Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kaller1


kaller1
veterán

Ideje már, hogy ránk is gondoljanak, és jó lenne ha nem csak az alsó kategóriában tennék.... :U

.::> <::.

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Egész pofásak, főleg ha ilyen árban is lesznek. Amúgy igen a felső kategória is bekukucskálhatna errefelé. Egy Droid X-et megnéznék közelebbről, igaz a HTC Desire-t nem cserélném már le, de elötte a Droid X-re vártam sokáig...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) amanoba


amanoba
őstag

jó áruk van, bár nem láttam a nettó vagy bruttó szócskákat.

és a telók is tetszenek persze.. :))

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#4) Liudvikas


Liudvikas
tag

hülye kérdés, de ezeken milyen oprendszer van? :B

(#5) kaller1 válasza Liudvikas (#4) üzenetére


kaller1
veterán

Valószínűleg zárt linux.

.::> <::.

(#6) tjb007


tjb007
nagyúr

Szegény EX115 nagyon rondára sikerült de legalább olcsó. Ronda de finom :)

(#7) fateless


fateless
veterán

Igen, szerintem is ronda a 115, de ettől függetlenül tetszik... Beteg vagyok?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#8) csab2


csab2
veterán

Szerintem jól néznek ki. A Motorola egész komolyan belehúzott az utóbbi időben. Hajrá, csak így tovább!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#9) bikkamokka


bikkamokka
tag

Kiváncsi leszek, mennyibe fognak kerülni itthon. 2 SIM-es querty-s, kapható már ilyen (Mo-on)? Közben remélem, hogy ezek nem úgy 2 SIM-esek, mint a nemrég tesztelt nokia. Mert az aztán szánalamas volt.

(#10) plus44


plus44
veterán

Kicsit LG-s beütése van az elsőnek... :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) Ricardo


Ricardo
félisten

Ennyiért jó ajánlatnak tünnek. A kijelzők méretéről, és felbontásáról nincs valami info?

(#12) rudymester


rudymester
senior tag

Szép telók, jó ár, már csak egy rendes forgalmazó kell és itthon is sikeresek lehetnek!

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#13) minifoximaxi válasza Ricardo (#11) üzenetére


minifoximaxi
tag

3.2-inch 240x400 (WQVGA)
a http://www.motorola.com szerint

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#14) minifoximaxi


minifoximaxi
tag

Én már nagyon várom a megjelenést, teszteket, véleményeket stb:)

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#15) minifoximaxi


minifoximaxi
tag

Elkezdték árulni, bár az EX128 nem 120EUR hanem 150EUR (cca.41000Ft) lett.

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#16) minifoximaxi


minifoximaxi
tag

EX128 ma már 39 000Ft

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#17) bi_bean


bi_bean
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy ex128-ast, egész jó.
Milyen szoftverrel lehet a névjegyzéket szinkronizálni Outlook és motorola között?

(#18) minifoximaxi válasza bi_bean (#17) üzenetére


minifoximaxi
tag

Sajna a külföldi fórumokon azt olvastam, hogy nem lehet szinkronizálni és a Motorola Phone Tools sem támogatja. Én is dual SIM-es telót keresek, de még nem találtam meg az igazit...

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#19) bi_bean válasza minifoximaxi (#18) üzenetére


bi_bean
csendes tag

Azt olvastam, hogy télre igérte a Motorola az outlook szinkronizálást.
Ettől eltekintve, nekem nagyon bejött az EX128-as a samsung után.

(#20) minifoximaxi válasza bi_bean (#19) üzenetére


minifoximaxi
tag

Szia!
Mik az első tapasztalataid a telóval? Beszélgetés hangminősége (oda-vissza)? Akkumulátor hogy bírja? Kamera, képminősége? Magyar menü gondolom nincs, mondjuk ez nem is nagyon izgat.
Előre is köszönöm a válaszaid!

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#21) bi_bean válasza minifoximaxi (#20) üzenetére


bi_bean
csendes tag

Bocs, hogy későn válaszolok. Hangminősége jó, oda-vissza, bluetooth kommunikáció kihangosítóval jó, két sim kártyát normálisan kezeli, magyar menü nincs, ami engem sem zavar. Kamera átlagos, már amennyit én használtam.

(#22) minifoximaxi válasza bi_bean (#21) üzenetére


minifoximaxi
tag

Köszi! Akksi hogy bírja?

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#23) bi_bean válasza minifoximaxi (#22) üzenetére


bi_bean
csendes tag

3-4 óra beszélgetés, akkor kb 2-3 nap. Ha zenét hallgatsz, nyomkodod, még kevesebb. A kijelzője sem kicsi, a nyomkodod, az is levesz bőven.

(#24) jorgimano


jorgimano
csendes tag

Sziasztok! A mai naptól én is egy EX115-ös boldog tulajdonosa vagyok. Mivel néhány napig (amióta tönkrement a Samsung dual simes telefonom érintőképernyője, a garanciaidő lejárta után fél évvel) egy MyPhone készüléket használtam, viszonylag könnyen el tudok igazodni a Motorola menüjében, ugyanis az EX115-ös egy MTK alapú készülék. Ez egyrészt szomorú, mert ezek szerint a Motorola kreativitása meglehetősen csekély dual SIM területen, másrészt viszont örömteli, mert a két SIM kártya egyidejű kezelése az MTK szoftverrel nagyon egyszerű. Sokkal jobb, mint a 980-as Samsungban volt, ahol ha le akartam tiltani az egyik SIM-et (természetesen a cégest, amikor befejeztem a munkát, mert otthon az embert ügyfelek ne hívogassák ;) ), akkor a telefon mindig újraindult (teljesen esetlegesen még néha a PIN kódot is újra kérte, és ami a legjobban idegesített, hogy a beállítások is összezavarodtak, mert néha az újraindítás után a céges csengőhang állítódott be a privát kártyán is). Lehetséges, hogy a Samsung azóta kijavította a hibát, de nem mertem vele próbálkozni, ezért választottam (Nokia C2-00 hiányában) a "másik" elérhető márkát, a Motorolát. Nem tudtam, hogy Motorola címszó alatt egy kínai MTK-készüléket fogok kapni, de igazából a fenti okokból nem vagyok szomorú miatta. Mivel teljes gyári dobozzal kértem a telefont, 37 ezer Ft volt a bruttó ára, de "OEM" (doboz nélkül, csak töltővel) verzióban ennél olcsóbban is elérhető.

És szándékosan a végére hagytam a "viccet": bár az értékesítő munkatárs telefonon kifejezetten felhívta a figyelmem arra, hogy a készülék angol menüs, ez hál'Istennek nem igaz. A magyar nyelvet és billentyűzetet is ismeri. Magyar nyelvű leírást ellenben nem találtam a dobozban, de ez sem érdekel, mert MTK-profi vagyok, már-már egy Illés Béla :B

(#25) cyd777 válasza jorgimano (#24) üzenetére


cyd777
csendes tag

Sziasztok! Az lenne a kerdesem hogy van-e valakinek tapasztata nevjegyek szinkronizalasaval/importalasaval kapcsolatban? Van egy regebbi Nokiarol mentesem Outlookban amibol akar meg csv-t is tudok csinalni. Ezt vajon be tudom valahogy varazsolni egy Motorola EX115-be?

Koszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.