Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sokomst


sokomst
tag

Cégbe lett vásárolva anno Razer Electra V2 USB headset úgy 15-20db az első pillanattól mindegyiknek rendszeresen elment a hangja és ki be kellett csatlakoztatgatni, hiába hangkártya driver update, headset firmware update....
Először garanciáztattunk néhányat, de ugyanilyneket kaptunk cserébe. Ezt megszokták a kollégák, de 2 év alatt a kábelek minősége miatt végül mindegyik elhullott már.

Nem hiszem, hogy az "olcsó" kategória bármiben is előrelépett volna náluk.

(#2) Mirage válasza sokomst (#1) üzenetére


Mirage
tag

Ez a Razer paradoxon, jól néznek ki (képen biztosan...), De az olcsó kategóriában gagyik, drágában pedig már vannak sokkal-sokkal jobb minőségű alternatívák is.

A töltő standok azért szimpik.

(#3) makkmarce válasza Mirage (#2) üzenetére


makkmarce
őstag

gondolkodom wireless gamer headseten, tudtok ajánlani valami elfogadhatóbbat?
sima pc-hez kellene

okoskodom, tehát vagyok

(#4) sokomst válasza makkmarce (#3) üzenetére


sokomst
tag

Én most a Steelseries Arctis 1 wireless-t használok. Néhány átgondoltanságot leszámítva nagyon megvagyok vele elégedve. Ismertek közül az olcsóbbak közé tartozik

(#5) makkmarce válasza sokomst (#4) üzenetére


makkmarce
őstag

köszi, én is azzal szemeztem (na jó a VLDL reklmám miatt is kiváncsi vagyok rá)
lehet akkor az lesz, rég volt már jó fülesem.

okoskodom, tehát vagyok

(#6) sokomst válasza makkmarce (#5) üzenetére


sokomst
tag

Nem vagyok túlzottan audio szakértő, a hangzása tök rendben van. Az a Razernek is oké volt teljesen. A textil fül párnákat jobban szeretem, Arctis az. Műanyag a váza, de nem olyan gagyi recsegős mint egy két hasonló kategória Logitech. Mikrofon klassz. Ami nem tetszik, hogy a hangerő az nem a Windowst állítja, hanem csak a fülest. Illetve, hogy nincs szoftveres százalékos akku visszajelzés. Vezetéknélküli tapasztalatom még a ps4-es wireless headset, akku hasonló... Nem egetrengető. Illetve Xbox-on kívül mindennel kompatibilis wireless módban, ez Playstation miatt fontos tulajdonsága nálam.

(#7) zombijimmy válasza sokomst (#1) üzenetére


zombijimmy
csendes tag

Nekem ugyanilyen problémám volt egy USB-s Razer Megalodonnal. Hol volt hang, aztán egyszer csak semmi, de inkább csak semmi. Hosszú keresgélés után kiderült, hogy az xHCI-t ki kell kapcsolni BIOS-ban. Utána soha nem volt a fejhallgatóval ilyen gondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.