Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rumkola


rumkola
veterán

Aha, szóval aki nem regisztrál, az nem kap új drivereket? hihető. :))
Aki új VGA-t vesz és nincs regisztrálva az mit csinál? Biztos még a driver CD-ket is kivonják a forgalomból. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) alevan válasza rumkola (#1) üzenetére


alevan
őstag

Elvileg az nVidia kiad évente 4 drivert az eddigi módszerrel is (weboldal vagy Windows Update), de aki mindig a legfrisebbre vágyik annak telepíteni kell a Geforce Experience-t is.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3) IgnisFatuus


IgnisFatuus
aktív tag

Amit ennyire erőszakosan akarnak rám erőltetni az nekem mindig gyanús...mint a W10....az ilyenek alól ha egy mód van rá kibújok. Biztos bennem van a hiba....

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#5) Raysen623


Raysen623
addikt

Kenjék a hajukra nyugodtan ezt az ocsmányságot. Gyakorlatilag meg akarják vesztegetni a kedves felhasználót ezzel a maszlaggal meg nyereményözönnel. Viszont ezek szerint még idén jön az Overwatch? :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#6) ddaydome válasza IgnisFatuus (#3) üzenetére


ddaydome
senior tag

Hello!

Jajj már.... Bezzeg az Androiddal az 1 milliárd felhasználó teljesen jól el van, ott nincsen semmi probléma az infokérésekkel, az teljesen elfogadható. Esetleg használsz Androidot? Ha igen, akkor mi a bajod ezekkel?

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#7) Sebaj Fóbiás


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Lehet, hogy én vagyok őskövület, meg régi beidegződés, de ezeket a háttérben futó, mihaszna kis bizbasz processeket teljes szívemből gyűlölöm.

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#8) Szergely83 válasza Sebaj Fóbiás (#7) üzenetére


Szergely83
tag

Ebben az a szép, hogy Geforce experiencen keresztül folyamatosan failel a driver telepítés, mindig manuálban kell feltolnom.

(#9) sheep válasza Szergely83 (#8) üzenetére


sheep
addikt

Nálam teljesen jól működik, tegnap is az experience telepítette a legújabb drivert.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#10) Abu85 válasza Szergely83 (#8) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nyilván azért akarnak most belevinni téged és mindenkit, hogy mire annyira éles lesz, hogy egy drivert már nem is lehet beszerezni nélküle, akkorra lehetőleg működjön is a program mindenkinek. Fogd fel ezt úgy, hogy ez egy bétateszt kockacukrokkal. Csak úgy tudnak az egyes hibákra reagálni, ha azokról kapnak visszajelzést.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#11) bszunyoghy


bszunyoghy
csendes tag

egy schield android tv-t szeretnék nyerni... :-)

(#12) Béééla


Béééla
őstag

Céges laptopban van NV kártya, gondoltam regelek:
Megjelenítendő név, email és születési dátum megadásával lehet regisztrálni.
Just saiyan.

Bélabá

(#13) Interceptor válasza IgnisFatuus (#3) üzenetére


Interceptor
addikt

Egyetértek, talán mert én is pont úgy gondolkodom mint te. Lesz alternatív hajós megoldás úgyis, persze ezzel "mégrosszabb" ember leszek a köznép szemében:D

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#14) Crytek válasza bszunyoghy (#11) üzenetére


Crytek
veterán

Több millió ember regel kb mint a lottó ötösre annyi esélyünk van.
Mondjuk nekem AC Syndicate nem kéne azt kaptam VGA mellé már.Fosmultis Rénbowli six nem kell ingyen se.
Shieldet meg lehet veszek majd lehet :)

Next PC Upgrade: 2022

(#15) Locutus válasza Béééla (#12) üzenetére


Locutus
veterán

És? A játékok is korhatárosak lehetnek, amiket a GE támogat. Ott is meg kell adni.
Vagy pl youtube reghez nem adod meg? Googlenak? Microsoftnak, Skypenak? Facebooknak?

Bár amennyire ezt az AMD marketinggépezet túltolja a színezett hírekben, nem csoda ha a userek is már ugranak minden baromságra...
Bezzeg ha az amd driver kap egy új UI-t, akkor radikális újításOKon esett át, és mindenkinek eljövend a kánaán egyből...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#16) Abu85 válasza Locutus (#15) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Még mindig nem fogtad fel, hogy nem új UI-t kap, hanem új vezérlőközpontot. Ezt már írták neked a hír eredeti topikjában is, hogy ne terjeszd. Olvasd el.

