Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Gabor113


Gabor113
tag

sziasztok

először is köszi a munkátokat! :)

A következőt pedig szeretném ha nem fikázásnak venné senki, pusztán a saját benyomásaimat írom. Bizonyos esetekben nekem lassú volt az információ áramlás. (több site-on is követtem egyszerre az MWC eseményeit)

Nekem úgy tűnt arra törekedtek hogy jól átgondolot, jól megformált csak teljes cikket publikáljatok egy adott esemény után. Ez jó csak a idő rovására megy. Én személy szerint (aztán majd a többi olvasó is nyilván véleményt mond) jobban örültem volna egy kétirányú közvetítésnek, egy on-line de real-timenak majd pedig pár órával később egy öszefoglalónak amivel jöttetek is. Sajnos összességében mindent sokkal előbb (vagy inkább azonnal) tudtam meg az Engadget real-time közvetítésből. Ha esetleg tudnátok egy ilyen újítást bevezetni az szerintem nagy (helyesebben fogalmazva "további") előrelépés lehetne. Még 1x: ez nem fikázás akar lenni, köszönöm én is a munkátokat, mindezt azért írtam mert szerintem hasznos lehetne. A precíz összefoglaló cikk jó de egy ilyen kaliberű eseményről egy real time összefoglaló még jobb. :)

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.