Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Jó kis összefoglaló :R

Tényleg: Samu kapott Force-Touch ( 3D Touch ) kijelzőt, mint az iPhone 6s? Mert ilyen híreket is hallottunk.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3) Viktor0610 válasza holozis_HUN (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Remélem, nem.
A sok iTroll is ráugrana, meg egyébként sem kell ilyen hülyeség. ;]

Samsung Galaxy A54

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Akkor Hello Moto!

Végre jó lépések :) az új Lenovok is jók, érdekes lesz a piac idén minden gyártónál és minden szegmensben

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) A guru


A guru
addikt

Sok érdekességet szerintem nem láthattunk idén inkább azt éreztem hogy a G5 meg az S7 is csak muszájból jött de ez igaz a Sony-ra vagy bármely más gyártóra a VR meg szerintem jópofa de semmi több aminek a legjobban örülök az az hogy Moto végre visszatér kis hazánkba. :) A sok hírt meg beszámolót pedig köszönjük srácok. :)

(#6) Wesder válasza A guru (#5) üzenetére


Wesder
félisten

+1
Nem volt meg az a "vàó" érzés, csak legyintett az ember az új csúcs telóknàl.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) janeszgol


janeszgol
félisten

Az idei MWC meglepetése az Archos lett számomra. A kedvencem az Archos Diamond 2 Plus lett összességében. De a többi kiállított telefonjára is elégedetten hümmögtem.

Érdekes volt a csúcskategóriában, mennyire más úton halad a főbb ismert trió (Samsung, LG, Sony).

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Köszönjük srácok a sok munkát és a sok cikket! :C
Nekem telefon felhozatalban kicsit szegényes volt az mwc...nagyjából mindenki krakta a kötelezőt és akár egy lg vs samu kiállításnak is elkönyvelhetjük. Több gyártót hiányoltam, tudom nagy bumm az egyedi bemutató, de az csak az ilyen kiállítások elsorvadását eredményezi. Én személy szerint Ken Hongnak megelőlegezem a kiállítás legjobb arca címet :))

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

Azt hittem, az S7 fogja vinni a pálmát nálam, de aztán beelőzte azt a CAT S60.

(#10) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Köszönjük a sok rohangászást, készülődést, tudósítást!!! :C

Ha ti nem lennétek, az MWC valszeg csak egy 2 bekezdéses hír lenne valemlyik portálon. :R Ti pedig élőve tettétek!

Engedjétek meg, hogy az ugandai angolok jellegzetes kifejezésével köszönjem meg a munkátok: THANK YOU!

Vuff!!!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#11) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Engem utoljára a One M7-nél kapott el a must have érzés, azóta meg jók jók de valahogy nem akkora durranás egyik sem, legalábbis nekem. :(

Talán majd a HTC, de valahogy úgy érzem megint tökönszúrást követnek el a világ előtt a pódiumon. :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#12) janitor01


janitor01
tag

Hát azért nekem ebből az MWC ből az jött le, hogy a mobilgyártók feladták kicsit azt, hogy jobb smartphonokat készítsenek a hagyományos értelemben, mert ahogy az LG-s interjúban ki is mondták nincs már értelme. Senkit nem érdekel a GSM chip és a mikrofon, mert egyszerűen mindegyik elég jó. Így nem érdekel már senkit lassan a processzor meg a grafikus teljesítmény további növelésé sem. hála istennek a felbontás növeléssel is leállnak a gyártók. Ezt fel kell ismerni el kell fogadni. Szerintem innen bárki elfogadná a jelenlegi csúcs mobilok erejét mondjuk 3 napos üzemidővel. De sajna az üzemidőre ezek szerint nincs szériában alkalmas új technológia jön helyette a gyors töltés. Hát szerintem ez az ami nagyon ritkán segít majd rajtunk. Nekem a legritkább esetben az a gondom, hogy nincs időm 2-3 órát tölteni a telefonom. Általában inkább az a bajom, hogy nincs honnan töltenem. A jobb kamera meg a gyorsabb fókusz na az jó. Sajnos azért áttörés itt sem nagyon van. Azaz továbbra is jó fények mellett baromi jó képeket lövünk majd mobillal egyébként meg kellene az optika aminek a hely ami meg nincs. Lehet két kamera meg lézeres akármi.. Titeket ez mozgat? Engem már nem. Legyen 2x olyan jó. Az érdekelne.
Ami nekem tetszett, hogy ki hogy reaglája le.