(#12) Béééla: Igen, mert az Experience egy szülői felügyelet is lesz egyben, és ha az életkorod nem engedi meg, akkor nem engedi majd indítani az adott játékot. Ezért kérnek ilyen adatokat. Védeni fogják a gyerekek ártatlan lelkét a véres tartalomtól.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#17) smkb


smkb
őstag

Boldog boldogtalan regisztrálja magát mindenhova, mindent megadva magáról, a webshopoktól kezdve az aukciós oldalakon át a közösségi oldalakig. 5 percenként posztolja a facebookra épp hol van, hol lakik, mikor üres a lakás, milye van stb. mikor érdemes kirabolni :) .. több helyre adnak meg bankkártyaszámot és fizetnek vele, meg önmagukról mindent. Komolyan nem értem a hisztit egy ilyen regisztrációval kapcsolatban ...

(#18) Konfigos


Konfigos
őstag

Nekem nem engedte a regelést,hiba történt mindig próbálja meg később szöveggel.Aztán mégis sikerült gondolom mert azt írta a mail cím már foglalt,utána a mailbe kattintott levélre nem sikerül feloldani a dns címet :D Sebaj,megpróbáltam majd legközelebb összejön ;]

(#19) DRB válasza Abu85 (#16) üzenetére


DRB
senior tag

„ha az életkorod nem engedi meg, akkor nem engedi majd indítani az adott játékot. Ezért kérnek ilyen adatokat.”

És azt vajon hogyan ellenőrzik, hogy a valós életkorát adta meg a user? Ráküldik a rendőrt minden regisztrált felhasználóra hogy igazoltassa, vagy mi? Az egésznek semmi, de semmi értelme, de igazából mindegy, én biztos nem regelek, elég nekem az évi 4 driver is.

Erről eszembe jutott egy kis sztori: A múltkor tőlem kérték a születési évem a chat.hu-n, mert amikor regeltem azt adtam meg hogy 3 éves vagyok, ez volt 15 évvel ezelőtt, nyilván 3 évesen kezdtem el aktívan chatelni, n y i l v á n. Az isten barma adminak hiába mondtam(írtam), hogy kezdjen már el gondolkozni, dehát ahhoz agy kell, szegénynek ilyen eszköz nem állt a rendelkezésére. Amikor regeltem ugye 3 éves voltam, ami persze képtelenség, de legyen, azóta eltelt 15 év, akkor vajon most mennyi is vagyok? Ergo már nem kell szülői beleegyezés, mert minimum megvan a 18, hogy magam döntsem el kezelhetik-e az adataimat. :DDD

(#20) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Nem hiszek a nyereményjátékokban, azt meg mégúgy nem hiszem, hogy KáEurópára vonatkozik egyáltalán. GFE-re sincs szükségem.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#21) #96349952


#96349952
törölt tag

Hűha, én már regisztráltam is, akkor most várhatom a fekete kocsit, vagy valami hasonlót? :O ;] Úristen, rettegek, hiszen akkor most kiderült, hogy ez az egyetlen módja annak, hogy mindenféle cégek meg kormányhivatalok leszívják a gépemről a nagymami receptgyűjteményét meg a mindenki számára roppant érdekes családi fényképeket! Jajjj! Hiszen ott van a vinyón még a munkám is, jaj de veszélyes, jaj, úristen! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) zolee5016 válasza smkb (#17) üzenetére


zolee5016
őstag

ezzel teljesen egyetértek...
halkan megjegyzem..mi van ha csak azt szeretnék tudni,mennyi kártyájuk,és milyen generáció van ténylegesen üzemben.....
összedől a világ mert Nv -nél kell egy reg..... :W

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#23) Béééla válasza Abu85 (#16) üzenetére


Béééla
őstag

Csak a cikk egyedül az emailt, mint skandallumot említette, amit három másodperc alatt csinál valaki.

És mi van ha én szülőként az életre akarom nevelni a gyereket és megengedem, hogy játsszon valamivel? :DDD
Ez speciel egy nagyon hangzatos, de felesleges fícsör. A driverközpont foglalkozzon a driverrel...

Bélabá

(#24) warcat


warcat
veterán

Hagyjuk már a gúnyolódást,nem a tinfoil hat-ezés gond a triviális adataiddal kapcsolatban ami a kutyát sem érdekel - utolsó infóim szerint az experience gyárt magának külön felhasználót Windows alá,engem ez ingerel,de nagyon.

