Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Úgy érzem hihetetlen variációk fognak születni

;]

(#2) ncc1701 válasza aero. (#1) üzenetére


ncc1701
veterán

Lol. :)

(#3) Syl


Syl
nagyúr

Komoly lehetőségek vannak az iOS-ben... :B [kép]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Tegyetek fel egy Launchert:D

Ja hogy az nincs....persze nem is mindenkinek való az még droidon sem.

(#5) kemotox


kemotox
addikt

Úgy gondolom ez egy igen kifinomult trollposzt

(#6) Bird


Bird
addikt

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#7) Oldman2 válasza Bird (#6) üzenetére


Oldman2
veterán

Ehhez kell Jailbreak?
:K

[ Szerkesztve ]

(#8) Syl válasza Oldman2 (#7) üzenetére


Syl
nagyúr

Ehhez Jail kell ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#9) subset


subset
senior tag

Na most végre mindenki megmutathatja... :DD

Használj Te is szabad szoftvert !

(#11) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Ime az enyem:

Nincs teleszemetelve felesleges appokkal, csak az van fent ami tenyleg kell.

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#14) trebrona


trebrona
nagyúr


------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#15) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Neked még működik az icsekk? Nálam használhatatlan lett, gyakorlatilag megszűnt az új frissítés óta. Pedig vagy két éve használtam a legnagyobb megelégedéssel. Iszonyú, hogy jól működő, bevált alkalmazásokat dobnak a kukába egyik napról a másikra (lásd még: wunderlist, google latitude, ... több épp nem ugrik be hirtelen)

[ Szerkesztve ]

(#18) UnA


UnA
Korrektor

(#19) norbx


norbx
aktív tag

(#20) Stimpy001 válasza #20749568 (#12) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Termeszetesen, itt talalod egyeb hasonlo hatterekkel egyutt 1125x2436 felbontasban:

[link]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#22) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Bár emailt nem kaptam, anélkül is egyértelmű volt hogy mit kell csinálni, mindent megcsináltam.
Ami miatt mégis töröltem az egészet: a kártyás fizetésnél a kártyaadatokat nem tudta menteni, mert a mentés és fizetés gomb nem látszódik. iPhone 5S-en nem tesztelték valószínűleg.
Ha viszont fizetés ablakból vissza-gombra nyomtam, akkor nagyjából 15 percig be se lehetett lépni újra a fizetéshez, mert payment in progress felirat pörgött.
A díjnettel nem volt hajlandó összekötni magát, beakadt a folyamat, kapcsolódás folyamatban... 15 perc várakozás után döntöttem, hogy akkor vége. Töröltem.

Szerencsére az OTP alkalmazásban van QR kódos csekkbefizetés, valamint atópája-matricát is tudok majd venni, így probléma letudva. Az, hogy miért vagyok az OTP ügyfele, mielőtt még leszóltok: csak ők adnak cigánykőcsönt. Legnagyobb kamat, de bárki megkaphatja.

Penny wise - pound fool :))

(#24) e-newsee


e-newsee
addikt

Troll ON:

Troll OFF
;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#25) alcsa válasza e-newsee (#24) üzenetére


alcsa
senior tag

Ez melyik időjárás app?

(#26) e-newsee válasza alcsa (#25) üzenetére


e-newsee
addikt

Asus féle.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#27) alcsa válasza e-newsee (#26) üzenetére


alcsa
senior tag

Köszi :R.
Sajnos nem kompatibilis az én telefonommal (Pixel XL).

(#28) e-newsee válasza alcsa (#27) üzenetére


e-newsee
addikt

Az érdekes, mert Samsungra simán felment.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#29) Drughi


Drughi
addikt

(#30) nord_


nord_
veterán

(#32) nord_ válasza #40993792 (#31) üzenetére


nord_
veterán

Sokáig én is felesleges újításnak tartottam a widgeteket, de aztán körbenéztem az interneten és találtam egy-két, nekem tetsző megoldást.

Mivel ugye a widgetek egymásra is helyezhetők és fel-le suhintással lehet köztük váltani, ezért a napi teendőkhöz a naptár és az emlékeztetők egy helyen vannak; alatta az időjárás és a levegőminőség szintén.
Ráadásul az benne a jó, hogy amikor feloldom a telefont, akkor az aktualitásnak megfelelően önműködően átvált a rendszer arra a widgetre, ahol változás van.

A Fantasticalban nincs ráció, csak egyszerűen jól néz ki, ezért van fenn. :D
A water minder meg sajnos kell, mert hajlamos vagyok nagyon keveset inni… Ez meg így jelez, ha elmaradtam. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.