Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Szivárvány kommandó?? Na ne.... Ki volt az a kretén barom aki ezt így jóváhagyta? Anyád...

(#2) Kanczy válasza DDA40X (#1) üzenetére


Kanczy
veterán

Valószínűleg a könyvkiadó 20 évvel ezelőtt :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3) oriic válasza Kanczy (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan. :)

[link]

Live-Die-Respawn

(#4) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Már várom, hogy rárúgják az ajtót, és az meg full nyugiba ott üljön, és "Wassup?" :C

Viccet félretéve, várjuk meg az első trailert, ott majd kiderül, mi lesz... :) Addig kár is bármit mondani.

(#5) Bird


Bird
addikt

Es hol van a beigert division movie?

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6) DDA40X válasza Kanczy (#2) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Jézusom...

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ez a fordítás, fetrengek. :DD Amúgy ami jó játéknak az nem feltétlenül állja meg a helyét filmen...

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) tuki2200 válasza DDA40X (#1) üzenetére


tuki2200
senior tag

Te, hogy forditanad? :)

(#9) NomadND1 válasza DDA40X (#1) üzenetére


NomadND1
senior tag

A szivárvánnyal, vagy kommandóval van bajod?
Angolul miért nem fáj?

A film várós :)

(#10) oriic válasza Bird (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az is készül.

Live-Die-Respawn

(#11) Polllen válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


Polllen
nagyúr

Még szerencse, hogy ezek Clancy regények adták az ötletet a játékhoz, szóval ez regény megfilmesítés, nem játék... ;)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#12) laceszgamer válasza Polllen (#11) üzenetére


laceszgamer
addikt

Csak épp valószínű, hogy inkább a játékokat veszik alapul, mert ugye azok ismertebbek, ebből meg nem nagyon szokott semmi jó kisülni. Beáll valószínűleg a sorba, megy majd a marketing, a mozikban visszahozza a készítés árát, aztán elfelejti mindenki, hogy létezik egyáltalán a film.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#13) oriic válasza laceszgamer (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztos hogy a könyveket veszik alapul. A Without Remorse-ból nem is készült játék pl.

Live-Die-Respawn

(#14) tuki2200 válasza laceszgamer (#12) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nyilvan, hiszen a 17 bestseller, a tobb mint 100millio eladott peldannyal csak a nyugati popkultura meghatarozo resze.. hogy versenghet ez egy jatekkal..

(#15) DiamondBack válasza tuki2200 (#14) üzenetére


DiamondBack
senior tag

A valószínűsíthető célközönség hamarabb vágja rá szerintem a Rainbow Six-re azt hogy Siege minthogy " ja tudom a könyvek".

Hatalmas nagy eltérés nem hiszem hogy lenne akár a könyvekből akár a játékokból vesznek ihletet. Terroisták kontra swat (aktuális helyi erő beillesztendő), jófiúk nyernek mehetünk haza....

(#16) ripla


ripla
őstag

Michael B. Jordan egy csapnivalóan tehetségtelen színész, szóval sokat nem kell várni tőle.

(#17) Polllen válasza laceszgamer (#12) üzenetére


Polllen
nagyúr

Clancy neve az, ami ezt eladja, nem az R6.

Értem én, hogy egy gamer oldalon mindenki a játékra gondol, de a könyvei meg azok megfilmesítése sokkal sikeresebbek.

Nézd csak meg, hogy a Paramount eddig miket tett le az asztalra a Clancy munkásságból.
Itt is a novella filmesítési jogait vették meg. Attól még persze lehet pocsék film, de ennek semmi köze a játékhoz. Nem Uwe Boll kategória ez...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18) laceszgamer válasza tuki2200 (#14) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én is a célközönség miatt gondolom így, hogy jobban a játékokra fókuszálnak majd.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#19) macilaci78 válasza laceszgamer (#18) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Szerintem meg a sok cím alapján moziba menő gémer fogja lehúzni a filmet és lesz egy IMDB 6-7 körüli értékelése.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.