Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Kassadin válasza csƵ (#50) üzenetére


Kassadin
addikt

Egyszer zH. is majd kinövi ezt a hülyeséget.

(#52) hoffman_ válasza Kassadin (#51) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Or not :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#53) zH. válasza csƵ (#50) üzenetére


zH.
senior tag

en hogy jovok ide? arrol volt szo, hogy valaki tobbet el 30 ev alatt, mint mas 60 alatt. ez teny. hogy te hogy keversz ide engem, azt szerintem te sem tudod. :)) mindegy, csinalok egy bloomot az anyajegyem leszedeteserol.

[ Szerkesztve ]

just be

(#54) hoffman_ válasza Kassadin (#48) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Tudom, beszéltünk róla anno, hogy lenéznél a dojonkba :) Szerintem ez, amit a srác csinál amúgy mérföldekkel jobb, mint a gördeszka, görkori, bmx, és semmivel se rosszabb, mint a judo, bírkózás és társaik. Amúgy meg lényegtelen is, jól mondta a kollega, ő legalább élt :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#55) Kassadin válasza zH. (#53) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerintem, nem értjük, hogy hogy lehet 30 év alatt többet élni, mint 60 alatt. Mármint minden ami extrém és veszélyes, ott minden év kétszeres szorzót kap? :F :DDD

(#56) csƵ válasza zH. (#53) üzenetére


csƵ
őstag

Ki beszél rólad??? Hol van a utalás a személyedre a posztban?
Nem írtam bejegyzést se az anyajegyem leszedéséről, csak utána érdeklődtem, hogy miképp zajlik.
Esetleg komplexusos vagy és azzal nyalogatod a sebeidet, hogy másba belekötsz?

(#57) po1son válasza Kassadin (#55) üzenetére


po1son
addikt

Jogos. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#58) zH. válasza csƵ (#56) üzenetére


zH.
senior tag

zH. attól, hogy te BMX-ezel még nem éltél többet, mint egy 10 éves. Hatalmas extrém sport...

ohm. en nem tudom hogy keveredtem a hozzaszolasodba. az utolso mondat inkabb rad illik, valahogy minden topicba megtalalsz, ahova irok.

@Kassadin: valaki 30 eves korara befut, vilagot jar, a videoban levo ember is gondolom rengeteg elmenyt megelt mar, hogy ilyen idiota. valaki 30 evesen is szinte eletkeptelen meg, nem koltozott el, mosnak, foznek ra, most kezd el elni az eletet. erre akartam celozni, nem tudom hogy jovok en ide es a bmx.

[ Szerkesztve ]

just be

(#59) csƵ válasza zH. (#58) üzenetére


csƵ
őstag

Ja, hogy ez a hsz...
Csak szembesítettelek vele, hogy nem extrém sport, amit művelsz. Hiába véded ezt a félőrült csávót, aki a videóban szerepel. Gondolom kollégának hiszed. :))

(#60) zH. válasza csƵ (#59) üzenetére


zH.
senior tag

ami teny, az teny. hiaba probalod nekem magyarazni, hogy nem az, ha egyszer az. ennyi. meg nehogy megmond mar, hogy mi extremsport, meg mi nem. gondolom nem vagy ismert egy sportban se, hogy igy lenezz valamit. de egyebkent meg mindig nem ertem hogy jon ez ide. erdekelne mit tartasz extremsportnak, ha pl. ezt nem. mindegy. :))

[ Szerkesztve ]

just be

(#61) Brutális eb válasza hoffman_ (#49) üzenetére


Brutális eb
addikt

Még mindig jobb amit ő csinál.
A krokodíl egy nap alatt lezabálja a kezed:D

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#62) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Aki ekkora kockázatot vállal, amikor nem kergetik, az nem extrém sportoló, hanem hülye.

Ha leesik és összetöri magát, akkor azt pedig nyugodtan tekinthetjük evolúciós szelekciónak, egy hülyével kevesebb, és egy kicsit megint nőtt az emberiség átlag-intelligenciája.

