Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ádikácska


ádikácska
aktív tag

Az nem kevés $... :C
Grat hozzá!

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#2) Kleroo


Kleroo
veterán

Ez azt jelenti hogy remek játék lett az első rész.
Többször kéne említeni :)
Ez a második rész csak egy szimpla "kieg" semmi újítás nincs semmi téren.
Ettől függetlenül jó.
De az első része volt a hatlmas DURR,az érdemli a dícséretet. Az ültette el azt amit most a 2. rész learat :)

(ejj mennyi kocka van már manapság :(...hová vezet ez.... facebookon lesz majd az első csók is :S )

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#3) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

A cikk végéről lemaradt egy pont :)

(#4) PhoenixK


PhoenixK
őstag

LEgújabb -> Legújabb

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#5) Zsoccc válasza PhoenixK (#4) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Mikorra beírtad már javítva volt. :)

(#6) bestyen válasza Kleroo (#2) üzenetére

"Ez a második rész csak egy szimpla "kieg" semmi újítás nincs semmi téren."

Ez hülyeség. Ott a Spec-Ops, ez hatalmas újítás és ott a multi is amin szintén sokat újítottak a CoD4 óta. Például ott van a rengeteg feloldható killstreak, ott vanak a továbbfejlesztett perkek is és nincsenek dedikált szerverek se (mondjuk ez sokaknak negatívum). A Singe-ben is újdonság volt például a civilek és a történet is odab@sz.

Szerintem egy rossz szavunk nem lehet a játékra.

[ Szerkesztve ]

(#7) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Hát jóhogy kollegák, Brit a főhős. HA meg teszem azt a Bundeswehr valamelyik elitje lenne a főmájer ott döntögetne eladási csúcsot. :D

(#8) boeing


boeing
senior tag

Az nem kevés,hihetetlen kasza a játék. :K

(#9) iSonic


iSonic
addikt

Hát megint hasított a COD ^^

(#10) Gerisz


Gerisz
addikt

Akkor a bevételből fizessenek már meg valakit, hogy a sok csalót, meg "ingyen" lanozót vagy kibasszák, vagy külön szekcióba legyenek. Kösz IW
Jah meg kölcsön a tréhómnak, hogy ha beállítom a rootert ne 2 napig legyen nyitva a NAT.
Köszi ezt is!

(#11) Devil Smile


Devil Smile
őstag

Akkor mostmar lehetne fgorditani kis penzt a V.A.C.ak fejlesztesere is h a sok csiracsiter kihulljon.. :R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#12) Kleroo válasza bestyen (#6) üzenetére


Kleroo
veterán

Micsoda gigantikus újítások......
Pont egy kiegészítőhöz elegendőek.
A multit csak szimplán elcseszték....

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#13) munky


munky
őstag

Egész egyszerűen nem értem ezt a CoD őrületet. Szerintem koránt sem olyan jó játék mint amilyennek beállítják. :W

(#14) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nem rossz, nem rossz, de egy WoW-hoz képest édeskevés :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15) boeing válasza munky (#13) üzenetére


boeing
senior tag

Mert nincsen konkurense,és a multija miatt,na de majd a Medal of Honor. :K

(#16) Cramo


Cramo
tag

Megkaptam a játékot...a story mód még elmegy
a spec-ops nevetséges, pl a sniperes pályán, kilépsz, és akkor rakja le az ellenfelet, és veteranon sem nehéz, egyik se.
A multi kiábránditó, a dedikált szerver hiánya miatt állandóan laggol, mindenki kempel(ez nem a játék hibája) a "perk"-ek meg a játék realitását veszik el. Multiban sincs kihívás, lősz, meghalnak bármilyen messze, falon át, tökmind1, halálos kb 3 lövés.
Ami jó lenne, a mesterlövészkedés, azt megöli a killcam,= mindig mozogni kell.
A játék egyértelműen azokat célozza, akik nem túl ügyesek, ezt mutatja pl a death streak, meg az hogy a lövések a lövés pillanatában ott vannak, nincs késés.
Az emberek csillognak a pályákon, álcaruhában is, ha behívsz egy helikoptert tuti nyerő vagy, pisztollyal kb annyira könnyű ölni, mint vmi 7.62es puskával.
Ami még számomra gond, hogy egyre jobb fegyverekhez meg cuccokhoz akkor jutsz, ha sokat játszol, persze ez mindenhol így van, csak itt több unlock van, aminek hiányát érezni lehet, ha emiatt lelőnek.
A 3m-ről lehetséges késelést meg sem említem (jah mégis:D).
<Szerk.> és ki látott már olyat, hogy a majdnem halálos lövést elbújva kipihened fél perc alatt, és utána teljes élettel mész tovább?

