Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Jó, hogy van, de én maradok (azaz maradnék) az eredetinél...

(#2) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Pozitív, hogy mostanában a gyártók nagyobb hangsúlyt fektetnek a színkínálatra, viszont a kevlár borításnak szerintem valahogy jobban áll a fekete :U

(#3) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Nagyon remélem, hogy nem kamu, mert szívesen megnézném fehérben is.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#4) Obi Wan


Obi Wan
tag

sztem nagyoncsunya igy feherben...

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#5) borotvahab


borotvahab
csendes tag

így el is ment a kedvem tőle, mostmár eredetiben sem veszem meg ;] :D nem tetszik ez így fehérben...

(#6) Istwan


Istwan
tag

Max. annyi ha keresi az ember, igy hamarabb észrevehető.

(#7) dz1989


dz1989
senior tag

Mmm.. Sokkal jobban néz ki. Jobban látszangk a vonalai

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#8) Legendd válasza Rav3n02 (#2) üzenetére


Legendd
senior tag

Na srácok, én imádom a fehéret, de ennek nem áll jól.
Most volt 1 napig ilyen RAZR-öm, de úgy kiábrándultam belőle, hogy csak na. Azon kívül, hogy már tényleg annyira nagy, hogy egy kézzel lehetetlen használni, valahogy semmi nem úgy fut rajta, ahogy másik telefonon...
Egyik ismerősömnek SHSII-je van, testvéremnek HTC Sensation-je, ami azokon megy GPS (Sygic), vagy a Sprinkle játék, az ezen vagy el sem indul, vagy hülye színeket produkál.
Én visszatérek az iPhone-hoz, 4S-hez, én az ilyen hibákat nem bírom!
Az összeszerelési minőség az rendkívüli, a kevlár hátlap csodás, de tényleg, még az SGSII-nél is azért jóval nagyobb, szélesebb, átérhetetlen, pedig nem 170cm-es emberke vagyok...
De aki vesz mégis, az feketében tegye :)

Alea iacta est!

(#9) Pete55555


Pete55555
addikt

Szerintem meg szép - még talán szebb fehérben.

...Szeretem leracsniztatni...

(#10) utomi válasza Legendd (#8) üzenetére


utomi
senior tag

:D Jó, látom elégedett voltál azért a készülékkel. No mindegy azért én is próbálom hátha nekem nagyobb szerencsém lesz vele.
Ezt a nagyozást meg azért nem értem mert pl. nekem volt HTC Desire HD-m és pl ez attól mintegy 0,9MM-el szélesebb és nekem az még bőven használható méret volt. Pedig nekem kifejezetten kicsi kezem van férfi létem ellenére. Érdekes. Na kíváncsi leszek azért majd rá.

[ Szerkesztve ]

(#11) Pantal


Pantal
senior tag

Nem tetszenek ezek nekem fehérben. Se SGS II, se ez, valamiért a fekete, alap szín, szerintem jobban áll nekik.

(#12) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Ez a fehér nem áll jól neki. Meg most a beépített akku is elbizonytalanított kicsit. Tényleg mi van ha megfagy, jó volna erre egy válasz..

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#13) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Erre van valami előírás, hogy a sok tec szabványt a készülék külsején kell feltüntetni? Nem hiszem! Csak az amerikai gyártóknál divat ez és szerintem baromi ronda, hogy tele van írva a készülék felülete (hátulja).

(#14) azigazimoris válasza solanthugor (#12) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Ugyanaz,mint az N8-nál.Ha elég sokáig nyomod a kikapcsológombot leválasztódik az akksiról és kikapcsol.

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#15) H1N1 válasza Legendd (#8) üzenetére


H1N1
aktív tag

Ja! Hogy Iphone? Akkor értem a kritikát. Ugyanúgy mint az sgs tulajok Te is úgy gondolod,hogy a tied a legjobb. :N
Amúgy nekem szépen fut rajta ez a Sprinkle nevű játék.

(#16) DeathAdder válasza Legendd (#8) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezekszerint nemtudod az iphone 4s bagatel banális hibáit.
Mondjuk úgy, hogy bizonyos részük még arra sem alkalmas amiért annak ideén ki lett találva a telefon. A többit ne is mondjam!
Sok készüléken viszahallatszik saját hangod, sőtt van amelyik be sem veszi a simedet.
De a lényeg látom az ,hogy menjen rajta valami tököm játék..Na de ez off..

