Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #92253184


#92253184
törölt tag

Egy újabb pickup és SUV, kell mint egy falat kenyér. :N
Mindegy, csak lesz majd normális méretű autó is.

[ Szerkesztve ]

(#2) nemlehet válasza #92253184 (#1) üzenetére


nemlehet
őstag

Az amcsi piacnak ez kell.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#3) motoflug


motoflug
őstag

Nálam működött a dolog: A Long Way Up sorozat miatt érdekelnek a Rivian-al kapcsolatos hírek. Persze lenne 1-2 kritika a sorival kapcsolatban, de az elég off ide.

(#4) tibaimp


tibaimp
nagyúr

"...Amazon-hátterű cég sokak szerint a Teslára is veszélyt jelenthet...." -- nem vagyok Tesla fan, de ezt majd akkor jelentse ki bárki, ha eladott több mint 1 millió elektromos autót és kiépített hozzá egy igen komoly töltőhálózatot...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) btprg


btprg
senior tag

Az ilyen dolgokból látszik, hogy túl sokan vannak akiknek feleslegesen sok pénzük van... Valaki bedob pár divatos buzzword-ot, vizionál egy irányt ami éppen felkapott, és ömlik rá a pénz. Szerencsés mérnökök lehetnek akiket érdekel ez a divatos önjáró számítógép téma, hogy milliárdosok finanszírozzák a hobbijukat :D

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#6) pilóta válasza btprg (#5) üzenetére


pilóta
nagyúr

Az a vicces ezekben a milliárdosokban, hogy pont attól milliárdosok, hogy ilyenekbe fektetnek... ;)

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#7) NoMix


NoMix
tag

Én úgy hallottam hogy csak át fejlesztők lesznek Benzinest és dizel autókat fognak elektromosra fejleszteni vagy hibridre...

Frissen vásárolt profil. XIRA T.E.G.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.