EA: It's in the crate!

(#25) Goblin12


Goblin12
őstag

Mind1 hogy most quadro vagy geforce van a notiban? :S

(#26) jacint78 válasza ddaydome (#6) üzenetére


jacint78
addikt

Van némi különbség aközött is, hogy egy szolgáltatást használsz, vagy alapszintű dolgoról van szó és olyan helyre/szolgáltatásra kell regisztrálnod, ahova nem akarsz, amit nem akarsz igénybe venni. Mi az már, hogy egy kib@szott driver letöltéséhez is regisztrálni kell account-ot, ráadásul folyamatosan megy a gépeden és adatot küld, részedről totálisan feleslegesen, ha nem használod. A driver a hardverhez tartozik, ez a pofátlanság netovábbja.. Ha nem tűnt volna fel minden ilyen kezdeményezés megbukott, mint a gémsz for vindóz lájv nevű májkroszoft hányadék, vagy a google+ erőltetése..

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#27) zolee5016 válasza jacint78 (#26) üzenetére


zolee5016
őstag

Már bocs de ha nincs NV karid nem kell driver se ..ha megveszed a a hardvert akkor regizel,és kapsz drivert.. alap......egyik sincs a másik nélkül.....
Ha meg nem kell veszel ződet, akkor veszel pirosat azt lehet picsogni tovább.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28) jacint78 válasza zolee5016 (#27) üzenetére


jacint78
addikt

A hardver megvan, de nem akarom használni a dzsíforsz experiensz szolgáltatást, mert számomra fasság, akkor minek?

type your text here..

(#29) zolee5016 válasza jacint78 (#28) üzenetére


zolee5016
őstag

mi van akkora baj vele? tálcán pihen és tán heti 2 szer dob egy értesítőt?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#30) Abu85 válasza warcat (#24) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az extra felhasználó megalapozott a program működése szempontjából. Például a GameStream Co-Op szolgáltatás csak úgy tud működni, ha a program nyit egy hátsó ajtót a gépeden, hogy a barátod átvegye az irányítást lényegében távoli eléréssel. A kérdés az, hogy ez a hátsó ajtó nyitható-e az NV számára, illetve mennyire fognak arra rástartolni a csúnya gonosz hacker bácsik, hogy a GeForce Experience biztonsági résein támadják a PC-ket.
A tudatossabb réteg valószínűleg azért hezitál, mert az NVIDIA egyáltalán nem olyan cég, amelyet a hackerek évekig edzettek a különböző támadási felületek keresésével és kihasználásával, és egy ilyen mondhatni szűz, de kényszerűen nagyon elterjesztett program általában maga a menyország a nem etikus hackerek számára.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#31) persil


persil
nagyúr

Inkább az a vicces, hogy regisztráció után nem lehet verify-olni a fiókot, mert "This webpage is not available
ERR_NAME_NOT_RESOLVED" :D
Szóval kösz nvidia xD

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#32) Raysen623 válasza DRB (#19) üzenetére


Raysen623
addikt

Na látod, ezért szoktam én az ilyen helyekre 70 évesen regelni magamat és nincs vita az adminnal :DDD Volt olyan hely ahol 1905-ös születési dátumot adtam meg. Ez az egész életkor dolog egy nagy baromság, mert nem lehet még megsaccolni sem a másik oldalon ülő ember pontos életkorát, hacsak be nem vallja neked magától. Ennyi.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#33) jacint78 válasza zolee5016 (#29) üzenetére


jacint78
addikt

Így kezdődik minden, kit zavar a kis program a tálcán, majd idővel lesz belőlük 50db és máris jogos lesz a mondandóm a másik topikban, hogy nem a játékok memóriaigénye a nagy, hanem a sok szemété ami a népek számítógépén fut, majd hisztoznek, hogy 16GB ram kell a gépbe, míg érdekes módon nálam minden megy 6-al is ugye?. Az értesítőtől pedig megőrülök és, ha egyszer nem kell egy újabb kémszoftver a gépemre, akkor nem kell pont. A külön felhazsnáló, amivel a saját hűlózatba, gépre lép a NVIDIA az pláne pofátlanság, undorító!

