Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Hopkins95 válasza Dilikutya (#16) üzenetére


Hopkins95
addikt

GOG Galaxy 2.0: The Next Generation of PC Gaming!

A GoGot folyamatosan fejlesztik és olyan irányba, hogy a PC játékosoknak minél kényelmesebb legyen használni a saját platformot. Például egy tető alá hozza az összes játékodat és egy helyről kényelmesen tudod nyomon követni ill. menedzselni. Illetve rögzíti a játékidőket, ami pl. az Epic Storeba nemrég került csak bele: nekem a GoG már előtte feljegyezte, hogy mennyit játszottam Beyond Two Soulsszal. S ami legjobb, hogy a PS4 accom is hozzá tudom rendelni és azt is szépen sorba rendezni, hogy mi van meg és mivel mennyit játszottam.
Magyarul az az érzése van az embernek, hogy nem csak a pénz a fő mozgatórugó a platform mögött, hanem hogy minél többet nyújtson a PC játékosok számára és egy egy felhasználóbarát kezelőfelület jöjjön létre.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.