Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) boeing


boeing
senior tag

Cool,no comment. :C

(#2) Markoka1993


Markoka1993
tag

K. jó játék lesz az már egyszer biztos.... De nem kellett volna ez a steames marhaság... :( :((

live gt: Markoka1993

(#3) Bluegene


Bluegene
addikt

:C :C :C

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#4) Gomez86


Gomez86
őstag

MW2 steam-es lesz??? :O

Ki akartam próbálni a warezt mielőtt megveszem, mert úgy nem adok semmiért pénzt (>10k-t) hogy nem próbáltam ki. még ha lenne demó akkor hagyján, de így? Nekem egy videoteszt nem elég hogy döntsek....

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#5) Bluegene válasza Gomez86 (#4) üzenetére


Bluegene
addikt

sajnos semmi sincs ingyen, azt azért megnézném mikor vennéd meg miután letöltötted +kivitted a warezt

kamu duma

egyébként lehet h lesz demo szal ne búsulj

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#6) bandiie


bandiie
aktív tag

:))

(#7) Gomez86 válasza Bluegene (#5) üzenetére


Gomez86
őstag

Ha szeretnéd, amint hazaérek küldök neked képet az eredeti játékaimról. Nem ez lesz az első. De nem a single-ért venném meg ha megvenném.

Akkor inkább várok a demóra.

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#8) Markoka1993 válasza Bluegene (#5) üzenetére


Markoka1993
tag

Mielőtt megvettem a cod 4-et kipróbáltam a warezt... A gta 4-el sajna nem így csináltam :O Megvettem mielőtt kipróbáltam volna a warezt... Na azt meg is bantám :W

live gt: Markoka1993

(#9) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Valaki mondja már el nekem mi ez a Steam marhaság.Mihez kell ha egyszer megveszem a boltban , aza hozza keden a futár ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Én ezt a lekvár vérzést még mindig nem bírom megemészteni... :U

Amúgy nem vészes. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#11) madgie válasza Bluegene (#5) üzenetére


madgie
titán

"sajnos semmi sincs ingyen, azt azért megnézném mikor vennéd meg miután letöltötted +kivitted a warezt"

Megvót. Ciki, nem ciki, pálsául a Crysis meg a CoD4 virágboltosan lett kipróbálva, majd utána megvettem őket, mert úgy találtam, ennyit megérdemelnek a fejlesztők.

(#12) bishoplogan válasza jozefgucci1 (#9) üzenetére


bishoplogan
senior tag

A játék futtatásához kell. ha nincs meg, elérhetelen lesz a mw2.

Telepítsd fel a steamet, kreálj accountot magadnak. enjoy.

(#13) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Most hívtak az 576-tól, hogy kérem-e játékot, mivel már jó régen előrendeltem. Naná ! Kedden hozza is a DHL ! :C

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#14) LackoMester válasza Gomez86 (#4) üzenetére


LackoMester
addikt

nyugi az sp,simán menni fog nélküle is
de érdemes lesz megvenni mert a MP a igazi móka :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#15) bishoplogan válasza LackoMester (#14) üzenetére


bishoplogan
senior tag

De steamen mindenképpen kell aktiválni a cdkulccsal.

(#16) spejci


spejci
tag

én biztos megveszem :)

(#17) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Nagyon remélem, hogy nem olyan sorsra jut mint FEAR 2 az is steames lett és elszúrta az egészet...idióta szerókeresővel...stb...

(#18) bandiie válasza v!ct0y (#17) üzenetére


bandiie
aktív tag

Pedig esélyes. :((

(#19) Dany007 válasza Bluegene (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Hova vitte ki? : o

(#20) LackoMester válasza bishoplogan (#15) üzenetére


LackoMester
addikt

csak csenben megsúgom-megoldható(létezik nem1 olyan game ami elvileg Steam-es és mégis használható az SP,persze W verziókról beszélünk)a multi viszont nem :N
nehogy félreérts,Mindenki VEGYEMEG a Gamet,Megéri :K én is igy teszem :K Hajrá ;)

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21) Tituka válasza LackoMester (#20) üzenetére


Tituka
senior tag

nemsoká jön :))

Skizofrén vagyok, és én is...

(#22) Ice!? válasza Kareszovics (#10) üzenetére


Ice!?
őstag

Jah, érdekesen csinálták meg.

(#23) Bluegene válasza madgie (#11) üzenetére


Bluegene
addikt

Megvót. Ciki, nem ciki, pálsául a Crysis meg a CoD4 virágboltosan lett kipróbálva, majd utána megvettem őket, mert úgy találtam, ennyit megérdemelnek a fejlesztők.

elhiszem, de a túlnyomó többség aki azt mondja "csak kipróbálom", nem hinném hogy utána elszaladna megvenni 17K-ért, mikor már a gépén van a warez és el is kezdte, nem fogja előlről kezdeni és még pénzt is kiadni

persze van ilyen is mint pl te, de unter >1%

Dany007: kijátszotta=végigvitte=végigjátszotta=kivitte :D :W

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#24) Ant@ válasza Bluegene (#23) üzenetére


Ant@
senior tag

Az az 1 % bőven több annál. Átlag jövedelmű csóró magyar nem szívevesen vesz zsákba macskát.
25-ös killsteak után atombomba :Y Érdemes lesz kempelni. :DDD

(#25) doddy


doddy
tag

Külföldön van pénz, hogy az amberek megvegyék az original cuccokat, dvd, orig ps3,xbox360.

Magyarországon inkább azokat veszik meg ,ami népszerű online játék, pl. : a CoD széria,Cs S.

Nekem is volt,h letöltöttem,megnéztem a multit,elkezdtem foglalkozni vele jobban, és emiatt kispóroltam rá.

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#26) Fortissimus válasza Bluegene (#23) üzenetére


Fortissimus
őstag

csak tudnam honnan veszitek ezt a 17K-t? :F

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.