Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jUUh


jUUh
addikt

Azok a RAM méretek 2017-ben... :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#2) #53932800


#53932800
törölt tag

Erről egy szó jut eszembe: Szánalmas :DD

[ Szerkesztve ]

(#3) Csapoati válasza jUUh (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

100 euróért még elmenne a 1,5 giga, de 150-ért már badarság.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) moleculez


moleculez
veterán

"Két új taggal bővült az Alcatel A3 szériája"- minek?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#5) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Gondolom nem európai vagy amerikai piacra szánja ezeket a készülékeket akkor az Alcatel. Mert itthon nem sok jövője lenne egyiknek sem.

Finn the human

(#6) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Irgalmatlan bután néz ki a két hangszóró, és azt is jó látni, hogy vannak még, akik ragaszkodnak a képernyő körüli fekete gyászkerethez; és akkor még a hardveres hiányosságokat nem is említettem.

Köszönjük Alcatel, ülj le, elégtelen.

[ Szerkesztve ]

(#7) Kampó válasza Mr.Silkó (#6) üzenetére


Kampó
senior tag

kb 37000 ft ért nem tudom mit vártok egyébként... Milota vannak a kinai WEBSHOPOK mindenki 20e ft ért akar 8magot meg 4gb ramot... 6colos full hd amoled kijelzővel...nevetséges... az elölapi hangszóró meg még mindig jobb mint a hátlapi... SZVSZ

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#8) janeszgol válasza Kampó (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Te is láthattad már, hogy többször is szót adtam annak, amit te írtál. De most kicsit igazuk van. Legalább a ram lenne 2 gigabájt. 150 euró az nálunk kb a 49.990 forintos kategória. Ennyiért Huawei P8 Lite, Galaxy J5 2016 van. (Oké, utóbbi S410.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) Kampó válasza janeszgol (#8) üzenetére


Kampó
senior tag

nekem volt p8 lite.om nem rossz de én nem estem hasra attól sem.. elnézést én nem euroval hanem valamiért dodo-val számoltam :R:R árban elszámoltam magam ebben igazat adok... de az hogy kint mennyi és itthon mennyi lesz az nem a gyártó hibája . de ha 2gb ram lenne az sem lenne elég XD... mióta van Pandawill meg aliexpress meg mindenféle netes shopping portál azóta az éppen trenidi 40e ft ért kapható legerősebb hardveres telohoz hasonlitunk mindent.. Pedig inkább veszek gyengébb telót hazai boltba beslattyogva mint hogy 2-3hetet várjak a csodára hogy lesz e mobilom vagy nem.

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#10) janeszgol válasza Kampó (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Oké. Mondom a hozzászólásoddal általánosságban egyetértek. Micsoda fika volt a Honor 8-nál, meg szinte minden telefonnál, mert az OP3 volt az etalon árazásban. Kíváncsi lennék, ha csak annyit csinálnának a gyártók, mint az OP, akkor hol tartanánk.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) Csapoati válasza Kampó (#9) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az euro meg a dollár már majdnem 1:1-nél jár, ha a forintra való átváltást nézzük (bár 150 USD sem igazán 37 ezer, inkább 43...). Egyébként ez nem nyavalygás, 150 euróért édeskevés, amit az Alcatel ad. Nyugodtan megveheted, aztán egy év múlva kukázható a RAM szűkössége miatt.

Ja, egy Redmi 4A jelenleg 44 ezer az Iponnál (Kínából 30 ezer), 40003100-as (rosszul tudtam) akksival és Snap 430-cal ... miről is beszélünk akkor az Alcatel kapcsán?

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) Kampó válasza Csapoati (#11) üzenetére


Kampó
senior tag

nem néztem utána az árfolyamnak... valamiért 250ft volt a fejembe... azzal számoltam.. magad irtad hogy kínából 30e... arra ott a válaszom a hozászolásomban. de az emlitett Redmi szintjét a kis túlzással a Huawei Y6 II kompaktom is hozza... 40e ft körüli áron... és a 2gb ramomat van aki már most kevesellené... mert 60féle programmal akar egyszerre buzerálni...

