Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NoMagix


NoMagix
addikt

Köszönjük a munkátokat és a sok olvasnivalót! :R

(#2) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szép volt jó volt
A Nokia végre megint domborított valamit, a Huawei az abszolút pozitívum amit mutatott, az LG meg már megint leszerepelt. (Legalábbis nálam) A többiek sem voltak rosszak amiket olvastam (ZTE, ASUS (A Padphone-al) Panasonic, Fujitsu, Lenovo) Tényleg jó volt olvasni ezek felől..... Persze a Samsung nagyobbat durranthatott volna ha hozta volna a GalaxyS III-at de azért megérthető hogy egy ekkora cég nagyágyúját csak nem akarják félkész állapotba bemutatni mert az csak rosszul sülhet el...

Köszönjük a tudósítást srácok! :R :R

All→M8

(#3) Kapanyél


Kapanyél
őstag

És a csajok??! :D

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#4) aljuzer45


aljuzer45
csendes tag

Nos Jó rossz szokás szerint a Magyar TV- meg sem emlitették,még szócikkben sem 1 magyari müsorban sem,hja kis Országunk Nagy Rongyokat ráz,Még szerencs hazánkban foghatoak más országok TV müsorai,ahol biz foglakoztak,riporterei kinn valának.Nekünk csak hülye vetélkedök,Showok,bukott hazai elöadásokra futja,Igaz azokhoz elég a 10-30-as IQ.meg Ovodás végezettség.Bruha. :C :(( :O

focsoro

(#5) Blyan


Blyan
félisten

Respekt fiúk! :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6) kungzi


kungzi
veterán

köszönjük. lesz ma mobilarena tv? :DDD

(#7) amanoba


amanoba
őstag

köszi, jó volt a hangulatvideó. :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#8) opeter87


opeter87
senior tag

A mobilarena évek óta a legszínvonalasabb szaklap, de az idei WMC-ről készült tudósítások, még engem is megleptek. Világszínvonalú volt fiúk :C
Minden cikkhez videó, interjúk és rengetek cikk. Bravó :C

(#9) UnlimitedN20


UnlimitedN20
tag

Köszi mindent fiúk :R

█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║

(#10) vince


vince
őstag

700 EUR a jegy? :Y

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#11) debrejo


debrejo
senior tag

Überfasza volt az egész heti munkátok-tudósításaitok, kívánom hogy ezt még sokáig csináljátok (mert az nekünk jó)! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#12) rObika8802


rObika8802
aktív tag

Köszönjük a sok érdekes információt és a kitartásotokat értünk :)

| Oneplus 8T | Huawei Watch GT2 |

(#13) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Jó közvetítés, rengetek cikk, le a kalappal :R Jövőre ugyan itt :)

(#10) vince: A sajtó szintű hozzáféréshez szükséges gold pass jegy 2700€.. :DDD

Everybody lies.

(#14) bok92


bok92
addikt

Köszönjük a színvonalas híráradatot! :R Jövőre ugyanitt... :)

(#15) gzbotii


gzbotii
veterán

Az utolso kepen ugy neztek ki mind valami politikai menekultek. Foleg Kind:DDD

"ha pedig lemerült néha egyik-másik kütyü, akkor még mindig előugorhatott az Xperia S, egy csomó hírben a képek telefonnal készültek, s szerintem senkinek sem tűnt ez fel" - kell ennel jobb reklam?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#16) vince válasza Barthezz2 (#13) üzenetére


vince
őstag

Azt már nem is fogadta be az agyam :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#17) Gabor113


Gabor113
tag

sziasztok

először is köszi a munkátokat! :)

A következőt pedig szeretném ha nem fikázásnak venné senki, pusztán a saját benyomásaimat írom. Bizonyos esetekben nekem lassú volt az információ áramlás. (több site-on is követtem egyszerre az MWC eseményeit)

