Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) SRII


SRII
őstag

Nekem csak annyi a tapasztalatom, hogy soha nem a vevő jár jól, én is kipróbáltam jó pár szolgáltatót, de a végén mindig van ami nem jó! lassú, ohh sokan vagytok, ha gyors lefagy mindig, ha pedig sok szálat fútatsz leáll az egész és csak gondolkodik, mert annyira le van terhelve a xeon15 éves 4 magos fos ,hogy azt sem tudja hova kakiljon, sőt volt olyan is ,hogy 360Gb tele lett a 1tb winyo 3 hét után vettem észre, ki veszi és nézegeti nem?, van 300 torrent jól megy ,ennyi, nem is írták jóvá, vagy 120 torrentnél írsz nekik,hogy uram 2 napja lassú és akadozik, áhh az kizárt itt megy mint az állat, töröljt 40-50 fájlt és jó lesz! töröltem de nem lett jó persze)Sőt ha azon is elgondolkodik az ember, hogyha ennyire szereti ezt csinálni és havi 30-50 eurot kifizet, akkor miért nem vesz egy i5 és 16gb ram és 3db 2tb winyot és miért nem sajáttal tolja? persze ahol nincs 1Gb/s net ott ez nem lehet, de az a havi 1500ft plusz áram amit egy seasonic 300w táp lead a 1-2% futó procinak folyton, ez gazdaságosabbnak tűnik, és meguntam, volt mikor elszállt velem a ló és egy hónapban volt 6-7 serverem is, volt mikor csak 2db de azok nagyok, tehát, ha havi 8-10 ezres otthagysz, akkor már csináld magad, és eléred mindé honnét, webiun keresztül stb, én nem vittem túlzásba, i5 16gb ram, 3db 4tb winyo egy 300w minőségi táp egy 15" monitor és egy 2000 forintos egér billentyű kombó, otthon volt használt régi venti, alapra beállítottam 700 fordultra még hangja se legyen, 4000ft ház (amibe van legalább 4db 3.5" hely!) és ennyi! A netet így is ugy is fizetem!

(vannak jó szerok, lehet bérleni, de vagy drága, vagy jól ki kell fogni)

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.