbyte1024
addikt

na ja termeljünk Deficitet hagy szóljon hajrá ;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#41) kbyte1024 válasza Aprósólyom (#39) üzenetére


kbyte1024
addikt

igen összességében jól megy de nem lehet a végtelenségig ezt játszani,hogy az egyik üzletág majd eltartja a másikat.Lásd Sony. A PS vitte/viszi a vállán a céget de már mióta?? na megy is a rinya már hogy elég lesz és kukázzuk a telórészleget.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#42) leslien válasza SP!T (#22) üzenetére


leslien
nagyúr

az elmúlt hónapokban körbe jártam a mobil piacot volt minden + van is.. és visszatértem a V40 hez... az üzemidő és a frissítés (8.1 sem érzem h probléma lenne) ami zavaró lehet, de minden másban ott van többi között..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#43) Atocha


Atocha
senior tag

LG, Sony, HTC...
Semmi baj ezekkel a mobilokkal, egyetlen dolgot kiveve. Az arazasukkal van baj es ennyi. Ezert nem fogynak. Nincs itt semmi titok. En szivesen vennek LG telot, nagyon szepek szerintem. Csak k#$%a dragak...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#44) persil válasza myckie2 (#36) üzenetére


persil
nagyúr

Az ultrawide-os jobban tetszik :D
[link]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#45) ΞΔGLΞ válasza amadeus11 (#6) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Pedig régebben elég frankó készüléketeket gyártottak dizájnra. Pl a 4X HD az egyik legszebb mobil volt akkoriban.

(#46) SkyLine3000 válasza janeszgol (#35) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az lehet, h a szoftvertámogatás (most) nem a legjobb az Lg-nél, de ez engem pl nem is érdekel. Konkrétan a G3 telómon stock LP van és hibátlan. Ami működik, ne rontsd el! Pedig van rá hivatalos MM, meg mittoménmi, ezer féle főzött rom. Sokat próbáltam, majd szépen visszatértem a LP-ra. Ezzel tökéletes a teló. Egyébként KK-el jött ki. Tehát kapott minimum 3 főverzió frissítést. Utána nem kísértem figyelemmel. Azért ez nem volt rossz. Az is tény, h nem alsós teló. Ott lehet, más/volt a helyzet.
Sajnos az Lg, nagyon elqrta az uccsó pár évben. Értelmetlenebbnél-értelmetlenebb döntések. Ezek az utolsó noccsos szarok meg... Most én sem vennék tőlük telót.

[ Szerkesztve ]

(#47) jzsolt11


jzsolt11
tag

Én sajnálom, hogy ennyire sehol nincs az LG. Főleg mert van személyes kötődésem is. Nexus 5-öt használtam egy darabig, és azt kell hogy mondjam azt a telómat szerettem eddig a legjobban. Jó teljesítmény, tiszta Android, könnyű, kompakt méretű, nagyon jó fogású, korrekt kamerával szerelt készülék volt hosszú terméktámogatással. Egyedüli gyenge pont talán az üzemidő volt. A dizájz nagyon bejött nekem. A mostani LG telefonokban nincs igazán semmi, ami megmozgatna, nincs amivel kitűnnének a többi gyártó közül. A marketing koncepciójuk egy nagy nulla jelenleg, média jelenlét szintén. Így nem lehet folytatni. Drasztikus változásra van szükség vagy jobb ha lehúzzák a rolót. ( Hülyeség definíciója ugye: mindig ugyanazt ismételni és más eredményt remélni.) Ha most állnék telefonvásárlás előtt s10 és p30 közül választanék, Lg kb a szóba sem jöhet kategória.

Samsung Galaxy S20 / Samsung Galaxy Tab S5e / Galaxy Watch4 LTE / Asus Vivobook S15

(#48) persil válasza jzsolt11 (#47) üzenetére


persil
nagyúr

"Hülyeség definíciója ugye: mindig ugyanazt ismételni és más eredményt remélni"

- Vaas

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#49) Mik76


Mik76
senior tag

En remekul megvagyok a v30-cal, koszi. Meg soha nem mondtak hogy repulore nem vihetem fel mert esetleg kigyullad, es nem is csak egy bizonyos kezben tartasnal van benne terero.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#50) gretzky77 válasza janeszgol (#35) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem védek senkit! Csak sokan úgy kritizálnak,hogy az ismerősöm ismerősének az egyik haverjának a bátyja használ LG-t és milyen szar!

1. Én szeretem a Ken Hong nyilatkozatokat nem hondolom,hogy bohóc! Páran írták itt,hogy akár 2-3 éve használják a telefonjukat! Szoftvertámogatás nem különb mint másnál,lehet kicsit később adják ki a főverziókat cserébe általában elég stabil rendszert!
2. Ok ez jogos,hogy késve jönnek
3.Fentebb írtam,van tapasztalatod? V30-ra mostanában elég rendszeresen jönnek a biztonsági frissítések ugyanúgy mint máshol
4. Ezt nem is értem mire gondolsz! Nem volt sose minőségi problémám LG készülékkel,semmivel sem rosszabbak mint a többi gyártó!
5. Szolgáltatónál vásárolva 2 év tudomásom szerint, amúgy valóban 1 év! Viszont akkor azt is jegyezzük meg,hogy szinte bármelyik sufni gsm-ben veszed meg számla alapján az LG márkaszerviz javítja! Tudsz másik gyártót aki szervizeli a gsm boltos telefonokat?
6. Ez ismét jogos viszont a G7 óta már nincs ilyen ha jól tudom,abban is már benne van minden!

És nem nem védem egyik gyártót sem,egyik sem hibátlan,de az LG sem rosszabb mint más készülékgyártó! A Marketing sajnos nem megy ez tény viszont minőségi és szoftveres téren is bőven használható, Stabil!
De nyugodtan mondjátok rám,hogy védem,óvom az LG-t! Kiállok mellettük valóban mert szerintem bőven hozza más gyártók szintjét csak kissé mostoha gyerek! Sok embert meg meg tudnak vezetni a sok marketing bullshittel! Zenei téren pedig mint már írtam etalon ezt el kell fogadni! Tudom rétegigény de ez van!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3 & Austrian Audio Hi-X65

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.