Nekem úgy tűnt arra törekedtek hogy jól átgondolot, jól megformált csak teljes cikket publikáljatok egy adott esemény után. Ez jó csak a idő rovására megy. Én személy szerint (aztán majd a többi olvasó is nyilván véleményt mond) jobban örültem volna egy kétirányú közvetítésnek, egy on-line de real-timenak majd pedig pár órával később egy öszefoglalónak amivel jöttetek is. Sajnos összességében mindent sokkal előbb (vagy inkább azonnal) tudtam meg az Engadget real-time közvetítésből. Ha esetleg tudnátok egy ilyen újítást bevezetni az szerintem nagy (helyesebben fogalmazva "további") előrelépés lehetne. Még 1x: ez nem fikázás akar lenni, köszönöm én is a munkátokat, mindezt azért írtam mert szerintem hasznos lehetne. A precíz összefoglaló cikk jó de egy ilyen kaliberű eseményről egy real time összefoglaló még jobb. :)

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#18) sgergi


sgergi
veterán

Szép volt fiúk, köszönjük a munkátokat, tényleg sok és jó cikk érkezett.

(#19) JanFe


JanFe
aktív tag

Jol sikerultek a tudositasok, koszonjuk :)

"There is nothing permanent except change"

(#20) bigBB


bigBB
csendes tag

Sajnos Magyarországot nem igazán érdekelte az MWC. Aki nem mobilaréna/index/chip olvasó annak nem is létezett. A legnézettebb kereskedelmi tévék és közszolgálatiak meg sem említették mínuszos hírként sem. Ezzel szemben Romániában a legnézettebb kertévé teljes stábot küldött HD közvetítőkocsival, 2-3 óránként jelentkeztek élőben, minden fontos mukival interjút készítettek. Ezt összehasonlítva az amatőr eszközökkel készített videókkal (és a használt VHS minőségű élő közvetítéssel) elszomorító a Magyarországra nézve.

"Philips i928, Acer Aspire 6530G"

(#21) gerilee


gerilee
aktív tag

Gratulálok, nem semmi munkát végeztetek.

Azt azért sajnálom, hogy Bog nem tudta megállni, hogy ne piszkáljon oda a Nokiának ("mert nagy zavarukban egy Symbian rendszerű telefonnak adták a legjobb bejelentett készülék díját,amit egyébként meg lehet indokolni, ha nagyon kell."). Ez eléggé szánalmas volt, főleg annak tükrében, hogy a többi gyártó istenigazából semmi újat nem tett le az asztalra.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#22) joey04


joey04
titán

Idén (is) rengeteg hír jött, még a problémás nettkapcsolat ellenére is, biztos nagy meló volt. Köszönjük. Nálam a HTC nyerte a kiállítást, One X miatt. Még a Sony tette magát oda igazán. A kicsik engem (szégyen, nem szégyen) nem érdekelnek, nem fogok ZTE telefont venni... A Nokiáról egyezik a véleményünk, szép teljesítmény, csak kérdéses mennyi értelme van. Annyi biztos, hogy így a Symbian ellenére is kelendő lehet a készülék. Szóval ügyes húzás marketing szempontból.

Kb ennyi. Jó kiállítás volt. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Szép munka srácok, köszönjük! :R

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#24) Szabeszka


Szabeszka
aktív tag

Gratulálok srácok, nagyon szép munka volt. Látszik, hogy sok munkátok van benne, szuper lett a tudósítás.
Köszönjük szépen!

[ Szerkesztve ]

On the road again

(#25) #13260800 válasza bigBB (#20) üzenetére


#13260800
törölt tag

Háát, hogy őszinte legyek engem sem érdekelt. Nem is tudtam volna róla ha nem lennék Mobilaréna olvasó (ez úton szeretném én is megköszönni a színvonalas újságírást :R ). Összességében elmondható, hogy az egész a mókus vakításról szólt. A Nokia-n kívül nem is lepett meg senki. Az lett amit vártam fejlesztés címén tepsi kijelző ökör felbontással hozzá 25 mag meg ultrabivaly erős 3D gyorsító amit Játékos Pistikén kivűl senki nem fog kihasználni ellenben hordhatunk magunkkal 25 darab pótaksit. Sajnálom a románokat, hogy erre él.... És örülök, hogy mi Magyarok nem tulajdonítottunk neki túl nagy jelentőséget (mert azért nem is volt).

