Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tituka


Tituka
senior tag

jó lessz!

előrebb hozhatnak a megjelenest... :C

Skizofrén vagyok, és én is...

(#2) icecave válasza Tituka (#1) üzenetére


icecave
nagyúr

óóó, azt ne tegyék, így is attól félek, hogy ezt is határidőre összedobálják, és olyan sz*r lesz, mint az előző részek.

(#3) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

engem arra a Juiced nevű ocsmányságra emlékeztet

(#4) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Visszajön az S2000 :DDD Jön a Megane is! Mi kell még :DDD Hankook gumiabroncs XD
Tomekk.: Én most azzal játszom a Juiced 2: Hot Inport Nights :C Jóféle :R

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5) Tomekk. válasza FRENK1988 (#4) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

én csak az első részét próbáltam, de az valami iszonyat volt

(#6) Nunder


Nunder
őstag

Hátsó szárny nélkül szerintem olyan butácska. Egy ilyen versenyautónak legyen szárnya, mert az adja meg a formáját. No meg aerodinamikai szempontból sem éppen utolsó.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#7) Sirandrish válasza FRENK1988 (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

már csak azt nem értem hogy mi a francnak kell szarrá matricázni a kocsit?
az amúgy szép aútókból egy ocsmány guruló reklámtáblát csinálnak

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Morden24 válasza Nunder (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

Szerintem mondjuk jóval szebb a vonalvezetése egy hatalmas spoiler nélkül, ha meg anélkül is kellően jó a tapadás, akkor leginkább előnytelen rárakni.

Sirandrish: Versenyverdák mindig tökig vannak ragasztva a támogatók reklámjaival. Függetlenül attól, hogy ez egyébként jó, vagy rossz, mivel a valóságban így van, szerintem a játékban ez valóságosabb, hangulathűbb érzést ad.
Arról persze nem is beszélve, hogy ezek valóságos szponzorok, ergo megállapodás szerint az EA-nak rá is kell helyezni ezeket, vagy legalábbis pénzt, esetleg reklámbartert kap cserébe.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#9) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

ingame képeket szeretnék már, rendes screenshotokat, de főleg mozgás közben látni a cuccot

(#10) Paul119


Paul119
addikt

Kár hogy nincs Lada Vfts :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11) athomi


athomi
veterán

ez a képáradat állandóan a játékról már kezd unalmas lenni...

(#12) FRENK1988 válasza Sirandrish (#7) üzenetére


FRENK1988
veterán

Mégha pár db az is izlésesen elhelyezve szerintem még belefér. De így? Amúgy szerintem azért mert ezek a cégek is pénzelik az EA Games NFS-sel foglalkozó részlegét :D
Paul119: :R :Y :R

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#13) twollah


twollah
nagyúr

"Japán taliga"

Szerintem nem kene ennyire el infantiliskodni a hirt.

Letaligazni egy olyan autot aminek a garazsban valo viszontlatasa egyenlo a nullaval.

(#14) CsíkosMókus válasza twollah (#13) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

Annyiba kerülnek használtan, mint egy pár éves Vectra/Mondeo/Passat. Olyan sok?

(#15) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Sztem elég jó az a japán taliga!
Tuningolva elég jól gyorsul! ;]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#16) Skizz válasza Sirandrish (#7) üzenetére


Skizz
addikt

egyedi festés mellett gondolom a matricákat is lehet majd rendezgetni. én se bírom amikor tele van a kocsi velük, de valamiből meg kell élni az EA-nak is.

(#17) keIdor


keIdor
titán

Főként a német szörnyeket, és a Lamborghini-t fogom nyüstölni, mint általában mindig... az ember a legjobbakat választja ugyebár! :D :C Sajnos mondjuk Ferrari nem lesz benne.:(
Bár a Japán autókat is szeretem, úgyhogy majd... :DDD

Reklámmatricaelleneseknek: Majd a Forza 3-ban, GT5-ben nem lesz. :N

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) hossszú válasza keIdor (#17) üzenetére


hossszú
őstag

Mitsubishi Lancer Evo gondolom lesz benne, nekem az a nagy kedvencem, ha már nincs Ferrari. :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#19) Zolás


Zolás
addikt

Egyes golf, kettes golf, höö hármas golf: na ezeket kérjuk tuningba a magyarisztáni verzióba köszönjük. :DDD Meg ahogy egy fórumtárs kérte Lada vfts mer anélkül nincs magyar verseny. Esetleg driftbe 1000lóerős magyar kispolszki is beleférhet :DDD Ezekkel a külföldi csodákkal megölik a játékot valami élet is kéne bele: trabi-lada-polák meg a kettes golf :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20) -=Sziszi=- válasza Paul119 (#10) üzenetére


-=Sziszi=-
aktív tag

Akkor inkább a Priora, az jobban beleillik a többi autó közé. ;)

"Pár évvel később azért a Doom, Wolfenstein 3D már szerves része volt a közoktatásnak is." - Dilikutya

(#21) gabi81


gabi81
tag

na ez egy pozitívum hogy benne lesz az s2000-es is. nagy kedvencem a kocsi :D
ha jól tudom mostanában állítják/állították le a gyártását, ez is ad neki egy kis aktualitást.

just believe in yourself

(#22) Paul119 válasza FRENK1988 (#12) üzenetére


Paul119
addikt

http://www.youtube.com/watch?v=0k65N00x4-I&feature=related

Ajánlom figyelmedbe :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#23) Quiksilver válasza Paul119 (#22) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Úristen ez nagyon durva :DDD "Mi az hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen!" Köszi a videót :R

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#24) Paul119 válasza Quiksilver (#23) üzenetére


Paul119
addikt

Igazán nincs mit örülök ha tetszett :R

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#25) FRENK1988 válasza Paul119 (#22) üzenetére


FRENK1988
veterán

Épp erre mondom. Ilyet kellene a magyar Edisönbe :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#26) Paul119 válasza FRENK1988 (#25) üzenetére


Paul119
addikt

Vinnék mint a cukor :DD .. nekem személy szerint jobban bejönne valami ilyesmi filingü rally game, ugy sem adtak ki túl sok értelmeset pcre :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#27) tsii_H


tsii_H
tag

annyi kep jelenik meg errol a jatekrol, hogy ma unom nezegetni..... a vegen csak egy kepregenyt adnak ki, nem egy jatekot..

