Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Vegre valaki megcsinalta (par eve olvastam errol az otletrol). Grat az opponak, evek ota ugyis szemezgetek a findokkal, ha kijon egy find ezzel, akkor egy vevojuk lesz.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#2) #16820480 válasza Cathulhu (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

3 éve nincs Find sorozat, és nem vagyok benne biztos, hogy lesz. Majd kijön valamelyik N, vagy R, előlapi zoommal ;]

(#3) ket_kerek


ket_kerek
csendes tag

Várjuk meg a fényerőt, és persze majd a tesztképeket a nagy örömködés előtt.
Jó lenne persze ha minden szuper éenne, de valami kompromisszum sajnos kell itt, próbálkozott ezzel már más is.

(#4) forgonati


forgonati
őstag

Fényképezőkben már 10 éve is ott virított ez a megoldás szóval nem annyira új az ötlet. Persze telefonban még nem nagyon lehetett látni. De asszem valamelyik gyártó már megcsinálta telefonba is régebben.
A gond ezzelba periszkópos dologgal az, hogy minél több tükrön verődik vissza a fény, annál inkább gyengül a képminőség. Nekem volt ilyen elven működő fényképezőm, nem is egy, de sosem tudták hozni egy klasszikus optikával szerelt, hasonló árú fényképező szintjét. Lágyabban rajzoltak, durva torzítás a széleken, stb.

Keelah Se'lai!

(#5) Cifu válasza forgonati (#4) üzenetére


Cifu
nagyúr

Szvsz ezért kétkamerás a rendszer. Közeli képeknél lesz jó képminőség, ha optikai zoom-ot akarsz, akkor meg nagyítás mértékéhez képest egy viszonylag vállalható megoldást kapsz - nem tökéletes, de jobb, mint az 5x digitális zoom lenne....

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#6) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Ez a merőlegesen elforgatott lencse nem mai ötlet, pl. ütésálló fényképezőgépekben láttam már, és telefonokban is rebesgették már egy ideje - gondolom, most sikerült elég vékony kivitelben megoldani.

(#7) konigjanos


konigjanos
senior tag

Már 10 éve volt ilyen a samsungban, volt ilyenem:

lsd itt

(#8) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Akartam mondani, hogy volt már ilyen. De azt nem értem, hogy minek ez a hatalmas vékonyítás megint?
Simán lehetne akár 10mm is a kamerás mobil egy kellemes combos akksival!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) judas13 válasza konigjanos (#7) üzenetére


judas13
addikt

Pontosan.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#10) Sys85 válasza konigjanos (#7) üzenetére


Sys85
veterán

Pont ezt akartam írni én is! :)
Samsung G800-ban volt ilyen!
Nekem 2008-ban volt ilyenem,imádtam! :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#11) Hennet válasza konigjanos (#7) üzenetére


Hennet
aktív tag

A technológia nem új, de a kivitelezés igen: plusz 2x zoom, (kb.) -13mm. :U
De sajna nincs új a nap alatt idén sem igazán.

Teszem hozzá, ha valaki fényképezni akar vegyen egy fényképezőgépet.
Ezért megköveznek... :DDD

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#12) Sys85 válasza Hennet (#11) üzenetére


Sys85
veterán

"Teszem hozzá, ha valaki fényképezni akar vegyen egy fényképezőgépet.
Ezért megköveznek... :DDD"

Én nem foglak! :D
Sok telefonom volt már,pl a S7/S7 Edge is marha jó képeket lő,próbáltam kihozni belőle amit csak lehetett,de elkezdett kevés lenni (ahogy most az i7 is),többre vágyom,úgyhogy egyre jobban hajlok egy belépőszintűnél kicsit komolyabb DSLR vagy MiLC felé. :D

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#13) mizoli


mizoli
addikt

Nekem tetszik, szívesen megnéznék pár képet, ami ezzel készült.

