Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Jack@l válasza Abu85 (#39) üzenetére


Jack@l
veterán

De azt nem értem mért akarod az almát összehasonlítani a csirkáhez, csak hogy kötekedhess. Azt akarod bemagyarázni nekem, hogy kb 5x hatékonyabb ez az izé 1500 dollárért, mint egy mai videokártya, és több mint negyedannyi energiát és hőt fogyaszt, mint egy mai videokártya, ha jól értem. (De ez a szorzó még lehet több is a grandiózus hűtást látva)
Asszem elégé felhúzná erre a szemét egy vilamos /infós mérnök ha most idetévedne. Ha ez így lenne, azt hiszem ez az évezred találmánya, simán megérne 3x ennyit is.
A videón én abszolut nem ezt lkáttam, sőt. Nem is tudom min is vitatkozunk, mert hasraütésből benyögtél egy számot, d evalójában fogalmad sincs milyen gyors. Amit én láttam azt még egy felsőbb kategóriás videokártya is lealázza manapság. Biztos előnytelen demo scene-t választottak...

[ Szerkesztve ]

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.