Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Sok mindent nem ér a fotó - engem legalábbis ne mhat nagyon meg a külső, főleg az ilyen homályos változat.
Még várni kell a konferenciáig.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Az N97 mini az mitől mini? Kevesebb memória? :U

Véleményem szubjektív...

(#3) kaller1 válasza hackeeeee (#2) üzenetére


kaller1
veterán

Kompaktabb,kisebb a mérete az N97-nél.

.::> <::.

(#4) gerilee válasza fateless (#1) üzenetére


gerilee
aktív tag

Nem vagyok benne biztos, hogy nem fog több kép "véletlenül kiszivárogni". Tudod, mint az autó prototipusoknál. Eleinte csak homályos képek, aztán ahogy közeleg a bemutató "véletlenül" pont arra jár egy profi fotós, amerre az autót tesztelik... :)

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#5) BiP


BiP
nagyúr

Megy az ipari kémkedés ezerrel. Vagy a bújtatott marketing, ahogy gerilee mondja.
Egyébként miből látszik, hogy az már az 5900?
Meg nekem nem tűnik sokkal kisebbnek az n97 mini sem. Vagy csak rossz szögből van fényképezve.

(#6) Dale


Dale
aktív tag

Mindenesetre ez egy újabb bizonyíték hogy a mobil fényképezőkkel maximum kátyuban kitört kereket lehet fotózni, arra még jó.

https://enginedesigns.net

(#7) plus44


plus44
veterán

Nem egy nagy eresztés.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#8) kaller1 válasza Dale (#6) üzenetére


kaller1
veterán

Ugyanmár.... :U Nem látod,hogy szándékosan ilyen ratyik a képek? Ha AKARNÁK,akkor egy telefonnal is megfelelő minőségű képeket készíthetnének,de nem akarják.Szerintem nézz be a Fotók,videók mobillal topikba,és ott fikázz ilyen elmésen,kivi leszek mit fognak szólni hozzá az ott postolók... :D

.::> <::.

(#9) Duree


Duree
veterán

Mindenáron muszáj valami újat hozni,még ha nem valami egetrengetö is?

duree54

(#10) hackeeeee válasza kaller1 (#3) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ja értem, mert a kép alapján nem sűrűn tűnik kisebbnek... Bár tényleg elég gagyi a képminőség...

Véleményem szubjektív...

(#11) hackeeeee válasza hackeeeee (#10) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nincs már szekr. :D

Na szal, most így átnézegetve, átnyálazva a képet, azért észrevettem a különbségeket a 2 között. Bambultam egy ideig... :DDD

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#12) <NewL> válasza hackeeeee (#2) üzenetére


<NewL>
addikt

[link]
itt azért látható a méretbeli különbség

remélem ez az E72 minél hamarabb jön :K
valahogy ezek nekem nem annyira újak,már mindet láttam:D és nem ennyire homályos képen...

már csak 2 hét

There's an app for that

(#13) FRENK1988 válasza kaller1 (#8) üzenetére


FRENK1988
veterán

;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#14) mark75


mark75
senior tag

Hát a kép alapján,sok szürke-egyhangú telo(külsőre)

(#15) Tikakukac


Tikakukac
titán

Ugyan már, egyszerű marketing. Homályos fotó, jobb fotó, "kilopott" példány, exkluzív teszt példány, megjelenés. Lassan kezd uncsi lenni, de az 5900-ra kíváncsi lennék.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#16) kaller1 válasza FRENK1988 (#13) üzenetére


kaller1
veterán

Hát na,de nincs igazam? :) "Kémfotók" minőségével általánosítani mutatja a hozzá nem értést. :D

.::> <::.

(#17) luw2win


luw2win
őstag

Nemrég tapiztam meg egy N97-et hát, igazából amennyi pénzt elkérenek érte, nem tudom
Ránéztem a billre és nekem olyan nem volt jó, azt nem írnám rá hogy gagyi, de finomabb is lehetne.
Meg amikor visszacsukom odacsípi az ujjamat a 2 oldallap közé :D
Amúgy korrekt kis készülék, nekem már a mini nagyon kicsi lenne

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#18) frenetik


frenetik
tag

[link]
ez nem a 6600i slide, feketében?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#19) FRENK1988 válasza kaller1 (#16) üzenetére


FRENK1988
veterán

Teljesen mértékben igazad van. Ez így szokott lenni mindenütt. Korán adnak egy gyenge minőséget, hogy lehessen csorgatni a nyálat. De ez elég "jó" minőségű fotó mert azért ki lehet venni már a stilusjegyeket

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#20) Dale válasza kaller1 (#16) üzenetére


Dale
aktív tag

Biztos vagyok benne hogy létezik a szarkazmusról wikipedia szócikk. Amúgy ezt félretéve, ha neked megfelelőek a mobillal készült fényképek amik 95%-a még a 6 éve használt kompaktom minőségét se éri el, lelked rajta. Nem is értem miért írtam ide, nem érdekelnek a mobilok. :)

https://enginedesigns.net

(#21) .bableWes válasza Dale (#20) üzenetére


.bableWes
őstag

de ha nem értesz hozzá, akkor minek kell beleugatni. és lehet, hogy a mai telefonok elverik a 6éves gépedet. :K

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#22) Dale válasza .bableWes (#21) üzenetére


Dale
aktív tag

Ezt láttamozom de válasz nélkül hagyom, szép így magában. :D

https://enginedesigns.net

(#23) kaller1 válasza Dale (#20) üzenetére


kaller1
veterán

Miért ide írod ezt? Linkeltem egy topikot,menj oda és add elő ott ezt.Ha megtetted,majd ott reagálok a többire. ;)

.::> <::.

(#24) AMD ehog


AMD ehog
aktív tag

A fémkeretes érintőkijelzős bejön! Remélem S60 touch modellekben is lesz 600 mhz proci.

(#25) Jadro


Jadro
veterán

Úgy vagyok ezekkel a homályos képekkel mint a kamerás mozifelvételekkel. Semmire sem jók. Nem értem miért jó ezeket kiszivárogtani, pláne nem hogy hogy lehet erre nyálat csorgatni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#26) Ricardo válasza Jadro (#25) üzenetére


Ricardo
félisten

Semmire nem jók ezek a mosott képek, csak arra hogy kezdjenek el beszélni róluk. kis várakozás után megjelennek a képek, amin talán látszik is valami, aztán így tovább....

(#27) 1010 válasza Jadro (#25) üzenetére


1010
őstag

olyan érdekes hogy mindig elmosodottak ezek a képek,
sztem lehet hogy kinai hamistvaányok,a multkor volt mar kameras ipodrol is kep es meg sehol sincs,meg iphone is nagyon sokefele kamu kep volt mar

(#28) hackeeeee válasza <NewL> (#12) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Na ez a kép már oké, így már tiszta sok. Csak kíváncsi vagyok, hogy az ár mennyire lesz arányos a mérettel.... :DDD

Véleményem szubjektív...

(#29) Konflikt


Konflikt
addikt

az ilyenkor szokasos homalyos szar fotok. elkepeszto h ilyen szarokat kell kozzetenni. (2009 ben ilyen szar cuccok vannak amik igy fotoznak? ill. h lehet ilyen szar fotokat kesziteni ehhez tehetseg kell..)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#30) Quasi_modo válasza Konflikt (#29) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

elkepeszto h ilyen szarokat kell kozzetenni. (2009 ben ilyen szar cuccok vannak amik igy fotoznak?
Ha élesek lennének a képek, akkor esetleg megállna az ipari kémkedés. Így viszont mondhatod, hogy ez nem az a készülék, csak hasonlít.

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.