Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Itt csak én nem tudom lejátszani Firefox-szal a videót? (quantum legújabb stabil verzió)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) #52588800 válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


#52588800
törölt tag

Itt sem játsza le.

(#3) oriic válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig sima twitter video, semmi extra.

Live-Die-Respawn

(#4) Televan74


Televan74
nagyúr

Chrome lejátssza.Firefox nálam sem. :DDD

Jó duma ez az optimalizáljuk PC -re.Addig megszedjük magunkat konzolokon.De lehet hogy én tévedek és tényleg kell még ennyi idő PC -re.Majd ha megjelenik ősszel megtudjuk.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) djsiegfried válasza Televan74 (#4) üzenetére


djsiegfried
tag

Szerintem jól látod. CashCOM.

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Anyjuk pi***ját! Gyanús volt, hogy béta sincs pc-re, aztán meg sunyin bejelentik megint a szívást. Kapunk megint egy semmi konzolportot.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) NandorHUN válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem inkább örülni kéne annak hogy több időt fektetnek a játékba.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#8) GodGamer5 válasza NandorHUN (#7) üzenetére


GodGamer5
addikt

Attól, hogy késni fog, még egyáltalán nem biztos, hogy minőségi portot kapunk. Volt már rá példa többször is.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) #52588800 válasza GodGamer5 (#6) üzenetére


#52588800
törölt tag

Nem prioritás a PC, már évek óta nem az.

(#10) sagem válasza #52588800 (#9) üzenetére


sagem
addikt

2017-ben pedig igen nagyot erősödött a PC-s piac, szép eladási számokat produkáltak a platformon a játékok, és hogy mást ne mondjuk az ázsiai régió is újra rákapott a PC-s játékokra is.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#11) hombre[EU] válasza #52588800 (#9) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Lehet,hogy ha komolyabb preorder/first_week számokat generálnának és a többség nem várna az 50-70%-os akcióra akkor több figyelmet kapna a platform. Tisztelet a kivételnek

Life, Uh, Finds A Way

(#12) #52588800 válasza sagem (#10) üzenetére


#52588800
törölt tag

Ettől még nem fognak a dolgok egyik napról a másikra változni. Most majd újból megtorpan a drága HW miatt.

(#11) hombre[EU]

PC -n erősen zsákbamacska a preorder. 60 euró meg borsos ár úgy, hogy még csak tovább sem adhatod.

[ Szerkesztve ]

(#13) hombre[EU] válasza #52588800 (#12) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Konzolon is akad zsákbamacska elég rendesen. Legutóbb én is belefutottam egy JustCause3-ba ps4-en,de X360-on a FarCry is játszhatatlan volt és ha körbenézek a polcon találok még biztosan. Én arra gondoltam,hogy egy "PC game",mint egy Witcher3 miért produkál az elsō hetekben siralmas számokat? Vagy egy GrandTheftAuto? (piratebaye-en viszont az elsō helyeken csücsülnek hetekig)
Az árakat pedig hagyjuk,mert Közép-Európa egy nagyon kis szelete a gaming szcénának

Life, Uh, Finds A Way

(#14) #52588800 válasza hombre[EU] (#13) üzenetére


#52588800
törölt tag

Mert már a W3 se PC game? 10 -ből 7 -et konzolra adtak el. Első héten PC -re element 200k példány, második héten már csak 46k, 5. hét után már a heti 10k -t sem érte el. A kalózkodás meg pont olyan kiesett jövedelem, mint a használt játék kereskedelem. Mennyisége nem számszerűsíthető.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.