(#26) bigBB válasza #13260800 (#25) üzenetére


bigBB
csendes tag

Eh, csak arra hívtam fel a figyelmet, hogy a retek klubnál valóvilág ilyesmi, máshol (nem csak Romániában) pedig beszámolnak az MWC-ről televíziós műsorokban nem csak a szakújságírók.
A srácok viszont első osztályú munkát végeztek. Riszpekt. Követtem, elolvastam megnéztem mindent, profi volt.

"Philips i928, Acer Aspire 6530G"

(#27) Dany007


Dany007
veterán

Azért nem volt gyenge a mutatvány. Gratuláció!
Tényleg, kellemes volt folyamatosan követni a témákat még úgy is, hogy nem vagyok egy mobilmániás ember. A blog is kellemes volt - gondolom a hányás már kevésbé :D - .
Meg is jegyeztem a videóknál, hogy nem kis meló lehetett ennyi videót összevágni, zenével mindennel együtt és még onnan a helyszínről felnyomni, cikkbe szerkeszteni stb... Le a kalappal.

Most viszont menjünk előre. Ami érdekelne az az Xperia S és P tesztjei. =) Na meg az indulóára. Tudom a P-re még sokat kell várnom, de egye fene.

(#28) #13260800 válasza bigBB (#26) üzenetére


#13260800
törölt tag

És mit mondtak volna? Gyerekek itt ez a tök jó kiállítás most már 5x akkora lesz a felbontás és tudtok majd játszani a legújabb játékokkal a mobilon! Mert ezentúl 5601 mag lesz egy telefonban! Őszintén mennyi embert érdekel ez? Akit igen az meg idejön a Mobilarénára és elolvassa.

(#29) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

gracc és thx! :)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Köszönjük, jók voltak a cikkek.

Én az Asus-on és az Acer-en lepődtem meg, nagyon jó a Cloudmobile és a Padfone a snapdragonS4-el.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#31) dedike


dedike
addikt

Bog!

s ha nem jön közbe valami nagyon váratlan, akkor ez így lesz még négy évig biztosan

Miért pont négy évig? :F :Y

Egyébként valóban rengeteg érdekes/tartalmas/lényeges hír/videó/stb jelent meg tőletek ez alatt az idő alatt! :R

Jó szerencsét!

(#32) gzbotii válasza #13260800 (#28) üzenetére


gzbotii
veterán

Azert egy kereskedelmi csatorna altal tobb emberhez eljut, aki tudni akar rolla ;)
Nem kell enyire szuklatokorunke lenni, hogy minde ugy jo ahogy mi/en csianlom es mas ne is probaljon modositani, maskepp csianlni mert az mar minek meg faszasg es szentseggyalazzas :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#33) sgergi válasza dedike (#31) üzenetére


sgergi
veterán

Mert 5 évre van a városnak szerződése arra, hogy ők tarthatják az MWC-t. Tehát még 4 évig biztosan ott lesz, aztán meg majd kiderül.

(#34) Apika


Apika
Közösségépítő

Nagyon színvonalas munkákat tettetek le az asztalra! :R A rengeteg hírrel még a lépést tartani, és befogadni is elég nehéz volt, nemhogy nektek megcsinálni... :K

[ Szerkesztve ]

(#35) #13260800 válasza gzbotii (#32) üzenetére


#13260800
törölt tag

Biztos vagyok benne, hogy az informatikával és kommunikációval foglalkozó műsorokban meg lett említve.

[ Szerkesztve ]

(#36) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Csajooook????

(#37) Misály


Misály
addikt

Szep osszefoglalo, de a nokias marketingfogasos 41 megapixeles osszeeskuvesen jot mosolyogtam.

(#38) B1T3


B1T3
addikt

Szép volt, egész héten a szabadidőm többnyire mobilarénázással telt. :)

(#39) debrejo válasza #13260800 (#35) üzenetére


debrejo
senior tag

Ha neked csak annyi maradt meg, hogy az MWC a nagyobb kijelző/több mag/e-penis-ről szólt, csak gratulálni tudok. Csak hogy párat említsek, ami nem erről szólt: GG2, Nokia Pureview 808, Galaxy Beam, visszapillantóba épített droid, Lenovo K800-Medfield, Powermat Duracell, tuti sokakat érdekelt a Gameloftos interjú, a különböző nagyágyúkkal való trécselést meg sem említve sorolhatnám estig mi minden NEM a nagy-több-vékonyabb fonal mentén futott.
Ahogy egy milánói autós show-t képesek hetekre lebontva bemutatni az autós műsorokban a kertévék, ez is kaphatott volna némi visszhangot, szerintem.

