Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nofi


nofi
őstag

Beteg! :Y

Xbox GT: nozsolt

(#2) SP!T


SP!T
addikt

Nagyon király! Végre olyan véres, mint régen! :)
:R :R :R

There's a device that I've been using called a whoop.

(#3) Dictator^


Dictator^
veterán

Remélem ez már kihívás lesz. Ugyanis 1-2-3 ban veretlen voltam :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4) Xirtam


Xirtam
veterán

Elég igényesnek tűnik!

(#5) dunc


dunc
nagyúr

Nem nagyon érdekel a MK,de ez tetszik ! :K

(#6) Tituka


Tituka
senior tag

nagyon tetszik! :C

Skizofrén vagyok, és én is...

(#7) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Számomra az ilyen játékokért érdemes konzolt venni. Komolyan elgondolkodtam, hogy addigra kéne tényleg szerezni egyet.

(#8) Gude


Gude
senior tag

Nagyon brutális,nagyon igényes! :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#9) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Ez nagyon szép meg minden, hogy a skin alatt elvileg repedezik a csont, de pont a lényeget ne mutatták, hogy a karakterek ezután kívülről hogy fognak kinézni. Vagy ez csak az ütés pillanatában látszódna? Mondjuk abból se láttunk semmit, kívülről megközelítve...

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#10) SP!T válasza Inv1sus (#9) üzenetére


SP!T
addikt

A csontok törése így fog látszani játékmenet közben is lelassítva egyes ütésekkor.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#11) Zoli133 válasza Inv1sus (#9) üzenetére


Zoli133
őstag

Hát abból kiindulva hogy 1:21-nél két egymás utáni kopnyatörésnél a második esetben mikor rűközelít a kamera megint ép a kopnya pedik 2mp-vel ezelőtt tört össze szerintem nem látszódik a karakteren kívülről ebböl semmi

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#12) Arena87


Arena87
aktív tag

Zene a füleimnek. :DDD
*törés*"gaaaah" "aaaaaah" :C

[ Szerkesztve ]

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#13) Findzs


Findzs
addikt

szerintem ez már túl durva

szeretem a realisztikus játékokat meg a reális sebzés modellt mint a
soldier of fortuneban volt
de ez már inkább gyomorforgatóan beteg, jó pár országban be lesz tiltva az már biztos

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#14) Nova96


Nova96
őstag

Az milyen jó :K Nagyon várom ;]

(#15) Gude


Gude
senior tag

Törések nagyon el vannak találva

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#16) Ari18


Ari18
őstag

Végre egy igazi MK :C Nem ilyen gyerekes b@romság mint a MK vs DC.

(#17) Shabranigdo válasza Ari18 (#16) üzenetére


Shabranigdo
tag

Hát én szívesen játszanék olyan "gyerekes baromsággal" is és ez is tetszik. Kár, hogy pár évig még biztos nem lesz sem ps3-am,se xbox-om

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#18) Kanczy


Kanczy
veterán

Eddig is tetszett, de ez a részletesség... elképesztő :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#19) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Gyerekek ezt otthon ne próbáljátok ki... Csak szülői felügyelettel... ;] :DDD (még akkor sem. :N )

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#20) zoltanz


zoltanz
nagyúr

"Szép", de nem tördeli szét a sok lassítás a játék tempóját?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#21) Góliát


Góliát
senior tag

Gondolom ilyen törések után, már nem kel fel a csávó! ;]
Nagyon jól mulattam a videón. :DDD

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#22) ddekany


ddekany
veterán

Báhhh... Kezdjük elérni a római gladiátor játékok szintjét bizonyos értelemben. Én meg egyre inkább úgy vagyok vele, hogy a mostanában felnövő generációt majd csak gépfegyverrel engedem a közelembe, mert franc tudja miféle reflexe vannak egyeseknek.

(#23) Shabranigdo válasza ddekany (#22) üzenetére


Shabranigdo
tag

"a mostanában felnövő generációt majd csak gépfegyverrel engedem a közelembe"

Mármint legyen náluk gépfegyver? :))

''Tudom, hogy naponta csak egy hülyét lehet kérdezni, de nekem ez ma az első''

(#24) banhammer


banhammer
veterán

Ötletes.
Kicsit feldobja a játékot.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#25) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

A játék zsír. A "törésmodell" (mint az autós játékoknál... :D ) zsír. Ha jól tudom egyébként már szó volt róla, hogy a karakterek sérülnek a verekedés során. Tehát, ha komolyabb ütést kap, akkor véres marad a menet végéig.

Steve Beran pólója meg szintén zsír, 5*-t neki.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26) Milan86


Milan86
tag

PCRE ; PCRE ; PCRE !!!!!!!!!!!!

(#27) fasirTTT


fasirTTT
őstag

elég beteg ;]

(#28) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Ez már tényleg beteg.

1:31-nél milyen szépen remegtek a cicik. . . :DD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#29) đayW@LkeR


đayW@LkeR
tag

és ez PC-re miért nincs?

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#30) Gude


Gude
senior tag

Jöhetne,de nem fog :(

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#31) anulu válasza Findzs (#13) üzenetére


anulu
félisten

ahol meg be lesz tiltva, ott is meg fogjak oldani az emberek, h meglegyen nekik. ugy b@romsag ez az egesz betiltosdi, h mar a szanalmas kategoriat surolja nalam

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#32) ddekany válasza anulu (#31) üzenetére


ddekany
veterán

Ez még csak nem is PC, szóval a legtöbb potenciális játékos valószínűleg nem oldaná meg. Amúgy nyilván úgy lenne igazán értelme az efféle szabályozásnak, ha globálisan tiltanának be dolgokat.

(#33) Ari18 válasza Shabranigdo (#17) üzenetére


Ari18
őstag

Hidd el nagyon gagyi lett, a MK megszégyenítése, talán van benne 8 féle mozdulat/ütés karakterenként. Nagyot csalódtam benne...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.