Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sagit


sagit
addikt

erre rálesek este :R

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#2) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

jejejeejeeee dr. kind! :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#3) gogabigo


gogabigo
csendes tag

szinkronban az EB-vel(sör bekészítve),kell még pár kihívó az sIII-nak és a one x-nek

(#4) papp_no1


papp_no1
senior tag

Akkor is csak 1 lg marad.......pár hónap és szinte ingyen hozzánk vágják (lásd a csodálatos optimus black pl )

(#5) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Kepesek vagytok most adasba rakni a teszttel meg egy hetig varatni minket?:D Ejj:)

(#6) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

EB meccsre időzíteni, ejj... :)

<< Heimdal >>

(#7) sheep válasza papp_no1 (#4) üzenetére


sheep
addikt

..és ez nem is baj
ha maga a készülék jó
lásd optimus black pld

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#9) nightshadow


nightshadow
veterán

Lehet, hogy én maradi vagyok, de hogy a fenébe tudnak emberek ekkora telefonnal rohangálni?

(#10) dr. Kind válasza ThorsHUN (#5) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Kedden teszt, ha minden jól megy :)

(#11) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Törjön le a kezem, ha mégegyszer LG okostelefont veszek a felső szegmensből!

Egy 2X tulaj

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

És egy mobilban a HD kijelzőre mire is jó?

Régen a telefonoknál arra hajtottak, hogy egyre kisebbek legyenek, most mintha fordult volna a dolog és egyre nagyobbak lesznek...

[ Szerkesztve ]

(#13) Xaels válasza nightshadow (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Könnyen elfér a zsebben... Ezek sem nagyobbak mint a hőskor mobiljai, ilyen Nokia 2110-es például, ráadásul azok 5-ször ilyen vastagok is voltak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) hunter84


hunter84
aktív tag

Ugyan én éppen a moziban ülök majd a Prometheus-on, de visszanézem majd az adást.

Azt már csak off-ként jegyzem meg, hogyha Android fronton a mélyen tisztelt gyártók továbbra sem lesznek képesek 4"-es, csúcshardverrel ellátott (tehát a nagykijelzős telefonokkal megyegyező processzor, felbontás, memória, támogatás, stb.) telefonokat gyártani, akkor végleg elhagyom a zöld robot, és beállok az alma táborba.

Mert a nőkhöz hasonlóan, nekem is a méret a lényeg. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) cellpeti válasza papp_no1 (#4) üzenetére


cellpeti
veterán

ha neked ingyennek számít a 45-50k :W :W :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#16) btudos


btudos
veterán

Lesz majd csúcskategóriás összehasonlító Mobilarena TV-adás? 1X, SGS3, 4X HD, D Quad, PadFone(Snapdragon S4 miatt) ötösfogatot élő adásban nagyon megnéznék. :B

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#17) Borosz


Borosz
senior tag

Készenléti idő: fél nap? :)

(#18) Xaels válasza btudos (#16) üzenetére


Xaels
félisten

TV adás nem hiszem viszont tesztet ígértek a srácok ;)

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19) Dany007


Dany007
veterán

ahj, azt a két csajt is bemutathatnátok... :U

(#20) cellpeti válasza btudos (#16) üzenetére


cellpeti
veterán

már többször is kérték őket, hogy egy nagy tesztet(videó) csináljanak a felső kategóriás telókról, de akkor azt mondták, hogy elég nehéz őket 1 időben beszerezni.

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#21) #13260800


#13260800
törölt tag

Nagyobb a telefon mint a lányok feje. Erre épeszű ember mit mondjon? Inkább meg se nézem. Táblának kicsi. Ping pong vagy tenisz ütőnek drága és szerintem nem is olyan jó.

[ Szerkesztve ]

(#22) Stanley-B. válasza #13260800 (#21) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Mindenesetre azért az S3-nál feltétlenül jobb :)

(#23) capulet75


capulet75
addikt

Sirályos. Örülök hogy egyre több konkurencia van a I-nak meg a Samsungnak. MI csak jól járunk vele. Eddig bejön a cucc. :)

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#24) BITBOYS válasza btudos (#16) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mi a bánat az az 1X? :)

Dany007: Azok a lányok még gyerekek :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#25) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez se rossz, de megnéznék majd egy Optimus Max bemutatót is mert avval szemezek. :B :B

# 24: BITBOYS - azok a gyerekek már régen lányok... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#26) Neil Watts válasza BITBOYS (#24) üzenetére


Neil Watts
veterán

Gondolom 2X akart lenni :)

(#27) crhis86 válasza BITBOYS (#24) üzenetére


crhis86
tag

HTC One X

(#28) r4z


r4z
nagyúr

dr. Kind, nincs véletlenül egy HTC One X-etek a szerkesztőségben? Kíváncsi lennék, milyen az LG IPS kijelzője a HTC-éhez képest, és a különbség ugye akkor jön ki a legjobban, ha egymás mellett van a kettő :)