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#34) zolee5016 válasza jacint78 (#33) üzenetére


zolee5016
őstag

Így kezdődik minden, kit zavar a kis program a tálcán, majd idővel lesz belőlük 50db és máris jogos lesz a mondandóm a másik topikban, hogy nem a játékok memóriaigénye a nagy, hanem a sok szemété ami a népek számítógépén fut,
ez így alapból sok esetben igaz..de:
msconfig?
azt majd fut ha akarom...

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#35) xAcidx


xAcidx
tag

Nem értem a ropogás tárgyát...

Akinek nem kell az Experience, az szépen 3 havonta pakolja fel az új drivereket.

Kérdem én, Intel-bácsi vagy az AMD milyen időközönként ad ki drivert? Természetesen nem béta driverekről beszélek.

Megnéztem, hogy milyen korábbi driverek elérhetőek:
2xx széria, Win 8.1 64bit
7xx széria, Win 8.1 64bit

(#36) jacint78 válasza zolee5016 (#34) üzenetére


jacint78
addikt

msconfig?
azt majd fut ha akarom...

Akkor most nem értem, hogy miről is beszélünk...

xAcidx

Ne hozzájuk viszonyítsunk :W Ha kijön egy játék, akkor jön hozzá driver is amiben optimalizálva van, ami elég hasznos. Ezen az alapon északkoreához képest még nálunk is demokrácia van. :DD

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#37) Trailblazer válasza jacint78 (#36) üzenetére


Trailblazer
addikt

Arról, hogy msconfigban kilövi a service-t.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#38) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Rápróbáltam AMD-vel, nem enged... pedig ha nyernék egy 980-at biztos nvidiás lennék :K

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#39) jacint78 válasza Trailblazer (#37) üzenetére


jacint78
addikt

Na ne mondd.. Próbáld már meg értelmezni..

type your text here..

(#40) xAcidx válasza jacint78 (#36) üzenetére


xAcidx
tag

Kihez viszonyítsak? Esetleg az Indesit-hez kellene? Mutass még dGPU gyártókat és akkor ahhoz viszonyítok.

Tessék váltani AMD-re vagy Intel igp-re, ha nem tetszik a 3 havonta driver, Experience nélkül.

(#41) Trailblazer válasza jacint78 (#39) üzenetére


Trailblazer
addikt

Nem nekem voltak eddig sem gondjaim az értelmezéssel...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#42) zolee5016 válasza jacint78 (#36) üzenetére


zolee5016
őstag

Akkor most nem értem, hogy miről is beszélünk..
pl arról ha le is kell töltened ezt a rút progit akkor sem muszáj futnia....
ha meg frissíteni akarsz drivert ,bekapcsolod ,dobja az értesítőt, feltelepíted azt kilövöd megint.....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#43) warcat válasza xAcidx (#35) üzenetére


warcat
veterán

Ó persze meg azt te ahogy elképzeled.

SLI és G-Sync mellett nem igazán van valós választási lehetőség: egyrészt kell az SLI profil a friss megjelenésekhez,másrészt például az október elején megjelent gameready drivernél komolyan elszúrtak valamit a G-Sync kód kapcsán ezért egy belsős hotfix drivert kellett használni - ennek hiányában elkápráztattak 10-20 max fps elérésével néhol.
Ezek elérhetőségét most szépen az experience mögé akarják elzárni,miközben nincs szükségem arra,hogy más állítsa be,milyen opciókkal szeretném futtatni az adott játékot,nem streamelek de még csak shadowplayt is elvétve használom,magamtól frissítem a drivereimet amikor jön egy új = nincs szükségem az experience-re,cserébe potenciális backdoort rak fel a gépre,valamint elküldözgeti,hogy én milyen beállításokat használok (és ezzel azt is,hogy mivel játszok)

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#44) bszunyoghy válasza Abu85 (#30) üzenetére


bszunyoghy
csendes tag

1. Az egész hokeráj Windows egy nagy hátsó kapu....
2. Ahhoz hogy ide tudjak irni meg kellett adnom egy valós e-mail címet...meg biztos egyéb adatokat is....
3. Szemét cég ez az Nvidia hogy még promótálja a termékeit és szolgáltatásait...
4. Miért ellentétes a cikk címe annak tartalmával?

(#45) jacint78 válasza zolee5016 (#42) üzenetére


jacint78
addikt

Nézz egy kicsit utána annak, hogy mit is művel.

type your text here..

