Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) War


War
csendes tag

A hatékonyság vagy a csendes üzem volt a lényeg? Kb. 5 fok nem biztos hogy megéri a ráfordított munkát meg a 40k-t.

(#102) Thrawn válasza War (#101) üzenetére


Thrawn
félisten

Mindkettő. Plusz 'némi' tuning is :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#103) philoxenia válasza OC (#100) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Köszi, majd kipróbálom. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#104) Thrawn válasza philoxenia (#103) üzenetére


Thrawn
félisten

Megéri, ezeket még léghűtéssel csináltam kíváncsiságból: Link Link :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#105) philoxenia válasza Thrawn (#104) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ne biosban állítsak? Inkább win alól ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#106) Thrawn válasza philoxenia (#105) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezeket BIOS-ból állítottam be. Csak a feszt vettem le (lehet ment volna lejjebb is, nem próbáltam), majd kíváncsi voltam ezen a feszen mennyit bír.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#107) Bundás22 válasza Speed® (#99) üzenetére


Bundás22
őstag

A HyperTXed ezen körülmények közt csúnyán 70 fok közelébe ugrana, full fordulaton. Próbáld ki ahelyett, hogy további hülyeségeket írnál 40 fok volt a max amikor fullon dolgozott, te ne írj hülyeséget :(( 70 fok, persze te is megéred a pénzedet ;)

[ Szerkesztve ]

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#108) Speed® válasza Bundás22 (#107) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

2.9+GHzen 1.55Von 40 fok volt Prime/Othos alatt? Ha nem haragszol, kétlem.

De bocs hogy nem vágom ;]

(#109) Thrawn válasza Bundás22 (#107) üzenetére


Thrawn
félisten

Legyél olyan szíves, adjál a procidnak 1.52V-ot, tuningold fel addig ameddig még stabil, és futtass Prime-ot 8-as prioritással. Erről kérnék egy képernyőmentést amin a Prime-on kívül a CPU-Z és a CoreTemp is jól látható. Köszönöm.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#110) Bundás22 válasza Thrawn (#109) üzenetére


Bundás22
őstag

jó és 2,64 ghz-en 1,4V-tal?
az a baj a lapom miatt nekem nem megy tovább, szal ha akarnám se tudnám ;)
azért a jó kis tx2-est így leszólni, nem tudom talán hétvégén megnézem, de erős a gyanúm h a lapom nem bír 245-ös fsb felett, 240-en stabil
inkább te vedd vissza és azt nézzük meg akkor elhiszem ;)
#111: jó akkor hagyjuk, nem szólom le a munkádat, elismerésem, talán az irigység beszél belőlem, de h annyival halkabb és hatásosabb lenne amennyivel drágább azt kizártnak tartom, pláne 2 nagyventivel kívül

[ Szerkesztve ]

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#111) Thrawn válasza Bundás22 (#110) üzenetére


Thrawn
félisten

Kevés, de azért kíváncsi vagyok. Összehasonlításnak viszont teljesen használhatatlan lesz.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#112) Bundás22 válasza Thrawn (#111) üzenetére


Bundás22
őstag

persze riszpekt!! a műszaki érzékednek :R

[ Szerkesztve ]

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#113) sgery


sgery
őstag

Amikor a vizhütés az eszembe jut mindig elgondkozok hogy mi van akkor ha este kiszivárog este egy pici, aztán szépen zárlatos lesz és kigyullad:/ én már csak ilyen optimista alkat vagyok:D
Tudom hogy szigetelt meg minden, de a legjobbakal is előfurdulhat, egy ferrari motor is meghalhat..:D

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#114) Thrawn válasza sgery (#113) üzenetére


Thrawn
félisten

A tápnak illendő lenne lekapcsolnia rövidzár esetén. A desztillált víz nem vezeti az áramot, bár OC feljebb írta, hogy egy idő után összeszed annyi 'koszt' keringés közben, hogy vezető lehet. Ettől függetlenül a szivárgás valószínűsége szinte nulla (bár Murphy szerint ami elromolhat az el is romlik). Egy léghűtő is leeshet a prociról ha megadja magát a felfogató, az ellen szintén nem tudsz védekezni. Persze ennek az előfordulása is szinte nulla.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#115) M.W.H


M.W.H
aktív tag

szépis lett!
+1 a vizesklubban mert a viz az ur +tuning +csend
honnan tudtál mx2 pasztát szerválni?

Mad W. Highflyer

(#116) M.W.H válasza sgery (#113) üzenetére


M.W.H
aktív tag

ha az elején nem szivárog, és algamentesités gyanánt nem savat teszünk a desztviz mellé, akkor josokáig nem fog szivárogni. egészen addig amig nem kell szétszedni vagy valami hardver cserénél nem ütközünk valamibe a kezünkel erösebben mint kéne.

Mad W. Highflyer

(#117) Thrawn válasza M.W.H (#115) üzenetére


Thrawn
félisten

MX-2-t a subcooling.hu-n rendeltem, mint ahogy a többi cuccot is ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#118) OC válasza Thrawn (#114) üzenetére


OC
őstag

A vezetővé válás hamarabb megtörténik, mint a szivattyú elkezdené keringetni a vizet. Ezért kell odafigyelni és tesztelni beépítés előtt.

