Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Weeman1


Weeman1
veterán

Hát ez sem lett kicsi. :D

Xiaomi 11T Pro

(#2) cr4sh-


cr4sh-
tag

wááá de csúnya lett... nem futnak százon a samu formatervezői. :D

[ Szerkesztve ]

(#3) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Ez a kényszeres eltérés az iPadtól eléggé szopottszappan formákat szül. Inkább kiegyezhetnének, vagy legyen téglatest, lekerekítés nélkül, vékonyabb kerettel.

(#4) Nova96


Nova96
őstag

Kezd, kicsit unalmas lenni, hogy mindenütt az s3 forma tervét használják. :U

(#5) Cyberpunk válasza cr4sh- (#2) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A másik hírnél már írtam csak vessék az oro... elém őket. ;]

De ez a tablet telefonos kinézettel elég érdekes egy jószág. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#6) vipnolf válasza ROBOTER (#3) üzenetére


vipnolf
aktív tag

miért, a Samsungosok eddig is imádták a szopottszappant, hisz rekord mennyiséget vettek belőle, tehát sokan vannak akiknek ez az igénye/szintje :D
nah jó befejeztem a trollkodást. de tényleg ocsmány ezt el kell ismerni/fogadni.

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#7) daniel909


daniel909
addikt

ez nagyon csúnya lett.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#8) legiaap válasza daniel909 (#7) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezzel nem vagy egyedül. Érdekes, hogy a Samsung kihoz egy GS3-s formát és minden létező cucckra ezt húzzák rá. Semmi gondolkodás, csak copy paste módra dolgoznak.
Ráadásul ezt az undorító csillogó műanyagot mikor felejtik már el?
:W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9) vipnolf válasza legiaap (#8) üzenetére


vipnolf
aktív tag

az kéremszépen zongoralakk_bézs :DDD

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#10) AS


AS
félisten

Elég gyors. Forma szubjektiv nekem sem a szívem csücske. Amcsiknak nagyon tetszik ahogy néztem. MM-ben majd lehet tapizni:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) legiaap válasza vipnolf (#9) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tudod mire jó az ilyen cucc? Ráülni azt csúszkálni vele egy szánkópályán azt közben még be is csekkolhatnál vele a Face-n.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12) boeing


boeing
senior tag

Jaj hogy ezt a csillogós műanyagot mikkor felejtik már el,de a cucc nekem tetszik. :K

(#13) daniel909 válasza legiaap (#11) üzenetére


daniel909
addikt

:DDD

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#14) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Miért nincs az android alkalmazás kezelőjében mappa létrehozási lehetőség? Tök jó lenne csoportosítani az appokat. Tudom, van egyedi launcher, de pl a samsung felülete alapból baromi jó, nem rontanám el egy launcherrel.

(#15) gzbotii


gzbotii
veterán

Vicces, hogy a Samu ugy gondolja, hogy ez meg mindig telefon. Foleg ugy, hogy a gombok kialakitasa is ezt sugalja... :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16) legiaap válasza gzbotii (#15) üzenetére


legiaap
nagyúr

Remélem jövőre már egy 15 colos telefonnal jönnek elő ugyanilyen kialakításban.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Jól nézzétek meg ezt a tabletet, mert 2 év múlva már a telefonok is ekkorák lesznek, és így fognak kinézni... ;]

Minden szavam magánvélemény!

(#18) porse


porse
senior tag

Hát ez.. s3 úthenger kombo.

... szerintem.

(#19) jagelo


jagelo
aktív tag

Viccc amit a samsung csinál :W :W

(#20) raper


raper
senior tag

Nagyot ugrott a Samsung, igaz kellett is, mert az új feltörekvő generáció már 6 és 7 col között mozgott kijelzőméretben.
Na ezzel befogták a szájukat.

(#21) korg30


korg30
csendes tag

Ezzel a cuccal telefonálni is lehet, vagy csak szimpla tablet? Mert ha lehet vele telefonálni, akkor az illető elég mókásan fog kinézni tepsivel a fülén.

(#22) legiaap válasza korg30 (#21) üzenetére


legiaap
nagyúr

Most van az ASUS bemutató. Ott is hasonlü paraméterű "telefont" mutattak be. Érdekes volt látni, ahogy a csávó telefonál vele.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23) BlackLamb válasza legiaap (#11) üzenetére


BlackLamb
tag

LOL :D

(#24) Spancho


Spancho
őstag

Ez se lesz 2 fillér :)
+ tényleg nem szépségkirálynő :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#25) Fritz Teufel válasza Cyberpunk (#5) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Egyetértek. Mintha nem tudnák eldönteni, hogy ez most tablet vagy benga telefon. Nem is értem, hogy ki az az ökör, aki egy vasalódeszkával akar telefonálni netán fényképezni. Ha mindenáron telefonálni vágyok és egy ilyen van a kezemben, akkor bluetooth fülessel ezt elegánsan megoldom. Egyébként a sebessége tetszetős, mint ahogyan a UI is. Mi a bánatért nem lehetett ezt kiadni a második szériás tabletekre?!