A Hua elindul egy másik irányba, laptop mobil, tablet, okosóra… Ismerős?

Az LG még ha szép készülék is meg érdekes lehetne ez a moduláris design de őszintén hotswap nélkül szerintem ez inkább egy érdekes kísérlet mintsem egy jól használható dolog. Képzeld el a következő szitut: Meglátod a témát! Ezaz fotót róla! Tegyük fel nem mozog akkor előkapod a G5-öd. akarod használni a kis fotós modulodat ha már megvan éppen van nálad egy a zseb Ő táskádban. felrakod. akku ki telefon bootol lekapod a tájat csinálsz 3 fotót felnyomod a facebookra telefon zsebre Ő nem megy be! Akkor akku ki fel az másikat újra bootol..

A Samsung meg számomra inkább azt mondja, hogy a mobilod az a mobilod. Szép, csilli-villi, mindentudó De nem igazán tudunk indokot mondani, hogy miért jobb ez mint az S6. Rakhatsz bele memória kártyát, meg nézheted szakadó esőben a kijelzőt de leginkább azért csináltuk, hogy ne melegedjen túl a VR szemüvegedben. Mert a mobilod mostantól a kulcs a Virtuális valósághoz. Ezzel szerintem kapásból húztak egy merészet és mondhatják, hogy iPhone 7 vagy 8 azt tök mindegy, tudsz vele virtuális sétát tenni Párizsban? Nem. Akkor? Számomra a VR egyenlőre inkább olyan mint a 3D Tv. Nem igazán látom, hogy hol a szerepe az Én életemben és egyenlőre nem is igazán győztek meg, hogy sisakkal a fejemen kell csinálnom bármit is, ergó nem érdeklődőm igazán. Valószínűleg nem is én vagyok a közönség.

Kicsit olyan nekem ez az egész MWC mint az okostelefonok előtti utolsó MWC-k mindenki próbálkozik de igazából nem nagyon van olyan út ami a nagy tömegeknek változásokat hozna. Akkor az Apple volt az innováció indítója, de szerintem náluk sincs a zseben semmi forradalmi egyenlőre. Szép apránként mennek előre az öles léptékből tyúkléptek lesznek és bár mondjuk a nyomás erősségének érzékelése szerintem ígéretes azért ez sem fogja megreformálni az iparágat.

A mobil piac szerintem a PC piac sorsa felé halad, ahol évek óta kis túlzással jönnek ugyan azok a termékek 10% os gyorsulással.

(#13) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Jelentem, a Sailfish 2.0 Intex nélkül is meglett volna, nincs sok köze a kettőnek egymáshoz.
Nem az intex-el lett Sailfish 2.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14) judas13


judas13
addikt

Köszönjük az anyagokat!

Szerintem is elérkezett a mobil ipar egy határvonalhoz. A többséget nem érdekli a magok száma, a RAM-ok nagysága, a pixelek sokasága.
Kardinális kérdés - és nincs megoldás ma sem - az aksi üzemideje és feltöltése. Na ez már érdekelné a fél világot, vagy inkább az egészet.
A kijelzők méretét már szintén nem tudják tovább hova növelni, a készülékház fém/üveg/plasztik variálása is kijátszott "érdekesség" mostanra már.

A hajlítható, "össze tekerhető" kijelző szerintem a jövő, megtoldva egy kis VR világgal - apró, könnyű szemüvegekkel - és mindezeket ténylegesen pillanatok alatt történő feltöltéssel felruházva.

Na, ezekre vevő leszek...de, hogy 8 GB-os RAM-os és 25 Mpx-es legyen most a melegedő telóm 20 órás üzemidővel arra engem már nem vesznek meg a srácok annyi szent...

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#15) sajo13


sajo13
senior tag

Úgy tűnik kezd kifulladni ez a nagy okostelefon mizéria, az innováció már egyre kevesebb. Arról nem is beszélve, hogy az "okos" kiegészítők(órák, karperecek, stb) sem durrantak akkorát az idén, nem is emlékszem, hogy ezen az MWC-n tömegével mutattak-e be ilyet.
Most a Virtual Reality-re pörögtek rá, de ez is csak egy múló hóbort lesz, mint az egy napig működő okosóra.

A másik érdekes dolog, hogy a hétfőtől-csütörtökig tartó MWC-n a lényeges dolgokat már előző vasárnap bemutatták... Akkor miért nem szombattól-keddig tart?

