Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Tehát évente kell párszor cserélni az elemet. Legalább standard gombelem.
Ha jó áron adják (nem úgy, mint az eddigi hasonló termékeket), egész jó lesz

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#2) SuperMario


SuperMario
tag

A prémium(abb) telóikhoz adhatnák ingyen. Amúgy pofás kis cucc, remélem kap támogatást iOS-re / droidra is.

(#3) xmaas


xmaas
őstag

Nem rossz kiegeszito kicsit modernebb megvalositassa a regi "futyulos" kulcstartoknak

(#4) Kasya


Kasya
nagyúr

Nekem tetszik... de az elem birhatna kozel egy evig igazan. Ennyi tobletsulyt elvidelnek :(
De ha jol arazzak, akkor benevezek :)

(#5) saiyajin


saiyajin
senior tag

Hasznos kis cucc. Az ara remelem nem lesz elszallva.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#6) jacis


jacis
nagyúr

Nekem kell majd egy ilyen.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7) sagit


sagit
addikt

2-3 db.ot is tud majd vajon párosítani a teló? ( miért ne tudna?)
Ára? 3-e ft-ig érdekelne

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#8) B1T3


B1T3
addikt

Hasznos kis kütyü, tényleg jöhetne később más operációs rendszerekre is támogatás hozzá. :)

(#9) GeneralCube


GeneralCube
tag

nem tiszta ez nekem...bluetooth-al okés de ha 40 méteres hatósugarán kívül kerül akkor is nézhető térképen?
vagy mit csinál ez hogy megtaláljam lakáson belül? vagy föltérképezi a lakást is? XD

(#10) B1T3 válasza GeneralCube (#9) üzenetére


B1T3
addikt

Gondolom, megcsörren a telefon, vagy ilyesmi.

(#11) GeneralCube válasza B1T3 (#10) üzenetére


GeneralCube
tag

hát az jó lenne
igazából utálok mindent ami el szokott veszni és nem lehet megcsörgetni
ugy néz ki a nokiánál az imáim meghallgattattak XD
a csajom ugy is gyűjti a kulcstartókat ez meg legalább sipít majd ha közelebb jön mint 40 méter XD

(#12) feddel


feddel
senior tag

"Új kiegészítőt jelentett be a Nokia, a Treasure Tag segít nem elveszíteni vagy megtalálni bármilyen holminkat. Áprilisban dobják piacra, a cég saját telefonjai mellett androidos készülékekkel és iPhone-nal is használható lesz."

Bár nekem elég ha wp-vel.

30 dollár lesz azt írják.

[ Szerkesztve ]

(#13) randras


randras
veterán

Igen! Mielőbb szükségem van kettő ilyenre, illetve egy fogmosás hatékonyságot mérő okos kefére, és egy folyadék bevitelt mérő okoskulacsra is.

(#14) sagit válasza randras (#13) üzenetére


sagit
addikt

Ok, lehet neked nem kell, de én vagyok olyan b@lf@sz hogy a lakás kulcsom és a kocsi kulcsom napi 3-4-5* elhagyjam :DDD

feddel: 30 dodó? Kicsit drágállom.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#15) Jeannie


Jeannie
aktív tag

Nem értem a létjogosultságát ennek az izének. Mi van akkor, ha öt méteres körben nem találom, amire rátettem ezt a taget? Hangjelzést nem ad, nyilván a telefonon sem írja ki, hogy jobbra van másfél méterre, hogyan fogom így megtalálni? Sokra megyek vele, ha akkor sípol, ha 40 méternél messzebbre került, ha a másik szobában van, már meg sem hallom.
Az a 180 nap meg... mi van, ha éjjel lemerül, és reggel azért nem találom meg a kulcsomat? Viszont ha a macskám nyakörvére teszem, és térképen megjeleníti, hogy merre jár, az jó lehet, bár ő meg messzebbre megy, mint 40m, így ez sem túl használható :F

[ Szerkesztve ]

(#16) halkow


halkow
őstag

lopikulát ér ez a vacak 30k-t A folyamatos bluetooth meg eszik rendesen híába le-szabvány és ki is sülhet :(

Alcatel onetouch idol2s the king

(#17) feddel válasza Jeannie (#15) üzenetére


feddel
senior tag

A macskára én is kíváncsi volnék merre csatangol egész nap...
30 dollár azért sok. Mondjuk arra tudom elképzelni, hogy egy értékes dologra ráteszi az ember pl. fotóstáska, és bár van 40m előnye az új tulajnak, legalább tudod hogy nincs meg. Arra mondjuk tényleg jó, hogy ha otthagytad valahol a dolgot, csak 40m-t kell visszagyalogolni. Jobb mintha már a buszon/ vonaton lennél, mikor eszedbe jut.