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#26) legiaap válasza Fritz Teufel (#25) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az tuti, hogy nem a diszkréciójával fog hódítani.
Eszembe jutottak még a fősulis éveim mikor mobilról puskáztunk. Na ezzel oldja meg az ember.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#27) Fritz Teufel válasza legiaap (#26) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Hiába na! A nagyfejűeké a világ! :C

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#28) balazsnagy38


balazsnagy38
tag

Nem unja már a Samu hogy mindent az S3 formatervével csinálnak? Ez a Note 8.0 egy felhízlalt S3 vagy Note 2 :( :W

[ Szerkesztve ]

Acer Cloudmobile :)

(#29) legiaap válasza balazsnagy38 (#28) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekik ez gazdaságos, meg a kis agyukat sem kell törni, hogy kitaláljanak valami újat.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#30) AS válasza korg30 (#21) üzenetére


AS
félisten

Lehet.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#31) bajaki válasza Nova96 (#4) üzenetére


bajaki
őstag

Valahogy én is így vagyok vele. Én nem mondom, hogy csúnya, nem is túl szép, de már kezd egyhangúvá válni az egész.

(#32) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

A dizájn szerint ez egy puffasztott telefon 8"-os kijelzővel. Mi a bánatnak?!
Sokkal jobb és célszerűbb lett volna a Note 10.1-nél bevezetett kinézettel. Nekem Tab 2 10.1 van és nagyon tetszik, ráadásul a két előre néző hangszóró, így, betyárul szól.

A forma maga a használat. Ezt a dundifont csak techno-hülyegyerekeknek lehet majd eladni, én várnék a Tab 3-as sorozatra.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#33) Ati1979 válasza balazsnagy38 (#28) üzenetére


Ati1979
veterán

Vegyenek példát a most bemutatott padfone infinity-ről:

[link]

Kb. ilyen design kéne 2013-ban.

[ Szerkesztve ]

(#34) legiaap válasza Ati1979 (#33) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát öregem ez sem egy szép darab. Erről inkább ne vegyenek példát.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#35) Luck Dragon

Még mindig nem tetszik úgy ahogy van.. de ebben a kategoriában már egy led villanó elfért volna szerintem.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#36) Ati1979 válasza legiaap (#34) üzenetére


Ati1979
veterán

Mindenkinek más a szép. :)

Én el tudnám viselni ezt a cuccot magam körül. :DD

(#37) bajaki válasza Ati1979 (#33) üzenetére


bajaki
őstag

Valóban ez sokkal "bejövősebb". Az ASUS termékei dizájn szempontjából nálam mindig az elsők között vannak.

(#38) Ati1979 válasza bajaki (#37) üzenetére


Ati1979
veterán

Nálam is. A transformers széria (főleg a 2)szerintem nagyon szépre sikeredett. Azóta sem csinálnak rosszakat legalábbis a felső árkategóriában.

(#39) Zsoltesz93


Zsoltesz93
tag

Ez a külső...30ezres tablet jobban néz ki.

"A marketing az az eszköz, amelyhez akkor nyúlunk, ha rossz a termékünk."

(#40) gybazsi


gybazsi
senior tag

Hú, ez nagyon ronda lett. Értem én, hogy azt akarták, hogy hasonlítson az S3-ra, de ez valami bűn rondára sikerült szerintem.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#41) pszili8


pszili8
aktív tag

Nagyon gagyi a külseje.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#42) maki12


maki12
senior tag

Ocsmány....Egyébként a szoftveres extrák sem jönnek be,non-stop ott virít egy kis fül bal oldalt..hát nem tudom :U

HTC U11 & Nikon D5300

(#43) DarkByte válasza maki12 (#42) üzenetére


DarkByte
addikt

Ha próbáltál volna S3-mat vagy Note2-t tudnád hogy nem virít ott állandóan. Vissza nyíl hosszan nyomva tartásával ki-be lehet kapcsolni a sidebar-t.

(#44) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ilyen lesz 2020-ban a SGSXI :DDD

(#43) DarkByte Note -nál is olyan ;]

(#45) Wave86


Wave86
tag

Nem igazán értem, hogy a korábbi landscape alapú tabletekből miért lett portrait?
Úgy néz ki, mintha a gyártók nem igazán tudják mit gyártsanak, de a vásárlók sem tudják, mire használják.
Mert, hogy ez nem böngészésre lett, az fix. Arra a második generációs (Tab 8.9 és Tab 10.1) tabletek alkalmasabbak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.