Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ma708ag

    csendes tag

    válasz Razorgor #210 üzenetére

    Szia csak ajánlani tudom a NEXO firmware-t. Gyors, stabil, nem fagy, jól partícionált, 3G 1-2 mp alatt MINDIG visszacsatlakozik ébresztés után.

    - A telepítéshez szükséges állományokat innen töltsd le.
    - (TotalCMD-ben egyesíteni majd kicsomagolni kell őket.)
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    - Aksi minimum 35%-on legyen

    FONTOS: Ne legyen USB debug módban a tábla, mert akkor nem ismeri fel a driver és nem tudsz frissíteni sem!!!

    Telepítés:
    1. RockChip USB driver telepítése Windows-ra (első frissítés alkalmával)
    1.1. A Tabletet kikapcsolt állapotban a volume - gomb lenyomásával egyszerre csatlakoztassuk a számítógép USB portjára, ezután telepítsük a PC-re a rockchip usb drivert
    2. NEXO Firmware frissítés a Tableten:
    2.1. Futtassuk az rkbatchtool.exe file –t.
    2.2. Az FW Part rubrika melletti (…) gombal kikeressük a NEXO állományt ez az FW
    2.3. Ha minden stimm ezeket kell kapnod;
    - FW Ver: 4.0.0.4, FW Time: 2013-03-28 15:17:54, Support Chip: RK30
    - BOOT Ver: 1.14, BOOT Time: 2012-08-08 11:05:10
    2.4. Én ezek után bekapcsolt állapotban USB Debug Mode nélkül csatlakoztatom a táblát a géphez
    2.5. A Connected Devices alatt az 1-es rubrika rózsaszín lesz (nekem 1-11-1-et szokott kiírni, de ez változhat.) ekkor nyomd meg a Switch gombot és a tábla kikapcsol/újraindúl telepítő módban.
    2.6. Ekkor, ha a driver is jól fel lett telepítve Connected Devices alatt az 1-es rubrika zöld lesz színtén számozással. Ekkor nyomj rá az Upgrade-ra és kb. 5 perc alatt fel is tolja a táblára a telepítő állományt.
    2.7. A másolás végén a tábla bekapcsol recovery módban csinál egy formatálást, wipe tisztítást, majd másolást, és újraindul a NEXO logóval. Majd bejön az ANDROID logó, itt már lehúzhatod az USb-ről.
    3. Mivel gyárilag Root-olt a tab én gyorsan leszedem a Root Uninstall nevű appot (zöld kuka a logója) és azon nyomban törlöm az alábbiakat;
    Explorer, Élő hátterek (rakok fel helyette jobbat), Zene, Videó, Internet, WiFi analiser, Keresés
    4. És felrakom ami számomra kötelező;
    X-Plore, Lookout, GO LAuncher HD fot Pad, Swiftkey for Tablet, PowerAMP, stb…

    Ha kérdésed van, írj nyugodtan :K

Új hozzászólás Aktív témák