A fehérre meg csak annyit, hogy szerintem főleg ehhez nagyon Ne :N
Férfi ember fehér kevlar és acél telefonnal :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) Legendd válasza DeathAdder (#16) üzenetére


Legendd
senior tag

Nem-nem, ismerem a hibákat, a visszhang pedig csak headsettel jön elő, az se mindig, de én nem használok hozzá szinte egyáltalán...
Az akkuidő zavar, de ha annyira rossz, akkor visszaváltok i4-re és kész. A SIM kártya meg remélem nem lesz gond, ha meg igen, szépen kicseréltetem.
Mellesleg én úgy kritizálom egyik vagy másik rendszert, hogy van közöm mindkettőhöz! Ez nagy különbség.
Nekem nem tetszett és kész, attól jó telefon, iPhone-nak is van rengeteg hibája, de legalább amit rárakok, az tuti fut...nem az, hogy megveszek egy szkenner programot, aztán folyamatosan kilép (legális vásárlás)...
Lesz ami lesz, nekem örökre iPhone-om lesz, de elismerem az Androidot is, mert van, ami jobb abban, de nekem a lényeg a stabilitás...Az SGSII is forró volt az elején, mikor kijött (tapasztalat), azt is javítani kellett, pedig jé, 120e Ft-os telefon volt...itt is van hiba, majd javítják...

Alea iacta est!

(#18) Xaels válasza gekkoXT (#13) üzenetére


Xaels
félisten

Mivel ezeket fel kell tüntetni a készüléken és a RAZR-t nem lehet megbontani, ezért a külsejére kerültek, nem az akku alá...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19) ducsidu válasza Rav3n02 (#2) üzenetére


ducsidu
senior tag

+1

(#20) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

feketében jobb......

All→M8

(#21) Gadgetfun


Gadgetfun
tag

Nem tetszik. Szerintem fehérben eddig csak a htc Hero és az iPhone3G/3GS nézett csak igazán jól ki, meg talán az SGS. A többinek nem vagyon áll jól a fehér szín...

"Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

(#22) monti0222w


monti0222w
addikt

Furcsa.....röviden ennyi! :U

(#23) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

nem rossz,de ha veszek akkor biztos hogy feketében.viszont a beépitett aksit én sem csipázom.

(#24) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Kezd elegem lenni abból, hogy mindenki (jó, majdnem mindenki) almául gondolkodik. Színskála = fekete meg fehér. Gratulálok. :U De jó lenne olyat olvasni, hogy mittomén "Vörösben is kapható a ...", vagy kékben, vagy akármiben. Persze lehet, hogy bennem van a hiba.

(#25) daniel909 válasza utomi (#10) üzenetére


daniel909
addikt

A HTC-ket formájukbol adódóan könnyebb átérni, használni. én sem hittem amig nem használtam az sgs2-t és a sensationt egyszerre. az sgs2 már nagynagy számított a sensationt meg pont átértem kényelmesen.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#26) Egzee


Egzee
őstag

nekem fekete elejű kell fehér hátlappal! :P:P:P

(#27) dz1989 válasza kolosanyi (#24) üzenetére


dz1989
senior tag

Szerintem is. Azért is volt jó a cserélhető elő-hátla.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#28) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Fehérben egy telefon sem szép. Magánvélemény.

<< Heimdal >>

(#29) V.T.CS. válasza kolosanyi (#24) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

nehogy félreértsd amit pötyögök,de te is almául gondolkodsz.nem ők találták ki a színválasztékot.ezt most tényleg nem fikázásból de nem tudom miért az apple mindenben az etalon.nem szeretném ha ez a kommentem kakilavinát indítana,csak egy észrevétel.
nem akartam az almásokat,körtéseket,senkit megsérteni.izlések és pofonok.
de a fekete moto az jobban üt.(szerintem)

ilyen diplomatikus kommentem még nem volt,kezdek beilleszkedni embertársaim közé :C

(#30) kolosanyi válasza V.T.CS. (#29) üzenetére


kolosanyi
veterán

Én pont, hogy a szűkös választékot fikáztam. Az almánál valamiért hajlamos elnézni a vevő, hogy fehér meg fekete "oszt jónapot", de én valahogy nagyon unom ezt. Nem igaz, hogy nem lehet játszani a színekkel, formákkal, miért kell mindenhol ugyanazt a sablont erőltetni? Például a formai dolgokra ez a Moto nagyon jó példa (mondjuk nekem spec nem jön be, de attól még egyedi). Már csak annyit kéne, hogy valami kis színjátékkal megbolondítják. Na nem ilyen csiricsáré f*sra gondoltam, de például egy elegáns ezüst-vörös kombináció nagyon is jól mutatna. Lehet, hogy úgy már bejönne a telefon.

