Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yodafon


Yodafon
senior tag

Milyen ezeknek a minősége 4k-ban? Mennyire van agyontömörítve a kép? Érdemesebb előfizetni rá mint low grafikán játszani lokálisan?

I'm gangsta!

(#2) BusinessGuy válasza Yodafon (#1) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Szar. Meg se közelíti azt a minőséget amt natív 4k-ban kapsz saját hardveren. Pláne hogy a legtöbb nagyobb játékot még csak nem is tudják rendesen 4k-ban futtatni,pláne nem full beállításokkal.
Ráadásul egy hulladék üzleti modellre épül ami erősen nem támogatandó hogy mielöbb eltűnjön ez az undorító métely bagázs a gamer piacról. Ha stream gamingot akarsz ott a geforce now. Ott sokkal jobb minőséget kapsz és a SAJÁT játékaidat tolhatod rajta mit bármikor elővehetsz késöbb akár a saját hardvereden. Kategóriákkal jobb,korrektebb megoldás mint a foslé stadiája ami reméljük hamar eltűnik a süllyesztőben, az is szomorú hogy eddig húzta...

(#3) Shing válasza Yodafon (#1) üzenetére


Shing
őstag

Ha előfizetsz sohasem lesz pénzed jobb gépre és előbb-utóbb gondolom úgyis lecserélnéd. Tehát onnantól pénzkidobás volt ez az egész. Plusz a játékfelhozatal nulla Stadia-n és nem max grafikán fut az összes cím.
Az is lehet, hogy a nextgen játékoknál még rosszabb lesz a helyzet. Nagyon instabil az egész platform én nem mennék bele, mert onnantól nem merném ott hagyni és lehet csak rosszabbul járnék.

(#4) Yodafon válasza Shing (#3) üzenetére


Yodafon
senior tag

durván 10 éves gépem van :DD
I4160+8gb ddr3 + GTX460

Én kb BÁRMIVEL csak nyerhetek :U

I'm gangsta!

(#6) tasiadam


tasiadam
veterán

Nvidia now eleg jo volt. Pl egy félszr laptop melle ami kepes dekodolni teljesen jo lehet, ha mar gamer gep nincs. De a kodolas igy is 15%ot evett meg az rx580bol. Procibol is kert vagy 20at.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#8) tasiadam válasza #32839680 (#7) üzenetére


tasiadam
veterán

15os korlattal nyomtam world of tankos max grafon, egesz jo volt, 70 es 200 kozotti fps-el.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#9) K0vasz válasza Shing (#3) üzenetére


K0vasz
aktív tag

Ha előfizetsz sohasem lesz pénzed jobb gépre és előbb-utóbb gondolom úgyis lecserélnéd.

wut? havi 10 dolláron múlik, hogy tudsz-e gépet upgradelni?

(#10) BusinessGuy válasza K0vasz (#9) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Havi tíz dollár plusz a játékok árai amiket azonnal buksz amint nem fizeted a 10 dolcsit és nem akarsz a továbbiakban a szarjukra hagyatkozni hanem saját gépen natívan tolnád a játékokat.
Undorító az egész felállása a Stadiának. Lassan lassan el fog veszni a süllyesztőben, szomorú hogy volt aki eddig is támogatta.

morgyi: pontosan. Undorító amit egyes hiéna kiadók az nvidiával leműveltek miközben ahhoz hogy te bérelt (geforce now) vagy saját hardveren játszol a megvásárolt játékoddal cirka semmi közük nincs. Hiénáskodásról szól az egész, amit főként a stadiának köszönhetünk mert náluk ugye extra hasznot húzhat a kiadó a játékok újra eladásából is és ég egy platform...Miközben az egész ugyan úgy csak egy szaros online hardver bérlés...Nvidiából meg nincs plusz lóvé, a hiénák rögtön hőbörögtek is.

[ Szerkesztve ]

(#12) hepol válasza Yodafon (#1) üzenetére


hepol
csendes tag

4k-t én még nem próbáltam mindig hagytam 720p-n, de abban élvezetes játszani. Kevesebbet laggol szerintem mint a Geforce Now, ami emellett nekem az ugyanúgy tetszik. :D
De! A Geforce nowon régen volt lehetőség 4k-ra állítani a képet a 720as monitoron is és egyszerű de nagyszerű, szebb lett a kép is! :D
Ne fizess rá elő, hanem próbáld ki. Két hónapig ingyenes a pro. 1 forint ráfordítás nélkül kb összeszedsz 15 játékot amit utána is tudsz játszani ha lejárt.
Gyorsan indul és jól kezeli a kontrollereket. Simán tudom ajánlani, jobb mint az Nvidia Cloudja.

(#13) bunfi válasza BusinessGuy (#10) üzenetére


bunfi
őstag

Egyetértek, de nem kell aggódni, Gaben bácsi most lépett színre és felkarolta a dolgot, a GeForce NOW is opt-in-re váltotta a működését és előbb-utóbb vissza fognak jönni a kiadók is, ha más miatt nem, PR okokból.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#14) hepol válasza bunfi (#13) üzenetére


hepol
csendes tag

Mondjuk én még csak azt olvastam, hogy lesz stream is a Steamen, de tényleg a Geforce Now-al? Nem lenne rossz, ha össze szedné magát, mert az emberek töb10ezer forintokat beleöltek a játékokba az Nvidiánál, de játszani meg nem tudnak velük... :D
Kicsit fordítva sült el a dolog pont, mint amit a Stadiára mondtak, de hátha összejön nekik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.