Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckie2


myckie2
őstag

Nagyon jó cikk lett! :) Úgy látszik, hogy akkor év vége fele én is kipróbálhatom végre a játékot. Egy kérdésem lenne, hogy a játékbeli történet pontosan mekkora szeletet tartalmaz a Naruto történetéből?

(#2) Crydan válasza myckie2 (#1) üzenetére


Crydan
senior tag

Nagyjából az Öt Kage Gyűléstől, majdnem a Negyedik Ninja Háború végefeléig. Kisebb kisérőkkel. Legalábbis ami Tobit illeti, és igyekszem Spoiler mentesen írni.

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#3) Kyster


Kyster
csendes tag

Én úgy tudtam, hogy a One Piece a legnépszerűbb manga, de lehet tévedek.
Imádom ezt a játékszériát jómagam is! :)

PS1-NTSC // PC-BIG_BOX

(#4) myckie2 válasza Kyster (#3) üzenetére


myckie2
őstag

Szerintem is így van. OP messze lekörözi a Narutót.
2012 első fele:
01. One Piece (13,833,116)
02. Naruto (3,081,822)
03. Hunter×Hunter (2,721,003)
04. Uchuu Kyoudai (2,684,223)

[ Szerkesztve ]

(#5) trufa12


trufa12
addikt

Nagyon komoly hogy jön pc-re áhh :D de jó

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#6) Crydan válasza myckie2 (#4) üzenetére


Crydan
senior tag

Javítva! Én sem tudtam. :D

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#7) R-man


R-man
csendes tag

Grat a cikkhez, végre pc-n se kell többet nélkülöznünk Narutót. :C

勇気

(#8) AxBattler válasza myckie2 (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Mitől olyan népszerű a One Piece?
Láttam már részeket, de nekem egy középszerűen megrajzolt, unalmas, tréfarépa sorozatnak tűnt... :F

Bár én csak szakbarbár vagyok...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) Darth_Revan válasza AxBattler (#8) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Gondolom az a helyi Barátok Közt...már csak megszokásból is nézi mindenki :DDD

(#10) mightymo3 válasza AxBattler (#8) üzenetére


mightymo3
tag

A One Piece első 100 részét sajnos kikell bírni viszont nincs benne annyi baki, Mint naruto vagy akár Bleachben. Messzemenően nagyobb az Őköszintémája az egész világról szól nem annak kis részéről, illetve most már a Naruto és Bleach sincs szépen meg rajzolva.

Én csak Ps2 játszok a vlmelyik Narutoval :D

[ Szerkesztve ]

(#11) myckie2 válasza AxBattler (#8) üzenetére


myckie2
őstag

Hát ez ízlések kérdése igazából. Nem tudom elmondani neked igazából, miért is jó. Kb 10 perce itt írom folyamatosan már ezt az üzenetet, hogy elmondjam, de nem sikerül. Én csak az animét nézem ezért csak arról tudok írni: a történet nagyon részletes és változatos, a szereplők, a betétdalok, openingek mind csodálatosak. Az emberi érzésekre nagyon épít, lehet ezért ilyen sikeres. A rajzolása lehet nem minőségi, de nem is azért olvassák, a történet az amiért az emberek szeretik. Bár ha megnézed, hogy a manga már kb. 15 éve fut és (még kb 10 év van hátra) minden héten megjelenik én nem is várnák el jó rajzminőséget. De mint mondtam ízlések kérdése, lehet pont te vagy az akinek nem jön be. Én is voltam már így. Talán egy kis kedvcsináló: One Piece!

Darth_Revan azért nem. :N

mightymo3 egyetértek. Az első 100 részt ki kell bírni (sajnos muszáj megnézni a történet megértéséhez). Én is majdnem abbahagytam 30 rész után, de folytattam és nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

(#12) mightymo3


mightymo3
tag

One Piece Amv - This Is War - Marineford
Spoiler veszély!!
Ha meg akarod érteni ez a AMV, ki kell bírni az első szar részeket!

(#13) trufa12 válasza myckie2 (#11) üzenetére


trufa12
addikt

én 40nél ,tettem le , de folytatom :) ezen biztató sorok elolvasása után, nah meg haver is ezt mondta ... . bírd ki :D mondom jó van nah

meg 23 éves -.- melózik ,-.- stb.- de 1feszt azzal baszogat, hogy gumo nomo gun vagy mi :D
meg tekkai,, -.- stb.. .:D hülye ez de én jókat röhögök , mikor mondja most bassz pofán 1 20 kilós kalapáccsal :D hát mondom kihagynám .