(#16) vacs


vacs
veterán

Remélem MATV adást is csináltok. :B

(^)(>.<)(^)

(#17) Barthezz2 válasza Wesder (#6) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Rég volt már az, hogy izgulva ültem a gép előtt vasárnap este, hogy vajon megint mit mutatnak be. Most volt, amit csak tegnap olvastam el.

Ken Hong rátapintott a lényegre. Egyszerűen lassan ott tartunk, hogy bármit veszel, nem lősz mellé. Nincs már az, hogy megveszel egy mobilt, aztán agyadra megy, mert olyan lassú(na jó, 20-30-ért egy noname, de az meg na..). Itt a 820, vaó, a 801-el is bőven elvagyok.

Az extrákra kellene rágyúrni, vagy az exlusive szolgáltatásokra, de jelenleg azt látom, hogy egyik gyártó sem tudja, merre lépjen, vagy csak nem merik megtenni, azt a bizonyos lépést, netán szimplán elvannak azzal, hogy beépítik az aktuális vasat. S7 edge is miért is jó? Mióta hallgatjuk, hogy na majd jönnek jó kis appok, amik kihasználják a lehajló kijelző szélet. Ugyan nincs edge telefonom, de nem nagyon hallottam áttörést, hogy most nekem kellene olyan. Persze, jól néz ki, de mitől több? Ugyan az, mint S6-nál, és ott sem éreztem szükségét.
Az LG most valamit kipróbált, meglátjuk, lesz-e jövője, akár lehet is. De legalább léptek valamit.

A hőkamera is szuper, de nem hiszem, hogy nagy tömegeket mozgatna meg.

Egy olyan koncepció, amit a Microsoft próbál a Win10 mobilokkal(PC-nek való használat), se lenne rossz, csak jobban rá kellene feküdni.

Na majd jövőre az MWC.. :)

Everybody lies.

(#18) doooo


doooo
veterán

Én nem csalódtam az idei kiállításon sem. Voltak érdekes dolgok, nem is kevés (HP, Archos, még az Alcatel is mindent beleadott).
Azt viszont nem értem miért vannak el itt páran, hogy az S7 semmivel sem tud többet az S6-nál... Még hw téren is nagyobb ugrás van a kettő között, mint az előző generációk között. A visszahozott (senki se mondta, hogy innováció, bár a marketingnek jót tesz) IP, meg SD szintén jó. A kamera is jobb lett. Keskenyebb a kép, amit szokni kell, de nagyon részletgazdag. Szép (legalábbis az Edge). Azoknak tökéletes választás, akik nem akartak a tavalyi széria valamelyikére váltani. Sokkal jobban tűnik az S7 egy S5 utódnak, az S6 egy kicsit kilógott a sorból.

(#19) undersance


undersance
tag

A másik megoldás egy képstabilizátor, ami nem a lencsét próbálja egyenesben tartani, hanem a szenzort izgatja

A szenzor izgatása valóban gyökeresen más megközelítés :D

(#20) Bog válasza undersance (#19) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem tudták rendesen elmondani és én sem tudom átadni, de a pixelekkel játszanak valahogyan. Utánaolvasok majd a fejlesztői blogjukon, de egyszerűen még mindig nem volt idő mindent feldolgozni. Check this.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#21) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Mindenkinek, aki az innovációt hiányolja és a mobilipar kifulladásáról beszél: igen, igazatok van. Tényleg eljutottunk egy szintre, ahol a totál középkategóriás Xperia XA is bőven megfelel a nép 90%-nak mindennapi használatra, valóban. És igen, ugyanezt futottuk le a PC piacon is, ami egyébként a 2in1 eszközökkel a tabletek rovására most megint kezd magára találni, de ott sem a hardver az elsődleges, hanem a konstrukció és a szoftveres addonok. Meg az ár.

Látszik az is, hogy a nagyok már elindultak más irányba. GearVR. Vive. Moduláris G5. MateBook. Xperia Vision. A vezető gyártók kábé egyszerre jöttek rá, hogy lehet még combosítani a hardvert, növelni a kijelző felbontását, de felesleges. Sokkal inkább fókuszban vannak a hozzáadott értékek, mint a gyors fókuszálás, a gyorstöltés, az optikai stabi, a más eszközökkel történő kapcsolat. Kapargatják az üzemidő kérdését is, de itt azért van gond, az Oppo 15 perces gyorstöltése viszont rohadt meggyőző volt, azért ha csak ennyi idő kell a teljes töltéshez, az sok dolgot kényelmesebbé tenne, egy tusolás, egy kávézás ideje alatt 100%-ra rakni a telepet... az menő.