(#28) 30z.Samu válasza tsii_H (#27) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem is ez jutott eszembe! :D
Ingame videóval is megdobhatnák már a nagyérdeműt! :DDD

Sic Parvis Magna

(#29) twollah válasza CsíkosMókus (#14) üzenetére


twollah
nagyúr

Tuningolva a tobb millios versenycuccokkal benne?

Mindjart megyek venni egyet.

(#30) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

Ne felejtsétek el, hogy ezek a VFTS-ek egy magyar bajnoki idény alatt kb minden második versenyen széthullanak.
Ne tegyük már oda őket a komolyabb technika mellé még egy játékban se. Szép volt, jó volt, de 20 év alatt szvsz elég volt belőlük.

twollah úr: szó nem volt versenycuccokról. Minek? Neked kevés lenne a gyári?:) Nekem nem volt az. Kicsit forgatni kell (mint általában az erős Hondákat), de nekem nagyon tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#31) Paul119 válasza CsíkosMókus (#30) üzenetére


Paul119
addikt

Mennyi hülyeséget tudsz össze hordani.. nem hittem hogy ez lehetséges :DD :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#32) LackoMester


LackoMester
addikt

egész jónak igérkezik :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#33) CsíkosMókus válasza Paul119 (#31) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

Ja hogy te zsiguli-fanatikus vagy?
Gondolom azon akadtál fenn, hogy szétesnek. Pedig szétesnek.
A VFTS varázslókban olvastam, hogy egy szezonban (azt hiszem talán 2003) mennyi és milyen problémáik voltak versenyenként. Ténylegesen Hoduláék elmesélik, hogy egy versenyen volt váltótörés, hengerfejes lett, letört a fogaskerék, kiszakadt a csapágy, stb stb, és minden versenyen volt 3 ilyen esemény :))
Vicc.

[ Szerkesztve ]

(#34) CsíkosMókus válasza CsíkosMókus (#33) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

De jobbat mondok, személyes élmény, mostani Eger Rally, szombat este utolsó gyors, rali2, utolsó kocsi a záró előtt, vfts jön ordítva, dől belőle a füst, utána mikor elindult a tömeg hazafelé, láttam hogy a faluban ott rugdosta a leállított kocsit a pilóta, hogy "nem hiszem el, 2 gyors és hengerfejes".
Tél után, első versenyen, 10km után beszart a technika.
De azé' a legjobb versenyautó. :) Igazából a 80-as években se volt az amikor kitalálták kínjukban. Nyugaton akkor már B-s Audik futottak, nem ilyen tyúkólak. :)

(#35) ádyz válasza CsíkosMókus (#34) üzenetére


ádyz
addikt

Azert teny, hogy a WRC-k is siman szetesnek egy versenyhetvege, akar egy futam alatt.

Amugy sokkal elvezetesebb egy ladaval menni, mint egy elektronika altal vezetett wrc-vel.

(#36) Paul119 válasza ádyz (#35) üzenetére


Paul119
addikt

Ott a pont :R :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#37) 30z.Samu válasza ádyz (#35) üzenetére


30z.Samu
félisten

2 pont! Sokkal látványosabb a rally-ban a VFTS, mint a WRC!

Azt hallottátok, hogy Loeb át akar menni a Forma 1-be?

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#38) Paul119 válasza 30z.Samu (#37) üzenetére


Paul119
addikt

igen.. szerintem pár évig majd valahol hátul fog kullogni :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#39) Quiksilver válasza CsíkosMókus (#33) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Azok nem a VFTS-ek hanem az OFTS-ek ( Orsós - Feri - Tuning - System) :DDD (Remélem nincs köztünk Orsós Ferenc)

Másik: Egy Arcade játékban kit érdekel, hogy az adott járgány széthullik-e? Shift-ben csak nem esik szét. (Bár én nem egy Rally versenyen voltam és az ilyen rizs rakéták előbb szét hullottak mint a Ladák szal... :( )

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#40) 30z.Samu válasza Paul119 (#38) üzenetére


30z.Samu
félisten

Úgy tudom, hogy azért jönne át, mert a WRC-hez is hozzá akarnak nyúlni.

Sic Parvis Magna

(#41) Paul119 válasza 30z.Samu (#40) üzenetére


Paul119
addikt

azt tudtam hogy az f1esekhez hozzá..de a wrckhez minek, igy is max 320lesek

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#42) Paul119 válasza -=Sziszi=- (#20) üzenetére


Paul119
addikt

Most olvastam csak vissza, igen igen, meg valami zöcséges merci sem ártan :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#43) FRENK1988 válasza Quiksilver (#39) üzenetére


FRENK1988
veterán

Hát ezt benézted ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#44) Quiksilver válasza FRENK1988 (#43) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Miért is? ;)

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#45) Nunder válasza Morden24 (#8) üzenetére


Nunder
őstag

Nem azért írtam a spoilert. Az utcainak nyilván nem kell a spoiler, de egy versenyautónak azért nem biztos hogy árt :B

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.