Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Régi NFS-eket is elérhetővé tehetnék, volt köztük pár jó.

B.Cs.

(#2) Hopkins95 válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

:K Sőt, én kérném vissza a Battlefield 1942 illetve Battlefield 2 játékokat is modern gépeken stabilan futtatható formában!

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

Jó hogy jönnek, de már azért nem érdekel mert régi,vagy rég megvan. :K

Persze Epic -re megvenném duplán is! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) vzsryl válasza bollokcs80 (#1) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ha kijönne a két Underground úgy, hogy akár 4k-ban is játszhatóak lennének, akkor hajlandó lennék fizetni akár AAA árat is értük, tehát 60€/db. Nem is kéne új NFS-t csinálni, csak a két Undergroundot kellene felújítani.
Na jó, a Most Wanted rajongók is kapjanak valamit, de az engem már nem érdekel... :DDD

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#5) twollah1976


twollah1976
őstag

Ezeket az Originbol nem lehet atvinni a Steambe?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) pecccccccca válasza Hopkins95 (#2) üzenetére


pecccccccca
senior tag

A Battlefield 1942 megvan 4 lemezes kiadásban, otthon pihen a polcon. Várja, hogy összerakjak hozzá egy korabeli vasat amin játszhatok vele. 😊

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#7) Fesq válasza twollah1976 (#5) üzenetére


Fesq
tag

Sajna azt nem lehet..... :(

" Rövid az élet, hosszú a sír, mindenki játsszon, amennyit bír "

(#8) Segal válasza Televan74 (#3) üzenetére


Segal
veterán

Ez a "gond" nálam is. Több is megvan már Originen...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9) Hopkins95 válasza twollah1976 (#5) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hová gondolsz...itt ez az EA, ha még nem ismernéd :DDD

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#10) D_r_u válasza Hopkins95 (#9) üzenetére


D_r_u
tag

Mint ahogy a Steamen vásárolt játékot sem lehet átvinni az Epichez, meg a Uplayeset sem a Gogba. Lényegében 0 átjárhatóság van az egyes 'platformok' között (az előzőekhez még Rockstar Social Club, Bethesda Launcher, Microsoft Store), nem érzem azt, hogy ebben a körben az EA lenne ismét a nagy gonosz.

###

A korábbi cikk(ek)ben emlékeim szerint írták, de szerintem lényeges lenne az összes ilyen hírnél kiemelni, hogy hiába veszi meg az ember Steamen, továbbra is kell hozzájuk EA Origin account.
Emiatt szerintem semmit sem nyertünk a Steames elérhetőséggel, persze aki szereti egy listában látni a játékait, annak ez jó lehet. :)

(#11) Hopkins95 válasza D_r_u (#10) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ebben most tévedsz, láttunk rá nem olyan rég is példát :K : The Witcher 3 - Ingyenes a GOG verzió, ha korábban már megvettük máshol

De amúgy a Bungie is megcsinálta a Destiny 2-vel ha jól emlékszem, a játékosok megkapták a fullos Steames verziót.

Az lehet hogy a háttérben kell futtatni az Origint, de kezelni nem kell többé, szóval nem lesz többé olyan gond, hogy nem tudsz játékot indítani, mert átmenetileg eltűntek a gamek az Origin könyvtárból. Vagy például letöltést a Steam kezeli, ami Originnél sokaknak tárhellyel problémázott. Amúgy igen, az lenne a legjobb, ha kiszednék komplett az Origint belőle, de az nem most lesz.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#12) D_r_u válasza Hopkins95 (#11) üzenetére


D_r_u
tag

Mint ahogy a Witcher 1-2-t is odaadták Gogon, ha megvetted Steamen, csak arról nem volt anno külön örömködés, mert már a kezdetektől így nyomták. :)
Sőt, a GOG Connecttel évek alatt sikerült néhány tucatnyi egyéb játékot is ingyen elérhetővé tenni, ha már megvolt Steamen. De ezeken a pozitív kivételeken kívül a többi piaci szereplő sajnos nem igazán igyekszik hasonlóval. :(

A Bungie tudtommal kivonult Battle.net-ről teljesen. Nekik független és lényegében egyetlen játékkal rendelkező fejlesztőként öntökönszúrás lett volna, ha a játékosbázisukkal még egyszer meg kellett volna vetetniük ugyanazt a játékot. Szerintem ez más helyzet, mint amiben az EA van.

Persze, a Steam kezeli, csak így már 1 helyett 2 rendszer egyidejű működése szükséges ahhoz, hogy elinduljon a játék. :) Számomra ezen felül továbbra is a kötelező EA acc fáj, amiben nincs változás, de simán elfogadom, ha másoknak ilyen-olyan okokból pozitív előrelépés a játékok Steames megjelenése.

(#13) VágniValó


VágniValó
addikt

Top games by current player count kategóriában a Steam-en azóta se esik ki a Titanfall 2, bár csak péntek óta van fent de ott a lista közepén.