Formatervben régóta nincs szignifikáns változás, a Galaxy edge az egyetlen eszköz most, ami a hajlított kijelzőre alapoz, a többiek pont leszarják azt a vonalat (pedig amúgy nem rossz), minden telefon egy lapos tégla vagy szappan, nálunk egyedül a Nextbit Robin ütötte át az ingerküszöböt. Igen, ráférne a piacra egy kisebb forradalom, csak az nem látszik, hogy ki fogja megcsinálni. Nem voltak felcsavarható kijelzők még mutatóban sem, akkutechnológia egy helyben toporog, a hangvezérlés pedig továbbra is a nyelvi sokféleség miatt az iparág egyik olyan kihívása, amit baromi nehéz rendesen megcsinálni úgy, hogy a világon mindenhol legyen relevanciája. Lassú, csendes, szinte észrevehetetlen fejlődés van, azért valamilyen gyorstöltés már minden új kütyüben van, valamilyen fejlődés van a fotós vonalon, igazából az akkunál is van valami lassú változás, mert ugyanakkora méretben egyre nagyobb kapacitású telepeket gyártanak és igazából fel sem tűnik, hogy most már a 3-4 ezer mAh lett az átlagos a korábbi 2-3 ezer helyett. Persze, hogy nem tűnik fel, mert az energiaéhsége is nagyobb az erősebb gépeknek.

Tavaly égre-földre esküdözött mindenki, hogy majd az okosórák. Idén szinte nem is voltak ilyenek. Most a VR megy... de meddig? Azt sem látom, hogy majd megint jön az Apple és kiprésel magából valami innovatívat (ami szokás szerint korlátok közé lesz szorítva), és évek alatt a többiek megcsinálják ugyanazt jobban, vagy máshogy. Nekem sem lenne ötletem, ha én határoznám meg egy nagy cég fejlesztési irányát.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) judas13 válasza Bog (#21) üzenetére


judas13
addikt

+1

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#23) Quqesz válasza Bog (#21) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+ aki az egy helyben toporgásról írt
Teléjesen egyetértek veletek. Tényleg nincsenek hírek okosórákról, sőt amin meglepődtem: ugye nagy hír volt a samsung összecsukató telefonja,meg hogy majd mwc és semmi...... a sony is 3 telefont tudott kirakni....a xiaomi egyet....meizu sehol...zte is szinte semmit.....huawei p9 hol van...és még sorolhatnál. :O
a VR meg inkább nem pc irány? nem fog senki az utcán vele menni....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#24) <Adamsky> válasza Bog (#21) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"... kábé egyszerre jöttek rá, hogy lehet még combosítani a hardvert, növelni a kijelző felbontását, de felesleges. Sokkal inkább fókuszban vannak a hozzáadott értékek, mint a gyors fókuszálás, a gyorstöltés, az optikai stabi, a más eszközökkel történő kapcsolat."

A próféta szóljon belőled! Én igazából már nagyon vártam ezt. Mármint, hogy mikor "verik be a fejüket", és kezdenek tényleg fontos dolgokra koncentrálni.

5" alatt láttatok vm. említésre méltó készüléket? Mi hír a 4"-os szifonról? Jó lenne, ha újra lennének kicsi / kisebb méretű készülékek.

(#25) A guru válasza Bog (#21) üzenetére


A guru
addikt

Azért én az okosórákban elég nagy potenciált látok. Olyan nehéz lenne megcsinálni egy olyan órát ami jól néz ki értesít a dolgaimról hívhatok róla írhatok SMS-t, messengert, hangoutsot stb. Ezeket külön külön már láthattuk valamilyen formában de nem egyben. Nekem ennyi elvárásom lenne meg egy 60-70k körüli árcédula. A mobilokról meg annyit hogy rá kéne feküdni a szoftveres támogatottságra és akkor elég is lenne 2 évente új telefont kiadni. Nagyobb is lenne a felhajtás meg az érdeklődés.

