Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apika


Apika
Közösségépítő

Ez az "apró figyelmesség" lehet, hogy egy-két földhöz vágást fog eredményzni a harc hevében... A látottak alapján elég nehézkes letörölni a képernyőt...

(#2) Squirrel


Squirrel
őstag

Hát ez a véres dolog engem tuti idegesitene...B*sznám földhöz a kütyüt az tuti a harc hevében....

(#3) DeFranco


DeFranco
nagyúr

:DDD Parasztvakítás... szó szerint. :DDD

(#4) Apika válasza DeFranco (#3) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Már csak az hiányzik, hogy legközelebb olyan változat jöjjön ki, amelyikbe vérpatront kell helyezni, és egy ütés után ráfröccsen az emberre...

(#5) chapo válasza Apika (#1) üzenetére


chapo
tag

Hát ezaz, úgy képzeltem, mikor olvastam, hogy egy mozdulattal, nemám sikálni a kijelzőt, mint az őrült :DDD

(#6) Kanczy


Kanczy
veterán

Hát ez az új funkció... péklapátot érdemel, aki kitalálta. Választhattak volna legalább valamennyire játszani tudó emberek a gameplayhez :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#7) Gude


Gude
senior tag

El fog kopni az a kijelző :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#8) Sub-ZeRo válasza Kanczy (#6) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha még eddig nem vetted észre eddig csak olyan emberkék demonstráltak, akik nem értenek az adott játékhoz, vagyis bénák mint a p.... :D Szóval ez várható volt, hogy itt is ilyenek mutatják meg a dologokat. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9) szpal17


szpal17
őstag

Ez a mód csak egy kis extra...nem kötelező törölgetni a kijelzőt ha nem akarod....

Egyébként brutális ez a psp vita....később elgondolkodom a vásárlásán..árcsökkenés, sok játék..1-2 év még :D

(#10) Apika válasza szpal17 (#9) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Akkor talán már jó is lesz, mert most még gyenge a játék felhozatal...

(#11) hommeros


hommeros
őstag

A Hangzás kicsit túlfényezettnek tűnik az eszköz tekintetében.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#12) petya1992


petya1992
tag

Szerelmes lettem :B :DDD

(#13) FefeeX válasza Kanczy (#6) üzenetére


FefeeX
veterán

Ezekkel a pici gombokkal nem tudom, mennyire lehet profin játszani, valamint az nem móka, ha valami darálógép ( :DD ) odaül és szétkombózza a másikat, hogy az felállni se tud (senki nem veszi meg a játékot, mert senki sem szereti ha szénné alázzák)
A törölgetés meg... Törli mint a hülye és kb semmi vér nem pusztult le... Gyakorlatilag ugyanúgy átláthatatlan maradt a képernyő...
Viszont egész jónak tűnik a képe, komoly kis vas lehet benne...

(#14) wikings2


wikings2
őstag

Mindig azt hiszem hogy Vita mint nem egyetértésen alapló szóváltásról van szó :W
Egész jónak tűnik,de ha erre lesz érdemes várni, akkor nem hiszem hogy olyan eget verően jó játékokat tudna majd felmutatni a gép a késöbbiekben :U

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#15) Def26


Def26
félisten

Ez a képernyő törölgetés nagyon gáz. :( Remélem kikapcsolható lesz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#16) Sirandrish válasza Def26 (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem opcionális..legalábbis az elején 2 harcig egy csepp vér sem volt a képernyőn utána meg nem bírta törölni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.