Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Ennyiért ez nekem túl fapados, főleg azok a fülpárnák.

(#2) nexplo válasza MeszesKPT (#1) üzenetére


nexplo
őstag

Nagyon drága lett a semmiért. Ilyen fülest kb 5e Ft-ból kapni más gyártónál. Tudom gamer meg mis de akkor is sok lett. De ez szubjektív vélemény...

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#3) Noukoum válasza nexplo (#2) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem csak gamer, hanem msi is:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#4) nexplo válasza Noukoum (#3) üzenetére


nexplo
őstag

Akkor ez az ár oka :DDD
Pl én ilyeneket vettem Zalman márkában olyan 3800Ft-ért fél éve. Ugyanezt tudja mint a kis MSI csak baráti áron ugye :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#5) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Ez miért lett ajánlott? Ha kap egy tetszett plecsnit, azt mondom oké, a tesztelő kicsit engedékeny volt mert olcsó.

Hangra: mély, magas kuka, csak közepe van.
Felépítésere: teljesen műanyag, nem lehet rendesen beállítani, fülpárna vacak.

Ezek alapján, ha ötezeré' adnák se kéne.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#6) nexplo válasza pulutodurumo (#5) üzenetére


nexplo
őstag

5e Ft-ot megérne pedig szerintem. De az lenne a reális ára. Ez egy belépő tudású füles középkategóriás áron majdnem... Ajánlott annak aki drágán akar egyszerű füles venni ;)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#7) pulutodurumo válasza nexplo (#6) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Na jó, ötezret tényleg ér a hazai garancia miatt, de többet egy fillérrel sem. :)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#8) Achar


Achar
tag

160 Centis vezeték? Kinek? alapjáraton 185 cm magasságomhoz nem megy, főleg annak rossz, akinek batár nagy íróasztala van, utálom elől elvezetni a fülest, hátul elvezetve meg nem érné el a fejem, ülve vagyok 160cm. a gépház meg a földön. Az anyagösszetétel sem túl masszív, ez ilyen hipszter utaci zenehallgatós füles, de nem "gémer".

(#9) nexplo válasza pulutodurumo (#7) üzenetére


nexplo
őstag

Ez az a kategória (5e-ftos) csak felárazva sajnos. Sok márka próbálkozik azzal, hogy kiad egy fülest és valahogy az árat feljebb pozicionálja, hátha attól megveszik. Ennél ez nem fog bekövetkezni az 100% :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#10) nexplo válasza Achar (#8) üzenetére


nexplo
őstag

Ezzel már én is találkoztam pedig alacsony a magasságom :) ilyenkor szoktam hosszabbítót használni nincs mese. Telefon töltőnél ugyanez a bajom. Veszek egy telefon 200e Ft-ért és van hozzá egy 60 centis kábel. A 220 a padló magasságában van, töltés közben meg tegyem sámlira a telót vagy hogy gondolják... vicces na :W

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#11) Predatorr


Predatorr
őstag

„Mindössze” 8000-ért vettem Maxell BT900-at. :P Biztosan jobb ennél, olyan zenei hangminősége van. Persze lehet, hogy a gamer a szar hang.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#12) Achar válasza nexplo (#10) üzenetére


Achar
tag

Na a telefon meg a másik... Most vettünk asszonynak Samsung telót, ja, a töltőkábel itt is 60 centi, este éjjeli szekrényre feltéve pöpec, de mivel nálunk a "levegőbe" van az összes konnektor így a töltőkábelhez kell rendezni a lakást, kész vicc. mondjuk szerencse, hogy USB-s így turkáltam hozzá egy hosszabb kábelt, a gyári meg jó lett a tv-hez. nem értem, hogy a gyartók miért sajnálják ennyire azt a +50 vagy 100 cm-t a kábelhez, nekik ez egy +200 forintos tételek, el tudna kérni annyival többet érte. De sajnálja, miért...?