Szóval számomra egyáltalán nem etalon az iPhone, sőt egyik almás cucc se. Az én véleményem az arról az említett gyártóról, hogy bár jó cuccokat csinál, nem értem a körülötte levő felhajtást, engem nem tud megfogni. Remélem nem indítok el semmiféle szennylavinát, mert most rohadtul nincs kedvem oldalakon keresztüli flémet olvasgatni.

(#31) solanthugor válasza azigazimoris (#14) üzenetére


solanthugor
aktív tag

Kösz, így már valamivel jobb a helyzet...

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#32) V.T.CS. válasza kolosanyi (#30) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

értem.nokia 8310-el lehetett így játszani.jó színek végtelen kavalkádja és jó minőségű elő és hátlapok.régi szép idők...

(#33) Gadgetfun válasza kolosanyi (#24) üzenetére


Gadgetfun
tag

A fekete a legkeretesebb szín, nyilván ebben a színben gyártják a legtöbbet, utána a fehér és az ezüst még ami elég népszerű, de a színesre már elenyésző a kereslet. Nem várhatod a gyártótól, hogy mindenki ízlését kiszolgálja. Ha egyedi külsőre vágysz könnyen megoldhatod egy egyszerű skinnel egy-két ezresből olyat készíttetsz amilyet csak akarsz...

"Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

(#34) kolosanyi válasza V.T.CS. (#32) üzenetére


kolosanyi
veterán

Naja. Rég volt, talán igaz se volt. :)

(#33) Gadgetfun
Nem erre gondoltam. Az ilyen kiskutyát, kismacskát, kutyafülét, terepmintát meghagyom a hm... enyémtől különböző ízlésű embereknek. De például ugyanennél a telefonnál maradva azt el tudom képzelni, hogy mondjuk a telefon alapszíne ezüst, a hátlap közepe (ahol az a minta, meg a stb van) az meg mondjuk vörös. És ugyanezt a vörös díszítőszínt továbbvinni mondjuk az előlapra is, esetleg a gombok (bár az nem tudom, hogy mennyire nézne ki jól élőben), illetve rácsok is megkaphatnák a színt. Szerintem frankó lenne. De lehetne ugyanez mondjuk kék-fehér, vagy akár egy sötétbarna-világosabb barna összeállítás is jól mutatna.
Vagy ha nem is alkalmaznak több színt egyszerre, akkor legalább külön-külön lehetne több választható. Egy ilyen árkategóriájú termék esetén én valahogy - szerintem jogosan - elvárom, hogy ne az legyen a gyártó hozzáállása, amit te is képviselsz az előző hozzászólásoddal, a "nem várhatod el, hogy..." vonal. Valahogy piszkálja a csőröm ez a fajta hozzáállás, bár itt még annyira nincs alapja ennek, mert legalább a forma nem egy lekerekített téglalap egy gommbal középen alul... (Most ezzel nem az iPhone-t fikázom, hanem a többi gyártó ötlettelenségét-nemtörődömségét.)

[ Szerkesztve ]

(#35) csaabz


csaabz
őstag

Kifejezetten tetszik! Mikor jön a hazai mobilszolgáltatòkhoz?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#36) Gadgetfun válasza kolosanyi (#34) üzenetére


Gadgetfun
tag

"De például ugyanennél a telefonnál maradva azt el tudom képzelni, hogy mondjuk a telefon alapszíne ezüst, a hátlap közepe (ahol az a minta, meg a stb van) az meg mondjuk vörös. És ugyanezt a vörös díszítőszínt továbbvinni mondjuk az előlapra is, esetleg a gombok (bár az nem tudom, hogy mennyire nézne ki jól élőben), illetve rácsok is megkaphatnák a színt. Szerintem frankó lenne."

Te el tudod képzelni, de ez csak egy ember. Egy másik ember meg nyilván mást tudna elképzelni magának. Tényleg azt kéred számon egy több tízmillió telefont legyártó cégtől, hogy a te egyedi ízlésed szerint is készítsen telefont? :N Egyszerűen tudomásul kell venned, hogy az emberek 99%-nak megfelel ez a három-négy szín és nem valami csicsatelefont szeretnének. Ha meg egyedire vágysz ott vannak a skinek ahogy írtam. Nem kell HelloKittyben meg más mintában gondolkodni, teljesen szabadon megtervezheted a saját kinézetedet bármilyenre, akár egy-két színből is az tetszik...

"Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

(#37) kolosanyi válasza Gadgetfun (#36) üzenetére


kolosanyi
veterán

De még mindig nem érted, amit mondok. Szerintem az nem egyedi igény, hogy ne csak fekete meg fehér készülék legyen. Ott van például a Nokia, nekik van bővebb színválasztékuk. Akkor az annyira rétegigény, meg ritkaság? Ráadásul ott van mellette az ártényező, amit megint csak felemlegetek. Közel 200 rugó, annyiért elvárható valami kreativitás szerintem, de úgy látszik csak én gondolom így. Szerintem hagyjuk is, mert nem fogjuk meggyőzni egymást, ilyenen meg nem veszünk össze. :)

[ Szerkesztve ]

(#38) Gadgetfun válasza kolosanyi (#37) üzenetére


Gadgetfun
tag

Nem is vitatkozásképpen írtam, mert én is szívesebben látnék egy szélesebb választékot, csak én megértem a gyártókat, hogy nem vállalják be. Ennyi! Persze azt gondolod, mert neked tetszene egy-olyan kinézetű telefon, akkor az biztos másnak is tetszene, de a példa azt mutatja, hogy az emberek 95 százalékának megfelel ez a választék, amit nem mellesleg valószínűleg hosszas kutatás, az aktuális divat és az eddigi eladásokból leszűrve alakítottak ki. A maradék 5% kedvéért nem állnak neki kísérletezgetni, csak a biztos eladókra mennek.
A Nokiát említetted, mikor kijött a a magenta vagy kék színekkel, a hozzászólások többsége arról szólt, hogy "milyen bután néznek ki ezekkel a színekkel, biztos nem venne ilyet, vagy a fekete vagy az ezüst menyivel jobban néz ki, stb..."

"Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

(#39) kolosanyi válasza Gadgetfun (#38) üzenetére


kolosanyi
veterán

Jó a magenta az tényleg vicces, de csajoknak jó lehet. Viszont én akkor is örültem, hogy végre valaki. :) Mindenesetre ha nekem lenne egy mobil brandem, nagy valószínűséggel arra mennék rá, hogy közepes vasat alkalmaznék, közepes szolgáltatásokkal és jó anyaghasználattal meg dizájnnal. Ez egy közepes árral nyerő lehet. (Közepes ár meg simán lehet, hisz szerintem a több szín meg a normális kinézet nem hiszem, hogy nagyon megdobja a gyártási költséget, ellenben magához csalogatja a vevőt.) Persze nem vagyok cégvezető, nem is tanulok ilyesmit, így lehet, hogy baromság, amit írok.

(#40) hegyesidr


hegyesidr
tag

A fekete-fehér igen-nem játékhoz csak annyit szeretnék hozzátenni a saját tapasztalatomból, hogy igenis vannak olyan készülékek, melyek jobban mutatnak fehérben, mint a sablonos, 12 egytucat, minden utcasarkon szembejövő és visszaköszönő fekete kütyük. Nekem pl. fehér Omnia II-m van, egészen másként néznek rá az emberek, mint a fiam fekete Omniájára ! A másik eklatáns példa a kb. 2 hete vásárolt fehér SE Arc S. Egymás mellé téve a feketével, olyan mintha nem is Arc S lenne ! :K

(#41) .:LoMAX:.


.:LoMAX:.
aktív tag

Tetszetős kis darab :)

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#42) Zeze94


Zeze94
tag

Ezt a Moto FB oldalán találtam:
[előről]
[hátulról]

szerintem így sokkal szebb mint a hírben feltüntetett képen:) és ha ez van a hivatalos FB oldalon is, akkor én hiszek nekik:D

[ Szerkesztve ]

(#43) Land válasza Zeze94 (#42) üzenetére


Land
veterán

Szép. Már csak arra lennék kíváncsi, hogy a kijelzője SGS szint, tehát picit pixeles?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#44) Zeze94 válasza Land (#43) üzenetére


Zeze94
tag

egy RAZR tulaj véleménye
nameg ahogy én olvasom, eddig tényleg senkinek sem volt vele gondja... esetleg extrém szögben előjött egy kis zöldes árnyalata a kijelzőnek. de ki az aki nem szemből nézi a telefont használat közben?:) (okés, ha haveroknak mutogatod esetleg)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.