Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Tök mindegy, nem kár érte. A legutóbbi is egy ipari hulladék. Az idei valszeg ugyan az lessz, kicsit más színű menüvel. A 6 milla peddig valszeg megy "bizonyos" emberek zsebébe. Mást nem tudok elképzelni.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még mindig mosolygok, hogy Tony Stewart-al akarják ezt eladni nekem :D Szerencsétlentől ingen sem kéne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én meg nem veszek nextgen konzolt, mert nincs elég játék. :P

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ahogy elnézem a játékot még a mostani generációra se fog megtérülni az ára.

(#5) BiP válasza lezso6 (#3) üzenetére


BiP
nagyúr

Na igen, pont erre gondoltam én is.

Vagy egyszerűen csak lusták többet dolgozni vele. Mert a nextgen konzolra jobb grafikát, jobb fizikát kell produkálni, mert nagyobbak az elvárások már.

(#6) #13110016


#13110016
törölt tag

Régi részek jók voltak... bár ez igaz a fifara is:D

(#7) Prof01


Prof01
veterán

"150 millió PlayStation 3 tulajdonos van világszerte"

Nem sok az egy kicsit? :D
Az X360 és PS3 tulajok együtt véve adnak ki kb. 160 milliót.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#8) kona005


kona005
senior tag

Ennyi erővel nem veszek PS4-et mert nincs rá elég játék. Ezt már a Vitánál is untam :W

(#9) Legendd válasza kona005 (#8) üzenetére


Legendd
senior tag

Egyébként ebben egyetértek...értem én a fejlesztőket, de így mi vonzza majd a felhasználót, hogy vegyen PS4-et? GT6? - nincs. NASCAR 2014? - ja az sincs, akkor még várok a vásárlással...így pedig egy ördögi kör lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#10) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Logikus.

(#11) kona005 válasza Legendd (#9) üzenetére


kona005
senior tag

Ja, és úgy érzem nem nekem kellene megtennem az első lépést azzal hogy gépet veszek.
Nekem ebből ugymond "hasznom" nem származna.

(#12) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Kicsit vicces, hogy a több mint 10 éves NR2003 moddolva a Gen6 autókkal még mindig megalázza ezt a játékot, az elődökről nem is beszélve.
Offline-ra NR2003, online pedig iRacing. Pont.
Pedig baromi jo lenne mar egy next gen Nascar játék fasza fizikával és törésmodellel. Normális, tuningolható AI-jal.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.