(#18) Kasya válasza halkow (#16) üzenetére


Kasya
nagyúr

30 dollar...ennyire nem xar a forint ;] Varom az ebayes 10 dolcsis arat...
4-5 honap pedig mar jo egy gombelemtol szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#19) Lacci77 válasza halkow (#16) üzenetére


Lacci77
tag

Milyen 30k? Tized centben számolsz? :)

(#20) Paul119 válasza randras (#13) üzenetére


Paul119
addikt

Van már okos fogkefe is.. ez már hab a tortán :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#21) GeneralCube


GeneralCube
tag

ha 40 méteren kívül így és térképen is lehetne követni akkor beneveznék rá

[ Szerkesztve ]

(#22) randras válasza Paul119 (#20) üzenetére


randras
veterán

Nem véletlenül írtam. :U

(#23) halkow válasza Lacci77 (#19) üzenetére


halkow
őstag

:D

Alcatel onetouch idol2s the king

(#24) weiss válasza Jeannie (#15) üzenetére


weiss
addikt

Zsebrevágod. Telefonon beállítod, hogy visítson, ha távol van ez az izé. Ezt tudom elképzelni.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#25) GeneralCube


GeneralCube
tag

nem tud valaki valamit hogy nem hoz a nokia valami fullerbrutál extrémen innovatív nyálcsorgatást követelő Lumiát? én annyira várnám ehelyett csak a laggydroid hírekkel bombázzák a népet

(#26) petipetya


petipetya
nagyúr

Ilyen kellene nekem matrica formában és Androidos kompatibilitással a tévé távirányítójára.

"nincs rá lezsóidő"

(#27) GeneralCube válasza petipetya (#26) üzenetére


GeneralCube
tag

android és ios platformon is használható lesz..a dolgod csak annyi hogy rácelluxozod a távirnyóra :)

(#28) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

De olyat nem tud a cucc, hogy "megbököm" telefonról és pittyen egyet? :F Ilyen gombelem kell pl a kocsik távirányítójába/mérlegekbe. Igaz nagyrészük 2016... Miért nincs benne egy kis akku, amit tölteni lehetne microUSB-n, mint pl a headseteket?

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#29) Jeannie válasza weiss (#24) üzenetére


Jeannie
aktív tag

Ez arra jó, hogyha kiesett a buszon a zsebedből a kulcs, akkor visít a teló, amikor te leszálltál, a busz meg már elhúzott a fenébe. :D
Még egy dologban látom a felhasználási lehetőséget, tescoban ráakasztani a gyerekre, és akkor időben észreveszi a kedves szülő, hogy nincs meg a kölyök. Bár megtalálni ugyanolyan nehéz lesz így is.

(#30) Luck Dragon

Mar van ilyen mas gyarto is aki keszit ilyent jobb uzemidovel , de legalabb itt szep szines kolekciobol valogathatunk ;)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#31) ricsip


ricsip
addikt

Külföldi oldalakon már múlt hét közepén cikkeztek róla, így csal 3-4 napos lemaradásban van a MA.. ami az internet korában kb. mintha a középkor vs. 2014-t jelenti. No mindegy. Az ára 30 dollár körül lesz, mire hozzánk elér kb. borítékolható a 30 EUR. Nyilván csak kutyubuzik és yuppie-k adnak rá ki ennyi pénzt. A 40m hatótávot szkeptikusan nézem, mivel eleve class2 BT eszköz hatótávja kb. 10m. A class1 az 100m, na de annak az áramfelhasználása nem ez a nagyságrend. A class3 meg 1m, szóval az is kiesett.

-

(#32) ttiimdr


ttiimdr
tag

Pont arra nem jó amire kitalálták. Valahol letettem a lakásban a kulcsomat, pénztárcámat stb. Megtalálom vele?
Nem. De ha sípolna mint az állat ha telefonról "megcsörgetjük" akkor okés lenne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.