(#13) nexplo válasza Achar (#12) üzenetére


nexplo
őstag

Mert minden töltőn spórolnak 1 dollárt és így az eladott 1 millió készüléknél az már tetemes pénz. Ilyen világot élünk sajnos... Maximálisan megértelek. Mondhatnám hogy ACER predator monitorom van amihez gyárilag kb 60 centis displayp kábelt adnak.... nem vicc. 150K a monitor de 60 centi kábellel kösd össze. Gondolom azt hiszik hogy a számítógép ház tetején tárolom a monitort vagy nem tudom... ez a mai szép új fogyasztói világunk... :W

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#14) Killer01


Killer01
őstag

15 k? Jesszusom... Beyerdinamic DT 231/235 Nem gémer, "csak" normális hangzása van.

(#15) mcs


mcs
veterán

,,A hangszórók viszont semmilyen irányban nem tudnak mozogni, így az alsó része jobban elállt, mint kellene, nem követte a fejünk formáját."

Ennyit elég volt elolvasnom ahhoz, hogy megállapítsam, mekkora hulladék. :R
Egy fejhallgató veszett fejsze nyele, ha nem illeszkedik rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#16) HoyHoy2 válasza nexplo (#9) üzenetére


HoyHoy2
tag

"Sok márka próbálkozik azzal, hogy kiad egy fülest és valahogy az árat feljebb pozicionálja, hátha attól megveszik."

igen, és ez undorító...

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#17) nexplo válasza HoyHoy2 (#16) üzenetére


nexplo
őstag

Az teljesen egyet értünk. De van a prémium faktor, vagy luxus faktor amikor valakik azért vesznek valamit mert az drága... Vagy esetleg abban a hitben vannak hogy azért mert drága biztosan prémium vagy az átlagosnál sokkal jobb. Sajnos ilyen világban élünk... :(
Aki okos (utána néz, olvas tájékozott) az nem ugrik be ennek a maszlagnak.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#18) Noukoum válasza nexplo (#17) üzenetére


Noukoum
veterán

És ezzel együtt jön hogy ami nem drága az nem is jó:(

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#19) nexplo válasza Noukoum (#18) üzenetére


nexplo
őstag

Ez is igaz. Ez emberi dolog... :W

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#20) MeszesKPT válasza nexplo (#17) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Jelen esetben szerencsére elég csak szabad szemmel ránézni a termékre.

(#21) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

"nem követte a fejünk formáját", "inkább le is vettük", "úgy kell majd belapátolni a fülünket", "kicsit még meg is lepődtünk"... Rettenetes ez a királyi többes.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#22) Noukoum válasza bLaCkDoGoNe (#21) üzenetére


Noukoum
veterán

Zavar?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#23) nexplo válasza MeszesKPT (#20) üzenetére


nexplo
őstag

Elég csak az árcédulára ;) de valóban. Bár biztos lesz valaki (apuci kedvence) aki talán bedől neki és megveszi.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#24) Achar válasza nexplo (#23) üzenetére


Achar
tag

Hát valószínűleg majd a plázákba most fellapátolnak belőle párat, a drágább cucc meg megy a kirakatba, így lehet viszik majd, mert kell a gyereknek; apucinak ésatöbbi. Eladások tekintetében a gyártónak meg eĺég jó visszajelzés, így túlárazhatja a következőt is. Sajnos.

(#25) Noukoum válasza nexplo (#23) üzenetére


Noukoum
veterán

A gyártók kihasználják a vevő tudatlanságát, ez nem újdonság.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#26) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Az alig 5 ronggyal drágább, kiváló Cooler Master MH751 mellett van még egyáltalán létjogosultságuk az ilyen kacatoknak?

(#27) Aprósólyom válasza Fitzgerald (#26) üzenetére


Aprósólyom
addikt

És még plusz 5 ezerért összeségében jobb fejhallgatót és sokkal jobb mikrofont tudsz venni. Én meg ezeket az egybe akármi "gémer" headseteket nem értem, miközben kb egy 2000-t érő mikrofont csatlakoztatnak a gémer fejeshez. :B

Jevons paradox

(#28) Fitzgerald válasza Aprósólyom (#27) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az említett Cooler Master valójában egy Takstar Pro 82 (ahogy a HyperX fejesek meg a Takstar Pro 80-ra épülnek), annál nem nagyon van jobb vétel 30000 alatt még mikrofon nélkül sem, nézz be a fejes topikba.
Amúgy az egyébként levehető mikije is igen jó, kb. a V-Moda BoomPro ami talán jobb nála kicsivel, az meg olyan 7-9 rongy körül van.
A 751 egy igen jól sikerült mindenes fejes lett. És még rohadt jól is néz ki, nem villog, nincsenek rajta bazári ledek meg feliratok. Letisztult, férfias, egyszerű a design.