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#13) Csapoati válasza Kampó (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mármint a lepkefing akksival és a gyengébb SOC-cal (valamint csak 5.1-es Androiddal) hozza a Redmi 4A szintjét? Na ne... konkrétan agyonüti a Huaweit, meg ezt az Alcatelt is. Semmi gond nincs az önigazolással, csak propagálni már kicsit vicces. Te eldöntötted, hogy ez az Alcatel jó ennyiért, pedig nem az - és ezt nem csak én gondolom így. Ja és ugyanúgy kínai ez is, mint a Xiaomi vagy a Huawei.
2 gigánál nem kell több RAM, de 1,5 azért már kissé szűkös a bloatware-ekkel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) Mr.Silkó válasza Kampó (#7) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Na én pont nem rendelnék Kínából, vagy bárhonnan máshonnan telefont, mindig megnyomogatom, kipróbálom, amit meg akarok venni, nem vásárolok látatlanban. A másik, amiért nem vagyok jó példa, hogy én csak nagy, neves gyártó (itthon garanciáztatható) készülékéért vagyok hajlandó pénzt kiadni.

Itt egy kis lista, a teljesség igénye nélkül, hogy milyen telefont vehetsz nagyjából annyi pénzért, amibe ez az Alcatel gyöngyszem kerül.

[ Szerkesztve ]

(#15) Kampó válasza Csapoati (#13) üzenetére


Kampó
senior tag

hallod fel is gyujtom mert 5.1es droid van rajt ejjj... sööt a pc-met is felapritom fejszével mert win7-el használom mert le****rom a win10et pl...

kijelzö ugyan ugy 720p-s
kamerák ugyan olyan adatokkal rendelkeznek
ram ugyan annyi
háttértár ugyan annyi

de fogadjunk nem volt y6 II compaktod de elkönyveled hogy fos :D:D

pedig nem akad a rendszer , netezni lehet rajta tökéletes sebességgel, kamerában is élmény fotózásra tökéletes.
játszani nem játszom telefonon..
de hogy egy hardveres bench álljon itt

az redmi-d gurit 36000et a nagy klasszikus antutuban az y6II compakt meg 33000-et..
azért annyira nem veri rommá..
mtk soc-os a huawei tudom de valahogy ebben se halok bele
azt hogy este töltöre kell dugnom valahogy tul fogom élni ne haragaudj

:R:R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#16) Kampó válasza Mr.Silkó (#14) üzenetére


Kampó
senior tag

itt is vannak egy vagy 1.5gb ramos gyöngyszemek :R:R
az lg k10 kifejezetten halál szerintem...vagy az a3 as ban szintén másfél giga...
de nem is érdekel
nektek is van egy véleményetek meg nekem is..

AMD volt AMD van AMD lesz

(#17) Csapoati válasza Kampó (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Neked meg nem volt Redmi 4A a kezedben gondolom... (nekem volt, anyámnak vettem, pár napig én nyomogattam) Ezekhez pont elég a teszt, az ott írtak alapján mindenki le tudja szűrni, hogy melyik milyen. De amúgy tök jó, hogy minden hátrányt megmagyarázol hogy ez nem baj, az se baj stb. :D Akkor jó lenne egy Galaxy Mini is, mert hát minek nagyobb kijelző, minek nagyobb felbontás, telefonálni nem kell 2 giga RAM stb stb. :D
Na mindegy, hagyjuk. Mint írtam, 100 euróért még elnézném az Alcatel A3 hiányosságait, de ez 150 lesz. A Huawei meg ugyanúgy kissé túlárazott volt az elején, a mostani 40 ezres ára már korrektebb - bár én biztos a Redmi 4A-t venném inkább, de ízlések és pofonok.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) tixem


tixem
addikt

"memóriát viszont megtolták 512 MB-tal, így összesen 1,5 GB rendszermemória áll rendelkezésre."

Ejj de extra jófejek ott a TCL-nél, csak bele ne rokkanjanak ekkora bővítésbe.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#19) judas13


judas13
addikt

vicc

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#20) Kampó válasza Csapoati (#17) üzenetére


Kampó
senior tag

redmi nincs szolgáltatonál elöfizuval mint a rengeteg egyéb telefon sem ezt ne felejtsük el... De az akkumlátor kapacitása nem hardveres hátrányosság inkább kényelmi ... mivel az átlag 1 napot simán kibirja... nem megmagyarázom hanem érvelek,,

AMD volt AMD van AMD lesz

(#21) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Na Alcáék olvassák a hozzászólásokat? Lelettek idiótázva az 1 giga ram miatt. Erre belerak 1.5 öt. Ezek tényleg GYp. sek már ne haragudjunk meg. 2 a minimum különben kuka...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#22) Szilofon


Szilofon
tag

Náluk nincs nagy méretű ram a raktárban?

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#23) slimshady


slimshady
senior tag

Sajnos úgy fest. :(

üdv.: SlimShady

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.