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#29) Neil Watts válasza pusszycat (#25) üzenetére


Neil Watts
veterán

Haladni szeretnél a korral? ;] Bocsi, ezt nem hgyhattam ki, elnézést :B

(#30) pusszycat válasza Neil Watts (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Á nem eddig az Optimus 3D –vel szemeztem most meg a Max-al aztán ki tudja mit veszek végül. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#31) domi007 válasza BITBOYS (#11) üzenetére


domi007
őstag

+1, életem legnagyobb bukása volt az a cucc :(

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#32) pusszycat válasza domi007 (#31) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most már kiváncsi vok mi tud benne annyira rossz lenni. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#33) Dany007 válasza pusszycat (#32) üzenetére


Dany007
veterán

Én is b...ki csak nem mertem beírni ebbe a topikba :D De már annyian annyi helyen írták hogy így szar úgy szar, hogy kíváncsi lettem.

(#34) BITBOYS válasza pusszycat (#25) üzenetére


BITBOYS
addikt

Csak nem te vagy az egyik? :D

crhis86: Köszi, így már érthető

(#31) domi007: Én úgy élem meg, hogy átvert az LG, bétateszternek használtak.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#35) papp_no1 válasza cellpeti (#15) üzenetére


papp_no1
senior tag

a 120e ftos bevezető árhoz képes ~ 6-8 hónap alatt felére, vagy 1/3adára csökkent az ára...... :) :) :)

(#36) Prof01


Prof01
veterán

Na erre kíváncsi vagyok! Főleg a kijelző minőségére! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#37) halottkém


halottkém
csendes tag

O3D Max engem is érdekelne :)

Nokia Lumia 520 Black

(#38) pusszycat válasza BITBOYS (#34) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Honnan veszed csak nem te vagy a másik? :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#39) Integra


Integra
titán

kíváncsi vagyok érzitek e majd a nézettségen a foci eb-t, ugyanis 6kor kezd az első meccs :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#40) dr. Kind válasza Integra (#39) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Meglátjuk, hogy a MATV- és EB-nézők mennyire tudnak párhuzamosítani :)

(#41) BITBOYS válasza Integra (#39) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor indulok el melóból, ezerrel tépek az első kocsmáig :D

pusszycat Reakciódból illetve a nickedből indultam ki :D

Off

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#42) Remus389


Remus389
veterán

zsír telefon, olyasmi mint az LTE2

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#43) Integra válasza dr. Kind (#40) üzenetére


Integra
titán

aztán ott fog nektek is menni a háttérben egy tévén a foci, lefogtok bukni, mert mindig félszemmel kitekintetek :D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#44) Prof01 válasza dr. Kind (#40) üzenetére


Prof01
veterán

Engem ez jobban érdekel, nem vagyok oda a fociért, szóval 1 nézőtök már biztosan lesz! ;)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#45) jooker82 válasza papp_no1 (#35) üzenetére


jooker82
nagyúr

ügyes vagy.....100 körül volt függetlenül,mikor megjelent...most pedig 65 körül van,kb 1 évre rá.....Szerintem kicsit jobban nézz szét mielőtt hülyeséget irsz...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#46) jooker82 válasza BITBOYS (#24) üzenetére


jooker82
nagyúr

One x a HTC-nek... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#47) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Sziasztok!

Szuper! Nagyon várom. Ha lehet kívánságműsor az alábbiakat nézzétek meg légyszi

1. Milyen az automatikus szövegtördelés a böngészőben (csak egyszer tördel-e vagy tovább nagyítva a szöveget újratördel)

2. Hogyan kezeli a névjegyzéket. Van-e olyasmi funkció mint a TouchWizben, hogy oldalra húzva a kontakt nevét hívást vagy üzenetírást indít

3. Pulzál-e szabályos időközönként az AF videorögzítés közben, illetve van-e rózsaszínes folt a kép közepén világosabb felületekre irányítva.

Köszi!

Lássuk, lássuk!

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#48) kemdom válasza hunter84 (#14) üzenetére


kemdom
tag

"Mert a nőkhöz hasonlóan, nekem is a méret a lényeg."
:D furcsa ezt egy ilyen hozzászólás után hallani, főleg, hogy egyik fórumtársunk aláírásában a Note-jára hivatkozik eme szöveggel. :DD

(#46) jooker82
Profin megoldottad a 4 mp-es késést a szerkesztéshez. :D

[ Szerkesztve ]

"Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

(#49) drmosza


drmosza
csendes tag

A barna hajú lányt is lehet kérni? :DD

drmosza

(#50) btudos válasza cellpeti (#20) üzenetére


btudos
veterán

Ha teszthez sikerül pár napra összegyűjteni őket (nyilván friss megjelenésű cuccokkal ez nem egyszerű, ezt értem :) ), akkor egy kiadós tv adást nyomhatnának, szerintem senki nem fogja bánni :N

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.