Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Élvezetes volt a gameplay és ha ilyen jó lesz a játék atmoszférája, a grafika se fog zavarni, hisz sokan a Darksiders-t se a grafika miatt szeretik /semmi köze ehhez a játékhoz, de csak az érzékeltetés végett/ :)

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Errōl beszéltem. A NaughtyDog (mivel azokhoz a játékokhoz áll a legközelebb) már a megjelenés elōtt 1 évvel a majdnem final build-el (elōrehaladott beta, reprezentálja a végterméket) promózza a gameket, ez pedig egy ALPHA demó volt, 10 perces minōségi gameplayt nem tudtak összehozni 5 hónnappal a megjelenés elōtt.
Sajnálom pedig nagyon jónak tūnik,ne legyen igazam, de ez nagyon össze lesz csapva
Szerk.: az AI-t nem is hoznám fel, multikhoz vannak szokva

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#3) David75


David75
őstag

Ha valakinek van origin acces amúgy is és majd járni fog hozzá akkor lehet vele játszani. De hogy kiadjak majd ennek a csőjáték deluxe verziójáért 60-80 €/£-t az esélytelen.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4) rottenbull válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


rottenbull
senior tag

Mindenhova odairjak az afat, ha vegleges, akkor is. Egyfajta vedekezes, hogy ne szapuljak a reszleteket.

(#5) BabMester


BabMester
senior tag

Szóval van egy tucat sci-fi csőjáték, az egyik fegyver skinjét kicserélik fénykardra, az ellenfelekét rohamosztagosra és az emberek elájulnak..

Star Wars hangulat 0, ez nagyon gyenge.. biztos vagyok benne, hogy ez nem SW jatéknak készült, csak kellett egy Story SW jaték így ráhuzták a brandet.

[ Szerkesztve ]

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Semmi SW hangulat. A főhős unszimpatikus. A mozgásanimációk gázok (ha alpha akkor is). És semmi különöset nem mutattak.
Nem hiszem, hogy nagy cucc game lesz ez..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) #65675776


#65675776
törölt tag

Nem is tudom mikor láttam utoljára ennyire primitív AI-t játékban. Talán a Doom 2-ben.

(#8) #04430080


#04430080
törölt tag

Már csak azért meg fogom venni (nem teljes áron persze), mert single player :D

(#9) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Azért ne felejtsük el,hogy ez még csak Alpha gameplay ez még sokat változhat.

(#10) hombre[EU] válasza rottenbull (#4) üzenetére


hombre[EU]
veterán

áfát? :D Ez biztosan nem a végleges verzió, megjelenéskor (remélem) sokkal csiszoltabb lesz...de vágott tartalmat szimatolok. A lézernyaláb sebességét kicsit elszámolták

Life, Uh, Finds A Way

(#11) duvi


duvi
nagyúr

Szerintem borzalmas. A feléig bírtam nézni és abbahagytam. Üres, lélektelen hadonászás, nulla hangulattal. Számomra ez nem SW :(

(#12) KisTücsök válasza Maxxy10 (#9) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hát persze. 5 hónappal a megjelenés előtt.

Ez pontosan ugyanígy fog kinézni releaskor is.

(#13) RudY válasza KisTücsök (#12) üzenetére


RudY
addikt

Az ide szánt 15 perces bemutatót nem tegnap vágták össze, és nem 1-2 héttel előtte szokás az éppen akkor állapotból kikapkodni. ;)

(#14) Garrick


Garrick
csendes tag

Nézem a videót, néztem a videót és egyszerűen nem tudom feldolgozni, pedig nem nehéz. Látom a gyereket hadonászni a fénykarddal, látom az ellent, az SW világra utaló jeleket, de kb olyan érzésem van, hogy akármelyik játékot át skinezhették oszt jó napot. Lehet velem van a baj, lehet az emlékek szépültek meg, de számomra az utolsó jó SW játékok a Jedi Knight 2 és a Jedi Academy. Már ha ennél a játéktípusnál maradunk, mert továbbra is a Kotor 1-2 visz mindent. Egyetlen plusz pont, hogy a játékmenet nem olyan pocsék mint a Force Unleashedben. Aztán majd elválik a megjelenés után. Mindig imádtam a SW történeteket amik hozzátettek az univerzumhoz, lehet itt is lesz egy olyan sztori hogy leülök. Más esetben, számomra, hamar a feledés homályába fog merülni. Mindenesetre ezek vegyes érzések most, nem 15 percből akarok megítélni egy még ki nem adott játékot.