(#14) Balzak83


Balzak83
senior tag

Ez nagyon tetszik, zseniális. esélyes, hogy más gyártók is ilyesmiben gondolkodnak. És nem is nagy az egész modul. Szerintem a jövőt mutatták most be.

(#15) balazs1022 válasza Cathulhu (#1) üzenetére


balazs1022
őstag

Sztem nem érdemes find-ot venned. Alapból nagyon drága és am is kivonulni látszanak Európából. A webshopos oldaluk is leállt, és a Community oldaluk is hanyatlik- Már nincsenek olyan ütemben a frissítések, ellenben a kínai oldaluk szalad. Nem beszélve arról, hogy nagyon drágák a készülékeik.

Én még anno olcsón meg tudtam venni újonnan a find7-et. Meg kb eladhatatlan a használt piacon (én is próbáltam egy megkíméltet eladni - sikertelenül). Minőségre egyébként tényleg ott van, az enyém 3 éve teszi a dolgát és eddig semmi baja (se kívül, se belül).

Kamerában a G4-G5 szintjén van a find7, pedig az LG később adta ki ezeket a típusokat, szóval tuti ennek is valami nagyon durva kamerája lesz. Bár ez nem a Find sorozat egyike lesz, hanem az N-é :)

Szvsz egy OnePlus sokkal jobban megéri az árát. :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#16) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nagyon jól hangzik.
Kíváncsi vagyok a tesztekre. Nagyon!

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#17) moleculez válasza Dr. 444Hertz (#16) üzenetére


moleculez
veterán

Nem hiszem, hogy nagy durranás lesz.
Volt már pár ilyen modell, de ne lehyen igazam.
A digitális zoom, (nevezzük nevén : kivágás) pedig nem annyira halott dolog, anno a Lumiákban egesz szépen tette a dolgát, igaz volt mobotte kis technológia. (19mpx képnek a negyedét használtam fel, senki meg nem mondta, hohy az kivágás.)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#18) dz1989


dz1989
senior tag

Nagyon kíváncsi leszek Én is. A minőségre és hogy teliben meg vissza milyen blendek lesznek
Valamit a full manuális beállításokra.

Amúgy a Sharp 902sh nak már volt igaz csak 2x.
A Samsung G810 (aki nem ismerné az a Symbian-os változat) az nekem is othon tölti a nyugdíjas éveit. ;)

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#19) Dr. 444Hertz válasza moleculez (#17) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Én se hiszem, hogy hátast fogok dobni, pont az Oppo telójától, de azért kíváncsi vagyok.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#20) safizoo


safizoo
tag

[Itt megnézhető ez az oppo r9s], de nem látom az 5x zoomot, viszont f1.7-ről ír ami nem rossz.
meg az ára sem, valami 650 usd
:(

[ Szerkesztve ]

(#21) Gaborz1 válasza safizoo (#20) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Mivel az R9S nem most jött ki így nehéz is benne lennie az 5X fejlesztésnek. ;)

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#22) safizoo válasza Gaborz1 (#21) üzenetére


safizoo
tag

Ja benéztem. Akkor még a nevét sem tudjuk annak ami kijött, mert nem jött ki...

(#23) Gaborz1 válasza safizoo (#22) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Csak demozták a kamerarendszert.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#24) Matada2.3 válasza Sys85 (#10) üzenetére


Matada2.3
veterán

És tök jó hogy újra fölfedezték 17-ben! Mint pl a fingerprint sensort.

Finn the human

(#25) gproject


gproject
aktív tag

azert ez nem rossz
video1
video2
video3

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#26) Dr. 444Hertz válasza gproject (#25) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Tényleg nem rossz. :)

De ennek a demó prototípus készüléknek az alakja tiszta Xperia XZ (ami egy az egyben Mi3, ami pedig Lumia 800 kópia). :D

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#27) slimshady


slimshady
senior tag

Érdekelne mit tud majd.

üdv.: SlimShady

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.