Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csakaloki


csakaloki
csendes tag

és azt lehet tudni hogy a vodafone multimedia 5000 az milyen kategóriájú előfizetés? mert ha B akkor azonnal átváltok rá.

(#2) liquidmoon válasza csakaloki (#1) üzenetére


liquidmoon
aktív tag

Multimédia 5000 "B"
Multimédia 7000; Multimédia 10000 "C"
Multimédia 15000 "D"

(#3) Avicularia


Avicularia
veterán

Azt nem írtátok ,hogy a DRM másolásvédelemmel ellátott zenéket csak 2 hétig lehet hallgatni.

(#4) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Az elozo hirben 30 nap volt a hatarido.
(A letöltött dalokat 30 napig korlátlanul le lehet játszani, ám a DRM másolásvédelmi technológia lehetetlenné teszi azok megosztását, másolását, illetve 30 napon túli lejátszását.)
Amugy ez a 200 MB adatforgalom mire eleg?

[ Szerkesztve ]

(#5) erdoke válasza ThorsHUN (#4) üzenetére


erdoke
titán

Ha jól számolom, egészen pontosan 500 db 0,4 MB-os oldal betöltésére. Ha ugyanazon tartalommal látogatsz oldalakat, akkor a cache-elés nagyon bekavar a számításba. :D

Engem az érdekelne, hogy milyen nemzetközi kedvezményes csomagot lehet társítani ezekhez, pl. Multimédia 10000-hez.

A legjobb aláírás a héten

(#6) Rezi


Rezi
tag

Hogyan lehet erre a csomagra váltani ? Az online ügyfélszolgálaton még nem lehet ezt kiválasztani. Talán 1270-en már lehet ?

(#7) eddie17


eddie17
addikt

Szerintem én boldog lennék egy voda 15000-el. Korlátlan net, 10ezer perc ajándékba, nem kicsit jó. Egész nap a telefonon lógnék:D

(#8) AMD Power válasza eddie17 (#7) üzenetére


AMD Power
titán

Elég durva az biztos. Havi 5K-ért nekem is jó lenne. :D

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9) kocsonya


kocsonya
tag

ikon 400 vs Multimedia 5000 azért komoly, hogy le lehet nyúlni embereket egy készülékkel

Szar az élet, mégis éled!

(#10) Viktor0610 válasza kocsonya (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt elmagyaráznád bővebben? :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#11) okib4100 válasza Viktor0610 (#10) üzenetére


okib4100
aktív tag

Gondolom arra utal a kolléga, h az ikon400 (szerinte) kedvezőtlenebb mint a MM 5000, viszont csak az iphone-hoz adják, ill. az iphonet csak azzal adják ócsóé, így az emberek tulképp az iphone miatt veszik meg.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#12) kocsonya válasza Viktor0610 (#10) üzenetére


kocsonya
tag

Bocs, ennyi idő után visszaolvasva, hülyeséget írtam, mert a Multimedia 10000-re gondoltam. (Jóval többet adnak ugyanannyi pénzért és még csak nincs is náluk iPhone hype)

Szar az élet, mégis éled!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.