(#15) Deck válasza Garrick (#14) üzenetére


Deck
titán

"mert továbbra is a Kotor 1-2 visz mindent"

+1 :R

PS5

(#16) saelin válasza .LnB (#6) üzenetére


saelin
veterán

Jó hogy benéztem ide, mert már azt hittem velem van a baj. Ez egy közepes valami lesz max.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#17) Hunpriest válasza Garrick (#14) üzenetére


Hunpriest
senior tag

A játékmenet tényleg elég össze ollózottnak tűnt, van benne Titanfall (a parkour), Deadspace (a stázis). Az vicces volt hogy külön megtapsoltatták a tényt, hogy single player lesz...

(#18) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Ez teljesen jó lesz szerintem. Egy modern JK Jedi Academy. A grafikával semmi baj nincs, de ez EA és SW így alap, hogy nem lehet jó, és még az AI is. :) (Szerintem az utóbbi idők legjobb SW single player játéka lesz. Persze játszva derül majd ki, de nekem így ezek alapján nagy problémám nincs vele.)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#19) #04430080 válasza saelin (#16) üzenetére


#04430080
törölt tag

Nem veled, hanem veletek :DDD

(#20) 3L1T3 válasza .LnB (#6) üzenetére


3L1T3
addikt

Nyugi ha PS ex lenne csak úgy írnád a hsz-eket. Várjuk meg azért amíg megjelenik. ;)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#21) hombre[EU] válasza Ragnar_ (#18) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Nincs baj az Ai-val, mert nincs is :D
A grafika pedig nem rossz(azon kívül,hogy a textúra részletek nem AAA minōségūek;alpha), de ez már 2 éve is csak egy sztenderdnek ment volna el (arcok/bōr plasztik, ruhán/pajzson 0 anyag minōség/ részletesség stb)

Life, Uh, Finds A Way

(#22) szupermacs


szupermacs
veterán

Accessben jó lesz. Single játékért nem adok ki pénzt, amit EA csinál. Inkább kitolom újra a Jedi Academyt.

(#23) b.: Ami SW és jó lehet, az már volt. RPG? Kotor. Shooter? BF1-2. Űrhajós? Rogue Squadron. Kardozós? Jedi Knight széria és TFU. Stratégia? EaW, GB. Nem nagyon lehet már jobbat csinálni. Az EA játékai is csak reklámcélt szolgálnak. Ez is arra jó, hogy kedvet csináljon annak a pár elvakult fannak a filmhez ami legközelebb jön.

[ Szerkesztve ]

(#23) b. válasza Garrick (#14) üzenetére


b.
félisten

Erre nem tudnak rájönni egyébként. Mondjuk igaz azzal dolgozniuk kellene., hogy olyan minőségi címet alkossanak, mint a KOTOR.

vegye érzéseim vannak. üresnek találom, mint a Battlefrontokat. Lézerkard van benne meg lézerpisztoly, aztán jó van ezzel el lehet adni...

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#24) #20411392 válasza hombre[EU] (#21) üzenetére


#20411392
törölt tag

Számomra a days gone bebizonyította, hogy nulla AI-val is lehet élvezetes egy játék. Minden percét imádtam a játéknak, de az emberek benne hasonló iq szintet ütnek meg, mint ebben a videóban.

Emlékezeteim szerint a god of war (másik kiváló alkotás, aminél a madaras trophy hiányzik csak) se rendelkezett okos ellenfelekkel, de élvezetes volt a küzdelem benne.

Nagyon várom a LoU2-t, hogy ők ezen a téren is megmutatják (az utolsó gameplay erre enged következtetni), de nagyon kevés játékkal játszottam eddig, amiben csettintettem az AI tudásán.

