Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Nadia


Nadia
újonc

Drága emberek!

Nem, egyáltalán nem szexhirdetésnek indult és nem is lesz az sohasem. Nem állok le senkivel úgy - azon a kedves személyen kívül,akit magam mellett tudhatok, mert nekem ő szent -, bárki bármit is fizessen. Csupán egy olyan helyzetet kívántam megosztani, amiben pont az a jó és szép, hogy még azért cserébe sem tenném ezt, amivel lehet hogy haladhatnék az életben, vagy ugyebár nem - ezeknek okát már kifejtettem - hiába is próbálkozik. Továbbá a példát egy olyan ismerőstől láttam, aki néha-néha ebből szed össze némi pénzt, de semmit nem csinál láb- és hátmasszázson kívül/habár őt is betámadták első körben ilyen igényű emberek. Sajnos okvetlenül is azonnal ugranak a hímek ezekre a hirdetésekre, már belátom, talán kicsit professzionálisabb szöveget is köríthettem volna a hirdetésbe, hogy ne mint kis kéjes lehetőség jöjjön le egyeseknek.
Lehet, hogy kifelejtettem azt a szót, hogy barátként, de megtartani ismerősnek azt az illetőt, aki ajánlgat nekem dolgokat, - valójában épp ez lenne a kérdés - hogy mások szerint jó ötlet-e. Vagy ne, mert úgy sem változik meg? <- úgy gondolom, ez nyíltan le van írva, másodszori olvasásra talán ez is szembeötlővé válik.

Szép estét mindenkinek! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.