(#119) N_A_S


N_A_S
veterán

Grat! Nagyon jól néz ki! :)

https://tinyurl.com/phnas

(#120) ^Sunrise^


^Sunrise^
tag

Thrawn, grat az elso vizedhez, nagyon is hasonlo rendszerrel kezdtem 2 eve en is a vizes palyafutasomat. :R

(#121) Thrawn válasza ^Sunrise^ (#120) üzenetére


Thrawn
félisten

Köszi! Neked is N_A_S :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#122) Vassili


Vassili
tag

Lenne egy kérdésem ebbe a redszerbe amit csináltál, minek olyan aluprotectes cucc?? Az akkor kell, ha ilyen vegyes felvágott redszert csinálsz, (1. pl.: alu radiátor, réz cpu blokk....) mert akkor ilyen ganés lesz a víz mert valami ionos-dolog miatt oldja egymást a két anyag asszem! És mindez a gusztustalan valami gyönyürű bevonatot képes lerakni a müanyag tube-ra:D DE A TIEDBEN MINDEN RÉZ! Amúgy nagyon f@sa rendszer teccik én is terveztem egy időben vizhűtés, de mindig másra kellett a lé... Amúgy ennek a radinak az vastagabb extreme verzióját nem nézted???

JA és még egy kérdés a venti kifele fújja a levegőt?? Vagy szívja és befelé???

[ Szerkesztve ]

(#123) Thrawn válasza Vassili (#122) üzenetére


Thrawn
félisten

Aluprotektes fagyállót biztos ami biztos alapon használok, jobb a békesség. A radinak néztem a vastagabb verzióját is, egyelőre elég a mostani is. A ventik kifelé fújnak, a radiátorról elszívják a meleget.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#124) venember83


venember83
nagyúr

Megkésve, de gratulálok, kedves R2D2! Szép írás, szép vízhűtés. :K

(#125) Thrawn válasza venember83 (#124) üzenetére


Thrawn
félisten

Köszi! :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#126) Pubszon


Pubszon
veterán

Szép! :R
Amugy mennyibe volt mind ez? :F

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#127) Thrawn válasza Pubszon (#126) üzenetére


Thrawn
félisten

Köszi! :)
Link

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#128) Pubszon válasza Thrawn (#127) üzenetére


Pubszon
veterán

Köszi, elég jó ár. :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#129) Thrawn válasza Pubszon (#128) üzenetére


Thrawn
félisten

Én is így gondolom :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#130) jenei92


jenei92
senior tag

Én is gartulálok! :R

(#131) lorcsi


lorcsi
veterán

ahhoz képest, hogy vízhűtés is van a gépedbe és ezzel több lett a csó a hely meg kevesebb meglepően szellősnek és tágasnak hat a házad :)
jól elrendezted a benne lévő dolgokat
nekem is így kellene, nagyon rossz lehet a hosszú ide kábelem miatt a légáramlat [link]

(#132) Thrawn válasza lorcsi (#131) üzenetére


Thrawn
félisten

A kábelrendezgetéssel egy csomó időt eltöltöttem, de megérte :)
Tipp: Az IDE kábeleket vezesd át a lap alatt.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#133) lorcsi válasza Thrawn (#132) üzenetére


lorcsi
veterán

jó ötlet csak nem tetszik, hogy ki kell vennem hozzá a lapot is

(#134) Thrawn válasza lorcsi (#133) üzenetére


Thrawn
félisten

Valamit valamiért, elég csak a jobb oldalán kiszedni a csavarokat, hogy egy kicsit fel tudd emelni és beférjen a kábel.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#135) lorcsi válasza Thrawn (#134) üzenetére


lorcsi
veterán

úgy egész jól hangzik, meg fogom csinálni :K
meg belvágok egy vagy két 12cm ventit az oldalába, had kavarja a levegőt

az AC-k menynire hangosak max fordulaton?

[ Szerkesztve ]

(#136) Adrián29 válasza Thrawn (#134) üzenetére


Adrián29
aktív tag

Szia!

Én is töröm a fejemet,hogy váltanom kéne vízre.
Nagyon jó kis beszámolót irtál,még a segítségemre lehet!
És gratlálok hozzá!

Üdv:
Adrián

(#137) Thrawn válasza Adrián29 (#136) üzenetére


Thrawn
félisten

Szia!

Köszi! Nem bántam meg a váltást, sőt, csak ajánlani tudom :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#138) edipqe


edipqe
senior tag

a fagyáló mire jó? noob vagok a vizes dolgokban...

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#139) venember83 válasza edipqe (#138) üzenetére


venember83
nagyúr

Gondolom nem korrozív, a vízzel ellentétben.

[ Szerkesztve ]

(#140) Thrawn válasza edipqe (#138) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem indul be az élet a vízben :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#141) Klemens


Klemens
őstag

:C :C :C

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.