Ahogy a nagyok mondják: criminally underrated.
Eddig se volt gondunk a meccs találással, de ezután.. :R

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#14) Dilikutya válasza D_r_u (#12) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én annyira nem vagyok hasraesve a GOG Connect-től. Jó, ha valami bekerül, akkor azt a GOG-ra is aktiválom, de ami megvan Steam-en, azt nem fogom a GOG-ról használni. Nagyon max akkor, ha valami nagy különbség lenne a két telepítő között méretben. De pl. ami Steam-re megvan, azt nem fogom utána GOG Galaxy-val telepíteni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) Hopkins95 válasza Dilikutya (#14) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én meg ott tartok, hogy ha még nem töltöttem le a játékot pl. Steamről, akkor inkább a Gogosat tenném fel. Nagyon jól fejlődik a launcherük és szerintem ők veszik legkomolyabban a PC gaminget ill. ingyen játékokat is adnak. Szerintem messze többet érdemelnének. :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16) Dilikutya válasza Hopkins95 (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az ingyen játékot ne keverjük a kliens kérdéskörbe, azt, ha nem saját játékról van szó, nem a Steam és nem a GOG adja. Mitől veszi amúgy komolyabban a GOG a PC-s játékot (hányok a magyarban a gaming kifejezéstől)?
Pont nemrég tettem fel a Galaxy klienst, olyan nagy különbség nincs, ha csak játszani akarok, a bolt részét nem próbáltam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) Hopkins95 válasza Dilikutya (#16) üzenetére


Hopkins95
addikt

GOG Galaxy 2.0: The Next Generation of PC Gaming!

A GoGot folyamatosan fejlesztik és olyan irányba, hogy a PC játékosoknak minél kényelmesebb legyen használni a saját platformot. Például egy tető alá hozza az összes játékodat és egy helyről kényelmesen tudod nyomon követni ill. menedzselni. Illetve rögzíti a játékidőket, ami pl. az Epic Storeba nemrég került csak bele: nekem a GoG már előtte feljegyezte, hogy mennyit játszottam Beyond Two Soulsszal. S ami legjobb, hogy a PS4 accom is hozzá tudom rendelni és azt is szépen sorba rendezni, hogy mi van meg és mivel mennyit játszottam.
Magyarul az az érzése van az embernek, hogy nem csak a pénz a fő mozgatórugó a platform mögött, hanem hogy minél többet nyújtson a PC játékosok számára és egy egy felhasználóbarát kezelőfelület jöjjön létre.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#18) bollokcs80 válasza vzsryl (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nekem a Hot Pursuit 2 lenne a nagy vágyam.

B.Cs.

(#19) Dilikutya válasza Hopkins95 (#17) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezek azok a dolgok, amik nekem teljesen mellékesek. :) Én csak játszogatok, még az acsikat se gyűjtöm, nem figyelek arra, hogy nyomjak tigrisbukfencben egy tripla szaltót, miközben két kézben 4 géppisztollyal és egy vállról indítható rakétával egy lövéssel leszedek 25 gyalogost, és 2 helikoptert, és azért kapjak egy semmitmondó plecsnit. :)
Szociális része nem izgat, az egyetlen felületre összeszedve meg nem igazán érdekes, mert egyrészt asztali ikonba úgyis kiteszem, másrészt úgyis mindet a saját klienséből kell telepíteni.
Steam-et is ennyire használom csak, telepítéshez, vásárláshoz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#20) Dilikutya válasza bollokcs80 (#18) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 2002-es? Arra rá is férne, nekem az valamelyik gépemen erősen textúrahibásan indult csak el, és modern képarányt sem támogat. Érdekes, hogy a Porsche 2000-ben viszont van 1280*720-as felbontás, ráadásul az a játék szépen is öregedett, ma is jól néz ki, és jól is viselkedik újabb rendszereken. Most nem emlékszem, mikor játszottam vele, talán még Windows 8.1-en utoljára, de az előtte nem sokkal vett filléres kormányomat is szépen kezelte.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#21) Hopkins95 válasza Dilikutya (#19) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem is mellékesek, de ezeket a kényelmi funkciókat szokták a konzolosok rendszerint felhozni a PC ellen, hogy ezek nincsenek a platformon megoldva. Illetve a DRM mentességet említhetném még, ami szintén nagy adu szokott lenni a konzolosok kezében, hogy nekik nincs a játékaikon ilyen. A GoG azt bizonyítaná, hogy lehet ezt jobban is csinálni, csak sokan még esélyt sem adnak neki, ami azért szomorú. Amit sokan még nem tudnak, hogy GoGon 30 napos refund policy van már érvényben, ami minden más platformot leköröz. Egy Youtuber meg is jegyezte, hogy már talán túlzás és ezzel magának árt üzletileg. Nagyon kevés nyereséget termel a konkurenciához képest, ennek ellenére a CD Projekt Red fenntartja a platformot.

De amúgy az Achievmentekre rátérvén az EA a Battlefield V-öt épp hogy erre hegyezte ki! Csak ott is látszik a kliens gyengesége, hogy számtalanszor nem számolta az Origin a Battlefieldben elért achievmenteket és nem adta be a jutalmat érte.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22) mg1992mg válasza VágniValó (#13) üzenetére


mg1992mg
senior tag

2016 egyik legjobb játéka volt a Titanfall 2, csak volt annyi eszük a kiadóknak, hogy berakák a CoD meg a BF közé, és szerencsétlennek semmi esélye nem volt. Pedig 10/10-es game.

(#23) VágniValó válasza mg1992mg (#22) üzenetére


VágniValó
addikt

Szándékos volt, az EA így nyomta le a Respawn felvásárlási árát. You know it's sad but true...
:(((

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.