[ Szerkesztve ]

(#63) csƵ válasza zH. (#60) üzenetére


csƵ
őstag

Nem valószínű, hogy te ilyen szinten műveled ezt a sportot, mert akkor nyilván saját videódat hoztad volna fel példaként.
Nem nagyon vagyok ismert egy sportban sem. Biztos te is olyan világhírű vagy, mint Mága Zoltán a hegedűben.

(#64) zH. válasza csƵ (#63) üzenetére


zH.
senior tag

es? most arrol van szo, hogy extremsport -e vagy sem. de engem egyaltalan nem erdekel, nem azert csinalom, mert extrem, ezt a hulyeseget te hoztad fel.
pl. focirol mar leirtam a negativ velemenyem, de olyat sosem allitottam, hogy nem sport. mert te most kb. ezt csinaltad. mindegy.
azt megint nem ertem, hogy nezed le azt, aki nincs ilyen szinten. szerintem egy inditorol nem mernel legurulni, es 2 centit nem tudnal ugrani, de mindegy. szivesen rohognek, de csak sirni tudok a velemenyeden.
kettonk kozul neked van kisebbsegi komplexusod, de hatalmas.

[ Szerkesztve ]

just be

(#65) moha21 válasza zH. (#64) üzenetére


moha21
addikt

Valószínűleg a srác sem azért mászkál, mert extrémsportnak hiszi.
Általános suliban mi is másztunk fel minden fára meg mindenre, annak volt nagyobb fasza aki magasabb/ hülyébb helyre mert menni.. Anyámék is akkor alig tudtak levakarni a fákról, imádtam mászni rájuk és távcsővel nézelődni. Azóta néha csodálkozom, hogy akkor volt bátorságom simán felmenni, most meg paráznék rajta..

Gondolom a srác is kiskora óta mászkál csak ő még tehetséges is hozzá és tényleg jól érzi magát tőle.
Lehet, hogy hülye ( mindenki bolond a maga módján ugye ), de az én szemembe nem hülyébb, mint egy F-1 -es pilóta mondjuk vagy pl. Erőss Zsolt, aki inkább lecsapatta a lábát, mert sietett.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#66) zH. válasza moha21 (#65) üzenetére


zH.
senior tag

en is igy gondolom, nem tudom, hol allitottam, hogy az extremseg miatt csinalja. lehet felreertheto voltam/szarul fogalmazok, sorry.
2-3 eve mi is masztunk mindenhova, ugraltunk le. :D mostmar en sem mernem.

[ Szerkesztve ]

just be

(#67) csƵ válasza zH. (#64) üzenetére


csƵ
őstag

Őrültnek neveztem a csávót és magadra veszed. Nincs is több hozzáfűznivalóm.
Leszarom, hogy mit gondolsz a fociról, én nem fogok neked sírni miatta. Egyáltalán ki nézi le azt, aki nincs olyan szinten? Tekerjed, ha megvetted. Mit bánom én. Addig se kell a hülyeségeidet olvasni.

(#68) moha21 válasza zH. (#66) üzenetére


moha21
addikt

Nem csak neked lett címezve az üzenet csak így sikerült.

Gondolkoztam a dolgon és igazából a srácban tényleg a legextrémebb ( mert a tehetségét senki nem vitathatja, hogy tud mászni és ugrani ), de ezt élesbe is megmeri tenni.

