Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mzs718675


mzs718675
csendes tag

Az ilyen lelki fröccsöket általában szoktam értelmesen kommentálni, hiszen nick névvel kiakarja magából adni a gondolatokat, amire a blog teljesen megfelelő és netán segítséget is kaphat az illető.

De mivel kezdődik 10 perc múlva az EB köbö leszarom a gondolataidat :C . Hajrá lengyelek!!!

Na jó egy gondolat belefér. Szerintem hülye vagy, ha ilyen hirdetést adsz fel. No offens

[ Szerkesztve ]

(#2) Brutforsz


Brutforsz
aktív tag

Ez egy szexhirdetés, amúgy?

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#3) BITBOYS válasza mzs718675 (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Leszarod a gondolatait, de azért megnyitod az író blogját az első hozzászólásoddal, majd időhiányra hivatkozva lelépsz egy semmitmondó folytatással.

Derék :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) moha21


moha21
addikt

Szóval akkor már csak az árat kell belőni?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#5) mzs718675 válasza BITBOYS (#3) üzenetére


mzs718675
csendes tag

höhö :DDD

és még vissza is térek, hisz félidő van.

(#6) Thome


Thome
addikt

Hűséges egy csaj lehetsz ha már elgondolkozol a dolgon.

(#7) Nadia


Nadia
újonc

Drága emberek!

Nem, egyáltalán nem szexhirdetésnek indult és nem is lesz az sohasem. Nem állok le senkivel úgy - azon a kedves személyen kívül,akit magam mellett tudhatok, mert nekem ő szent -, bárki bármit is fizessen. Csupán egy olyan helyzetet kívántam megosztani, amiben pont az a jó és szép, hogy még azért cserébe sem tenném ezt, amivel lehet hogy haladhatnék az életben, vagy ugyebár nem - ezeknek okát már kifejtettem - hiába is próbálkozik. Továbbá a példát egy olyan ismerőstől láttam, aki néha-néha ebből szed össze némi pénzt, de semmit nem csinál láb- és hátmasszázson kívül/habár őt is betámadták első körben ilyen igényű emberek. Sajnos okvetlenül is azonnal ugranak a hímek ezekre a hirdetésekre, már belátom, talán kicsit professzionálisabb szöveget is köríthettem volna a hirdetésbe, hogy ne mint kis kéjes lehetőség jöjjön le egyeseknek.
Lehet, hogy kifelejtettem azt a szót, hogy barátként, de megtartani ismerősnek azt az illetőt, aki ajánlgat nekem dolgokat, - valójában épp ez lenne a kérdés - hogy mások szerint jó ötlet-e. Vagy ne, mert úgy sem változik meg? <- úgy gondolom, ez nyíltan le van írva, másodszori olvasásra talán ez is szembeötlővé válik.

Szép estét mindenkinek! :)

(#8) danih


danih
addikt

Légy a szeretőd? :Y

Ennyire tellett, Samaras egy idióta, a biró monnyon le, EB!

(#9) mzs718675 válasza Nadia (#7) üzenetére


mzs718675
csendes tag

"Sajnos okvetlenül is azonnal ugranak a hímek ezekre a hirdetésekre"

csillagom nekünk fasziknak, tökünk van, testünk tele tesztoszteronnal. Csak szólok egyáltalán nem okvetlenül. Mit vársz ha ilyenekkel hirdeted magad? Mivel a különféle szexuális szakzsargont nem érted ami az interneten terjed, evidens, az általad felvázolt problémában te nem vagy hibás.

Értem én mindennel megpróbálod magadat hirdetni, hogy egy kis plusz bevételre szert tégy, de kicsit okosabban is csinálhatnád. Egy hirdető oldalan számtalan hirdetést feladhatsz számtalan megfogalmazásban, igaz az elérhetőség ugyanaz kell, hogy legyen. Gondolom ez is egy volt a többféle, fajta hirdetményedből. Ilyen hirdetésekkel, ugymond csak a "spamet" szaporítod a levéltáradban amire nincs szükséged.

Ezeken ne akadj ki! Senkiben se bízz meg a neten! Neked legalább vannak erkölcseid, amit jó látni a mai világban. Előre jutni egy ember által, szexért :) ? Nem akarlak elszomorítani, de a hajógyárin 5k-ért, ha kéred fejen állva kielégítenek.

Mivel új regelő vagy, amit leírtam azon se háborodj fel, ha itt valaki, valami mást mond, azzal csak a másikat akarja segíteni. A "csillagomot" se vedd jelzőnek, szimplán üdv a logouton. :)

---Amúgy aranyeső lehet a végén, úgy engem is bemaszírozhatsz? :DD (na csak viccelek)---

[ Szerkesztve ]

(#10) Thunderzolee válasza mzs718675 (#9) üzenetére

Hehhehh.. aranyeső.. pppppffffffffff... :D

Am pont ezt akartam írni, a postolónak kicsit el kéne merülnie az internet bugyraiban, egyből vágná, miért kapcsolják össze sokan a masszázst és a szexet. :P

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#11) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Hogyha jól értelmezem, akkor az alap szitu az, hogy feladtál egy hirdetést, hogy masszírozást vállalsz, mégpedig a szó hétköznapi értelmében.
Erre "természetesen" jött egy csomó megkeresés, ami szexuális szolgáltatásra vonatkozott.
Az illető "úriember" , aki "mindent megadna neked" egy családos ember és csak szeretőnek tartana. Te ezt nem akarod, mert van egy párod, akit szeretsz, de "barátnak" megtartanád az illetőt, pedig nem is ismered.
Szerintem:
- Hogyha szeretsz valakit, ilyesmi meg sem fordul a fejedben (mármint, hogy "barátnak" megtartasz valakit, aki csak szeretőnek akar téged).
- Egy családos hímnemű, aki egy ilyen hirdetésre jelentkezik, ilyen módon, az semmi mást nem akar, csak szexet. Persze mond mindenféle szépet, de az csak kamu.
Tanács:
- Mivel úgy érzed, hogy a jelenlegi párod (akit szeretsz), nem ad meg neked mindent, amire vágysz, beszélj vele erről. Ez lehet, hogy segít és tőle is megkapod azt,amire vágysz.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#12) moonlight115 válasza Geri Bátyó (#11) üzenetére


moonlight115
tag

Pont ez a véleményem. Ha szeretsz valakit, miért kell még egy "barát" is mellé? Ha nem tudja meg, te attól még nem leszel tisztességes. :B

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.