(#46) Abu85 válasza bszunyoghy (#44) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

1. Aminek a megvédésére a Microsoft rendkívüli erőforrásokat öl. Csak nézd meg, hogy a Windows biztonságára az elmúlt tíz évben mennyit költött a cég. Az, hogy nekik volt pénzük rá nem jelenti azt, hogy másnak is lesz.
2. Ez egy weboldal. Ezen az oldalon keresztül nem fognak betörni hozzád a hackerek. Maximum a böngészőn keresztül, amin nézed, de azt nem mi fejlesztettük.
3. Nem szemét cég. Ez az ő döntésük. Sosem fogom megérteni, hogy mi céljuk vele, de így döntöttek. Ahogy a Mátrixban is mondták: vagy megszoksz vagy megszöksz.
4. A cikk tényeket közöl. Ha úgy érzed, hogy azok idegenek számodra, akkor a magával ténnyel van a bajod.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#47) xAcidx válasza warcat (#43) üzenetére


xAcidx
tag

Ó pedig én olvastam itt jó pár dolgot.

G-Sync helyett, ott a szabványos és olcsóbb FreeSync. Na meg itt a DX12, ahol a CF sokkal jobb mint az SLI.

Ahogy látod, van választási lehetőség.

Amúgy is hány százalék használ SLI-t vagy G-Sync-et? Gondolom egy nagyon kis réteg a vásároló bázison belül.
Nagyon-nagy százalék örül, ha játék telepítésénél a Next-re tud kattintgatni. Nemhogy azt nézze milyen beállításokon, hány fps-sel fut a játék és az minek a hibája miatt.

Ezeknek az embereknek meg marhára számít, hogy az amúgy is szétbarmolt, teleszemetelt gépükön még egy program fut.

Teljesen megértem az NV-t. Minek erőltesse meg magát, ha a konkurencia se teszi azt? Majd jönnek úgy a driverek, ahogy a másik gyártónál, akinek meg nem tetszik regisztrál egyet (vagy vált).
Ha nekem lenne egy profitorientált cégem, én is ezt tenném.

(Ahogy a Steam, Origin, uPlay, B.Net meg a hasonló szarságok se logolják, hogy mivel, mikor és mennyit játszol)

(#48) Béééla válasza zolee5016 (#42) üzenetére


Béééla
őstag

>ha meg frissíteni akarsz
akkor felmész az nvidia.com-ra, és kevesebb macera, mint indítgatni a helpert és esetleg megint kilőni msconfigból.

Én már a hangdrivereknél gyűlöltem a segédprogramot, mert tényleges hozzáadott értéke nincs. (hú, feldobja, hogy "hangszórót, fejhallgatót vagy Skullcandy fülest dugtál be?", ahelyett hogy szép csendben átirányítaná a hangot) Az pedig, hogy még mellé szülői kontrollt is játszik, az feltételezi, hogy aktívan "dolgozik". Ha a hangkártya, GPU, billentyűzet (makrózható), egér, webcam, scanner, nyomtató, hálókártya, minden anyámkínja nekiáll folyamatosan anyáskodni az OS helyett, akkor baj van.

Mellesleg mielőtt annyira védelme alá venné valaki: az nVidia Vezérlőpanelre is csak egy linkje van, nincs bele integrálva. Egy shortcut és egy periodikus driverellenőrzés miatt felesleges. Oké, még csak 30.2 MB-ot eszik RAM-ból, de mellékesen felment a Streamer Service (köszönöm, nem csapom minkenki arcába az e-péniszem hogy mekkora kvikszkóp 360-at toltam) és olyan, aminek SEMMI köze a frissítés kereséséhez.

Így ebben a formában kimeríti a bloatware fogalmát.

Bélabá

(#49) Milka 78 válasza Abu85 (#46) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Még mindig él a tört játék szondázás,vagy arról letettek?

(#50) #96349952


#96349952
törölt tag

Emberek, a merevlemezek MBR-jébe integrálnak kipusztíthatatlan kémszoftvereket és akkor egy NV-s regtől vagytok kiakadva? :C És ez csak egyetlen, apró kis részlete a Nagy Tesó teljes megfigyelési hálózatának, ötvenmillió módon hozzáférhetnek bárkinek bármilyen gépéhez, bárhogy titkosítja. De majd pont az NV a probléma. Brutálisan agymosott felfogás - aktuálisan attól fosunk és azon hőzöngünk, amit éppen a képünkbe tolnak... :D Döbbenet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.