[ Szerkesztve ]

Asus P5Q Deluxe, mtech 450w, 2Gb Crucial Ballistix Tracer LED 1066Mhz, E7200@3,6, HD 2900 Pro, X-Fi Extreme Gamer

(#17) feka007 válasza Cramo (#16) üzenetére


feka007
nagyúr

Spec-ops sztem is gagyi, coopban nyomtam de nem jött be.. CoD5-nél a zombi mód sokkal többet ért.
Én már meguntam az iwnetet, egy hete el se indítottam a multit.. Ha akarok játszani, akkor inkább Battlefield, vagy vmelyik régebbi CoD azt' kész

(#18) BalaNce87 válasza Kleroo (#12) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát igen ez sajnos édeskevés ahhoz hogy új résznek nevezzük, jól megszedik magukat az biztos, bár jól csinálják kiadnak egy kieget és rekordokat döntögetnek :) szerintem simán kiadhatták volna cod4 után 1 évvel vagy cod5 után fél évvel, mert sok dolguk nem volt minden adott volt már a 4-ben. Nah mind1 várjuk szeretettel a köv codot :D

(#19) HyP3b0y válasza Cramo (#16) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

és ki látott már olyat, hogy a majdnem halálos lövést elbújva kipihened fél perc alatt, és utána teljes élettel mész tovább?
Ez eddígis így volt, nem tűnt fel?:)

A legundorítóbb az egészban amikor vki a marathon perket(nincs sprint limit), a light weight perket és a knife distance increase-zel kb. csak végig fut a pályán és késelget...megpróbáltam én is 50/4es stattal zártam, ebből 45-46 kés...

A másik pedig a shotiknál az akimbo, a legdurvább shotival bármit csinálsz ha a képernyődön van az ember és kattintasz az halott...és akkor a legnagyobb idiótaság ugye a last stand meg martyrdom, törném el a kezét annak aki ilyet kitalál.

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#20) _Orbi_ válasza HyP3b0y (#19) üzenetére


_Orbi_
aktív tag

a tördelést a sok kemperrel folytatnám, aki csak fexik és lövöldöz mindenkit, mert akkor hú de f@sza Stat-ja lesz.
van baj a játékkal is, de az emberekkel még több gond van.
Érezni erősen az adminok hiányát (dedikált szerver rulz ugye...)

(#21) dokee78


dokee78
félisten

Hát még ha bannolgatnák a csalókat akkor több is lehetne a bevétel.

(#22) h_mate válasza _Orbi_ (#20) üzenetére


h_mate
tag

Engem minden multiban az irritál a legjobban, hogy semmiféle ösztönzés nincs arra, hogy mint egy csapat dolgozzatok, összedolgozzatok. És ez nem csak a COD ra igaz, hanem mindegyikre, kivéve Left 4 dead. Mindenki csak hajtja a killeket és rohangál a pályán össze-vissza. /nem azért mondom mert én vagyok a béna/

Suhognak a Fuck.

(#23) eeXaa


eeXaa
addikt

...szép eredmény..

(#24) lorcsi


lorcsi
veterán

hihetetlen nagy ez a szám

(#25) samfishR


samfishR
senior tag

:Y legnagyobb 5öslotto nyeremény ennek a töredéke......

(#26) nanus válasza lorcsi (#24) üzenetére


nanus
senior tag

Amennyire hihetetlen ez a szám annyira hihetetlen mennyire lesza.ják azokat akik megvették ,a warez + a csalók röhögnek a markukba. :K

(#27) ollie válasza h_mate (#22) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Team Fortress 2-ben jól működik a csapatmunka.

***

(#28) bandiie


bandiie
aktív tag

:C

(#29) frame>24


frame>24
addikt

Nyilván a kolosszális példányszám miatt van szénné csítelve, de a legjobban az tetszik, ahogy az okosan kigondolt perkekkel rásegítettek a ~7 éves, cickányhangú gyerekek játékára: marathon-lightweight-kés, grenade-launcher b*kkake...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30) Ari18


Ari18
őstag

Tényleg jó játék, de nem hittem volna, hogy ennyit elér. :C

(#31) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Hű! Ez nem gyenge! Át sem merem számolni forintra... :B

Alléz Olympique de Marseille!

(#32) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

ez már rém unalmas :W, főleg hogy semmi újítás nincs benne, vagy kreatív munka(az első jó volt), és ezt meg agyon dicsérik.

nálam már ettől az egész felhajtástól a szar kategóriába tartozik.

itt egyedül a PR munka dicsérhető.

Aurea mediocritas

(#33) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Szerencsére van egy két ember itt velem együtt aki nem lát ebbe a játékba semmi szencációt, azt mondom annak nagy dolog aki ezzel kezdett codozni, de aki már 2 óta játszik annak hogy is mondjam unalmas lehet.