[ Szerkesztve ]

(#29) nexplo válasza Achar (#24) üzenetére


nexplo
őstag

Igen, kerül majd belőle pár darab a fa alá majd karácsonykor. Sajnos a névvel visszaélnek, mert azért az MSI nem rossz márka. Nekem pl videókarim van épp tűlük ami szintén nem rossz darab.

(#25) Noukoum
Én kis "szűzlelkületű" mindig meglepődőm ezen :W

[ Szerkesztve ]

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#30) nexplo válasza Fitzgerald (#28) üzenetére


nexplo
őstag

Logitech esetleg labdába rúg ebben az árkategóriában? Azért kérdezem mert én is lassan cserélem a sajátom és nincs új kiszemeltem.. :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#31) bLaCkDoGoNe válasza Noukoum (#22) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem, azért írtam le mert szerintem borzasztóan stílusos. :U

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32) Fitzgerald válasza nexplo (#30) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem igazán. Még az egyébként elég jó HyperX fejesek is csak akkor lennének kompetitívek a két Cooler Master mellett (751, 752), ha kevesebbe kerülnének azoknál.
A Logitech még negyvenezerért is kevesebbet ad ennél.
Ne riasszon el a Cooler Master név, ez nem egy teljesen saját design, hanem egy audiós körökben igen nagyra tartott, kiváló ár/érték arányú fejhallgatóra épülő, nagyon jó kis cserélhető mikrofonnal rendelkező headset.

[ Szerkesztve ]

(#33) Pecc


Pecc
őstag

Egy urage soundz 7.1 fényévekre van ettől minden szempontból, pár ezerrel drágábban.

(#34) csongi


csongi
veterán

Hol elegendo ma mar a sztereo hamgzas jatekban?
Zene, film ok. De egy jatekban...Ha nincs is full terhangzas, akkor is kell legyen valamennyi.
A sztereo elverzik, 2vagy tobb kornyezeti efektnel. Egy repulos jatekban pl mar nagyon szuk keresztmetszet.
Meg a virtulais terhangzas is tobbet er. Felteve ha a windows frissites nincs elcseszve.

(#35) ImAxRap válasza csongi (#34) üzenetére


ImAxRap
csendes tag

"Felteve ha a windows frissites nincs elcseszve."

Pedig ez elég gyakran előfordul. :K

"Minden szavam magamról vall."

(#36) csongi válasza ImAxRap (#35) üzenetére


csongi
veterán

Az pedig folyamatos :)

(#37) F4ther válasza nexplo (#30) üzenetére


F4ther
tag

Én annó Logitech G930-at vettem... És megbántam. Inkább vettem volna akkoriban Sennheiser, vagy AKG-t vagy bármi más értelmeset. Pedig úgy vettem a Logitechet is, amíg nálunk 60ezer huf volt újként, épp Amerikában voltam, és ott volt leakciózva, átszámítva 20ezer HUF-ért. De még így sem érte meg, akkora egy rakás sz*r volt.. sajnos.
Csak néhányat kiemelve a legfájóbb pontok:
A párnái hamar szétmentek a borostámtól
A fejem állandóan fájt, mert olyan nehéz a füles
A 7.1 surround használhatatlan / értelmetlen volt (Ha csak nem külön erre gyártottak tartalmat, de ilyen nem volt a demón kívül)
A mikrofon elrepedt és letörött, olyan gyenge volt az anyaga..

Soha többet Logitech, soha többet "Gémer" füles. :) - azóta is tartom magam hozzá

(#38) Synthwave válasza nexplo (#6) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A 15k nem középkategória, hanem a belépőszint alsó lépcsőfoka. : >

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.