[ Szerkesztve ]

(#26) janeszgol válasza <Adamsky> (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

A legfrissebb pletyka, hogy iPhone SE lesz a neve (nem 5se, meg 6c). Március 15-én jelentik be, ha minden igaz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#27) Gentleman. válasza A guru (#25) üzenetére


Gentleman.
csendes tag

neked sim kartyas okosora kene, nem is kell telefon

(smst irni okosoran.. oregem )

(#28) MrZidi


MrZidi
tag

A samsung semmi újat nemm mutat, ahogy a Sonysem csak újabb Z-ket látunk átnevezve... Az Lg elképzelése még be is jöhet, de egy bűn ronda telefont mutattak be. 😂😒
Idén a HP és a Xiaomi viszi a díjat szerintem csak kérdés milyen áruk lesz mire ide érnek.... A VR meg most még egy vicc.....

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#29) A guru válasza Gentleman. (#27) üzenetére


A guru
addikt

Bocs hogy nem akarom mindig előkotorni a telefonom a zsebemből meg azt figyelni hogy mikor kapják ki a kezemből a villamoson meg a metrón...

[ Szerkesztve ]

(#30) janitor01 válasza Bog (#21) üzenetére


janitor01
tag

Jó volt olvasni, hogy gyakorlatilag száz százalékik egyetértünk. Az előző hozzászólásomban szinte pontról pontra írtam le én is ugyan ezeket.

De nem hiszem, hogy a mobilipar kifulladna, pusztán csak toporog. 3 dolog közül elég ha egy valami megvalósul:

Forradalom az akku terén: Szerintem az elektromos kocsiknak van itt nagyobb szerepe. Az Ő húzásuk jótékony lehet az akkuidőre 1-3 éven belül én itt számítok egy duplázódásra. A gyors töltés szerintem tévút vagy max az útnak egy része.

Forradalom a hajlítható kijelzők tömeg gyártásában. Itt szeretném jelezni, hogy ÉN azonnal vevő lennék egy jelenleg 5 colos de mondjuk gombnyomásra megnövő vagy kiteríthető kijelzőre. De szerintem erre még nagyon sokat kell várni..

A másik út a Windows által járt (és ez az Apple egytelen menekülő útja a kifulladástól hosszú távon szerintem), hogy bedokkolom a telóm és egy teljes értékű gépet kapok. Szerintem 1-2 év múlva ez simán reális lesz akár a közép kategóriában a mai HW-ek simán elegek egy irodai PC-t kiváltani.

Mindenesetre nem feltétlen hiszem, hogy 2016 az izgalmas mobilok éve lesz.

(#31) joey04


joey04
titán

Megint egy langyos MWC, az okokat nagyjából ki is vesézték.

A samu az s7/edge párossal simán verte az egész mezőnyt, pedig nem nagy újdonság az sem alapvetően. A leginkább csalódást keltő teljesítményt megint a Sony hozta szerintem. Az LG életet akar lehelni ebbe a moduláris mókába, ez legalább érdekes, de szerintem nem lesz sikeres út. A többiek átlagos langyos víz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) FroZone99


FroZone99
aktív tag

Jó összefoglaló volt teljesen igazad van, mivel lassú az előrehaladás nem kell sietni a mobilcserével, jobban meg lehet szeretni és használni a jelenlegit.

(#33) Halkow.


Halkow.
senior tag

Először is köszönöm az Alcatelnek, hogy idén is támogatta az utazást számotokra, nagy pozitív ez tőlük.

Összegében elégedett vagyok az idei MWC felhozatalával, kicsit sajnálom, hogy a Xiaomi Mi5 - t nem tudtátok szemügyre venni, de ami késik az nem múlik.

Az Alcatel az idol 4s - el most szintet lépett és nagyon kíváncsi vagyok rá, remélem eljutt a szolgáltatokhoz.

A Samsung az s7 párossal hozta a szintet, és végre az árazás se lett nagyon extrém.

Az LG a G5 dizájnjával pedig mindent feltett egy lapra, ehhez nem kis elszántság kellett.

Még a Cat S60-as készülékét tudnám kiemelni ami szerintem nagyon egyedi és hasznos, és végre nem csak az van, hogy ütésálló és semmi extra dolog.