(#34) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Eleg rovidke egy jatek!!!!!

(#35) Yaye válasza ollie (#27) üzenetére


Yaye
őstag

Tf2-ben egymásra utaltság van, azért tud működni. Itt ilyen nincs.
Nekem amúgy nincs bajom a játékkal, csak ez a halálos nyomorúság IWnet kerget a sírba. Az nagyon gáz. Percekig bámulhatom a "waiting" feliratot a legváltozatosabb megfogalmazásokban, mire össze bír rakni egy matchet, ami többnyire a pálya végén egyből szét is hullik. Tisztára a 80as években érzem magam, ott kellett ennyit várni amíg kazettáról végre betöltött a játék :D Sokszor olyan hosszasan képtelen összehozni bármilyen meccset, hogy inkább bezárom az egészet és visszamegyek tf2-be vagy cs-be. Az legalább működik, és mindig van pár jó meccs a megszokott szervereken, az ismert arcokkal.

(#36) Dany007


Dany007
veterán

ööö nem ennyit hozott az Avatar is ? :D
Ja ,de most olvasom a cikket :D

[ Szerkesztve ]

(#37) elithun


elithun
őstag

Nah akkor van pénzük a MW3-ra (meg néhány villára) remélem abból egy ürber-brutál cuccot csinálnak. :))

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#38) cor válasza elithun (#37) üzenetére


cor
őstag

inkább a kampányára...már szervezik h ki legyen a zeneszerzö, Ice-T helyett meg most gondolom Ice Cube fog feltünni majd véletlen a játékosok között

a játék meg kb ugyan ez lesz, csak nem havas hegyekkel hanem grandkanyon sziklákkal, tomkruzos majdnemlesekdemégse jelenettel amiböl kiment valaki, s nem snomobil lesz hanem kvadozás
jah majdnem elfelejtettem vkiröl ki kell derülnie h áruló
:DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#39) atee


atee
őstag

Tulajdonképpen a célját elérte. Nagy hype előzte meg és ez elég volt.
A játék PC-s szemmel nézve.
Mi ez a baromság, hogy nincsenek szerverek? Hogy nem választhatom ki, milyen pályán akarok játszani? Majd random betesz valahová ahol játszál...
A pingek az egekben, persze ezt nem látod mert csíkok mögé rejtik.
Amerikai hoston is játszhatsz ha azt sorsolja neked. Nagyszerű!

Lehetetlen Perk kombinációk amitól úgy futkosnak a playerek ami emberfeletti. Gyakorlatilag egy beépített cheat.
OP fegyverek...célozni se kell vele aki a képernyő felét kinyírja.
És mivel nincsenek szerverek nem lehet kickelni azokat akik mást se csinálnak csak GL...

Ezen kívül a pályák már most unalmasak és rettenetesen kicsit.

Sokkal sokkal szórakoztatóbb is lehetne, de így sajnos a hamarosan megjelenő BC2 martaléka lesz.

Még ezek ellenére is lehet vele jókat játszani, de igazi király lehetett volna.

D-day 2002-01-04 01:54

(#40) Biriboyka válasza atee (#39) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Végre egy olyan ember aki szerint szintén fos a MW2 multija!

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#41) nincskedvem


nincskedvem
aktív tag

Ha lenne pénzem én is megveném eredetibe, de nincs ezért sehogy se tolom :/

(#42) Biriboyka válasza nincskedvem (#41) üzenetére


Biriboyka
senior tag

Lehet olcsóbban eladom az enyémet mint a boltban.

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#43) nincskedvem válasza Biriboyka (#42) üzenetére


nincskedvem
aktív tag

Hát nekem jelenleg semenyi pénzem nincs játékra :D Azért kösz. :R

(#44) feka007 válasza Ice_Man22 (#34) üzenetére


feka007
nagyúr

Ott a multi.. Mondjuk az elég rövid szavatosságú, mert iwnetbe hamar beleőrül az ember, aztán ráun.
Single lehet, hogy rövid, de viszont nagyon jó lett, jobban meg lett rendezve mint sok film. Inkább legyen 6 óra és jó, mint 20 óra amiből 15 üresjárat (Far Cry 2 pl, ha az első 2 órát lejátszottad, akkor kb semmiből nem maradtál ki ha abbahagytad..) Meg mozifilmeknél se plusz, ha 4 óráig tart, és a végén már firkál a vége.. :D

[ Szerkesztve ]

(#45) HyP3b0y válasza h_mate (#22) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Ezért nem játszom TDM-t, hanem domination-t és HQ-t, ha ott nem játszotok össze, akkor nem ti nyertek, ennyi.

Különben meg ha taktikázásra vágsz akkor ne cod6ozz, hanem cod4, css,cs1.6, cod2 és szerezz teamet warra.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.