(#40) tadam99


tadam99
csendes tag

Köszönöm, nagyon jó volt, utóbbi napokban le sem száltam a mobilarénáról. :R

(#41) Abysmal


Abysmal
aktív tag

"egy csomó hírben a képek telefonnal készültek, s szerintem senkinek sem tűnt ez fel."
Képzelem, ahogy az olvasók, akik minden mobilos fényképezős témában arra lyukadnak ki, hogy emberiség ellenes bűntett 100 ezer forint alatti fényképezőgéppel képet készíteni, azok most átértékelik az életüket, hogy észre se vették a dolgot ;]

(#42) Misály válasza Abysmal (#41) üzenetére


Misály
addikt

Hat az elso kepen igencsak latszik hogy nem fenykepezogeppel keszult.

(#43) dedike válasza sgergi (#33) üzenetére


dedike
addikt

Köszönöm a kimerítő választ! :R

Jó szerencsét!

(#44) gti16v


gti16v
őstag

jó volt átolvasni,és örülök,hogy a szokásos ˝Nokia fikázása ˝,most nem történt meg......
Szerimtem,jól nyomják.....

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#45) gti16v válasza gerilee (#21) üzenetére


gti16v
őstag

5pont

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#46) Bog válasza Gabor113 (#17) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hali,

ahol volt net, ott toltuk facebookon a live feedet. Csak ezt nem akartuk előre kikommunikálni, mert nem lehetett előre kiszámolni.

És igen, inkább az volt a terv, hogy megtörténik a bejelentés, készülékek fotózása, videózás, kérdések feltétele, aztán spuri vissza a press centerbe és feltolni a kimerítő anyagot. Ez nem megy gyorsan, sajnos. Sőt, egy csomószor plusz szívás van vele, mint a ZTE-nél, ahol a Hall2-ben volt a sajtó, aztán a Hall8-ban lehetett megtekinteni a telefonokat (ha nem voltak épp lemerülve), onnan megint vissza a Hall2-be, és ezek nincsenek olyan rohadt közel egymáshoz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#47) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Igazán jó összefoglaló volt :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#48) Dany007 válasza Gabor113 (#17) üzenetére


Dany007
veterán

Azt mondjuk nem értem, hogy ilyen téren miért számít pár perc / pár óra különbség?
Ez azért mégsem licitálás vagy tőzsde, hogy ki tudja meg minél előbb az infót.
Én jobban örültem az összeszedettebb írásoknak, mint az információ katyvasznak.

Egy olyan esemény, ahol sok újdonságot tudhat meg az ember a következő mobiltelefonokról, trendekről. Semmi okát nem látom ezt real-time-ban közvetíteni.
Az általam érdekelt területről még így is sok kérdésem maradt nyitottan. Pedig rendes cikket olvastam róla, nem csak információ morzsákat. :)

(#49) kiskaktusz válasza Dany007 (#48) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Majd megjelenéseknél jönnek a részletesebb cikkek, és majd a tesztek is, addig relax! :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#50) Gabor113 válasza Dany007 (#48) üzenetére


Gabor113
tag

nekem konkrétan annyit számított hogy mire itt kijöttek az infók már átnéztem mindent. Ez nem gond, ez egy stratégia volt, ahogy Bog is írta és én is gondoltam. De így nem ez az oldal lett a fő információ forrásom max rátekintettem erre arra. Ráadásul a részletes cikk olvasásához idő kell, munka, suli egyéb tevékenység mellett nem fér bele van hogy csak a lényeg érdekel. pl 2 sorban hogy mit tud a one x; a 808, a vu vagy akármi. A többit meg csak a hétvégén. Ezért én főként az Engadget-es real time közvetítést követtem, a pár soros bejelentkezések pont ideálisak voltak nekem, ezért vetettem föl.

A fő mondandóm az volt hogy a kettő együtt lehet hogy több olvasót vonz. Semmi több. :)

[ Szerkesztve ]

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.