Azért igen nagyfokú hidegvér ( őrület, vakmerőség? tökmind1) kell, hogy ezt így megtegye. Komolyan aki mászott már fel ( lefele mennyivel nehezbb nem ? ), az fogja a fejét 3:45-öt körül a videóban. Hihetetlen lélekjelenlét.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#69) zH. válasza csƵ (#67) üzenetére


zH.
senior tag

nem veszek magamra semmit, neked sikerult feleslegesen szemelyeskedned. azt irtad nyilvan nem vagyok ilyen szinten, tehat amit csinalok nem extremsport. engem nem erdekel mit hiszel annak es mit nem, en csak leirtam egy tenyt. (egyebkent nagyon nem erdekel, hogy az -e, vagy sem, de mivel az feleslegesen allitgatod, hogy nem.) magadnak mondasz ellent? es meg egyszer: te hoztad fel ezt az egesz bmx-es hulyeseget, jo lenne, ha te is fejezned akkor be. direkt nem akartam idekeverni se magamat, se a sportot, de neked sikerult. akkor ne csodalkozz mar, hogy reagalok a hulyesegeidre. mindegy, zarjuk le.
egyebkent szerintem is idiota a csavo, en csak azt irtam, hogy neki ez okoz elvezetet, ezert csinalja.

[ Szerkesztve ]

just be

(#70) hoffman_ válasza zH. (#69) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ha nem tél lenne, akkor azt mondanám, hogy:

Nekem van bringás cimborám, fotózza is, és csinálja is, mind a kettőt komoly szinten, ismert a srác, nagyon rendben van. Amit az elmúlt 8 évéből láttam: tekerés-tekerés-fotó-buli-tekerés-fotó-tekerés-fotó-tekerés. Emellett csinálta a sulit, ami önmagában is nagy teljesítmény, de hogy másra nem volt ideje/nem szánt, az is halálbiztos. És ha azt vesszük alapul, hogy téged hányszor látni itt a fórumon, a kollega állítása helytálló lehet. Ettől függetlenül a bmx szerintem is vitathatatlanul extrémsportnak számít.

De tél van, úgyhogy ezt mind-mind csak mondanám... ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#71) zH. válasza hoffman_ (#70) üzenetére


zH.
senior tag

en csak a tenyt irtam le, de meg most sem ertem hogy sikerult ezt az egeszet idekevernie. melyik allitasra gondolsz?

[ Szerkesztve ]

just be

(#72) hoffman_ válasza zH. (#71) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem valószínű, hogy te ilyen szinten műveled ezt a sportot, mert akkor nyilván saját videódat hoztad volna fel példaként.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#73) zH. válasza hoffman_ (#72) üzenetére


zH.
senior tag

nyilvan, sehol sem allitottam. mark webb fingja tobbet er, mint en. csupan gyorsan kerestem egy direkt parkos videot, ami latvanyos.

just be

(#74) hoffman_ válasza zH. (#73) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Tiszta sor. Legalább az önkritikád rendben van :DDD Az, hogy extrémsport, megkérdőjelezhetetlen. Én is elkezdtem, 1 évig gurulásztam(jó sok minden beleáldoztam a kezdésbe, mai fejjel hatalmas butaság volt), de nem ment, abbahagytam. A street mocsok nehéz, a dirt irtó para, a park meg a kettő együtt. Szóval emelem kalapom a prok és a kitartók előtt.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#75) zH. válasza hoffman_ (#74) üzenetére


zH.
senior tag

meddig jutottal? streeten tenyleg sokkal nehezebb fejlodni, nekem az jon be.

[ Szerkesztve ]

just be

(#76) hoffman_ válasza zH. (#75) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Leginkább látványos esésekig. Street nagyon tetszett, de dirt volt az, amit sokáig próbáltam. Van pár videóba illő esésem, trükköt beadni... nos az megmarad a többieknek :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#77) moha21


moha21
addikt

A flatland az külön van?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#78) zH. válasza moha21 (#77) üzenetére


zH.
senior tag

igen.

just be

(#79) Kassadin válasza zH. (#58) üzenetére


Kassadin
addikt

"Valaki 30 eves korara befut, vilagot jar, a videoban levo ember is gondolom rengeteg elmenyt megelt mar, hogy ilyen idiota. valaki 30 evesen is szinte eletkeptelen meg, nem koltozott el, mosnak, foznek ra, most kezd el elni az eletet. erre akartam celozni, nem tudom hogy jovok en ide es a bmx."

