Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) balazsnagy38


balazsnagy38
tag

várom, bár nem ígérkezik valami nagy dobásnak, de ki tudja :D

[ Szerkesztve ]

Acer Cloudmobile :)

(#2) Swami


Swami
senior tag

Elgurult a gyógyszer a HTC-nél. Mondjuk mindig is vastagon fogott a ceruzájuk, de a régi ragyogás már a múlté szerintem. A Sense bár jó, de nem ér ennyit... A telefon meg.... Hát ilyen felbontással, 512 Mb rammal, fix fókuszú kamerával VGA videorögzítéssel...

[ Szerkesztve ]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#3) HuMarc


HuMarc
addikt

Jaj, amikor megláttam a 200-at, azt hittem, Adreno 200, nagyon megijedtem. Ettől függetlenül ez elég gyenge 55 000 Ft-ért. :U Szóval ebből sem lesz BestBuy.

(#4) alex devil


alex devil
senior tag

Desire C erősebb procival?

S23

(#5) BenHans


BenHans
addikt

Abba gondoljunk már bele, hogy szolgáltatók, pl az enyém a Voda az ilyeneket 20ért simán odaadja, és ennyiért már inkább ez mint a Mini2... :) Csak a független árra mondanám azt hogy nem komplett. :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#6) rizso


rizso
addikt

Low-end hardver és 55eFt - minden, csak nem kedvező ár...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7) Carbonado11


Carbonado11
tag

Az ilyesmi telefonokkal minek kell egyáltalán foglalkozni?Ez kb. olyan,mint amikor a tesztelő leírja,hogy milyen szoftvereket raktak a telefonra...Kár az időt rá pazarolni!

Redmi Note 8

(#8) Tyer


Tyer
őstag

Végre valami, ami igazán érdekel is... Kiváncsi vagyok mit műveltek már megint...
Lenne egy-két tippem, amit megoldhatnának...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#9) kcsa válasza HuMarc (#3) üzenetére


kcsa
veterán

ebből még simán lehet adreno200 :D (hogy őszinte legyek valószínű is: Snapdragon S1, 1GHz, 99% hogy adreno200 :D)

Ehhez képest a ma megvett Vodafone Smart mini is erőmű az SGX531-el meg Cortex A9-el :D

(#10) Terentius


Terentius
őstag

Ez egy hulladék!

Poco F5 12/256 Gb

(#11) nLali


nLali
senior tag

Szeritnem : A BeatsAudio az hátrány. A sense bár jó, de egy forint töbletet nem ér. 512 ram, egy lapos processzor és egy remek kijelző AIWA hifiből. Naccerű. 20 ezer Ft körül jó vétel.

[ Szerkesztve ]

(#12) erkxt


erkxt
tag

a sense mióta luxus?

(#13) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Így elsőre a sima desire is jobbnak tűnik..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Lehet csak az én gondolatmenetemmel van baj, de ha valami extra az azért felárás, mert az alapból nem jár, nem a kínált portéka része. Ezek tudatában, akkor én lemondanék a Bíccről és Szenzéről is, mert számomra nem képvisel értéket, akkor 35k-ért számomra elfogadható lenne.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#15) HuMarc válasza erkxt (#12) üzenetére


HuMarc
addikt

A legjobban összerakott Androidos UI. Luxus.

(#16) Tyer válasza erkxt (#12) üzenetére


Tyer
őstag

Sokak szerint a Senseinkább hátrány a RAM zabálás miatt. Nekem a One X-szel az egyetlen bajom, hogy a FB zabálja az akkut ( mm folyton ébresztgeti. 10-15 közt van az akkuevése)

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#17) dokee78


dokee78
félisten

Divatos kis készülék mellesleg,kategóriájában nem tudok szebbet mondani.
Valahol olvastam,hogy eléggé akadós a rendszer rajta.
Pedig anno a Wildfire S elég gördülékeny volt igaz azon GB volt.
Ezzel azt akartam jelezni,hogy a HTC tudott optimalizálni,de lehet kijöttek a gyakorlatból. ;]

(#18) Mathiassa


Mathiassa
tag

Tényleg tiltja ez a készülék a reklámokat, vagy ez hülyeség?

Nokia 3100 -> 6020 -> 6300 -> c5-03 -> Samsung Galaxy W -> LG Nexus 4 -> Xiaomi Redmi 4X -> Mi A2 -> Google Pixel 4a 5G

(#19) shan2000


shan2000
csendes tag

Szerintetek is gáz ennyi pénzért egy 320x480-as kijelző és egy egymagos proci? Mert ott van például a galaxy s advance amibe kétmagos proci van és 800x400-as kijelző(ráadásul egy super amoled kijelző) és hd videófélvétel és a Tmobilnál már 50 ezer forintért elvihető.