A sony hozta a szokásos copy - paste - t, idén a z3-ból merített de mintha megint az lenne a vezetőség körében, hogy a fenét se érdekli a Csúcskategória... Lehet ők is mást használnak és a pénzt meg benyelik

(#34) Jeanne d'Arc

Jók, jók ezek az új telefonok, de el leszek nélkülük. Valahogy nekem ez most nem hozott sok újdonságot. Bár évről évre nehéz nagyot villantani.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#35) monti0222w


monti0222w
addikt

Köszönjük a munkátokat, ami engem illet örömmel olvastam a tudósításotokat, majd az összest, ahogy az időm engedte, a többit meg úgy is pótolom de nem sok maradt el. :R

(#36) allus


allus
csendes tag

Szó esett arról, hogy innováció tekintetében a mobil ipar elérte határait. Meglehet. Ettől függetlenül lesz még ennél erősebb hardver is. A jelenlegi cpu+gpu kettős valóban erős, megfelelően partnerek a különböző komponensek meghajtásában. A multimédia egyszerűen lenyűgöző már jó ideje 3D-s hatás nélkül is. Amit leginkább hiányolok, hogy nincsenek appok, amelyek kihasználnák a jelen csúcshardverben rejlő teljesítményt. Tény, hogy erre nagyobb esélye van egy játéknak, csak hogy nem készülnek ilyen játékok. Tudom sokan nem szeretnek mobilon játszani, ettől függetlenül a naponta játszó tábor is népes. Eléggé feltűnő, hogy egyre kevesebb az "A" kategóriás, tartalmában is összetett élményt nyújtó cím. Korábban születtek remek alkotások, úgy mint Dead Space, Mass effect Infiltrator, Six Guns, Back Stab, Shadowgun, Real Racing sorozat, Asphalt sorozat stb. Amely játékok többsége megfelelő élményt nyújtott mobilon is, már már a korábbi (2008-2010-es) pc időket idézve grafikára és tartalomra. Ha a hardver határairól beszélünk, akkor említsük meg ezt is, hogy a játék fejlesztés is kifulladt, elment egy másik irányba, ahol nem feltétlenül a pc szintű grafika és az összetett tartalom dominál. Manapság nem érkeznek ilyen szintű játékok. Sajnos.

(#37) AMD Power válasza Bog (#21) üzenetére


AMD Power
titán

Ezzel szerintem minden összefoglaltál!! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Köszönjük a munkátokat!

(#39) cashzoli válasza Jeanne d'Arc (#34) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Az biztos, nehéz lesz valami igazán újat villantani.

A Zuckerberg-es kép meg nagyon állejtős :Y

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#40) game_over válasza Graphics (#4) üzenetére


game_over
újonc

Sok érdekesség volt, de engem a Motorola visszatérése hozott lázba legjobban. :)

(#41) cashzoli válasza game_over (#40) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Technikailag sajnos már csak Lenovo, ha nem tévedek...

#11 @s3nsitivity Még reménykedhetsz az M10 felől :)

[ Szerkesztve ]

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#42) TTTotya válasza A guru (#5) üzenetére


TTTotya
senior tag

Pont ugyanez volt az érzésem, hogy akitől várták az hozta a kötelezőt, de semmi többet... Az év folyamán szerintem még sok újdonságot fogunk látni. Köszönjük a sokunkát, beszámolót!

(#43) petipetya


petipetya
nagyúr

Számomra két nyertese van az MWC-nek.
- Nextbit:
Egy kickstarter-es kampányból született a telefon. Remélem, hogy fel tudnak majd zárkózni, mint ahogyan a OnePlus is tette. A felhő elvén alapuló működés is szimpatikus számomra. Több ilyen cégre volna szükség.
- Xiaomi:
A Huawei keynote-ot akartam megnézni, ám ott csak egy gépet mutattak rossz angolsággal. Ezzel szemben a Xiaomi bedobta az aranytojást tojó tyúkot (vagyis kakast) - nem mellesleg egyik kedvenc ikonikus figurámat -, Hugo Barrat. :C Mesterien felvezetett előadás volt, amely során nekem például Hugo simán eladta a Snapi 820-at és a 4 GB LPDDR4 RAM-ot. Aztán jött maga a telefon a Xiaomi MI5 személyében, amely szerintem lenyűgöző lett. Habár sok minden nem tetszik a miui/MIUI-ban, ám ezt a készüléket elfogadnám.

Azért még megemlítem a Samsungot, mivel az S7 Edge most is gyönyörű lett. Az LG pedig érdekes utakra tévedt. Figyelemmel követem a moduláris felépítést, amíg ki nem fullad a dolog. A Google hasonló terve ezerszer impresszívebb volt ennél...

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#44) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Köszönjünk srácok az odaadó munkát :R

Ha jövőre kell segítség, szívesen kimegyek veletek :P

Finn the human

(#45) judas13 válasza Matada2.3 (#44) üzenetére


judas13
addikt

:R :D

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#46) gti16v


gti16v
őstag

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.