Ez tök szép meg jó így leírva, csak még mindig nem értem, hogyan függ össze a kettő.
Attól még a srác egy idióta, kockáztatja az életét. Össze sem hasonlítható egy gördeszka/bmx/görkori(:DDD) triumvirátussal, ezek is veszélyesek természetesen, de meghalni talán akkor halsz meg, ha a busz elé gurulsz.

(#80) darál0w válasza csƵ (#63) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

epic :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#81) Remus389 válasza zH. (#66) üzenetére


Remus389
veterán

jajh maradjál már a biciklizés extrém sport...

ma már minden extrém, még a görkorcsolyázás is az ha leugrunk vele a járdáról, hűha megérinthetlek

nálam ez az extrém: [ez] vagy ez esetleg ezvagy ez

ez is belefér

de biciklivel ugratni, abba mi az extrém? minden második-harmadik gyerek csinálja

az marhára nem extrém hogy a bmx-eddel felugratsz a járdára, és kapod az adrenalin shot-ot egyből :D , tudod mi egyáltalán az hogy extrém? mert nagyon el vagy tévedve

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#82) zH. válasza Remus389 (#81) üzenetére


zH.
senior tag

engem nem erdekel, hogy szerinted extrem -e vagy sem, nem azert csinalom. a padkas dolgot remelem viccnek szantad.
egyebkent ha ennyire nem extrem (te most a biciglire gondoltal) ird be youtubeba, hogy gopro dh, aztan menj vegig azon a palyan otod sebesseggel. elarulom, nem menne.

[ Szerkesztve ]

just be

(#83) Remus389


Remus389
veterán

ezek az igazi extrém sportok [link] :D [link]

de leugratunk fél méterről egy BMX-szel abba nem tudom mi a marhára "extrém"

szoktam DH-zni de nem tartom magam extrémnek

ez olyan mint hogy mindenki "sztár", ma már minden extrém még a legközönségesebb dolgok is, elgagyisodott a jelentés

z.h.: semmi gond, ne is azért csináld, mivel nem extrém, sőt teljesen hétköznapi dolog ugráló BMX-es fiatalokat látni, tiszta közönséges

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#84) zH. válasza Remus389 (#83) üzenetére


zH.
senior tag

ki tartja magat extremnek? arrol volt szo, hogy hivatalosan az, be lett linkelve egy szemlelteto video. nyilvan latszik, hogy fingod sincs az egeszhez, ez nem annyibol all, hogy leugrasz fel meterrol. innentol kezdve felesleges veled vitatkozni.

just be

(#85) Remus389 válasza zH. (#84) üzenetére


Remus389
veterán

na akkor egyetértünk

a BMX azért nem extrém kategória

a; tömegsport, több tízmillió ember csinálja

b; nem igényel halált megvető bátorságot sem, pff

majd ha usztal egyet fehér capakkal ketrec nélkül, vagy egy 600 kilós duhos bika szemébe mersz nézni rács nélkül , vagy puszta kézzel megmaszod az Empire State buildinget, esetleg leugratsz a Matterhorn-rol sileccel es ejtoernyovel érsz földet, vagy 900km/h-s vadaszgeppel murepulsz, majd akkor gyere milyen extrém vagy

amíg max megütöd magad, es mami sebtapasszal fedi le a horzsolast egy milliók által űzött sport uzese közben, hát szerintem abban semmi extrém nincs

de ha ettol jobban érzed magad tartsd extremnek, Kiszel Tünde meg VV Gabi akkor meg sztár, ennyi erővel :)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#86) hoffman_ válasza Remus389 (#85) üzenetére


hoffman_
nagyúr

No offense, de neked fogalomzavarod van :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#87) darál0w válasza hoffman_ (#86) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az jobb, mint a hormonzavar.... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#88) zH. válasza Remus389 (#85) üzenetére