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#14) myckie2 válasza trufa12 (#13) üzenetére


myckie2
őstag

Haver is 30 után tette le... Azóta se tudtam rávenni, hogy folytassa. Még hozzátenném, hogy mivel nem most kezdődött az anime a rajzolása se lenyűgöző, de mára már gyönyörű és a hd részek mérete is (700mb).

Próbáld meg a HxH-t (2011) egy idő után abba nem igazán találsz sablont. Inkább annak az ellenkezőjét.

[ Szerkesztve ]

(#15) trufa12 válasza myckie2 (#14) üzenetére


trufa12
addikt

én nem hagyom abba, a gépen még fenn van, csak régen nagy amine fan voltam de valahogy öregszem , én jobban mint haver (csak tudnám mibe) :D
de valahogy már idegesít 1 japán kornyikálás is ...

meg sok a sablon , minden anime ugyan arra épít-.- ezt láttam , így rá untam , mindig van 1 kretén, 1 nagyon erős, blabla

de azért meg fogom nézni mert egyedi a maga módján .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#16) AxBattler válasza myckie2 (#11) üzenetére


AxBattler
félisten

Oké, lehet, hogy én is belenézek néhányba epizódba...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#17) Kyster


Kyster
csendes tag

Mindenkinek szívből ajánlom a One Piece-t. Már beértem az anime-t (600+ rész), és eddig még nem csalódtam! Egyedi stílus, élvezhető.

PS1-NTSC // PC-BIG_BOX

(#18) Shing


Shing
őstag

ON: Nagyon jó írás, felkeltetted az érdeklődésemet, de sajnos csak akkor tudom majd kipróbálni amikor megjelenik a PC-s verzió. :(

OFF:
trufa12: Olyan vagyok mint a haverod. :DDD Mindenkinek mondom az OP-t, de sajnos kevés embernek jön be.
A rajzolás az első ~70részben tényleg nem a legjobb. Vagyis inkább mintha keresnék a karakterek megfelelő ábrázolását, utána se változik sokat, csak főleg a karakterek. Kb. a 200 résznél váltottak szélesvászonra és jobb minőségre.

Amúgy ha valakinek tetszik a Naruto, akkor ez is fog. Ok, a Naruto sem a legjobb, de ha nem vesszük figyelembe a fillereket és a sok nyálas jelenetet azért el kell mondani, hogy nem véletlenül híres. Egy jól kidolgozott világ, rengeteg érdekes sztorivonallal és persze fantasztikus csatákkal. Én is olyan rajongva néztem pl. az utóbbi részeket mint valami 15 éves. (21 vagyok)

Az One Piece-ről. Sok mindenben jobb mint a Naruto. Itt is egy nagyon szépen kidolgozott világot kapunk. Ha valaki elolvassa, hogy kalózos sztori talán kicsit mást vár, de ez amolyan japán-fantasy kalóz anime. :DDD
Néha vontatott tud lenni, de mégis gyorsabban halad mint a Naruto. Sokkal kevesebb filler van és kb. 20x kevesebb visszaemlékezés. Sokkal kevesebb a nyálas jelenet is, de tud megható lenni. Én bevallom férfiasan elpityeregtem az egyik részen. De nem egy ilyen megható rész volt még egyébként, annak ellenére, hogy ez végig egy inkább poénos anime. Amiben nem lesz jobb mint a Naruto az a harcok.
Na mind1, nézzetek One Piece-t is! :R

(#19) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó cikk! Egy ideig néztem a Naruto-t én is de egy jó ideje már sajnos nincs rá időm. A
háború elejét még láttam, mikor Naruto még gyakorol. Jelenleg mi a helyzet? Nekem Sasuke volt a kedvencem, volt már nagy összecsapás? :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) Crydan válasza .LnB (#19) üzenetére


Crydan
senior tag

Voltak, és vannak is komolyabb összecsapások, de nagyobb poénokat nem akarok lelőni.

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#21) trufa12


trufa12
addikt

Vannak , én azért utáltam meg a narutot mert kb 5 rész új, 20 rész filler -.- azért elég durva .....

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#22) batai15


batai15
félisten

Jó cikk! a negatívumokkal teljesen eggyet értek, de a bossok és harc+ grafika kárpótol!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.