[ Szerkesztve ]

(#20) AS


AS
félisten

RAM mérete 512 MB.. nagyon jó igy nem sok mindere lesz jó. Ép ezért kell firefox os hogy legyen valami alsó kategóriában is mert android nem képes rá túl nagy az igénye.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#21) dokee78 válasza Mathiassa (#18) üzenetére


dokee78
félisten

Szerintem csak a gyári böngészőben fogja blokkolni,hogy valóban gyorsabban töltődjön be az adott oldal.
Alkalmazásokban ott lesznek ugyanúgy a reklámok.

(#22) HuMarc válasza Mathiassa (#18) üzenetére


HuMarc
addikt

Hmm, ha ez igaz, az nem lenne rossz.

(#23) kengyel válasza shan2000 (#19) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az adás még kicsit odébb van :D Figyeljétek meg, lesz rá kereslet . Amúgy alakra nekem tetszik.

kengyel

(#24) DS39


DS39
nagyúr

olcsó desire... 55k-ért? :D
35k-ért kártyásan max. bár annyiért is már 4 col, 800x480-as kijelzős telókat kapni. :U

(#25) juhasz22 válasza DS39 (#24) üzenetére


juhasz22
aktív tag

érdeklodoem várom de azért elég drága inkább huawei vagy Alcatel ennyi pénzért sokkal jobbat lehet kapni bármilyen márkábol.

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#26) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Az ilyen worst buy készülékekre felesleges adásidőt pazarolni.

(#27) mikersz1


mikersz1
senior tag

hát az árával nem fog hódítani mostanában :)

(#28) QwErTy42


QwErTy42
addikt

K. drága. Az én ezer éves Moto Defymnek jobb specifikációja van és az is ennyibe került két éve függetlenül.
Vérciki.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#29) kbyte1024 válasza Swami (#2) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jaja nem gyengén gurult el:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#30) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ennyiért akko` már valami 4 magos hd kinai cucc + szilikon tok álcázásnak. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#31) manoarc válasza pusszycat (#30) üzenetére


manoarc
senior tag

:K +1

{。^◕‿◕^。}

(#32) bagkri01


bagkri01
őstag

Egy ilyen gyenge hardvernél a sense nem előny hanem hátrány, szétpörgeti a procit, az 512 ramból megeszik vagy 70-90 magát. Az árát már nem említem, ennyiért akkor már tényleg egy s advance.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#33) Tyer válasza bagkri01 (#32) üzenetére


Tyer
őstag

Mi az,. hogy tényleg??? Advance az oda,meg visszaveri...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#34) wertigo1984 válasza pusszycat (#30) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ott a pont. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#35) bagkri01 válasza Tyer (#33) üzenetére


bagkri01
őstag

Azért tényleg mert még akkor ezt választanám ha nagy htc fan lennék.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#36) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez így sok 30 ezer se

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) kaszas9714


kaszas9714
csendes tag

Y300, S advance. Mind2 nagyon odaver szegénynek, jobb áron. De a HTC csodákra képes, hátha :)

B.R.

(#38) Tyer válasza kaszas9714 (#37) üzenetére


Tyer
őstag

Nem értem miért nem tettek vele legalább egy 480x800as kijelzöt...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#39) Meelt


Meelt
csendes tag

Van hozzá beats füles? Legalább a jobbik vagy az IBeats?

There is not good or bad, but thinking makes it so!

(#40) edem96 válasza Tyer (#38) üzenetére


edem96
senior tag

Betehettek volna mellé egy vakut is. :((( Meg plusz egy magot, de lássuk mit is kínál a telefon. ;)

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#41) paci88


paci88
tag

A Lumia 925-öt érdemesebb lettvolna adásba tenni

(#42) kaszas9714


kaszas9714
csendes tag

hálóó már :04 van és nincs adás :'(

B.R.

(#43) Simba86 válasza paci88 (#41) üzenetére


Simba86
senior tag

a Blade 3-hoz hasonlítva milyen a felhasználói élmény? (mert a proci miatt ez a teló abban a ligában játszik...) (most hagyd figyelmen kívül a Sense-t ;) )

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#44) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

pf 55?ér max 30at

X.Y.

(#45) Meelt válasza paci88 (#41) üzenetére


Meelt
csendes tag

Nekem nem megy az élőadás!! Elkezdődőtt már?? Ha igen, mi a baj?? :O :O :W

There is not good or bad, but thinking makes it so!

(#46) IkszIpszilon válasza paci88 (#41) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

+1

X.Y.

(#47) tamás98


tamás98
tag

szerintem ez nem éri meg 55 ezer forintért ha már lehet kapni huawei ascend y300-at 30-ezer forintert és az a 25 ezer forint pedig nem kevés kulonbség

[ Szerkesztve ]

(#48) edem96 válasza IkszIpszilon (#44) üzenetére


edem96
senior tag

+1
De tudjuk, hogy a HTC mindig túlárazza valamiért a termékeiket. :(

Apropó: mivan az adással? :F 18:08 és még mindig semmi :N

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#49) balazsnagy38


balazsnagy38
tag

kép, hang jó :D

Acer Cloudmobile :)

(#50) Crydan


Crydan
senior tag

Kép és Hang OK! ;]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.