Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Közel egy évig birtokoltam egy HD5850-et, XFX kivitelt. Imádtam a kártyát a refhűtés ellenére.
Tavaly 1-2 ezer forintos ráfizetéssel tudtam váltani egy Gigabyte HD6950-re.
A HD5850 volt az első (valaha) felsőkategóriás VGA-m.

(#2) Mokó válasza Steve_Brown (#1) üzenetére


Mokó
aktív tag

Az jó váltás volt akkor.Azt bánom 6870 volt nálam,nem csináltam videót róla.Körberöhögte az 5850-et,és ami a legérdekesebb;működött minden :F

(#3) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

A kulcs az optimalizálás.Ha minden jó és a fejlesztők akartak dolgozni még ezeken is lehet frankón játszani,de ha nem vége.A 7850 1Gb-s karin pl a Maffia 3 játszhatatlan volt,de 6850-el meg BF1-eztem(persze single).Mondjuk az 5850-nek rég nincs supportja stb.meg ha valaki csak régebbi kedvencekkel tolja jó lehet még,ám telj/fogyasztás miatt már nem biztos tuti.(Én se vagyok zöld aktivista,de nagyobb teljesítmény/kisebb fogy sose baj.

(#4) Mokó válasza Zicokuka (#3) üzenetére


Mokó
aktív tag

Amit leirtál teljesen korrekt,annyi gogy 7850esem nem volt még (sajnos,de majd).Ellenben 7950-en *tökéletesen* tudtam Maffia 3-azni.1080p medium 30 fps,high 25 és alatta ugy hogy nem is észrevehető hogy szebb lett.Tipikus Ubi szar optimalizálás (hiánya inkább).

(#5) Zicokuka válasza Mokó (#4) üzenetére


Zicokuka
senior tag

2Gb-s verzióval nem lett volna gond,de hát ez volt,utána lett 380-an,azzal már nem volt gond.Sajnos 1Gb vram már elég kevéske hiába volna még erő a gpu-ban.Persze amikor kiadták ezeket a karikat sehova se kellet annyi vram.

(#6) Mokó válasza Zicokuka (#5) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ez is pontosan igy van.Nos,ramhiány végzi ki ezeket.6950/7850 1 gigás verzioói legzsebb példák,még erő csak-csak lenne,de aztán nincs ram.Hmpf.

(#7) Redneck


Redneck
veterán

Viszonylag gyorsan átlépett széria, pedig nagyon erős volt mikor megjelent. Szerettem volna egy ilyet, de kicsit később végül GTX 460-at vettem.

"Esélytelen, a menüig eljutunk, aztán recska az egész."
:C

Zicokuka:
A korabeli nV-k ellenében kifejezetten jó fogyasztása volt. Akkoriban igencsak az AMD-nek állt a zászló

Mokó:
Aki 1GB-os 7850-et vett, az meg is érdemelte.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#8) Mokó válasza Redneck (#7) üzenetére


Mokó
aktív tag

Üdv Redneck,reméltem idetalálsz.Látom jót mulattál a szövegen!

(#9) Redneck válasza Mokó (#8) üzenetére


Redneck
veterán

Persze hogy ide! Mindjárt pörgetem is az előző bejegyzésed. :K Egyébként régebbi címekhez, multis játékokhoz még használható. Haverom is GTX 460-nal pörgeti a multit.

djculture:
GTX 1060-nal is trükközök régebbi driverrel. nvapi64.dll átnevezve nvapi6444.dll-re és kész. :C

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#10) djculture


djculture
félisten

watch dogs 2 meg a warhammer vermitide 2 és Kingdom.Come.Deliverance simán megy rajta. Az újabbak persze dobnak egy errort hogy minimum 2 giga vram kell. A bf1 meg megy csak átkell irni a regisztrációs adatbázisba a a driver számát bekell csapni hogy újabb driver van fent, battlefront -nál ugyanez.

7850 70 ügyébe meg annyi hogy azok nem értek meg ilyen kort, legtöbb már elhullott kifejezetten rossz konstrukció volt.

[ Szerkesztve ]

(#11) Mokó válasza djculture (#10) üzenetére


Mokó
aktív tag

Ha isten ad egy kis erőt (rámférne) ki is próbálom.BF1-ben nagyon leégett,e néztem YT-on van akinek megy :F
WD2-őt leirtottam pár hónapja,mondjuk megnéztem volna.

(#12) djculture válasza Mokó (#11) üzenetére


djculture
félisten

Megy persze mondom a regisztrybe kell mókolni hozzá. ReleaseVersion" indicating the version of 16.20.1025. HKEY_LOCAL_MACHINE> SYSTEM> CurrentControlSet> Control \ Video bejegyzésben

[ Szerkesztve ]

(#13) Mokó válasza djculture (#12) üzenetére


Mokó
aktív tag

Elindult és ugy dobott ki,gondolom tudod videóban elmondtam-egyszer ment is "rendesen" de a kép,texturák homályosak huh rossz volt a látvány.Egyben volt a kép,de én csúnyának találtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.