zH.
senior tag

igen, rengetegen csinaljak, de kevesen vilagszinvonalon. imadom, amikor nem, hogy nem ertesz, de halvany lila fingod sincs a dologhoz es beallitasz pofazni. most ilyenkor megis mit varsz? az ilyen mami sebtapasza hasonlatokkal arulod el, hogy komplett retardalt vagy, vagy csak szimplan troll. nem ez az elso topic, ahol beallitasz megnondoemberkent, es akarhanyan szolnak te mondod a faszsagaid. nem is vartam mast, orulnek ha erre nem irnal semmit. ha mar volt pofad ilyen faszsagokat osszehordani ird be szepen youtubeba, hogy harry main es nezz 1-2 videot. vagy vimeoba, hogy 720 double tailwhip, ugyis tegnap adtak be eloszor. vagy nathan williams whis is united. vagy akar magyartol danny josa spring, ott szepen lassitva van minden. vagy alex coleborn, vagy akarmelyik totalos videojat nezd meg. es ilyen fel meter meg padkakkal trollkodsz itt es meg azthiszed nem vagy idiota

[ Szerkesztve ]

just be

(#89) hoffman_ válasza darál0w (#87) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az már biztos :DDD Pats ki fog sz*pni figyeld meg, érzem :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#90) darál0w válasza hoffman_ (#89) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

remélem, mert Giantsnak szurkolok :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#91) hoffman_ válasza darál0w (#90) üzenetére


hoffman_
nagyúr

I know I know :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#92) EczkE válasza hoffman_ (#89) üzenetére


EczkE
addikt

Pats! <3

Asszem mindenféleképpen!

(#93) Remus389 válasza zH. (#88) üzenetére


Remus389
veterán

mindegy rohadtul nem extremsport, inkább tomegsport

es vannak olyanok akik jobban bmx-eznek? képzeld vannak olyanok akik jobban snowboardoznak...

a snowboardozas is tömegsport ahogy a gordeszkazas, gorkorcsolya is, azokkal is lehet extrém trükköket betolni, sőt egy Camping biciklivel is, de sem vakmeroseget nem igényel se nem exkluzív( értsd néhány vadbarom űzi napi adrenalin adagukert mint a capaetetest az extrém )

attól még nem lesz extrém, mert azt mondja a média

a szememben BB Geri sem sztár, hiába mondja a média
a
te ertekrendedben én is extrém sportoló volnék mert downhill-ezni szoktam, de nem vagyok az mert sokan csinálják, Ausztriában, hegyes országokban tömegsport, és azért nem olyan mint a base jumping valljuk be

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#94) Dany007 válasza Remus389 (#93) üzenetére


Dany007
veterán

Nemérdekes, az egész abból indult ki az elején, hogy a kedves kollega szerint az ilyen ember 30 év alatt többet él, mint az első hozzászóló kollega 60 év alatt.
Csak azért, mert a videóban szereplő emberke háztetőkre mászik fel, meg magas párkányokon ugrál... :U Igen ezért ő többet él 30 év alatt bla bla bla...
Netto baromság. Főleg így, minden alapot nélkülözően ezt kijelenteni.

Mert lehet, hogy a videóban szereplő srác 2 év múlva megcsúszik egy párkányon és szétloccsan az agya a betonon. Nagy élet. Mert ez is benne van.
Miközben meg mondjuk az első hsz-es kollega 60-70 éves korára már lesz egy fia meg egy lánya, esetleg unokája. És mondjuk boldogságban eltöltötték azt a maradék 40 - 50 évet. Na akkor ki élt többet? :D
De ezt így mocskosul nem lehet megállapítani. Úgyhogy baromság az egész.

Maradjunk annyiban, hogy van egy srác aki ügyes. Ellenben mocskosul felelőtlen. Sőt nálam ez már az idiotizmus határait súrolja.