[ Szerkesztve ]

(#25) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A fénykard teljesen erőtlen lett, nincs darabolás, kb Jedi Knight 2 szint, de még ott is leestek testrészek. 2019-ben szerintem ez óriási fail, pedig a játék amúgy nem lenne rossz, mondjuk ehhez képest visszasírom a Phantom Menace-t. :) De legalább nem multis a cucc.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#26) Deck válasza b. (#23) üzenetére


Deck
titán

Kotor 3 lehetne igazán. :). Vagy csak egy durván felújított remastered Kotor 1-2, amit a mai kornak megfelelően újítanak fel, bővítik ki és megjelenne minden platformra. Úgyis minden évben végig viszem őket újra és újra.. :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#27) #20411392 válasza GodGamer5 (#25) üzenetére


#20411392
törölt tag

Én csak arra tudok gondolni, hogy azért nem esnek le a darabok és nincs vér sem, hogy kaphasson egy pegi 16ot mondjuk. Darabolás esetén rögtön pegi18.

Nekem is hiányzik a darabolás, de legalább nem baseballütő hatása van. (Ugye force unleashed 2?!)

[ Szerkesztve ]

(#28) szupermacs válasza #20411392 (#27) üzenetére


szupermacs
veterán

TFU2 még mindig hangulatosabb volt ennél.

(#29) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Elkapott a retro hangulat. Jedi Academy és Jedi Knight 2 Jedi Outcast jutott eszembe. A hangok autentikusak, eddig nem rossz! :)

plus ça change, plus c'est la même chose

(#30) RudY válasza #20411392 (#27) üzenetére


RudY
addikt

Jogos, a Days Gone nem véletlenül 18+. :DDD

(#31) kikikirly válasza #20411392 (#27) üzenetére


kikikirly
senior tag

Én a filmektől kapok agyfact, egyszerűen 12-es karikával nem lehet normális akciójelenetet csinálni.
Jurassic Worldnél nem volt gond, főhőseink menekültek, az akció csak a háttérbe ment.
Star Wars filmekbe viszont a csatajelenetek volumene miatt ez a trükközés nem működik mégis pusholják a 12-es besorolást.Star Wars köré felépített játék figurák stb miatt érthető,de hogy a videó játéknál mi jelentősége van ??Anyuci nem veszi meg ha 18-as karika van a dobozon?Nem hiszem hogy sok szülő odafigyel rá,főleg az Online CD kulcsos játékok korában,gyerek csak a bankártyát kéri el anyutól többit a gyerek intézi vagy nem?
Modern technika lehetővé tenné hogy minden eddiginél látványosabb csatajeleneteket csináljunk,költségvetésből koreográfiát jól megcsináló szakember gárdára is futná,oszt a besorolással ellehetetlenítik az egészet....
Skywalker kora teaser bal alsó sarkába is ott virit a 12-es besorolás,szóval a látványos akció jelenetekre most is keresztet vethetünk.Gondolom nem a rendező kérte hogy szűkítsék be mesterségesen az eszköztárát,Disney megkötése hogy a mindenféle Star Wars figurát megvetessék a gyerekek szüleikkel...
Most akkor a videó játékoknál is ez lesz?

(#32) GodGamer5 válasza #20411392 (#27) üzenetére


GodGamer5
addikt

Vér nem kell, de egy-két testrész leeshetne, az még bőven belefér a 16+ -ba. :) Viszont a fénykard átvághatna több dolgot a környezetében, a hardver biztos elbírná, így a csőben futkosva. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#33) k-adi


k-adi
nagyúr

juj istenem ez mekkora egy erőtlen fos demo bemutató volt... semmi hangulat szinte :D

sw skinbe bújtatott uncharted

(#34) laceszgamer válasza k-adi (#33) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát a semminél még így is több. Bár tényleg jöhetne már valami komolyabb Sw játék.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#35) 3L1T3 válasza laceszgamer (#34) üzenetére


3L1T3
addikt

Vicces amúgy, hogy láttatok a játékból 10 percet főleg az Alpha verzióból, és már elkönyveltetek és tudtok mindent. :D :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#36) Jigoku


Jigoku
tag

Nekem nagyon tetszett, de "gyanítom" szokásosan a kisebbséget képviselem... :,D
Kíváncsi leszek, miket hoznak még ki belőle, mert nem igazán tudtam a legelső bejelentés kapcsán, hogy mire számítsak majd ettől a játéktól, de nekem bejön ez a mostani irány.

