Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4047) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Üdv! Problémám részletesen:
Balról a második gomb nem működik alul, és felette az egész kijelzőn végig halad egy kb 1 cm-es csik, ahol nem érzékel semmi érintést... Dev Tools nevű programmal Pointer Locationnal teszteltem, és nem észlel abban a sávban semmi érintést(vagy ha észlel is, azt a "sávomnak" a két szélén egyszerre érzékeli.. Szóval az a bizonyos függőleges csík "elhalt".
Ha esetleg tudtok valamit, hogy mi lehet, írjatok már légyszi, mert az enyém sajna már nem garis. És ha netán magára hagyom, néha elkezd magától mindenféle marhaságot csinálni, lépked a menükben, névjegyzékben, számokat irkál magától, ki-be kapcsolgatja a Power panelen a dolgokat stb.. Ennek is utánajártam, hogy miez a "Ghostscreen" feeling.. Letöltöttem a "Paint" nevű programot, és mikor ilyen "szellemes" kedve volt a telómnak, valahogy sikerült elinditanom. Nem nagy meglepetésre, ugyanabban az említett sávban érzékelt érintéseket magától. Videót sajna nem tudok mivel csinálni, de remélem érthető azért miről beszélek... A paintet úgy hagyva leraktam a telefont az asztalra, ő csak rajzolgatott magától. Fél perc múlva a kijelzőn az egész sávocskám full ki volt festve... :D Hát mondom beteg ez a kütyü. Ha sikerülne megcsinálni lehet akkor is félnék megtartani...
Jelenleg ilyen vételen tűnődöm:
[Touch screen..]

Ez megoldhatja a problémát, vagy kár is ilyet venni? :F
Köszönöm! Remélem ti nem fogtok így járni...

• Honor Magic5 Pro •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.