Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) dávidapu


dávidapu
csendes tag

nna...

Szeretem a Mobilarenát. De..

Egyre ritkábban olvasom.
Egyszerűen azért mert...
1. a "köznépnek"( kispénzűeknek és átlagembereknek) nem kellenek(úgy értem minek neki) a nagy hanggal reklámozott telefonok és a megteremtett igényeket kielégítő és valljuk be legtöbbször semmit sem érő funkciók és "szolgáltatások".
Nem is beszélve a 200000,-es telefonokról.
Amik funkcionalitásban nem érnek meg 100 vagy akár 180ezres árkülönbséget.
Imádom amikor a fiatal ismerőseim megveszik részletre a 150ezres telefont és azzal villognak aztán amikor megkérdezem tőle, hogy miért nem válaszolt a két napja elküldött mailemre akkor annyit mond, hogy nem voltam odahaza és gépközelben sem.
Akkor neki mi a túrónak az okostelefon valag pénzért???Netre már nem telik!!!
És valljuk be, hogy a mobilaréna olvasóinak úgy 90%-a is teljesen feleslegesen vett okostelefont.
Se nem cégvezető se nem magánnyomozó se nem fontos ember.Akin nagyon sok múlik, sok ember megélhetéséért felel ill. dolgozik.

Szóval a köznép számára "innovatívat" felmutatni csak az árban lehet..ne!!
De amíg a magyar szolgáltatók lehúzósban működnek a mobilnettel kapcsolatban is addig mit várunk?!

2.

Az olvasók 90%-a hüledezik az általatok leírtakon, hogy aztaqva hajlik a kijelző, bas.ki LTE, azannya
mekkora a felbontása. De egy havi 1Gb-os mobilnetet a telefonjára nem tud megfizetni.
És valljuk be felesleges is neki.

Cégvezetőként Samsung s5610-et használok mert bőven elég.A mailek megjönnek rá.Válaszolni pedig érdemben úgysem lehet okostelefonról tehát vagy telefonálok vagy laptop.
Navigálni "hagyományos" gps-készüléket használok.Mert az legalább nem csörög navigálás közben.

Google pedig csak ne legyen a barátom.A telefonom pedig ne sírjon minden délben töltésért.

Tulajdonképpen még folytathatnám az kicsit kusza eszmefuttatásom de minek is??
Brrr... kezd hidegrázásom lenni ettől az egésztől.
Várom, hogy kipukkadjon a guglilufi.

illik válaszolni....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.