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#37) laceszgamer válasza 3L1T3 (#35) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát igazából egyvalami hiányzik belőle, a nagybetűs SW hangulat, ehhez elég ez a 10 perc is, és ami még nem mellékes, hogy első benyomás csak egyszer van, szóval épp ezzel a videóval kellene, hogy megfogják az embereket, hogy simán érdeklődjenek.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#38) CJ4567 válasza Deck (#26) üzenetére


CJ4567
veterán

És a KOTOR első részét konkrétan bárhol játszhatod. Fut egy krumplin is, szóval bármilyen laptopon, számítógépen elfut, telefonra is van port (és teljesen jó az irányítás, én Androidon játszottam végig a KOTOR1-et), mindenhová elviheted. :D

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#39) Cifu válasza 3L1T3 (#35) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nézd meg mondjuk a tavalyi Cyberpunk 2077 videót, és hasonlítsd össze ezzel. Melyik tűnik igényesebben kidolgozott játéknak?

Egy szánalom, hogy az EA ilyesmi szinten tartja az SW-t...

Félek Anthem redux eset lesz ebből is...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#40) Deck válasza CJ4567 (#38) üzenetére


Deck
titán

Igen, alap hogy nekem is megvolt androidon (is) :P
Ez az a játék amit jó elővenni minden évben. Bár, mindig gonosz vagyok benne, egyszerűen nem megy hogy jó legyek ;]

PS5

(#41) b. válasza Deck (#40) üzenetére


b.
félisten

szintén zenész :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#42) Deck válasza b. (#41) üzenetére


Deck
titán

:C ;]

PS5

(#43) Ragnar_ válasza CJ4567 (#38) üzenetére


Ragnar_
addikt

"És a KOTOR első részét konkrétan bárhol játszhatod. Fut egy krumplin is"

És pontosan úgy is néz ki ;]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#44) Shepard válasza Ragnar_ (#43) üzenetére


Shepard
tag

Ott mondjuk pont nem a grafika az elsődleges...

A Fallen order-ről: háát nekem ez még mindig olyan meeeh. Egy megbújt tanítványról van szó, aki már megint ki tudja mennyi képzéssel a háta mögött időt lassít és szinte egy-két jól irányzott csapással intéz el inkvizítorokat. Meg ez a falon futás is. Csak mert a PoP-ban bevált játékelem volt?

Megint feláldozták a következetességet a látvány és akció oltárán, összedobáltak pár badass mozgást egy üstbe és kész a recept.

(#45) Deck válasza Ragnar_ (#43) üzenetére


Deck
titán

Tudom, hogy csak vicceltél.. :D
De.. PC-n tölthető le hozzá Steam-en is sok texture pack, kiegészítő stb.. Így nagyon jól néz ki :P

PS5

(#46) Deck


Deck
titán

Tudjátok mi kéne ebbe is és minden jatekba? Egy állítható beállítás ami mutatja a vért és a lerepülő testrészeket pont úgy ahogy a Black Ops 4-be. Így mindenki eltudná dönteni, hogy akar játszani és nem kéne ilyen kiherélt látványt kapnunk..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#47) KisTücsök válasza RudY (#13) üzenetére


KisTücsök
addikt

Egy külön team van ráállítva az ilyenre. Az E3 az egyik legnagyobb reklám. Ezzel azt állítod, hogy valamit nagyon rosszul csinálnak.

Én meg továbbra is azt, hogy ez pont ugyanilyen lesz a megjelenéskor is. Mert csak ennyi van benne.

(#48) Drenadar válasza duvi (#11) üzenetére


Drenadar
veterán

agyatlan kaszabolás. lehet hogy nehéz még mai is lemodellezni a fénykardot és lehet hogy még a dark soulsnál is sokkolóan nhezebb lenne de én ma már elvárnám hogy ne HP csík legyen, hanem ha levágom az enemy kezét akkor az essen más le.

(#49) .LnB válasza 3L1T3 (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyugi, ha psex lenne, akkor nem is lenne egy ekkora semmi játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#50) Deck válasza .LnB (#49) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.