(#95) beefjeez válasza Remus389 (#85) üzenetére


beefjeez
senior tag

Hát nem akarom zH.-t védeni, de te nem vagy 100-as.
Ültél már bmx-en egy parkban? Egy kbszott negyedívről nem mersz lejönni vele! Ne beszélj már hülyeségeket...
Ugyanez a gördeszka: Az se extrém mert több 10 millióan csinálják? Állni nem bírnál rajta bmeg... :W :U
Vakmerőséget nem igényel? Te nem hogy nem 100-as vagy... :W
Halgass már el a hülye cápaetetéses faszságoddal.

[ Szerkesztve ]

(#96) Jim-Y válasza beefjeez (#95) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én a világért sem akarok beleszólni, de ha ilyen érveket hoztok fel amelett, hogy a bmx extrém, hogy xy kolléga nem merne leugratni innen-onnan, az nem épp az igazatokat bizonyítja, csak azt, hogy a kolléga nem merne leugratni, de helyette több millió igen :U

Szerintem egyezetek meg egy arany középútban, extrém sportnak számít, de marha sokan csinálják, így baromira nem exkluzív, inkább tömegsport lett mára, ami nem baj, hanem jó dolog :)

(#97) Remus389 válasza beefjeez (#95) üzenetére


Remus389
veterán

nálam az az extrém sport amit keveset csinálnak és vakmerőséget igényel

extrém: szélsőséges, túlzó, rendkívüli, végletes [link]

mi a szélsőséges a biciklizésben? semmi
mi a túlzó?
mi a rendkívüli?
mi a végletes? semmi és semmi

az BMX-ezéshez max bátorság kell, legfejlebb eltörik a csukód, vagy összetöröd magad
és sokan csinálják tehát nem extrém

nálam ez az extrém, kevés állat meri megcsinálni, és vakmerőség kell, és mondjuk pengeélen táncolsz a halállal

lefogadom az összes keménykedős BMX-es összetojná magát a szakadék szélén ;)

már elmondtam a BMX-ezést extrém sportnak nevezni olyan mint Kiszel Tündét sztárnak

egyébként ez a orosz gyerek is igazi extrém "sportoló", ezt elismerem, mert tényleg extrém

de az nem hogy a haverokkal elmentek BMX-ezni vagy DH-zni, esetleg gördeszkázni, szerintem az hétköznapi, minden második fiúgyermek csinálja

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#98) moha21 válasza Remus389 (#97) üzenetére


moha21
addikt

Hát szerintem amit linkeltem az elég extrém :)

"lefogadom az összes keménykedős BMX-es összetojná magát a szakadék szélén "

Az lehet, de lehet egy hegymászót felültetnél egy 1500-ös Honda RCV-re és mondanád neki, hogy itt van Suzuka menj egy 1:45-ös időt. Nos lehet ő is fosna. Mellesleg 26 évesen itt halt meg Daijiro Kato 2003-ban, szóval azért ez sem veszélytelen sport. :(

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#99) beefjeez válasza Remus389 (#97) üzenetére


beefjeez
senior tag

szerintem az hogy hanyan csinalnak valamit, nincs koze az extremseghez.

(#100) Remus389 válasza beefjeez (#99) üzenetére


Remus389
veterán

szerintem egyrészt az számít másrészt az hogy különleges bátorság kell hozzá

egy ilyen közönséges tömegsportra, amit a szomszéd Jani is csinál, ráaggatni az "extrém" jelzőt, az "extrém" szó elbagatelizálása

ugyanúgy VV Gabesz sztár jelzőt kap(civilben parfüm-agent, aki kemény egy hetet bírt a villában és azzal lett híres hogy nem bírta ki hogy ne verje ki a paplan alatt), a sztár szó elbagatelizálása

nálam a Sztár mondjuk Pierce Brosnan-nel kezdődik az extrém sport pedig az ejtőernyőzésnél

nálatok lehet ugyanez BB Viki és a biciklizés ;)

nálatok lejjebb van a mérce ennyi

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.