Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) ceia


ceia
őstag

Ez nem Star Wars játék. Pár SW karakter és még mások egy hentelős játékban, amiben a fő karakter egy Jedi. Mikor voltak ilyen lények, robotok, neon effektek a Star Warsban? Abban hol volt olyan, hogy közelít a karakter egy ellenfélhez, és azon egyszercsak megjelenik egy piros fény? Hogy az ellenefelek időnként piros vonalrajzra váltanak? Az ellenfelek feje fölött megjelenik egy csík az energiájukról? Miért csinálják ezt? Én olyat szeretnék, mintha tényleg a star Warsban lennék. Illúziót. Azért fizetnék. De itt csak illúzió rombolás van. Az ember nem lát HUD-on keresztül, a Jedi legalábbis nem. Akkor? Régen azt hittem, ahogy egyre jobb gépek lesznek, egyre valósághűbbek lesznek a játékok. Hát ebben nagyot tévedtem. A grafika tényleg szép, de minden 3D játékba HUD-ot raknak és teleszemetelik fényeffektekkel. A régi SW játékok jobbak voltak, még az egyszerűbb grafika ellenére is. Egy kis képzelőerővel feljavítottam a gyenge grafikát, a hangulat pedig megvolt. De a csicsát nem tudom leképzelni róla, és itt a hangulat sincs meg.

        it's more fun to compute

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.