Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) NagyVillany válasza Prof01 (#5) üzenetére


NagyVillany
tag

Ja, tényleg 70-75 körül már reálisabb lenne az ára, de én még akkor sem venném meg a 768-as függőleges felbontás miatt, ültem már olyan előtt és kicsit kényelmetlen volt netezni. Aki picit konyít a komputerhez, ennyiből (kb75e) összelehet rakni ezt egy 20.1 colos normális monitor hátuljára is, ami szebben is néz ki ennél a vastag aljú böszménél, legalább csinálták volna parafából a felszínét hogy faliújságnak jólegyen.

Amúgy írtam erről a dologról az IMAC hírhez is, de ehhez a témához jobban passzol, szal áthuzom ide a lényeget,
AtomLap 16e, 2gbDDR2 5e, 12cmventis táp (asztal mögött elosztonál) 5e, 320gb 11e, notbukDVDiro 9e, 20.1 col monitor 30e, billegér 3e = 46+30 = 76 ezer ft körül. Én még ősszel hugomnak 58 ból kihoztam, ráadásul a 2 magos atommal, de pár használt cuccal körítve, (pl 250hdd, 22col tft) Nameg egy tartókaron lebeg az egész és odalehet hajlitgatni az asztal felett ahova csak akarja
ittni
Még drótmentes billegér meg vmi kicsi táp és webcam dukálna hozzá, de elvan igyis jóideje.

Szóval jó dolog ez az MSI is, talán beindulnak a gyártók ezzel a kategóriával, és lesz jobban árverseny, meg eltűnik a faliujság a tft panel alól aztán ja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.